Hanoju Polska Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Hanoju Polska Sp. z o.o.

Aktualność
Drodzy użytkownicy portalu GOWORK,
Bardzo dziękujemy za Wasze opinie na nasz temat. Wszystkie komentarze są dla nas niezwykle ważne, zarówno pozytywne, jak i te negatywne. Każdy z nich stanowi ogromną dawką wiedzy na temat naszych działań. Pomaga nam diagnozować obszary wymagające poprawy, co jest dla nas niezwykle istotne, gdyż dokładamy wszelkich starań, aby poprawiać jakość świadczonych przez nas usług oraz warunków zatrudnienia.
Wolność  słowa to jedna z najcenniejszych wartości w demokratycznym społeczeństwie. Daje prawo do publicznego wyrażania własnych opinii oraz myśli. Należy jednak pamiętać, że każda wolność słowa ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie daje przyzwolenia do naruszania dóbr osobistych innych osób lub pisania nieprawdziwych informacji.
Pragniemy poinformować, że wszystkie komentarze niezgodne z regulaminem serwisu lub sprzeczne z polskim prawem będą niezwłoczne usuwane przez Administratora serwisu
Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z nami, nie tylko przez portal GOWORK.PL
Pozdrawiamy,
Zespół Hanoju

Hanoju znowu ogłasza pracę na produkcji i magazynie czy ktoś się może wypowiedzieć czy warto i dlaczego tak często szukają kogoś.siedziba ich firmy jest tu po dawnej rzeźni ?

Jak ktoś tak pisze się z tego co rozumiem o byłej koleżance z pracy to ktoś wcześniej miał rację świnie zostały .jak najdalej od takich.

Może zespół rozwijają? Wysyłałeś już może cv?

Kuba
@Kandydat

Praca jak praca, dobrze płacą ale pracować trzeba. Czasami są premie i 100% płatne soboty i dzięki temu fajnie można dorobić. Byłem w kilku miejscach, było mniej pracy, nawet czas na siedzenie, ale zarobki fatalne.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Hanoju Polska Sp. z o.o. dla pracy jako Pracownik Produkcji są dla was satysfakcjonujące?

XXX Nowy wpis

Witam co tam robią w tym zakładzie ? ile jest do ręki na start dla faceta ile ludzi tam pracuje jaki klimat w pracy panuje?

Nowy wpis

Aktualność
Drodzy użytkownicy portalu GOWORK,
Pozdrawiamy,
Zespół Hanoju
Maria

Praca dobra, ale trzeba pracować a nie się opierniczać i oczekiwać niewiadomo czego.

o..... Nowy wpis
@Maria

Tak to prawda trzeba pracować i nikt nikogo nie zmusza do niczego- każdy sam wybiera pracę. Kto nie chce pracować albo chce coś innego to zawsze może zmienić- ta zmiana zawsze od nas samych zależy.

Czy po rozmowie w Hanoju Polska Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Maro

Praca jak każda trzeba robić i tyle

Czy pensja w Hanoju Polska Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Pracownik Produkcji, ich ogłoszenie jest 7 lutego na Praca.gov.pl.

ODP.

Nadgodziny i soboty dodatkowo płatne, za dodatkowe prace premia.

Milena

Pewnie nie za wiele potrafisz sasanko, udawanie, że się pracuje to nie wszystko. Trzeba coś pokazać a za wiele nie miałaś do pokazania. Za to pokazałaś, że w trakcie pracy już na okresie próbnym siedziałaś na Facebooku -to jest ok. Trzeba obrać sobie inny kierunek pracy dziecino z taką ilością wiedzy jaką posiadasz a jest jej niewiele :)

@Milena

Uuu... Poleciałaś po niej. A z tym Faceboockiem to masz dowody? Pokażesz?

Lilka

Nie jest tak źle skoro robię już dłuższy czas, każdy musi sam porozmawiać z pracodawcą i zobaczyć jak się pracuje- nie jest tak źle jak to piszą;) wystarczy jedna -dwie osoby zwolnione lub wkurzone i bazgrają co popadnie. Każdy ma swój rozum.

Oluś

Pracowałem jakiś czas i nie jest tak źle. Była fajna atmosfera, może pracował bym dalej, ale dojazdy i czas. Jedna zmiana to duży plus.

Bania

Idę na rozmowę i szczerze sam sprawdzę a jak będzie do bani to spadam, pracy jest sporo tylko wybierać- czytam i sporo tu informacji, ale to raczej nie pomaga. Może ktoś napisze z pracowników ile płacą?

BOLESŁAW

Eeee - ja tam nie narzekam jest ok! Może słaby z ciebie zawodnik i nie umiesz się odnaleźć kiedy trzeba pomyśleć a czasu mało ?

Może zespół rozwijają? Wysyłałeś już może cv?

@Anna

Tak

Kaaa

Praca jest odpowiedzialna to produkcja żywności bio- dla lewusów miejsca nie ma. Ciągła dezynfekcja, sprzątanie jest co robić. Na plus stała praca, 1- zmiana i możliwość dorobienia. Dla każdego coś innego

LOLO

Byłem dzisiaj na rozmowie o pracę na stanowisko magazynier, rozmowa przebiegła ok na luzie, praca od 8 do 16, goła pensja bez premii i tp. można dorobić w soboty lub zostać po godzinach, wszystko na legalu, co do stawki ciężko było aby sami zaproponowali nawet na okresie próbnym, rzuciłem hasło 4000 zł na rękę po okresie próbnym i zobaczyłem duże oczy. Sam wizerunek firmy daje sporo do życzenia, generalnie jeden duży barak z podoklejanymi co kawałek wiatami słabo to wygląda. Nie wiem czy tam jeszcze zawitam.

Jojo
@LOLO

Tak dużo do życzenia ale 5000 wyciągam, jest dzień na lajcie a inny ciężki. Uważam, że jest ok

Witam. Mam w tej firmie w przyszłości spotkanie o pracę ale chciałbym się zapytać czy jest warto? Pod względem zarobków, atmosfery między pracownikami jak i również między szefostwem? Są Krzyki,narzekania, pogania pracowników jak ten ma chwilę przerwy , oczywiście od strony szefostwa na pracowników? Mobbing ?

Franciszek
@Kandydat

O widzisz, ja też będę aplikował i mam podobne rozkminki i pytania. Jakbyś był przede mną na rozmowie to napiszesz ile ci zaproponowali? Bo dla mnie najistotniejsza jest stawka. Jak dają mało to nie będę sobie zawracał głowy. Czekam na info :)

@Franciszek

Po opiniach sam nie wiem czy w ogóle pójdę? Ile by nie dali to wolę mieć głowę spokojną, przejmować się i denerwując się krzykami i napiętą atmosfera.

@Kandydat

Z doświadczenia wiem, że pełno opinii tutaj jest mocno koloryzowanych. Nie wolisz jednak sam po prostu pójść i sprawdzić? Może nie będzie tak źle?

Czy warto składać tam CV? Ogłoszenie na olx "praca produkcja!!!" wydaje się być napisane tak jakby była to niepowtarzalna szansa się tam dostać (te wykrzykniki na końcu).

@Kandydat

I jak składałeś w końcu cv czy raczej nie?

Kuba

@Kuba

A można siedzieć na telefonie jak ten czas na siedzenie jest czy zabraniają ich używania?

Olga

Polecacie pracę w Hanoju w obecnej sytuacji? Postanowiłam zapytać, bo nie mam pojęcia o tym, jak przedstawia się sytuacja firmy w obecnym czasie. Powiedzcie, jak pracodawca daje sobie radę i czy pomimo pandemii wszystko jest w porządku, np. czy wynagrodzenia są na czas. Dziękuję za każdą informację.

Milena
@Olga

Tak wynagrodzenie zawsze jest na czas, dają też premie- :)

Wesoły Romek

Jak się nie potrafi wykonywać prostych czynności no to wymagają rzeczy niemożliwych.... A jak może być telefon po wyjściu z toalety skoro pracownicy mają zakaz wnoszenia telefonów?? Praca zawsze jest od 8 do 16, czasem trzeba zostać 10 albo 15 min dłużej żeby posprzątać stanowisko pracy - czy to aż taki problem? Proszę się następnym razem zastanowić zanim napiszesz komentarz, który jest bez pokrycia :)

Jaca
@Wesoły Romek

Ale jest ze 20 zł na godzinę ml

Mikołaj
@Jaca

Czy stawka wynagrodzenia, którą aktualnie oferuje firma Hanoju Polska wciąż jest na tym poziomie, który tutaj podałeś? Powiedz mi bo w sumie ciekawi mnie ta informacja, czy firma idzie z postępem i podwyższa wynagrodzenia, czy może wciąż są na tym samym etapie?

Ignaś

Przestaliście zaglądać na forum czyli jest dobrze i można starać się o pracę?

Maciek

Dla leniwych nie ma nic - ewentualnie pośredniak MOPS

Wynagrodzenie jest ok,są czasami premie ale trochę trzeba (usunięte przez administratora)

Bożena

@Pracownik Napiszesz jak mniej więcej kształtuje się wynagrodzenie w Hanoju Polska? Z góry dzięki.

Rysio

Hej to ja Rysio - wypatrzyłem twój wpis .Jaja ! Chłopie od czego ty masz głowę bo chyba nie od myślenia tylko od noszenia kapelusza. Rozdawaj dalej ulotki bo tylko w tym jesteś dobry.

Rysiu

Praca całkiem fajna , dużo pracy ale dobre wynagrodzenie. Atmosfera w pracy pozytywna - Ja jestem zadowolony :)

Zostaw merytoryczną opinię o Hanoju Polska Sp. z o.o. - Bibice

• Jak się pracuje w Hanoju Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hanoju Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanoju Polska Sp. z o.o.?

Hanoju Polska Sp. z o.o.