Opinie o Noex Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Noex Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Noex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Noex Sp. z o.o. w Poznań

Xxx

Nie polecamy pracy w tej firmie. To co się tam dzieje to w głowie się nie mieści. Kamer więcej niedługo niż ludzi tam będzie . P.Kierownicza produkcji to osoba która stosuję (usunięte przez administratora) wobec ludzi. Straszna kobieta która musi zawsze mieć rację nawet gdy jej nie ma. Podsłuchuje ludzi i zabiera premię nawet nie wiesz za co. Czepia się o rzeczy które są nie istotne ale ważne że ma z tego satysfakcję. Milion zdjęć robi ale sama nic nie powie tylko wysyła swoich pupili żeby oni z siebie głupich robili.Nie pamięta jak sama robiła na produkcji a teraz ludzi traktuje jak (usunięte przez administratora). Kobieta bez klasy i bez serca. Współczuję Waldkowi że sam męczy z kimś takim. Ludzie naprawdę nie polecam.

Ktoś pracował jako brak w Noex Sp. z o.o.? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

@Pracownik.

A na jakich stanowiskach można się zatrudnić w tym roku? Ciekawa też jestem na kogo w ostatnim czasie było jakiekolwiek zapotrzebowanie. Kiedy były prowadzone ostatnie nabory?

Dzień dobry, czy może ktoś podać przedziały płacowe dla księgowych? Właśnie pokazała mi się oferta na Fabianowską i widzę, że wymaga się 5ciu lat doświadczenia. co jeszcze może wpływać na zarobki?

Xxx Nowy wpis

Malwina Nowy wpis

Niby była opinia dotycząca awansów ale ciekawi mnie nieco bardziej konwencjonalny sposób ich osiągania, odniósłby się ktoś przy tym to samego działu handlowego? Widziałam, że parę dni temu wygasła oferta dla asystentki. Jaki jest potencjał na rozwój w praktyce? I co z finansami?

Jak wygląda ścieżka kariery w Noex Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Allka Nowy wpis

Awans? Jeśli będziesz w grupie, która lubi prezes (wspólne picie, kultura zachowania) to masz złote życie łącznie z służbowym samochodem moze dostaniesz. Najlepiej kariera przez łóżko-to co lubi Prezes Zarządu. Nie jedna dziewczyna na kolankach siedziała. Jeśli nie- masz przechlapane. (usunięte przez administratora) Poczytaj poniższe opinie. Podwyżek od 10 lat nie było. Teraz ktoś dostał ochłapy.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Noex Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Asystentka / Asystent Działu Handlowego powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Leszno

Pracownik.

Ktoś pracował jako brak w Noex Sp. z o.o.? A co to za stanowisko BRAK ? Noex to firma która braków nie zatrudnia ;) .

@Pracownik.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Noex Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Przelew jest 10 każdego miesiąca, popołudniu, jeśli wypada w weekend to w piątek.

Atmosfera ciężka, pani kierownik zwalnia już parę osób a zostawia sobie pracowników obcokrajowców zatrudnionych przez agencję. Obcina premie i nikt nie wie za co. Mobbing ze strony pani kierownik oraz jej rodziny oraz lizusów. Chodzi zdjęcia telefonem robi jakaś paranoja totalna. Ciężko pracujesz a i tak będziesz zgnębiony. Ludzie szukają pracy gdzieś indziej bo wytrzymac się nie da z tą kobietą. (usunięte przez administratora) oceniają po kryjomu pracowników i za to dostają premie a ty ciężko pracujesz a i tak masz ogon który będzie na ciebie czyhał Nawet podczas przerwy chodzi i patrzy kto z kim siedzi jak jej się nie spodoba to zmienia tobie zmiany nie patrząc że masz opieka dla dzieci poukładana . Okropną osoba o małym doświadczeniu a dużych ambicjach. Nie polecam szukajcie pracy gdzie indziej bo tam psycha siada.

Wiktoria
@Anonim

jaką część tej premii obcina? Dużo?

@Wiktoria

W zależności od humoru od 50zl do 500zl cała premia nigdy nie wiesz

Barbara

I nikt nigdy nie pomyślał, żeby wprost się zapytać o co jej w ogóle chodzi? Bo nie żeby coś ale byłaby chociaż jasność jakich błędów nie powielać... Ktoś tu jest ponad nią, żeby zasugerować jakiś feedback co do tej całej premii?

Nie dajcie się nabrać na opinie negatywne są usuwane. Moj został usunięty dwukrotnie. Nie polecam mobbing ze strony pani kierownik. Nie warto szarpać nerwów.

W jakim systemie działa firma? praca równiez w weekendy?

Barbara

Hej. :) W weekendy widzę na wizytówce google, że są zamknięci, ale może to tylko o biuro chodzi? Biuro tutaj ma inne godziny niż praca na magazynie?

skoro pokusiłaś się o taki soczysty epitet to warto byłoby go wyjaśnić... co takiego Ci się przytrafiło że nazywasz firmę patologią?

Olga
@Barbara

Biuro nie pracuje w weekendy. Magazyn i hala produkcji pracuje zmianowo (pensja wyższe niż gdziekolwiek indziej w Komornikach na produkcji). Ja jestem juz prawie rok i na razie nie szukam innej pracy. A tu ludzie maja wysłużonych wiele lat pracy i znają sie jak łyse konie- są po 10-15 lat wiec o czymś to świadczy. Nie jest źle. Jest dobrze. Ale trzeba pracować.

@Olga

A tak jeszcze tylko z ciekawości to czy wiadomo coś na temat podwyżek wśród tych ludzi co tu nawet po 10 lat robią? Bo po takim stażu to chyba stawka mocno musiała podskoczyć?

marek

ok

@marek

W jakim sensie "ok"? ;p Wiesz coś na temat wysokości tych podwyżek?

Barbara

Z tego co widzę kiedyś mieli podobno opóźnienia w wypłatach, ale na szczęście otwarcie o tym informowali, do tego nie były zbyt powalające. Minęło jednak trochę czasu od tej opinii, ciekawa jestem czy dalej mają takie opóźnienia czy udało się im ustabilizować własne finanse? Zatrudniają teraz więcej osób niż rok temu czy wciąż stały poziom?

Olga
@Barbara

Ja pensje dostaje na czas. Bez żadnych opóźnień. Fajna atmosfera, jak ktoś chce i dobrze pracuje (bez wiecznych L4) to można sobie wyrobić i dobre imię i poczuć sie trochę jak w „rodzinie”. Miło, uprzejmie. Panie z biura tez pomocne i miłe, zawsze powiedzą miłe słowo. Nikt tu z batem nie stoi ale nie oszukujmy sie -to produkcja-trzeba pracować a nie pic kawkę.

@Olga

Czyli wszystko wydaje się być w porządku. Chociaż ten komentarz "Karma powraca jak widać" dość niepokojący jest. A z zatrudnieniem jak? Rozrastacie się?

Stefan

Pracuje się na 3 zmiany czy system 4 bryg ? Na produkcji

@Stefan

3 zmiany.

@Nowy

A godzinowo jak to jest ułożone?

@Barbara

Standard, 6-14, 14-22, 22-6.

Firma Noex na ul Fiabianowskiej 128 Jako pracownik produkcyjny praca na 3 zmiany, dobrze mieć doświadczenie, trzeba szybko się uczyć i umieć pracować tempem wtryskarek + pracę dodatkowe w między czasie, żeby nie było stania przez 3 sek bezczynnie, przerwy równe z czasem, bez przeciągania, praca dla osób które przychodzą pracować, nie jest łatwa, raczej wymagająca. Spóźnienia z wypłatami, o których trochę późno informują, wypłaty same w sobie nie są powalające, jedynym plusem w tej firmie to że sprawnosc sprzętu jest dobrze zachowana, również zakup nowych na drugi oddział firmy i świetna organizacja w pracy, każdy wie co ma robić, tylko tempo i nacisk mógłby był odrobinę luźniejszy.

Sylwia

Karma powraca jak widać

Zostaw merytoryczną opinię o Noex Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Noex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Noex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Noex Sp. z o.o.