Opinie o Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. w Ostrów Wielkopolski

dostawca

to czemu pani prezes dalej odciąga premię lojalnosciową rolnikom na wypowiedzeniu kto teraz jest winny za odciaganie premii obecna prezesowa odciąga kasę a winę pewnie będzie zwalac na Baka

Rolnik
@dostawca

Premię lojalnosciowa wprowadził Bąk i do niego pretensję bo ja wprowadził chaotycznie jak zawsze a teraz głupa pali i pisze beznadziejne komentarze pozdrawiam

Jajo
@Rolnik

Wprowadził bo mu nakazali i (usunięte przez administratora)

ROLNIK

Co mleczarnia robi z mlekiem pozaklasowym bo u wiekszosci rolnikow takie wyszlo a kartki z utylizacji nikt nie dostal

gucio

z nowa prezes nie widze przyszlosci w tym zakladzie nazeka ze trudna sytuacja w mleczarni a zatrudnila swojego meza ciekawe jakie maja wyplaty

@gucio

A były prezes zatrudniał siostrzeńca. Jest kwita. Dajcie juz spokój.

@gucio

to bylo kiedys a teraz liczy sie obecny czas moze z mezem w mleczarni pracujecie charytatywnie a utrzymujecie sie z emerytury babci

sebek

Kbik przewodniczacy rady i pani prezes powinni oddac nielegalnie zabrane pieniadze do oddania maja wiecej niz 100 tysiecy Niech oddaja kase i bedzie spokoj

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Ostrów Wielkopolski
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
jery

To dlaczego nowa prezes wiedac ze to nielegalne odciaga premie rolnikom na wypowiedzeniu jezeli to byl pomysl wprowadzony za poprzedniego prezesa

Darek

Ostrów Wielkopolski przegrał sprawę z rolnikami o nielegalne odciąganie 15 gr.za litr mleka w okresie wypowiedzenia. Brawo w końcu jakaś sprawiedliwość, Kubik niech teraz zwraca 100 tyś. z własnej kasy bo to jego był pomysł.

Hirek
@Darek

PRAWDA, JESTEM ŚWIADKIEM

@Darek

Były prezes wprowadził premie lojalnościową, wiec nie Kubik musi oddawac kase.

jery

Ciechocinek i sady kosztuja a zaplacic musza pracownicy i rolnicy

@jery

Bzdury piszesz

@Witold

Witold idiota!!!!

Kierowca cysterny

Ostatnie podwyżki za Prezesa Bąka i to wszystko.

Witek
@Kierowca cysterny

Prawda

Lidka

Atmosfera w firmie najgorsza od kiedy pracuje a pracuję przeszło 30 lat. Nie polecam. Brak perspektywy na przyszłość.

Szymon

Firma bankrutuje?

jola

odkad jest nowa prezes w firmie atmosfera jest nie do wytrzymania nie polecam tam pracy

@jola

Co to znaczy...Proszę więcej szczegolow

gargamel

to co pani prezes ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem ze nie rozumie co jest w umowie napisane

gucio

co ty na to wszystko Witold

gucio

dla pracownikow i rolnikow pieniedzy ni maja ale na wyjazd do ciechocinka kasa jest

Witold

@www, czy twoja negatywna opinia dotyczy głównie wynagrodzenia w firmie Osm Mleczarnia? Może są jakieś inne aspekty dla których warto docenić pracę w tej firmie? Każda firma ma lepszy lub gorszy okres, może w tej firmie wkrótce się coś zmieni. Czy dostrzegasz jakieś pozytywne zapowiedzi? Może chciałbyś udzielić kilku rad potencjalnym kandydatom do tej firmy?

www

slaba firma nie widze tam przyszlosci slabo placa pracownikom a nie mowiac jakie grosze dostaja rolnicy za mleko szkoda mi tych ludzi atmosfera w firmie jest napieta

Witold

@gucio, piszesz, że atmosfera w pracy Ci nie odpowiada. Czy mógłbyś napisać dlaczego? Jest szansa, żeby coś zmienić i ją poprawić? Atmosfera w pracy jest bardzo ważna dla pracownika. Powoduje, że chętniej przychodzi się do pracy. Jeśli nie jest wystarczająco dobra motywacja pracownika znacząco spada. Może mógłbyś napisać więcej o dodatkach do wynagrodzenia? Mam tu na myśli premie czy pakiet socjalny. Twoja opinia daje obraz pracodawcy i informacje, które pomogą innym osobom znaleźć zatrudnienie.

gucio

Same wpisy o cienkim bolku mowia wszystko o atmosferze w mleczarni kto zajmuje sie takimi pirdolami nie polecam tam pracy

Witold

@gucio, jesteś pracownikiem firmy? Mógłbyś dodać ze swojego punktu widzenia jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca przyszłemu pracownikowi? Każda informacja dotycząca firmy dodana przez Ciebie, pomoże innym użytkownikom forum znaleźć zatrudnienie.

gucio

osm ostrow zawsze placila mniej za mleko a teraz calkiem kiepso

Zostaw merytoryczną opinię o Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp.?

Zobacz opinie na temat firmy Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp.?

Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp.