Opinie o DT Swiss-Polska Sp. z o.o. w Oborniki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DT Swiss-Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w DT Swiss-Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DT Swiss-Polska Sp. z o.o. w Oborniki

Czester

Szukają kierownika działu felg przez inne firmy rekrutujące. Jak tam jest? Trochę dziwne ze się pod tym nie podpisują...

@Czester

Znasz może więcej szczegółów

DTS

Dwie panie koleżanki, które myślą, że w internecie są anonimowe mocno sie zagalopowały. Jak widać krytyka mało konstruktywna i nic nie wnosząca, a słowa (usunięte przez administratora) nawet nie skomentuje. Radzę zająć się pracą, bo warunki są bardzo dobre, a narzekają tylko ci, którym nie chce się pracować. Jedna z pań to wrażliwa dusza, przez co twierdzi, że jest (usunięte przez administratora), a druga jej pomaga oczerniać firmę i pracowników. Z takim nastawieniem nigdzie pani nie zagrzeje miejsca na stałe i w każdej firmie będzie pani się czuła (usunięte przez administratora).

DTS

Dwie panie koleżanki, które myślą, że w internecie są anonimowe mocno sie zagalopowały. Jak widać krytyka mało konstruktywna i nic nie wnosząca, a słowa "dz ban" nawet nie skomentuje. Radzę zająć się pracą, bo warunki są bardzo dobre, a narzekają tylko ci, którym nie chce się pracować. Jedna z pań to wrażliwa dusza, przez co twierdzi, że jest mo bbingowana, a druga jej pomaga oczerniać firmę i pracowników. Z takim nastawieniem nigdzie pani nie zagrzeje miejsca na stałe i w każdej firmie będzie pani się czuła mo bbingowana.

Admin2022
@DTS

Jak już to Pan a nie Pani, i nie jestem wrażliwy . Pozdrawiam

PanObserwator96
@DTS

Pewnie teraz ten komentarz napisała najlepsza koleżanka tzw. pani brygadzistki. Tak się składa że ja na codzien widzę co się odbywa na tym dziale Pani sama powinna się wziąć za robotę a nie prosić innych wiecznie o pomoc przy na tykaniu piast . Opinie każdy może napisać anonimowo więc należy się z tym pogodzić , wiele osób pracuje w tej firmie i wiele osób widzi co się odbywa .

Nie zgodzę się, z Panem Krystianem zawsze idzie porozmawiać i do (usunięte przez administratora) mu bardzo daleko , pomimo ze jest wymagający to dobry człowiek na właściwym miejscu , my na jego dziale nie narzekamy ,

ja tez uwazam ze jest dobrym kierownikiem a ci co mowia o nim zle chyba nie wiedza jak to jest miec bata nad sobą ci co pracują na tym dziale to wiedza ze mozna z kazda rzecza sie dogadac pan krystian zawsze robi wszystko na rzecz pracownika

Lwica
@pracownik

Zgadzam się , wszystko można załatwić bez problemu . Nie docenia ten który nie miał kierownika tyrana!!

AnAk
@pracownik

Zgadzam się. Pan Krystian to dobry kierownik. Zawsze wysłucha, pomoże. Jest dla ludzi.

Młody

Najgorsza rozmowa jaką miałem w życiu. Gościu, który mówi na siebie ^prezes^ wypytuje o rodzine czy pracują, rodzeństwo czy pracuje, o wyniki na maturze a nawet komentuje wygląd kandydata … co za kpina bo po pierwsze to są sprawy osobiste a jeśli tak jest ciekawy o wyniki na maturze to niech nie zapomina, że to praca na magazynie XD kolesiowi myli się rozmowa kwalifikacyjna z randka. Nie polecam tej firmy, warunki pracy to gorzej niż na wschodzie. Tragedia zastanówcie się jeśli chcecie złożyć tam CV.

@Młody

Cieszylbym się gdyby przyszły pracodawca wypytywał mnie o wyniki na maturze bo to mogłoby znaczyć, że szuka osób na wyższe stanowiska, ale oczywiście niekoniecznie

Stefan
@Orhanic

No ale przecież młodzi widza wszędzie, we wszystkim problem, bo im się wszystko należy. Jak to ktoś mógł się o coś zapytać. Dziwię się że do pracy chodzą bo przecież "szlachta nie pracuje "

@Stefan

Niektórzy z natury są problemowi i im nie dogodzisz

Nas
@Młody

Dokładnie tak jak mówisz też byłem na rozmowie pseudo prezes mówi jaki ubiór a sam pizdzielec był ubrany w koszule jak bamber takie koszule to ja na warsztacie miałem kiedyś w metalplast za ucznia

Mix
@Nas

Baranie ta koszula pewnie była więcej warta niż Ty możesz zarobić na mc.

Mówiąca prawdę

Dodam jeszcze że jeżeli się poskarzysz to i tak nic nie ugracie. Ostatecznie zwolniłam się przez tą Panią

XXX

Prawda.. w. w Pani wprowadza straszną aurę.. Jest toksyczną i bezwzględną osobą, walka z wiatrakami lepiej odejść.. wszystko zamiatane pod dywan..

@Mówiąca prawdę

Bzdury totalne. Powód Twojego zwolnienia był zupełnie inny. Szczerze pisząc, co to za sens oczerniania innych?! Mogłaś powiedzieć prosto w oczy co Ci leży na sercu, a nie wypisywać głupoty na forum.

Firma DT Swiss-Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Team Leader Kontroli Jakości. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Swiezak

Jaka jest różnica wynagrodzenia pomiędzy pracownikiem produkcji, a operatorem maszyn?

Fan
@Swiezak

Przyzwyczaj się do najniższej krajowej i prania mózgu w pakiecie

eeeq
@Fan

Przez kogo?

Ełmeł
@eeeq

Co tak narzekacie ?? Przecież ta firma miała być taka wspaniała...przyjmują tylko wyselekcjonowanych starannie fachowców. Sam Jego Ekscelencja prowadzi przesłuchania i wybiera najlepszych. On wie co dla was dobre....lepiej niż wy sami. Klęknijcie i chwalcie Ekscelencje. Niechaj słońce zawsze oświetla twarz Wielkiego Wodza, a jego drąg niechaj wysoko stoi.

Szczery do bólu

Praca w tym zakładzie to kpina. Kolesiostwo jak przy dzisiejszym rządzie. Płaca nieadekwatna do stanowiska. Mimo, iż na rozmowie kwalifikacyjnej usłyszałem że wszyscy mają na danych stanowiskach równe pensje to pic na wodę, nawet jeśli chodzi o różnice płac między nowymi pracownikami, a o podwyżce nie ma co liczyć. Wymagają coraz większe ilości nie dając nic w zamian. System premii to żart, a jeśli chce się dostać urlop to trzeba dać znać z dużym wyprzedzeniem, a i tak nie ma pewności że go dostaniecie. Praca dla (usunięte przez administratora), a jest ich tam wielu. Atmosfera... Cóż, wszystko zależy od działu i zmiany więc to temat rzeka. Organizacja pracy w tej firmie nie istnieje, coś czuję że dla nich to słowo jest obce. Taki obraz wasz DT Swiss

@Szczery do bólu

Płaca podstawowa rzeczywiście nie jest wysoka ale po wdrożeniu się w swoje obowiązki można wypracować niezłą premię-wszystko w zależności od działu. Nikt nie jest ekspertem od pierwszego dnia pracy dlatego potrzeba czasu tak jak w każdej innej firmie. Pracownik zaangażowany wypracowuje niezłą pensje więc wszystko zależy od chęci. Z tego co obserwuje to zasady BHP też są zachowane, więc zarzuty bez konkretów niczego tutaj nie wnoszą poza chaosem. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć jak w tej firmie jest naprawdę to z żali byłych pracowników obiektywnej opinii się nie pozna, bo jednak pracują tu też ludzie od wielu lat z chęcią do pracy i nie wylewają żali w internie.

Pp

W ogłoszeniach widnieje informacja że nowoczesne, klimatyzowane miejsca.. ciekawe gdzie? Bo oprócz kantorów brygadzistów/kierowników nigdzie więcej nie ma klimy. Mamy styczeń a na hali idzie zemdleć z duszności. Problem był wielokrotnie zgłaszany przełożonemu, jednak podobno "wymyślamy". Tragedia nie polecam.

LUCYFER

CIEKAW JESTEM ILE JESZCZE LUDZI PRACUJACYCH MUSI ZACHOROWAC NA COVID 19 ZEBY WRESZCIE PAN ZMADRZAL I ZAMKNAL FIRME NA DWA TYGODNIE !!!!!!! PYTAM ILE JESZCZE CHCE PAN PRZYSPORZYC CIERPIEN TYM LUDZIOM I ICH RODZINOM CZLOWIEKU OPAMIETAJ SIE !!!!!!!

Stefan
@LUCYFER

I co zamknie na dwa tygodnie i co Covid-19 zniknie???? Śmieszny jesteś...... Jeśli pracujesz to się ciesz że masz za co kredyty spłacać bo jak stracisz pracę to państwo ci kredytu nie umorzy.

Polak
@Stefan

No tak bo my pracownicy żeby żyć musimy z kredytów korzystać przy tych śmiesznych wypłatach...

Superman

żyjesz jeszcze?

@LUCYFER

I co to da, bo nie rozumiem? Covid zniknie od wszystkich tam pracujących i ich rodzin?

Pracuje tam kilka lat i doskonale mogę ocenic to co teraz się tam dzieje. Dobrze zorganizowany system pracy, co raz to lepsze warunki finansowe, porządek, nareszcie jest ktoś nas SZANUJE i potrafi nami kierowac. Nareszcie mam jakas perspektywe i chce sie przychodzic do pracy. Prywatne zale Cruella bedzie wylewala jeszcze dluuuuugo. Dlatego warto pytac osob, ktore tam pracuja jak jest.Czytajac opinie ex kierowniczki faktycznie sie mocno zniechecicie a niepotrzebnie. Wystarczy troche popytac i wszytsko bedziecie wiedziec.

Pan

TOMEK POWIEDZ SZCZERZE JAK JEST NA Łukowskiej na produkcji felg aluminiowych

Co tu się dzieje
@Pan

Zastanawia mnie dlaczego pytasz o pracę na Łukowskiej, skoro z wypowiedzi @Tomka nie wynika jednoznacznie ze pracuje on właśnie w tamtym miejscu. Ani razu nie wspomniał. Ha ha widzę, że tu jakas grubsza sprawa z tymi Waszymi komentarzami . Tak jakby ktoś chciał się wybielić. A tak serio to uważam, że każdy jest mądry pisząc tutaj. Nie macie godności powiedzec drugiej osobie co o niej myślicie tylko wylewacie swoje żale tutaj ? Miejsce troszkę godności, i odwagi .

Masa
@Co tu się dzieje

Faktycznie jak poczyta się te komentarze to wygląda to na przepychanki . Dorośli ludzie . . . A zachowują się jak dzieci .

Bajer
@Tomek

Jesteś chyba jedyną osobą, która lubi być poganiana i prowadzona za rączkę:) o jakim systemie pracy mówisz? Bo chyba nie wiesz co to jest... Przychodzisz na 8 godzin... Odwalasz swoje uśmiechając się do Kubusia, strzelisz z ucha co się dzieje na hali, na przerwie udajesz kolegę wszystkich i łączysz sie z nimi w narzekaniu na władzę a potem znów strzelasz z ucha i po 8 godzinach idziesz spełniony do domu. sprzedawczyków tam nie brakuje i jak pierdniesz głośniej w kiblu to doniosą na ciebie.

Bajer
@Pan

Jak widać co dzień jest coraz lepiej i codziennie są podwyżki. A @Tomek za 2 lata nie będzie wiedział co ma zrobić z taką ilością kasy co miesiąc:) kobiety zarobią najniższą krajową.. Może ciut więcej ale za to pot po (usunięte przez administratora) płynie. Operatorzy... Nieco ponad 3 brutto ale pod warunkiem sprawdzenia się na maszynach a te od dawna nie widziały serwisu. Parametry felg rzadko uda się osiągnąć i każdy kombinuje aby na papierze wyniki się zgadzały a jak jest wpada to władcy umywają ręce i or leci na operatorów

Prawda
@Tomek

Zgadzam się z tym komentarzem

Nestor

Firma która z takimi milionowymi obrotami płaci 2400 na rękę, to nie jest dobre miejsce pracy, co gorsza ludzie świadomie godzą się na takie warunki, żadnego socjalu,suche powietrze, trujące aluminium,i armia nieogarniętych brygadzistów, całemu kierownikowi proponuję przenieść produkcję do Ugandy albo Zambii, co do osób tam pracujących, czas założyć związek zawodowy macie do tego prawo, walczcie o swoje, bo wasze premie i socjalne pójdą na kolejny dzwon do kościoła...

Baja Bongo

Pracę w DT Swiss polecam ze względu na stabilność zatrudnienia. Wiadomo że jest to praca fizyczna jak sama nazwa mówi pracy na produkcji ,ale uważam że skoro pojawiły się takie wpisy to ewidentnie Pani A. ma problem w pogodzeniu się z myślą że już więcej nie będzie mogła wyśmiewać się z pracowników. Jako były pracownik stwierdzam że zespołowi będzie pracowało się o wiele lepiej a przede wszystkim spokojniej bez stresu a nie z myślą co przyniesie jutro. Pozdrawiam i pracę w Dt Swiss jak najbardziej polecę

Zniesmaczona
@Baja Bongo

Skoro uważasz, że było tak dobrze i polecasz pracę w Dt Swiss to dlaczego opuściłeś ten raj ?

Baja Bongo
@Zniesmaczona

Sprawy rodzinne i przeprowadzka w całkiem inny rejon Polski zdecydowały o zmianie pracy. Pozdrawiam

Pracownik z 2 letnim stażem
@Baja Bongo

Najgorsza praca w moim życiu nie słuchajcie tych bzdur ludzi masakra

aktualny
@Baja Bongo

Bo to jest ustawka, te wszystkie komentarze i opinie ...

Porażka

Nie bez powodu powieszaja banery na płotach. Do czego to doszło, miala to być taka cudowna firma , ludzie chętni na nasze miejsca mieli sta za brama. Gdzie oni są?

Ełmeł
@Porażka

Jak to.........??....Przecież ta firma jest wspaniała.... Jeszcze nigdy nie słyszałem żeby jakiś kierownik albo pupilek narzekał. Jego Ekscelencja Pan Prezes jest z nich bardzo zadowolony.

Porażka
@Ełmeł

Tak to prawda Pan Presez jest bardzo z nich zadowolony. Ale myślę, że do czasu. . . Aż nie pozna tak naprawdę kto mu mydli oczy , i traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora)

lech
@Porażka

w tym roku zostało przyjętych bardzo dużo osób do dt więc już wiesz gdzie sa ci ludzie. No chyba że na serio myślałeś że jakiś tłum będzie stał pod brama xD

Pan Ładny

2800 brutto na start przy dzisiejszych cenach zakrawa na wyzysk. Wy się tam serio tak ciskacie na wyrabianie jakichś norm? Dajcie sobie spokój. (usunięte przez administratora) na hali pół dnia nic nie robią i też hajs dostają ;)

Xyz

Jako były pracownik nie polecam. Słabe zarobki- najniższa krajowa i atmosfera

@Xyz

A gdzie byłeś na jakim dziale? Że tak słabo?

Harry
@Xyz

Trzeba było się uczyć :)

ABC
@Harry

Widzę, że mylisz wykształcenie z inteligencją.

Bożena

Jakie są zarobki na produkcji ? Są jakies premie ? Czy firma organizuje transport jak amazon ??

...
@Bożena

Na początek 2800 brutto + premia

Bożena
@...

Multisport jest?

Była teraz podwyżka płacy minimalnej, prezes żeby nie być stratnym obniżył premię za wyrabianie normy z 15% do 10%

ania z zielonego wzgorza
@Tomek

szkoda tylko, ze nie napiszesz, ze to co "zabrał" z premii wlozyl Ci w podstawe :)

Mimi
@ania z zielonego wzgorza

I wychodzi na jedno... czyli podwyżki podstawy nie odczuwasz

@Mimi

jak robisz nadgodziny to masz więcej płatne bo to jest obliczane od podstawy więc jednak jest lepiej niż było

Pp

Ta firma to jedna wielka tragedia. Przełożeni stosują (usunięte przez administratora) a prezes udaje że nie ma problemu. Warunki w pracy są straszne, nie wiem jakim cudem inspekcja pracy jeszcze nie zamknęła produkcji. Brak ergonomicznej przestrzeni dla pracownika. Obiecują złote góry, a dostaje się tylko po (usunięte przez administratora) i nic więcej. Z prezesem nie idzie niczego ustalić, wyjaśnić gdyż według niego "jeśli się nie podoba to wypad". Nie polecam

Ciekawska
@Pp

Bylo zgłoszenie do BHPOWCA o brak egronomicznej przestrzeni?

@Ciekawska

Hahah a myślisz że w tej firmie ktokolwiek przejmuje się zgłoszeniem czegokolwiek? U góry jest wszystko zamiatane pod dywan, bo oni wiedzą lepiej xD

Zik
@M

Same hejty się sypią, o co sie rozchodzi z ta gora.

@Zik

O to że w każdej normalnej firmie przełożeni dbają o pracowników i sprzęt. Tutaj jest odwrotnie niestety, sami karierowicze. Tylko i wyłącznie wymagania ;)

@Pp

tak, jak mówisz... jeśli jest Ci źle... to dlaczego dalej pracujesz? Ktoś cię przyprowadza i zmusza? współczuje bardzo... a bluźnić na pracodawcę, z którym podpisałeś umowę dobrowolnie to słabe.

Gargamel
@M

Przez tyle lat wlasnie nasza kierowniczka i jej pan wlasnie tak dbali o sprzet. Piekne samozaoranie XD.

M

Kadra kierownicza totalnie nie ogarnia co się dzieje w firmie. (usunięte przez administratora) wśród pracowników to norma. Stare, rozpadające się maszyny których nie potrafią naprawić. Karierowicze Kubuś i Hubercik, uważać na nich. Odradzam komukolwiek pracę w tej firmie, już lepiej wam będzie na kasie w Biedronce.

Santa Barbara
@M

Pani Agato, zachęcamy iść do tej Biedronki.

@Santa Barbara

Nie wiem kim jest Pani Agata, ale rano jak patrzyłem w lustro to jeszcze wyglądałem, nie chwaląc się, dość męsko ;) A wracając do tematu - BARDZO DOBRZE, zachęcajcie pracowników do uciekania z tego (usunięte przez administratora) który nazywacie pracą, wyjdzie im to na zdrowie :) Kiedyś pracowałem w DT i również tak jak pani "Święta" Barbara zachęcam iść do Biedronki :)

Los Angeles
@M

@M Piszesz o Karierowiczach Kubusiu i Huberciku, to wnioskuje, że tutaj Pracowałeś/Pracowałaś skoro ostrzegasz innych, czyli doskonale MUSISZ wiedzieć kim jest Pani Agata :) a teraz twierdzisz że nie wiesz kto to jest?? coś te twoje wpisy nie trzymają się(usunięte przez administratora):) :) :) Mi się tam pracuje dobrze, od kiedy zmieniła się kadra kierownicza na tym dziale, jest względny spokój każdy wie co ma robić, nikt nie "miesza" ani nie szuka na siłę afer... co do maszyn to fakt są stare no ale idzie jakoś na nich pracować (może kiedyś w końcu dostaniemy nowy sprzęt). Wiadomo jest to praca fizyczna więc można się zmęczyć ale na polu dostawałem większy wycisk. Heh przy tylu ludziach zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony

@Los Angeles

Nie, nie MUSZĘ. Działów jest kilka, tak jak ludzi pokroju Huberta i Kuby czy tych 3 panienek co im wchodzą w cztery litery bez smarowania zamiast pracować :) Robiłem w tej pożal się Boże "firmie" 2 miechy i oprócz własnej opinii mam tam swoje oczy i uszy i szczerze powiedziawszy większość ludzi ma tam sporo za uszami.

Hejka, w firmie jedna liderka uwzięła się na nowo przyjętą dziewczynę! Dziewczyna cały dzień siedzi przy swoim stanowisku i naprawdę próbuje natykać piasty...wiadomo, że nie ma w prawy, jak inne dłużej pracujące. Komu można to zgłosić, bo wątpię, że kierownikowi? Dodam, że też krótko pracuję, i nie wiem co jej doradzić.

Her

Sugerujesz, że lepiej zgłosić problem na gowork niż kierownikowi? Nie gwarantuje powodzenia w rozwiązaniu problemu. Proponuje jednak sytuacje wyjaśnić w firmie-szansa na rozmowę i rozwiązanie problemu jest znacznie większa niż na forum internetowym.

M

Tu najlepiej iść im wyżej tym lepiej. Typowi kierownicy zbywają takie rzeczy. Jeśli pojawi się jakiekolwiek prześladowanie to od razu do sądu pracy, z nimi nie ma się co bawić w kotka i myszkę bo im dłużej tym gorzej i na więcej sobie pozwalają.

Krystian

Nie polecam ta firma to zwykły (usunięte przez administratora) Masz robić za grosze i się nie wychylać bo kapusie są wszędzie.

Kapitan Ameryka
@Krystian

Hej Krystian, wspominasz o pracowaniu za grosze - możesz powiedzieć jaki miałeś zakres obowiązków ? ile godzin pracowałeś ? ile zarabiałeś ? Jestem ciekawy jakie są Twoje oczekiwania wynagrodzenia w stosunku do wykonywanej pracy, Twojego oświadczenia, wykształcenia, i Twoich kompetencje na stanowisko, na które aplikowałeś ? Będę wdzięczny jeszcze za wyjaśnienie o co chodzi z tymi kapusiami - jestem ciekawy czy po prostu o to że nic nie robiłeś a ktoś miał czelność zwrócić na to uwagę czy jednak coś więcej... Polecam tę firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o DT Swiss-Polska Sp. z o.o. - Oborniki

• Jak się pracuje w DT Swiss-Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DT Swiss-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DT Swiss-Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 5 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DT Swiss-Polska Sp. z o.o.