Opinie o Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. w Ostrów Wielkopolski

Witold

@były dostawca, twoja opinia może być niezrozumiała dla kogoś, kto nie współpracuje z mleczarnią. Może chciałbyś w jasny sposób opisać jak wygląda aktualna sytuacja firmy i jej relacje z rolnikami? Dla osób, które nie są bezpośrednio związane z tematem, to mogą być interesujące informacje.

@Witold

Witold aktualną sytuację w firmie i relacje z rolnikami opisują wcześniejsze wpisy na tym forum, chyba że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem

były dostawca

Członek Rady do Ciechocinka mieliscie jechać po wygranej w Łodzi pewnie boicie się że jak przegracie to nie będziecie mieli za co jechać

SZEROKIEJ DROGI

Witold

@ciekawy, proszę Cię o pytania wartościowe z punktu widzenia kandydatów do tej firmy. Na forum GoWork.pl rozmawiamy o warunkach pracy w danej firmie. Wymieniamy się informacjami na temat atmosfery lub wynagrodzenia w firmie Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. Nie komentujemy prywatnych spraw pracowników. Czy mógłbyś napisać od kogo usłyszałeś taką informację?

ciekawy
@Witold

Witold uważam że na tym forum są bardzo ciekawe informacje dotyczące mleczarni można dowiedzieć się o złych jak i dobrych stronach zakładu .A informacje o którą pytasz jest poruszona w poniższych komentarzach. Bardzo jestem ciekawy czy pracownicy będąc na wypowiedzeniu tez mają odciąganą premię lojalnośćiową . Czytając komentarze członka rady jestem bardzo zszokowanym podejsciem do rolników na wypowiedeniu żyjemy w dwudziestym pierwszym wieku dlatego uważam że to forum jest bardzo ciekawe

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
CZŁONEK RADY

Od 13. 11. Ciechocinek, kto chętny?

ciekawy

Czy to prawda ze rada z pania prezes działa na niekorzysc mleczarni

BYŁY DOSTAWCA

Jakie członkowie rady odstawiają mleko to wiem sam byłem kiedys członkiem rady zeby woda miała 3,8 procent to dziwne

@BYŁY DOSTAWCA

Z (usunięte przez administratora) przegrałeś i już.

@CZŁONEK RADY

Mamy najlepsze wyniki sprawdź w laboratorium a nie oczerniaj. Zawsze ekstra S.

@CZŁONEK RADY

NIE PRZEGRAŁEM Z(usunięte przez administratora) BO MUSIELI MI PREMIĘ LOJALNOSCIOWĄ ODDAC I BĘZIECIE MUSIELI ODDAC INNYM NIE JESTESCIE NA PRAWIE

@BYŁY DOSTAWCA

Przegrałes bo nie ma Cię już z nami.

Zainteresowana
@BYŁY DOSTAWCA

Przykro patrzeć jak rolnicy płaca za brak wiedzy bo trzeba powiedzieć, że nie tylko prezes odpowiada za zakład ale i ZASTĘPCA a rada to już brak słów ???????????? Właśnie z tego powodu spółdzielczość zdycha... trzeba powiedzieć jasno w dobie wolnego rynku, spółdzielczości nie ma, każdy z nas patrzy aby wyjść nas swoje, żyć godnie, rozwijać gospodarstwo i spłacać kredyty w terminie! A wpłacać kaske na udziały, które będzie trudno odzyskać i płacić lojalnościowe, śmiech i rozpacz i płacz... dlaczego nikt nie powie ze był ktoś kto chciał zainwestować w mleczarnie ??? Hmmm , ale po co. Lepiej podzieli to, co zostanie a teren w centrum miasta..... Będzie co liczyć !

@Zainteresowana

O udziałach zapomnijcie, zdradziliscie OSM i nic się wam nie należy.

@CZŁONEK RADY

Odwołanie w Łodzi i to my wygramy. Nic nie dostaniecie. 100 tysiecy nie będzie a i o udziałach zapomnijcie.

@CZŁONEK RADY

Daria Tak trzymać po 15 groszy obcinamy za karę, za wypowiedzenie.

@BYŁY DOSTAWCA

CZŁONEK RADY JA MAM KASĘ A WY WIELKIE DŁUGI NAWET NIE MIELISCIE OSWAGI SIE STAWIC NA ODCZYTANIU WYROKU TAK DBACIE O MLECZANIE

@BYŁY DOSTAWCA

O mleczarnię i naszą Radę dba(usunięte przez administratora)i jesteśmy zadowoleni i za dwa lata wyjdziemy na prostą. (usunięte przez administratora)

@CZŁONEK RADY

Do Łodzi przyjedziemy autokarem a po jedziemy do Ciechocinka. Świętować zwycięstwo.

ROBERT
@CZŁONEK RADY

To Wy sami nie umiećie o siebie zadbać tylko kobieta musi o Was dbać . Co to za faceci w tej radzie

@ROBERT

Kawa z ekspresu najlepsza w mleczarni.

@ROBERT

To Pani Prezes Członką i pracownikom robi kawę aby tyle umie to dlatego tak słabo stoicie .

@BYŁY DOSTAWCA

Pani Prezes wybitną specjalistką mleczarstwa i laboratorium. Spadać!!!!

@CZŁONEK RADY

Od nowego roku nawet podwyżkę dostanie bo należy jej się.

WANDA
@CZŁONEK RADY

WIDAĆ ŻE NIE MACIE SZACUNKU DLA PANI PREZES . W INNYCH ZAKŁADACH MÓWI SIĘ PANIE PREZESIE LUB PANIE DYREKTORZE NIKT NIE ZWRACA SIĘ DO ZWIERZCHNIKA PO IMIENIU NIE WIEM DLACZEGO PANI PREZES NA TO POZWALA . DLATEGO W FIRMIE TAK ŻLE SIĘ DZIEJE.

@CZŁONEK RADY

Wybitną specjalistką mleczarstwa laboratorium robienia kawy a co z zrządzaniem jakie ma doswiadczenie pewnie zerowe i dlatego idziecie na dno.

@WANDA

Jaka Prezes taki szacunek.....zero? Zero pomysłowości. Zero strategii. Zero pracowitości, a spotkania na zarzadzie długie i bez konkretów. Porażka.

@CZŁONEK RADY

Podwyżkę dostanie jak będzie z czego jej dać bo na razie to na na to się nie zanosi chyba ze w MLECZNEJ PRLE bedzie kawę parzyć jak taką dobrą robi.

były dostawca

Członek Rady wy musicie jechać do Łodzi autokarem i musicie mieć przewodnika bo z waszą wiedzą byscie mogli zginąć kto by was jechał szukać.

Janek

Perle cza sprzedac Pan (usunięte przez administratora) kupi bo ma dobre serce I wiele kontatow w chinach I sie wszystkich splaci

CZŁONEK RADY

Odwołanie i sprawa w Łodzi!!! Teraz to my wygramy.

WSCIBSKI

Kulas z Hirkiem jak wam idzie rżnięcie drewna w sobotę nie ma wywózki drewna z lasu zaraziliscie się od Bąka widać że jego pomysły wam odpowiadają .

sąsiadka dostawcy

Czemu samochody OSM Ostrów wyjeżdżają o 4 rano i chałasują chyba jest jakaś cisza nocna inne mleczarnie jeżdżą o normalnych godzinach ludzie chcą spać .Znaki drogowe też ich nie obowiązują wjeżdżają pod zakaz wjazdu.

BYŁY DOSTAWCA

Członek rady troszeczkę grzeczniej widać ze brak ci kultury a rżnie się drewno a drzewo rośnie

Ona

Brawo!

były dostawca

Ja miałem odciaganą premię lojalnosciową za prezesa Mukalskiego i też przegrali sprawę więc nie obwiniajcie Bąka .

Bolus
@były dostawca

bo baka to tylko sad moze skazywac? cwaniaczka?

RRR
@były dostawca

Jeszcze troche to sąd was skaże jaj was rozliczą za te wszystkie lata

@RRR

Profity ma Rada wam się nic nie należy.....trzeba było startować. A teraz won.

bbb

Członek rady narazie to jestescie dołem macie ogromne długi i przegraną sprawę w sądzie na koncu mleko do tej mleczarni będzie odstawiac sama rada .

@bbb

Będziemy do końca bo wyjazdy do Ciechocinka i majątek mleczarni będzie nasz czy wasz? Gorzyce spadać....

dostawca

Członek Rady jak ci pani prezes przemyca mleko i załatwia próby a cenę ustalacie sami sobie to masz dużo za mleko

@dostawca

Masz do dup.y mleko. Ja mam ekstra S i białko 3.8. Spadać na drzewo...

dostawca

SZACUNEK DLA GORZYC NIE DAJCIE SIĘ CORAZ WIĘCEJ OSÓB JEST CHETNYCH DO SKŁADANIA POZWÓW E

Witold

Szukam opinii na temat firmy Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. Jak Wam się pracuje, czy polecilibyście pracę i dalszy rozwój w tej firmie czy raczej osoby zainteresowane powinny szukać czegoś innego? Ważną kwestią jest również atmosfera w pracy, każda opinia się przyda!@gucio poruszyłeś kwestie płatności dostawcom za mleko. Czy to przejściowa sytuacja?

Stanislaw
@Witold

Odczasu jak przestales pracowac tylko chodzic I bajki opowiadac .. nie widzisz co sie dzieje slepy jestes?

PRACOWNIK

MLWCZARNIA PRZEGRALA SPRAWE W SADZIE Z ROLNIKAMI ZA NILEGALNE ODCIAGANIE KARY NA WYMOWIENIU CO NA TO PANI PREZES I PRZEWODNICZACY CIEKAWE KOMU TERAZ OBETNA KASE JAK BADA MUSIELI WROCIC ROLNIKOM NIELEGALNIE ZABRANE PIENIADZE A MOZE BEDA SIE ODWOLYWAC

Witek
@PRACOWNIK

Przypominam , że premia została wprowadzona przez byłego prezesa, któy niby ,,bierze,, to na klate.

anna
@Witek

oby bral to w klatce! tam gdzie jego miejce jak stwierdzil sad

WSZYSTKIEMU WINIEN (usunięte przez administratora) CZEMU GO NIE POSADZILI ? PEWNIE PO NASTEPNYCH WYBORACH DOCENIA JEGO MAGIE OSOBY!

Zostaw merytoryczną opinię o Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp.?

Zobacz opinie na temat firmy Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp.?

Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp.