Opinie o DT Swiss-Polska Sp. z o.o. w Oborniki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DT Swiss-Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w DT Swiss-Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DT Swiss-Polska Sp. z o.o. w Oborniki

Niezadowolony

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie szczególnie w okresie letnim , brak klimatyzacji , upały jak w Meksyku i zero reakcji na tą sytuacje . Prezes i kierownictwo siedzą sobie w klimatyzowanych pomieszczeniach i mają gdzieś pracowników . Ludzie mdleją ale to nic.... chyba musi dojść do tragedii żeby ktoś wreszcie się zainteresował . W takich warunkach nie da się pracować !!!

lucy

Praca ok, moze byc. Na wielu dzialach pracownik jest narazony na szkodliwe warunki. Pylki z aluminium i carbonu. BHP brak

kandydatka

A jak wyglada praca w dziale jakosci ?

@kandydatka

A co, do jakości teraz szukają?

chudy
@kandydatka

Bardzo dobra praca, sanatorium. Zero odpowiedzialności, dział kompletnie niepotrzebny.

Swieżak

Na jakim dziale można zarobić 4 tys. netto ? Pytam poważnie. Będąc zwykłym pracownikiem

@Swieżak

Na centrowaniu jeśli będziesz grubo ponad 60 kół dziennie robił i nie będziesz miał l4 bo od 2 dni już zabierają premie a ponad tam 4/5 nie masz w ogóle premii

Gabriela

Dużo zabierają tej premii, jak się jest np. dwa dni na L4?

Firma DT Swiss-Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Team Leader Kontroli Jakości. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Pracownikwieloletni

Cała (usunięte przez administratora) z obornik tam pracuje nie mówiąc jakie patologie się dzieją na lini kierownictwo pracownik… również ^prezes^ okropny buc hipokryta i sobie wybiera kandydatki pod względem wyglądu ciekawie czy zarząd w szwarjcari wie co tu się odpierdala ten (usunięte przez administratora)

Pracujący
@Pracownikwieloletni

Ale brednie......

@Pracujący

Niby czemu, z czym się nie zgadzasz?

@Pracownikwieloletni

Gdyby faktycznie kandydatki były przyjmowane ze względu na wygląd to przynajmniej 1/3 wleciała by.

Koło

Jak najbardziej się zgadzam..

Masz problem to idź do Pana Prezesa,chyba że masz problem ze sobą.Pozdrawiam.

A w sumie mam lepszy pomysl może zmieni Pani pracę, być może tam będą lepsi brygadziści

Krzychu

Pracownik - Nie opowiadaj głupot. Pracowałem tam i to wszystko co piszą jest prawdą.

sl
@Krzychu

Jezeli ktoś ma podejście do pracy jakie ma to nigdzie nie będzie mu się podobać. Mając doświadczenie tutaj pracować w życiu się nie spotkałam z tym co jest tu pisane.

zusa

Czyli jest możliwość awansu :)

Tako

Żenada

Z dystansem rzecz ujmując

Pracuję na dziale montażu 2 lata i nie zauważyłam żadnego zjawiska (usunięte przez administratora) Ekipa jest stabilna, rotacja jest znikoma. Atmosfera jest koleżeńska, są żarty, wiadomo swoją pracę trzeba zrobić. Co jest pozytywne na tym dziale to prawo do popełnienia błędu, bo nie popełnienia ich ten kto nic nie robi. Liderka jest bardzo ogarnięta, empatyczna i komunikatywna babka. Bardzo utożsamia się z zespołem i wiele spraw można z nią załatwić. W kwestii awansu to gratuluję jej bo uczciwie sobie zapracowała

Tako
@Z dystansem rzecz ujmując

Taka jesteś mądra? A sama wchodzisz w d..ę liderce? Liż jej tak dalej, ciekaw jestem jak długo, aż się nie wypalisz!!!

@Tako

Są metody przeciwdziałania wypalaniu zawodowemu ????. Mam bardzo wysoka samoocenę oraz wiedzę merytoryczną aby temu zjawisku w odpowiednim momencie zadziałać ????. Pozdrawiam i życzę w tym Nowym Roku powściągliwości, pracy nad sobą i opanowaniem technik powściągliwości ????

Z dystansem rzecz ujmując

Kolejny sfrustrowany mały człowieczek . Bardzo współczuję.

Pracownikwieloletni

Tak zgadzam sie

Świeżok

Ile wynosi wynagrodzenie dla operatora maszyn po okresie próbym? Czy to prawda, że jak wykonuje się pracę ponad oczekiwani w okresie próbnym podnoszą wynagrodzenie tak jak mówią na rozmowie czy tylko tak mówią?

@Świeżok

Ta podniosą ci o 200 brutto A później zapomnij ze cokolwiek dostaniesz, chłopaki już chodzili do Prezesa i zgadnij co usłyszeli „na twoje miejsce jest 20 za bramą” wiec … witaj człowieku zza bramy.

Dr kwas

Witam . Mam takie pytanie czy w waszym zakladzie jest duże zapylenie i kontakt z kurzem i chemikaliami?

Agata
@Dr kwas

Chyba BHP powinno tego pilnować żeby normy były zachowane, chociaż ktoś tu wspominał że są przekraczane i to jest dość uciążliwe. Będziesz tu składał CV czy dopiero robisz research?

Dr kwas
@Agata

Zastanawiam się jestem alergikiem i dlatego pytam. Sprawa jest dla mnie wazna bo szukam zatrudnienia ale muszę uważać na kurz i pyły.

Dzień dobry mam do Państwa pytanie jaka podstawę otrzymują kobiety na początek pracy w firmie ?

Małgorzata
@Anna

Wyczytałam tutaj że minimalna płaca to 3300. W ogole to uważasz, że mężczyźni mogą mieć inne stawki niż kobiety? Dlaczego? W wielu firmach jest po równo :)

Ludwig von Mises

2 400 zł brutto...??? Tak mało tam zarabiają ?? Myślałem, że chociaż 2 500 zł na rękę płacą. A ja chciałem tam złożyć papiery.

Stefan
@Ludwig von Mises

Myślę że jak jesteś pracowity i masz doświadczenie to napewno dostaniesz dużo więcej. Jak ktoś nic nie robi tylko narzeka to później jest jak jest.... sory ale nikt pieniędzy nie rozdaje.....za Free......

Bartek

Tak to już jest w polskim grajdołku.............znajomości, znajomości, a oprócz tego znajomości........bez tego jesteś śmieciem w tym kochanym kraju.

Ad. Anonim

W poprzednich latach zawsze najnizsza krajowa, teraz na rękę jest ponad najnizszej krajowej + premia w kazdym przypadku po okresie próbnym, czyli 2 miesiacach. Komentarz naciągany,

Ja z urzędu pracy dostałam skierowanie do tej firmy i złożyłam papiery. Po upływie kilku dni zadzwoniłam do kadr ,ponieważ nikt się nie odezwał,a ja musiałam się rozliczyć z Urzędu Pracy. Dostałam odpowiedź,że prezes już dał odp. do Urzędu,więc pytam jaka ta odp. Musiałam zadzwonić do Urzędu ,a tam Pani mi mówi ,że dla prezesa nie spełniam kryteriów wiekowych. A mam 40 lat,porażka na starą babę jeszcze się nie czuję i siły do pracy też mi jeszcze nie brak.

Majka
@Ania

Pierwsze słyszę, żeby ktoś takie informacje podawał. Pracują w firmie Panie na emeryturze, a wiek nigdy nie był przeszkodą. Życzę miłego dnia i mniej hejtu.

Dawid
@Majka

A jest Pani zadowolona z warunków pracy w tej firmie? Kontakty z przełożonymi i innymi pracownikami są w porządku?

Witam, jak się pracuje w firmie, jakie zarobki, proszę o szczerą odpowiedź a nie hejt... pozdrawiam

German
@Nowy

Praca na produkcji jak każda inna, wszystko zależy od działu na który trafisz. Ciężko nie jest, ale czasem trzeba się nakombinować, więc jeśli masz łeb na karku dasz sobie radę. Jeśli chodzi o zarobki to ponad minimalna krajowa + premię.

jeśli chcesz być (usunięte przez administratora) pracy zapraszam do Dt Swiss . Właśnie odwołano nam wszystkie planowane urlopy na długie weekendy - majówka , Boże Ciało , okres wielkanocny ... To co się dzieje w tej firmie to jest cyrk

Zeniu

Witam, mam pytanie związane z pandemią COVID-19 a mianowicie jakie środki zapobiegawcze zarażeniu stosuje zakład pracy? Chodzi mi o środki do dezynfekcji , maseczki ochronne , testy? Czy pracownicy z widocznymi objawami przeziębienia są kierowani na badania lub do lekarza? Jest to bardzo istotne i ważne zwłaszcza gdyż widać ile jest dobowych zakażeń. Czy zakład podchodzi do tego poważnie? Zakład zatrudniając kilkaset osób i który nie reaguje na zagrożenie i bezpieczeństwo jest zakładem nie odpowiedzialnym który kosztem zdrowia pracowników dąży do swoich celów.

Jola
@Zeniu

Święta prawda tu jak ktoś ma Covid że zmiany to inny to reszta pracuję z tą osobą proszę uważać

@Zeniu

A jak jest z epidemią cukrzycy ? Czy ktoś pracuje nad scepionkami na cukrzycę, na wirusa HIV, na miażdżycę, zawały serca, udary, zatory płucne ? A jak jest z nowotworami ?? Czy ktoś pracuje nad scepionkami na raka AIDS ?? Bo to nie odpowiedzialne udawać że te choroby nie istnieją tym bardziej, że są one na pierwszym miejscu w rankingu pod względem zgonów. Akcje Fajzera wzrosły o 90%.....Czy to za mało ?? Firma Fajzer nie ponosi żadnej odpowiedzialności za powstały uszczerbek na zdrowiu po przyjęciu jej preparatu. Czy to odpowiedzialne ??

Zeniu

Proste pytanie i idiotyczna odpowiedź .Obyś nie cierpiał jak inni nie dofiarku....

@Zeniu

Widzę Zeniu, że jesteś bardzo odporny na wiedzę więc napiszę prościej, jak do małpy. Jeżeli chcesz zabić mrówki to nie palisz całego lasu. Niestety las już stoi w ogniu a tacy jak ty leją benzynę wiadrami.

Orhanic
@Zeniu

1 zmiana kończy pracę o 13.45, druga zaś przyjeżdża na godz 14.15, także mijamy się zmianami, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo ewentualnego zakażenia i nie spotykać się grupami. Środki dezynfekcji rozstawione są w każdym pomieszczeniu, o maseczki trzeba zadbać samemu, chyba że jest się na dziale, gdzie są one wykorzystrzystywane po to, aby chronimy nas przed innymi czynnikami szkodliwymi. Z powodu Covid jakiś czas temu zostało także odwołane zabranie wyjaśniające struktury wewnętrzne firmy.

Ex

Widać usuwanie starych wygodnych układów niektórych bardzo boli. Ja się cieszę, że w końcu ktoś chciał się zajac tym działem i zaczac robic porządek z państwem G. fala hejtu, ktora zostala wylana na tym portalu pojawila sie po "magicznym zniknieciu" naszej kierowniczki, przypadek? Moglbym rozpisywac sie jaka byla osoba, jak zarzadzala, ale wszyscy pracujacy w DT o tym wiedza i niepotrzebnie tylko bym ja/was ucieszyl ;). Jezeli w twoim/waszym odczuciu niekompetencja tych "dzieciakow" objawia sie w polepszeniu naszych plac, atmosfery, produkcji, systemu pracy i wzajemnego szacunku to oby jak najwiecej bylo wlasnie takich osob. A wszystkich chcacych pracowac w DT zachecam do weryfikajci wiadomosci zawartych na tym portalu i porozmawiania z osobami, ktore tam sa, pracuja. Czekamy na dalsze wasze wpisy.

Oburzony
@Ex

Hej Ex, Gowork zrobił się śmietnikiem dla ludzi którzy potrafią hejtować z ukrycia, jak tchórze! Tak Samo jak ty drogi Ex!!! Wszyscy jesteście tchórzami, bo żaden z Was nie powie wprost, Ani Panu Kubie, Ani Panu Hubertowi, Pani Agacie czy Państwu G. do żadnego z nich, nikt nie podejdzie i nie powie słowa !!! A ukrywanie się za nickiem... niżej już upaść nie można!!! LUDZIE...Zajmijcie się pracą, a jak się nie podoba...to nikt nikogo nie trzyma na siłę. Jest tyle innych różnych firm w okolicy !!!! A podjudzanie innych, szukanie sensacji ?...proponuję znaleźć sobie nowe HOBBY!!!! Moja rada...Nie słuchaj żali na tym portalu, nie pisz... miej jaja powiedz...a jak się nie podoba... zmień pracę... bo skoro masz czelność tu pisać hejty...to pewnie rąbiesz (usunięte przez administratora) każdemu dookoła, a jak coś potrzebujesz to wszystkim liżesz du...pe!!! W mojej ocenie taki pracownik to najgorsza kanalia!!! Współczuję współpracownikom!

@Ex

Układy akurat mnie nie interesują. To aktualni ludzie próbują w tym dziale tworzyć swoje własne układziki i to za wszelka cenę. Jest to portal na którym można wypowiedzieć swoją opinie- bez względu na to jaka ona jest. Nikogo nie wybielam tylko wyrażam własne zdanie na temat obecnego kierownika działu felg. Co do Pani Agaty- nie mam opinii. Uważam ze Zadzad powinien wziąć pod lupę działania tego Pana czyt. Jakuba i wgłębić się w jego zachowanie oraz prace. Sadze ze na takich stanowiskach powinny być osoby zaangażowane, rzetelne, bezstronne i odpowiedzialne. Najlepszym wyjściem jest zatrudnienie kogoś z zewnątrz a nie wewnętrzna rekrutacja która wielokrotnie pokazała ze te osoby czuja się ważniejsze i lepsze od pozostałych. Awans to nowe obowiązki a nie „władza” nad pozostałymi pracownikami. W tym wypadku Jakub nie rozumie ze każda struktura firmy jest ważna, dzięki niej firma prężnie się rozwija, to ludzie tworzą firmę a nie firma ludzi. Jednak niestety Jakub i koledzy nie posiadają szacunku - wynosi się go z domu … nadają się jednak do korpo , widzę ze napędza ich poczucie władzy i wyścig szczurów . Jednak w pewnym momencie i szczury się tępi…

@Oburzony

Aż się oplułeś... W czym masz problem ? Jest tyle różnych stron w necie a ty przylazłeś hejtować akurat tutaj. Nikt nikogo na siłę nie trzyma.....nie podoba ci się forum to nie czytaj. Znajdź sobie inne hobby.

Ełmeł

(usunięte przez administratora), niewyżyty....?? Sfrustrowany...??, niespełnione marzenia....??, Opisałeś siebie czy mnie...?? Co tak hejtujesz na walentynki ? Chłopak ci odmówił ? Pamiętaj....do rozmnażania potrzebna jest dziewucha.

Oburzony
@Ełmeł

No (usunięte przez administratora)Widać od razu że wchodzisz tu by się wyładować z własnych problemów. Walentynki? Czym Ty się zasłaniasz...ja raczej celuje w Kobiety na poziomie, nie w dziewuchy. I sam zobacz...ani słowa o pracodawcy...tylko atak. Jak dla mnie Twoje opinie można (usunięte przez administratora) do śmietnika na starcie. No teraz czekam na odpowiedź...za pewne będzie wielce obraźliwa...bo inaczej nie potrafisz. Klepiesz dziobem bez sensu i czekasz na owacje od czytelników. A pewnie później patrzysz ile uśmiechniętych buziek dostałes i się przy tym sam zabawiasz :) Proponuję zmienić forum na jakieś hejterskie. Pisz na temat, a nie celowo obrażając. Bo biją Ci brawo ludzie Twojego pokroju ...nie co co mają olej w głowie!

Klarski

Geberlanie ciężko ocenić firmę.. Zależy na jaki dział trafisz.. I oczywiście jakie stanowisko.. Lecz jak przyjmowałam się do pracy to pierwsze pytanie na mojej rozmowie kwalifikacyjnej było czy ma Pani maturę... Ja oczywiście od razu do niego z tekstem a czy jak przychodzę do pracy fizycznej czyli w tym przypadku pracownik produkcyjny czy na jakieś wyższe stanowisko?!?! Faktycznie na rozmowie kwalifikacyjnej można się czuć jak na jakimś przesuchaniu... Porażka.. Kolejna kwestia to zarobki.. A więc po pierwsze przez pierwsze 3 miesiące dostajesz najniższa krajowa a później dostajesz więcej niż najniższa krajowa ale co ciekawe była premia uznaniowa maksymalna 15% jak oczywiscie się zatrudniałam. W tej chwili wygląda to tak,, że fakt podwyżka była fajnie w brutto trochę więcej kasy jest, że lecz jeśli chodzi o premie uznaniowa to już nagle zmiana zamiast maksymalna 15% jaka można było uzyskac jest nagle 10% hahaha. Więc Pan Prezes po prostu zrobił ładnie ludzi (usunięte przez administratora) Kolejna nie sprawiedliwa rzeczą jest to, że faceci w tej firmie więcej zarabiają a np. Mniej robią albo są na tym samym stanowisku co kobieta.. Kobieta np. Ma 3100brutto a mężczyzna za tą samą pracę ma 3700 brutto. Nie rozumiem tej logiki ale jest to bardzo nie fer. No i wgl moim zdaniem każde stanowisko na każdym dziale powinno być inaczej płatne. W tzn są stanowiska gdzie ktoś siedzi i robi manualne rzeczy i ma ta sama wypłatę gdzie na innym stanowisku musi nosic ciężkie ciężary, czy też pietrowac palety itp... Moim zdaniem tak powinno być, że każde stanowisko ma jakieś inne kryteria jeśli chodzi o wypłatę. Geberlanie ludzi, których do tej pory poznałam są dla mnie wporzadku, a lecz wiadomo trzeba uważać co się mówi jak to w dużych firmach. Jeśli chodzi o kiersow to też sprawa indywidualna jaki dział i kto jest na tym stanowisku. Na moim dziale zaowazylam, że idą ci na rękę ale widać też, że ludźmi nie umieją operować. Często utrudniają prace normalnemu pracownikowi zamiast polepszać to wręcz czasem idzie to na odwrót. ZALETY FIRMY TO NA PEWNO 2 ZMIANY! Jest to bardzo fajna opcja! Negatywna strona firmy to na pewno dużo jest szkodliwych rzeczy, które wpływa na nasze zdrowie.. Bo trzeba pracować z różnymi chemikaliami.. Szkodliwe hałasy i na pewno tak jak tu ludzie pisali o felgach aluminiowych o opilkach z felg.. WIĘC JESTLI CHODZI O DT TO BYM SIĘ ZASTANOWIŁA 2 RAZ CZY BYM TU PRZYSZŁA PRACOWAĆ A TYM BARDZIEJ, ŻE FIRMA STAJE SIĘ (CHCE BYĆ) NAJWIEKSZA FIRMA W OBORNIKACH, WIĘC NA RAZIE JEST TAK A JAK BĘDZIE PÓŹNIEJ.. ZOBACZYMY.

Her
@Klarski

Stabilna praca, warunki jakie sobie wynegocjujesz takie masz. nie ma co patrzeć na innych-może chcieli zarabiać mniej od innych i są szczęśliwi :)

@Klarski

Jddna konkretna odpowiedź. Ewidentnie z tego co Piszesz brakuje tej firmie kontroli zewnętrznej choćby PIP audytów zewnętrznych. To by w znacznym stopniu poprawiło warunki pracy w zakładzie. Wiadomo że jak pracownik jest zadowolony to i atmosfera wśród załogi lepsza i się przyjemniej pracuje . Powodzenia

Lwica

Opinie piszą ludzie którym nie chce się robić i w (usunięte przez administratora) jest źle . Czepiacie się (usunięte przez administratora) Idźcie robić do żabki za 1600 ????Pozdrawiam wszystkich serdecznie , weźcie się do roboty

@Lwica

Praca w Żabce to jak wakacje Wy nie macie pojęcia o robocie.....gdybyście robili w budowlance, na produkcji żywności, w ocynkowni, w tapicerni to byście dopiero doświadczyli co to znaczy ciężko zarobić na chleb. Wy w tej firmie jesteście jak rozpieszczone dzieciaczki, któremu rozładował się tablet a mama zapomniała ładowarki.

Olo
@Ełmeł

Ta firma zatrudnia ludzi z całej okolicy. Pracują tam ludzie o różnych specjalizacjach i zawodach. Większość to są kobiety i Twoje porównanie tej firmy do budowlanki ocynkowni czy tapicerni nie ma tu nic do rzeczy. Ale chyba piszesz to z twojego doświadczenia zawodowego.?

Fify

Ok.

Kiedy w Dt Swiss będzie można zarobić 3500 netto? To i tak nie wiele na te czasy ale pensja 3400 brutto plus premia to lekka przesada. Solaris strajkuje, mimo że zarabiaja więcej od nas. Może pora na STRAJK W DT SWISS ? Pora skończyć z wyzyskiem i tania sila robocza!!!!!!

Orhanic

Brutto masz więcej niz najniższa krajowa przewiduje. Gdzie ten strajk Ty chcesz robić? W Warszawie? Moze UE? Jak ja czytam te komentarze, że ktoś mało zarabia w porównaniu do dzisiejszych cen. Oczywiście występuje na świecie takie zjawisko jak INFLACJA i ludzie są niezadowoleni bo nie starcza od wypłaty do wypłaty, ale żadnen pracodawca nie ma na to wpływu. Trzeba czekać na lepsze czasy....niestety. od lutego ceny podobno mają spadać - to już niedługo.

@Orhanic

Ceny zaczną spadać dopiero wtedy gdy raty waszych kredytów wzrosną o kilka stówek. Nie ma szans żeby to nastąpiło w lutym. Jeżeli stopy procentowe utrzymają się w trędzie wzrostowym to ceny będą spadały na lato. Pinokio o was zadba żebyście pobiegli na niego zagłosować.

Francis

Dział produkcji felg to filar firmy

Verona

Jaki człowiek zabiera premie za urlop okolicznościowy?

Zostaw merytoryczną opinię o DT Swiss-Polska Sp. z o.o. - Oborniki

• Jak się pracuje w DT Swiss-Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DT Swiss-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DT Swiss-Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 5 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DT Swiss-Polska Sp. z o.o.