Opinie o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polish Assembly Centre Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polish Assembly Centre Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. w Poznań

Zadowolona

Ja jestem dumna ze dostałam podwyżkę. Firma i lider docenił mnie i moje starania dawajac 10 zł. A ja juz myslalan zeby zmienić prace. Polecam każdemu prace w tym zakładzie.

Hgbkobgj

Żenada i totalnie pojechany zaklad

Jolanta

Za swietne wyniki produkcji i. wyrobienie normy przez nas w nagrode czekoladki merci ? Fajnie milo :) ale za to rachunkow nie oplace

Diaz

Jestem ciekaw czy holendrzy dostali z nowym rokiem 2euro podwyzki czyli 10 zl do reki tak jak my 20 zl brutto :)

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polish Assembly Centre Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. Jakości ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Diaz

Liderka przekazala mi dzis daie informacje :) pierwsza ze dostala 20 zl BRUTTO podwyzki :) druga ze mamy robic caly miesiac po 10h dziennie i kazda sobote :) a jak sie nie podoba to zmienic mam prace

Ghj

Podwyzki serio nie jest wam wstyd ? 20 zl 50 zl brutto ? Smiech ????????

123xgddb

Nadgodziny od poniedziałku do piątku po 10 godz. pracująca sobota bo niema ludzi do pracy.A dlaczego nie ma ???? chyba każdy wie.A do obecnych pracowników mowi sie ...Jak ci sie nie podoba to sie zwolnij nikt cię tu nie trzyma.

Cgddhu

Traktują ludzi w tej firmie jak przedmioty które nic nie mają do powiedzenia.Nadgodziny narzucone.Tylko ciągle słyszymy jaka to firma na światowym poziomie tylko szkoda że pensje. nie są choć trochę światowe.Ciągle więcej ale tylko od pracownika a pieniądze to w PAC temat zakazany.

Ryszard

Czy firma dostała jakieś nowe umowy? potrzebni są pracownicy, ostatnio nie prowadziła rekrutacji.?

Mil

Jak pracowałaś nie byłaś nic lepsza od osób które opisujesz a teraz że coś nie poszło po twojej myśli to nagle jedziesz na osoby kierownicze, widocznie ktoś zdał sobie sprawę jaką osobą jesteś.

Lary
@Mil

Mil szanuj swoje kakaooo.

Mil
@Lary

Lary ja swoje kakaoo szanuje tylko nie cierpie jak ktoś najpierw był chamski do swoich współpracowników a później brednie wypisuje , prawie połowę pracowników spotkało coś przykrego ale albo trzyma gębę w ciup albo pisze prawdę.

Praca

Praca w firmie PAC to jest śmiech na sali liderzy jak i kierownicy mają ludzi za jakiś głupich i traktują jak niewolników. Nie polecam pracy w tej firmie.

mil
@Praca

to się zwolnij i idź do Amazona

zadowolona 2

Dutron ? No tam to uczą prawdziwej pracy . Kto tam pracował to umie docenić prace w tej firmie . Zamiast pisać bzdury to lepiej będzie jak się tam przeniesiecie.

Głog
@zadowolona 2

Dutron? Co ty za brednie wypisujesz człowieku. 0 poszanowania dla pracownika i minimalna praca = Dutron

Zyczliwa

Pracy w tej firmie odradzilabym największemu wrogowi. pracowalam widziałam i to co sie tam wyprawia to w głowie sie nie miesci. zalosne zachowanie osób na wyzszych stanowiskach i napór na prace jakby premie były a niczego wiecej spodziewać sie po tej firmie nie można oprocz podstawy i traktowania ludzi przedmiotowo i oczywiscie ciaglych umow przez agencje!! hahah nic tylko rosnace wymagania wobec pracownikow. wszystkim którzy tam pracują zyczę w nowym roku zmiany pracy bo to najlepsze co moge zyczyc

hugo

Ludzie piszecie o wlanej firmie , która daje wam możliwość zarobienia na chleb . Jeśli wam zle to po co tam pracujecie . Zawsze możecie złożyć CV do H&M czy innej firmy ,wtedy poznacie smak pracy dwu lub trzy zmianowej . Zobaczycie co to być poza domem 12 godzin . Wszedzie są jakieś normy więc pracować trzeba a nie bąki zbijac .

Pracownik7
@hugo

Tak wszędzie trzeba pracować..taż jestem tego zdania..ale umowy mogliby dawać normalne i szanować pracowników a nie dziękować im za współpracę za to że potrafili się odezwać o swoje i zapytać kiedy dostaną umowę przez firmę na dłuższy okres a nie tygodniowe przez agencje.. Ja lubię wyzwania i wiadomo idzie się do pracy to robota musi być zrobiona ale w tej firmie jest problem z szacunkiem.

Jak nie będzie podwyżki od nowego roku idę w ch..j , moje zaangażowanie jest duże , nie chcę być dłużej dymany, tak się czuję. Wszędzie gadają : radio , tv że pensje rosną ( będą rosnąć ). A tu nic...???

kuna
@anonymous

Będziesz jednym z wielu . Ile.można czekać aż ktoś w tej firmie otworzy oczy Tylko jakość i ilość się liczy a gdzie odpowiednie wynagrodzenia ? W kieszeni ale nie pracowników . Nie polecam tej firmy chyba że ktoś lubi robić za 5 ia wystarczy mu jedną pesja .

Niedoceniony
@anonymous

Będzie podwyżka z 2000 na 2100 (podwyżka płacy minimalnej) więcej nie dostaniesz haha szkoda że pracowników z doświadczeniem się nie docenia i nie motywuje premią pieniężną bo pochwałą team lidera że dobrze się spisalśmy w sklepie czy rachunków nie zapłacimy...

nowa rura

Panie kierowniku trzeba było zapytać szefa czy można podnieść pensje lidera najważniejszego działu od którego zaczyna się proces produkcji. Niestety Pan tego nie zrobił ( lider odszedł) i Pan też już nie pracuje.....

??
@nowa rura

najważniejszego działu od którego zaczyna się proces produkcji?

szukaminnejpracy

Największemu wrogowi nie poleciłabym pracy w tej firmie. Nadgodziny, praca w soboty, wszystko za najmniejsze pieniądze. Śmieciowe umowy, brak poszanowania pracownika. Nie ma mowy o żadnej premii, czy możliwości rozwoju. Jak czytam ich ogłoszenia o prace w internecie, to nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Najgorzej jest kierownik Żu., wraz ze swoją asystentką Panią A. Są to osoby niekompetentne, które nie mają pojęcia o pracy na produkcji! Jedyne czym się zajmują to chodzeniem po hali ze stoperem i mierzeniem czasów. Usprawnienia na produkcji Pana Ż. w ogóle się nie sprawdzają, a czasem są wręcz absurdalne! Ostatnio zwolnił jedynego normalnego Team Lidera w naszej firmie, który od wielu lat zarządzał naszym działem i potrafił zmotywować zespół. Ciekawe, czy zwolnienie Pani R. wynikało z tego, że miała swoje własne zdanie i nie "lizała du.y" górze tak jak inni Liderzy, czy dlatego, że Pan Ż. uznał ją za rywalkę i bał się o własny tyłek. Nie rozumiem tylko, dlaczego Holandia nie widzi tego, co Pan Ż. wyczynia na produkcji. Niech ktoś w końcu zrobi z tym kierownikiem i jego asystentką porządek.

Byly

Brak poszanowania dla pracownika, nowych sie docenia , o starych zapomina. Pensje niskie i tyczy sie to i produkcji a takze pracownikow w biurach. Jezeli chcesz sie zwiazac z ta firma na dlugie lata to nie ma sensu. Zwalniaja bez powodu. Atmosfera jeszcze rok temu ok, teraz tragedia. Trzeba uwazac co sie robi i co sie mowi. Ogolny chaos i niezorganizowanie. 0premii,podwyzki 2%. Zupy za 1zlll jedyny plus?

Michalina

Co to za nagonka ostatnim czasem na te wszystkie linie na hali ? porządki , podobno jakies nagany odkryte wyjścia ewakuacyjne i ogolnie temat BHP ?

yyy

nie nagonka - tylko życie

Yyy
@Michalina

Jak byl syf to musieli nadrobić

Yyy
@Michalina

Szkoda ze nagonki na podwyzki nie ma , tylko na linie

Rozmowa

A jak z pracą na stanowiskach konstruktor , projektant? Nadgodziny w standardzie? Jakieś opinie spoza produkcji?

Zostaw merytoryczną opinię o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Polish Assembly Centre Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polish Assembly Centre Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polish Assembly Centre Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 167 ocen.
  • Wiosenna 10
    63-100 Poznań
  • NIP: 2090000937 KRS: 0000297444

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.