Opinie o Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. w Ostrów Wielkopolski

Pani dyrektor wraz z resztą załogi kierowniczej pozostawia wiele do życzenia. Ludzie piszą samą prawdę co się dzieje w mleczarni ! Zastanówcie się dlaczego jest taka rekrutacja ? Powód nie tkwi w pracownikach tylko w kadrze kierowniczej na czele z Panią dyrektor. To jak traktujecie ludzi jest karygodne. 80% sukcesu Pani dyrektor to atmosfera w pracy a wasza jest na poziomie 0. Liczę na to, że kiedyś ktoś zastąpi Państwa posady. Dając mleczarni szanse na lepszy rozwój.

Jaki jest styl zarządzania w Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp.?

xxx Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Jaka atmosfera i traktowanie pracownika w dziale prac biurowych?

Anonim Nowy wpis

Jaki jest styl zarządzania w Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp.?

Ja Nowy wpis

Hmmm

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS

Czy w Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Dodatek za staż pracy jeszcze jest doliczany np. 5 lat pracy w sumie to 5% do podstawy

Darek

To prawda co mowi sie na pollcji że donosy na osm pisała sama Pani Prezes?

Mążż
@Darek

Po tym co wyprawia Pani prezes jestem w stanie w to uwierzyć.

ciekawy
@Darek

To prawda po tej pani można się spodziewać się wszystkiego ale ktoś poruszył temat ziemi może by tak sprawdzić ile przewodniczący z cegieł kilka lat temu brał dopłaty za ziemie przypominam że poprzedni prezes i przewodniczący z cegieł to partyjni koledzy z PSL teraz koty drą ciekawe czemu

Sedzia
@ciekawy

Bolek był znany z tego ze (bezinteresownie pomagał ) :-)))))

ciekawy
@Sedzia

widać że korzystałeś jego pomocy

Pomoc
@ciekawy

Ja ,Ty i wielu z Nas,,, a adwokaci JESZCZE LEPIEJ lepiej raczki Bolka się ciesz

@Darek

Prawda wychodzi na jaw...

@Darek

Zbrojarz betoniarz w oknie patrzy kogo tu zwolnić......

@Kubik

@Kubik Piszecie trochę nie na temat. Pracujesz w Mleczarni? Co powiesz o wynagrodzeniu w tej firmie? Ile wynosi i czy co miesiąc jest zawsze na czas? Dziękuję.

Maz darii
@Darek

Bo to prawda, nie tylko na policje, ale do inspekcji pracy, a potem ze strachu powolali ja do Rady by sie uspokoila ...ale nic to nie dalo .

doti

pracowalam w mleczarni za zarzadu prezesa Mukalskiego. W tamtym czasie mleczarnia kwitla i jesli sie nie myle to wszystko bylo ok. Po wielu latach znalazlam strone w internecine I to co czytam wprawilo mnie w szok. Zastanawiam sie dlaczego rada wybrala Darie na prezesa. Czy mleczarnia jeszcze produkuje?. Przepraszam za brak polskich znakow.

Maz darii
@doti

Daria donisiła na kazdego by mieć pod swoimi czterema literami stołek. Na prezesa Mukalskiego również, Potem na Prezesa Bąka i tak zostala nim sama prezesem i juz nie musi na nikogo do donosić:)

Śmietana

Gdzie są udziały wy yebane kvrwy????!!!

Kulas

Kiedy jedziemy do Ciechocinka? Tylko wybrańcy zaznaczam.

@Kulas

Jedziemy.

Szymon

Czy to prawda że wszyscy , mam na mysli daria, była rada i inni, muszą teraz ucierać (usunięte przez administratora) ludziom z koła ?

@Szymon

Tak musza.

Anka

Jakie stawki oraz umowy dla pracowników skupu mleka?

Darek

Czy Judasze z byłej rady , pseudo rady powinni mieć pozwolenie na wejście do mleczarni? Jak Judasze zdradzili i za wypłacanie udziałów oddali majątek nie swój w obce ręce. Nie są już udziałowcami?

Geniu

Mleko po 0.90groszy to dla was i tak za duzo. Po 0.50groszy powinno być.

Geniu

Moja Mleczna jeszcze działa?

Rolas

I po mleczarni... Tak to jest jak ludzie bez wykształcenia ledwo kończący podstawówkę pokroju KULASA biorą się za zarządzanie mleczarnia... Brawo... brawo !!!

Rrr

Kulas to (usunięte przez administratora) i kapuś

Bartosz
@Rrr

Forum publiczne to nie jest miejsce, gdzie powinno się używać takich sformułowań. Wiesz coś na temat pracy w tej firmie Osm Mleczarnia? Chciałbym wiedzieć, czy poszukują może aktualnie nowych osób. W internecie niestety nic nie znalazłem.

Przemek W.

Dostawcy jak wam się podoba cena mleka? Zadowoleni?

Masakra
@Przemek W.

Czemu nie ma przelewów za mleko

@Przemek W.

Jeszcze możecie się wycofać.

kefirek

katastrofa

@kefirek

Proszę o informację i rozszerzyć sformułowanie "katastrofa". Jest organizowany pozew zbiorowy, dostawców i pracowników. Niezbędne są wszelkie informacje.

@Prawnik

Czego dotyczy pozew? W zakresie jakich roszczeń? I gdzie mogą zgłaszać się potencjalni poszkodowani przez Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp.?

ttt
@Przemek W.

a co z funduszem kiedy zostanie wyplacony

@Przemek W.

Jednym z miejsc, w którym do tej pory szukaliśmy informacji (jak myśleliśmy rzetelnych) był znany serwis gowork.pl, na którym to rzekomo pracownicy obecni jak i byli wyrażali opinie na temat pracy jak i samego pracodawcy. Okazuje się jednak, że to nic innego jak pic na wodę. Oczywistym jest iż do komentarzy w Internecie należy podchodzić ostrożnie, gdyż przepełniony jest on tzw. Trollami internetowymi, jednak to co wyprawia właściciel Gowork.pl Andrzej Kosieradzki woła o pomstę do nieba. Jeżeli szukasz pracy, nie kieruj się opiniami z gowork.pl, ponieważ prawda może okazać się zupełnie inna. GOWORK zapłać i miej kontrolę nad ludźmi Jak się okazuje z na pozór nie groźnie wyglądającego serwisu, który miał pomóc w dojściu do prawdy zrobiono niezły biznes. Pan Kosieradzki pozwala na samoistne usuwanie przez firmy uciążliwych komentarz, które mogą w jakikolwiek sposób godzić w postrzeganie firmy przez obserwatorów. Przedsiębiorcą oferuje się pakiety złotych profili za jedynie 1200 zł – tak 1200 złotych tyle kosztuje eliminowanie prawdy w realiach Polskiego Internetu. Po wykupieniu ekstra pakietu, firma może sama dodawać sobie komentarze ale również usuwać te, które ich zdaniem nie pasują do ich światopoglądu. Chcesz poznać prawdę o firmie? NIE UFAJ GOWORK.PL To kłamstwo i obłuda !!! Tworzenie fałszywego profilu za kilka tysięcy to z pewnością dobry zysk nie tylko dla gowork-u ale również firm, które w ten sposób uchodzą za porządne i szlachetne, w rzeczywistości będąc najgorszym z możliwych miejsc dla potencjalnych pracowników. Gowork wymusza również na wielu firmach haracz – inaczej nie można nazwać przymusowej opłaty za pisanie fałszywych komentarzy. Jeżeli jakaś firma znalazła się w serwisie gowork.pl musi zapłacić abonament – w przeciwnym razie masa Trolli internetowych może w szybki i skuteczny sposób wylać wiadro pomyj, często bezpodstawnych i fałszywych. Jak widać sprawa jest dwojaka – tych, którzy są porządni za pomocą szantażu zmusza się do płacenia a tych, którzy działają w sposób karygodny nagradza się za podjęcie współpracy. Czy w tym świecie liczy się tylko kasa?!

@Masakra

@ttt

Mam nadzieję, że @Przemek W. jeszcze zechce Ci odpowiedzieć. Jeśli pracujesz w Osm Mleczarni to byłabym bardzo wdzięczna za jakieś informacje, dotyczące aktualnych warunków pracy w tym miejscu. Myślisz, iż wynagrodzenie jest tam adekwatne do wykonywanej pracy?

Popieram

Mariola

Teraz płacz a jak odchodził Bąk to się cieszyliscie. Prawdą jest, przyznaję do dziś by była mleczarnia. A teraz na pierwszy rzut 20 osób będziesz miała na sumieniu. Później kolejni, a na koniec razem z mężem.

@Mariola

przecież były prezes jest również odpowiedzialny, to był najgorszy prezes w historii

Franciszek
@Tomek

A kto zbankrutował? Pytam? Czyli kto był najgorszym Prezesem?

kefirek
@Tomek

to dlaczego tak się pchała na stanowisko zle w mleczarni a ona zatrudniła swojego męża ciekawe jakie mają pensje może pracują charytatywnie

Mleko
@Mariola

Gdyby prezes był, to już dawno by mleczarni nie było, a ze rada nie rozpisała konkursu na prawdziwego prezesa menagera, nie cwaniaczka sklepikarza czy laborantkę to do nich miejcie pretensje my pracujemy ciężko

Mleko
@Franciszek

No ten którego w kajdankach mieli wyprowadzać :-) skazany prawomocnym wyrokiem :-(

RRR

Adwokat ty naucz się porządnie pisać bo jak tacy analfabeci byli w mleczarni to mleczarnia musiała upaść

Pisać nie umiesz, ale prawdę piszesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp.?

Zobacz opinie na temat firmy Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp.?

Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp.