Opinie o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe w Bielsko-Biała

Odprawy zacne

Złoty bielmar daje po pięć miesięcy bez świadczenia pracy a już ludzie pracę dostali i bielmar wydym Kilka miesięcy podwójne pensje nic tylko odchodzić z zakładu

tymon
@Odprawy zacne

Zamiast biadolić co bielmar daje a co prawo umożliwia, zastanów się lepiej jak powstrzymać odpływ wykwalifikowanej kadry. Bo co chwila ktoś składa wypowiedzenie lub odchodzi na emeryturę a zastepowalność raczej nikła i chaos coraz większy.

@Odprawy zacne

Jaka władza i RN takie rezultaty. Normalnie to Zarząd odpowiadałby za takie coś przed Właścicielami. Ale skoro tak jest tzn. jest ogólne przyzwolenie. Wniosek: RN do zmiany

Jędruś
@Odprawy zacne

Rozumiem po Twojej wypowiedzi, że wieloletni pracownik powinien po odejściu z Bielmaru przeprosić, zwrócić połowę pensji z ostatnich dziesięciu lat i oczywiście przymierać głodem przez kolejny rok... A i jeszcze otrzymać zakaz jakiegokolwiek zatrudnienia przez lat pięć! Dobre:) Dlaczego sam nie odejdziesz i nie zatrudnisz gdzie indziej dymając Bielmar na podwójnej pensji/odprawie itp, jak Ci tak źle...

Odejdę
@Jędruś

Odejdę myślałem że będzie tutaj dobrze ale się łudziłem

Koko
@Odejdę

Nie tylko Ty masz takie refleksje, kilka osób już poszło tym tropem i są już po słowie, a niektórzy juz poza strukturą. Dobrze to już było, teraz trzeba walczyć.

Maroko
@Koko

Nie biadolcie tylko jak macie jaja to składajcie wypowiedzenia, jeśli ktoś jest dobry i zna swoją wartość to pracę znajdzie. Poza Bielmarem też jest życie! A Ci co chcą walczyć niech walczą - powodzenia.

Bez sensu
@Maroko

Ale ludzie składają wypowiedzenia i będą składać ale jak coś sensownego znajdą a nie jak jeszcze pracy nie mają Przecież nikt nie jest (usunięte przez administratora) żeby składać wypowiedzenie nie mając roboty czas na szukanie mają teraz pracując w Bielmar

Hubert
@Bez sensu

To prawda, też szukam roboty, bo z tym z metra ciętym współpraca jest słaba. Facet postrzega pracowników jako cyferki w słupkach a nie ludzi. Zatem niech liczy na siebie, na razie ego to ma spore.

Znawca :)
@Odprawy zacne

Nic nie daje ! Tylko jak zwalnia pracownika to mu się należy zapłata za okres wypowiedzenia i odprawa. Co w tym złego ?

Omega
@Bez sensu

W tym roku zatrudnienie w Bielmarze wzrosło, bo mocno wzrosła produkcja.

Omega
@Znawca :)

Zatrudnienie w firmie rośnie, ale jeśli ludzie odchodzą na emerytury, to dostają odprawy emerytalne. Jeśli likwiduje się jakieś stanowisko i zwalnia pracownika, to z odprawą. To chyba dobrze?

Człowieku przestań już pisać o tej 4 brygadzie, bo mi się już ten temat ulewa... Czyżbyśmy nie mieli poważniejszych tematów na zakładzie?

XXX

Czy Pani z 4 brygady,próbuje dalej rządzić? Na zmianie..

XXX

Jak tam.Pani z 4 brygady dalej stosuje,dietę?

Jaro
@XXX

Jak obserwuje ta brygade.Przeciesz tam każdy powinien być na diecie.

Weronika
@Jaro

A jakiej, bo mogą być różne? ;)

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Tomas

Czy ktoś wie gdzie podziały sie "rusalki" z 4 brygady???.Nie zastanawia kogoś.Ze co kampania lub postoje.Sytuacja jest ta sama.Kto kolwiek widział, kto kowiek wie???

Obiektywnie

Jak wam się podoba reklama Śniadaniowej ?

Sylwia
@Obiektywnie

Ja w sumie nie mam zdania, a Ty co o tym myślisz?

Józek
@Obiektywnie

Dla mnie bardzo słaba, dodatkowo to nowe opakowanie jest beznadziejne. Poprzednie śniadaniowe to było wiadomo od razu że jest to śniadaniowa, a ten nowy układ na wieczku to jakieś nieporozumienie. Jestem bardzo ciekaw co przyniesie w perspektywie czasu taka zmiana na dużo gorsze. A kto odpowiada w naszej Firmie w Marketingu za opakowanie śniadaniowej?

Helena
@Józek

A czy wy w firmie macie jakiś testerów takich rzeczy np opakowań? Np aby pokazać pracownikom zwykłym i zbierać ich opinie jako opinie konsumentów?

Grażynka
@Józek

A Ty nie chciałbyś popracować w tym naszym marketingu ? Chyba wakat jakiś jest. Będziesz mógł pokazać światu jak zrobić dobre opakowanie, dobrą reklamę (oczywiście za darmo).

Weronika
@Grażynka

Czyli takie rzeczy się wykonuje na stanowisku marketingowym?

Kora

Marcinek odchodzi z pracy to dobrze ?

Renek

Pozdrawiam do kiedy będą wpłaty dywidendy bo teraz Zakład funkcjonowe tak jak powinien to może dostane odpowiedz ????

Wernyhora

Jeszcze kilka dni i czeka nas przyjemność wyborów. Czas pokaże czy tym razem postąpimy słusznie...

Kamila
@Wernyhora

A jakie to wybory macie w pracy? Przecież to nie spółdzielnia i nie ma zarządu ani rady nadzorczej wybieranej przez pracowników... Jakieś zebranie się szykuje czy co...

Wernyhora
@Kamila

Droga Kamilo chyba nie pracujesz w naszej firmie...albo jesteś ignorantką. Spółką pracowniczą zarządza Rada Nadzorcza.

Ala

Tak nareszcie zebranie, mam nadzieję że zostaną wybrani udziałowcy nie pracujacy w naszej firmie....

Czas zmian, wkrótce zebranie udziałowców -Walne. Zapraszamy i mamy nadzieję że wybrani przedstawiciele do RN będą udziałowcami znającymi sie na prawie i ekonomii...

Czy to prawda ze znów szukamy dyrektora produkcji? Skandal i żenada. Mam nadzieje że ktoś kogoś w końcu ROZLICZY

@Kasia

Nie szukamy, przecież mamy operacyjnego

Koko

A z tym odmierzaniem ludziom czasu pogarsza i tak już nienajlepsze nastroje wśród pracowników

Ale o co chodzi ?

Roko
@Koko

A przeprzam komu ma odmierzać czas i rozliczać? Mógłby kontrolować inwestycje ale jak, jak Wojtek. K. jest w radzie. Mógłby kontrolować obiekty np pleśnie na ścianach itp ale jak jak Rafał jest w radzie. Więc kogo k..... Ma kontrolować?

buhaj
@Nowy

O co chodzi? I to jest bardzo dobre pytanie, gdyż tego chyba nie wie nikt. Ludzie zwalniani z dnia na dzień w niewyjaśnionych okolicznościach. Fachowcy, którzy osiągnęli wiek emerytalny siłą wypychani na zasłużony odpoczynek. Młodsi sami składają wypowiedzenia. Do tego ten z metra cięty dyrektorek operatorom czas mierzy. Stres wśród załogi osiągnął nigdy dotąd nie notowane w Bielmarze pułapy i nie jest to stres motywujący, a raczej destrukcyjny. Atmosfera taka, że nikt już chyba nie sądzi, że może być coś lepiej. To ja się QWA pytam O CO CHODZI?

Pechol
@buhaj

Stres to jest ale w dziale sprzedaży...

@Roko

Kto się zainteresuje i zmierzy,i rozliczy,czas spędzony na l4.Pewnej pani.

A-a
@Piotr

Masz na myśli ta jedna z 4 brygady? Znana jest z tego.Jak mrozy czy upały. L4 w kadrach od tej pani zalegały.Ale myślę że w końcu zrobiła porządek z kombinatorami.

Kodeks
@Piotr

Wyglada na to,że ta pani nic sobie z tego nie robi.Najwyrazniej firmę stać aby płacić osobie z której nie ma żadnej korzyści.W postaci wykonywanej pracy.Ta osoba zakłóca deorganizacje w brygadach.Brak ludzi,przeniesienia innych osób za nadgodziny.To jest blokowanie etatu.

@Piotr

Moim zdaniem Kadry powinny wysłać zgłoszenie do ZUS, że jest podejrzenie ściemniania. Chyba że jest chroniona przez górę i RN :)

Udzialowiec
@Kodeks

Od czego jest kierownik

Jan
@Udzialowiec

Od picia kawy i szukania winnych wśród pracowników.

Zbigniew
@A-a

Jest jeszcze druga..co też często chodzi na l 4

Jarek
@Zbigniew

No ba przeciesz to tradycja u tych pan przez przełożonych akceptowana.Na l4 uciekanie.I miejsca komuś chętnemu do pracy blokowanie

rysiek
@Marta

20 lat obijania

Stefan
@Jan

I od wystawiania opinii,o pracownikach,bo ten kto nie jest uległy ten jest inny sort..

aga
@rysiek

Po powrocie odac pracownika do dyspozycji kadr.Przegladnac papiery z " kariery".I do widzenia.Cala filozofia.

No i ?
@aga

Gdzie ta leserka?.Dalej myśli że jest nie do ruszenia? Blokuje etat.Jest nie produktywana.Moze w końcu trzeba zrobić porządek z kombinatorami?

Bogdan

Znana jest z tego.Kiedys miała takiego co wszystko robił za nią.Wykonczyla chłopa.Wszyscy współpracujący z tą "pania"maja to same zdanie o niej.Niestety skończyło się.Kazdy bierze pieniążki.Tylko nie za lawirowanie tylko za uczciwa pracę.

Lidia
@Tomek

A ile zarabia u Was operacyjny tak z ciekawości?

Tomas

"pani" z 4 brygady dalej nie ma?.Dalej gra na nosie przełożonym.?Czuje się bezkarna?.Kilkanascie lat się migało od pracy.Moze teraz ktoś wyciągnie konsekwencje.Z jej ciągłym przebywaniu na L4.?

Rzepak 2
@Tomas

Czy macie na myśli ta "pania".Co jak człowiek przywiezie rzepak to ona ciągle fuczy i sapie?.Szczerze dziwię się przełożonym,że jeszcze nie zrobili z takim pracownikiem porządku.Ewidentnie nie pala chęcią do pracy.

Kajtek
@Rzepak 2

Przełożony próbuje z kim innym zrobić,porządek a nie z ta panią.

Najlepsza koleżanka
@Rzepak 2

Pracowałam z Tą Panią, myć działu nie myla..Nie mówiąc o wc.Wszystko było,na mojej głowie.Jak i teraz jest.Bo ściemnia z L4

Udzialowiec
@Kajtek

Jaki pan taki kram

@Najlepsza koleżanka

A czy ona ma w ogóle jakieś dobre koleżanki lub kolegów? Sądząc po wpisach to osoba dla której nic i nikt się nie liczy.Byle ona miała dobrze.

Dagmara
@Rzepak 2

Ta "pani" pracy sobie nie szanuje.Ale jak młódka na fejsie sie lansuje.

@Dagmara

Lansuje zapewnie się.Bo nowej pracy szuka? Bo według niej leserstwo to też sztuka?

narodowiec

chcesz pomóc ukrainie przeznacz swoją premie i czternastke dla ukrainy pokaż swoją dobroczynnośc daj dobry przykład

Czy dojeżdża ktoś z Andrychowa i ma wolne miejsce ?

ZENEK
@Kandydat

z małopolski to tylko lesery dojeżdżają.Pieniazki cacy,a robota be.

Martin

Witam dostałem tel że mam się zgłosić na rozmowę.Jakie zarobki dla początkujących,weekendy wolne czy pracujące i czy 100 procent płatne.Jaka atmosfera i czy praca ciężka?

mrc2410

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak wyglada praca w dziale logistyki? Jaka atmosfera? Jakie zarobki ?

George
@mrc2410

to tam wszedzie doa pracy szukają? To kto tam robi?

Ulka

czy ktoś wie czy będzie coś na Święta?

kuku
@Ulka

Przelewy już poszły, kwota zgodnie z ustaleniami.

Dead

Nie ma nas w Biedronce bo kupiec nas zlikwidował ale tak to jest jak się ma w głowie powietrze i asystentkę ktora nie wie ile to jest 2x2

Ttt
@Dead

Ale wersja będzie taka że to bielmar zrezygnował z współpracy :)))))) zrobią z tego sukces pewnie niektórzy łykną

@

Niech piszą i usuwają, ale wszyscy wiemy jakich fachowców mamy w zarządzie i w radzie nadzorczej. Ciekawe czy teraz piszą listy do udziałowców z tłumaczeniem dlaczego nie ma Palmy w Lidlu i Biedronce. Czyżby teraz Prezesowi skończył się atrament w Piórze?

Zostaw merytoryczną opinię o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Zobacz opinie na temat firmy Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 29 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 60 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Kandydaci do pracy w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe
2.4/5 Na podstawie 148 ocen.

Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe