Opinie o Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. w Ostrów Wielkopolski

Rodzinka

I z czego się cieszysz... nie pamietasz jak Twoja rodzinka w mlecznej perle dorabiała?

Krówka
@Rodzinka

A jak tam zebrania? Są decyzje?

gucio
@Krówka

Jak zwykle wszystko po walnym zebraniu

Krówka
@gucio

Czyli jest jakaś decyzja? Kiedy walne?

Boles

Co tam u (RODZINY OSM) slychac?

Ojciec Tadeusz
@Boles

Rodzina na swoim :-)

Ostrowianin

Małżeństwo nie podołało, przykre to. Nie wchodzi się na stanowisko po trupach, taka prawda, było mała pilnować cichej dobrze płatnej posady. Ale nie, trzeba było rąbać (usunięte przez administratora) byłemu prezesowi by zabiegać o wzgledy rady, wymyślać nie stworzone historie. Widzisz to wszystko się mści.

Szefozibi
@Ostrowianin

jeszcze sie okaze... kto nie podolal

Saba
@Szefozibi

Wy wszyscy daliście (usunięte przez administratora) Mleczarnia jest w bardzo złej kondycji a przede wszystkim w złych rękach. Pani prezes to mitomanka która poza robieniem kawy powinna zajac się pisaniem książek science fiction. W tym by się sprawdziła. A cały czas poświęca na życie przeszłością . Żałosne

Szefozibi

Z takimi małymi firmami jak dino to my nie rozmawiamy albo odwrotnie... Od rana myślimy tylko jak wam podnieść … a później co zrobić by was głowa ze szczęścia nieobolała naprawdę ciężko pracujemy ja już nawet nie mam czasu listów z podziękowaniami czytac

Almette
@Szefozibi

Moce przerobowe OSM Ostrów Wielkopolski są niewystarczające by wejść z jakimkolwiek produktem do sieci sklepów Dino. Proszę zasięgnąć szerszej wiedzy merytorycznej Panie Szefozini:))))

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
Murem za prezesem

Wypowiedzielismy umowy solidarnie za prezesem poza kolegą z cegieł Z.B. i jesteśmy w stanie zmienić decyzję dodając wasze decyzje o co najmniej rok. Utrzymamy Mleczarnię ale bez obecnego przewodniczącego i jego zastępcę.

Darek

Informacja. Byli dostawcy, którzy nie otrzymali zaległych udziałów proszeni są o wpisywanie OSMu do Krajowego rejestru długów. PILNE

były dostawca

Zibi to kiedy mamy się zgłaszać po udziały jak był dobry rok to wszystkim wypłacicie udziały

Zibi
@były dostawca

Nie dostaniecie żadnych udziałów!!! Zapomnijcie. Najpierw Ci co są w radzie dostaną po przekazaniu gospodarstw.

BYŁY DOSTAWCA
@były dostawca

Zibi ty coś kręcisz trzeba zapytać panią prezes zastanów się co piszesz

Wybaw

Za dużo osób rządzi w Mleczarni, temu powinna się przyjrzeć pani prezes, być może wie, jeżeli tak to nie nadaje się na to stanowisko, prezes powinien być stanowczy. Co chodzi o podwyżki, które miały miejsce w mleczarni nie są podwyżkami za osobiste osiągnięcia ale wyrównania do minimalnej krajowej, która wzrosła od 01-01-2019.

Zibi

Sytuacja mleczarni jest bardzo dobra ale niektórzy rolnicy i były prezes sieja zamęt, nad wszystkim czuwa genialny nie zatapialny Zibi z zawodu wice, prezesi odchodzą i przychodzą zibi zawsze ma takie same zdanie jak ostatni rozmówca :-) Moje sugestie dla Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp.: Szanuj właścicieli !

@Zibi

Niech sobie składają wypowiedzenia nie zależy nam na nich. To mali dostawcy, nic nie wnieśli pozytywnego dla naszego OSMu. Liczą się litry i jakość. Słabi odpadają z gry.

@CZŁONEK RADY

Jeśli jesteś członkiem Rady to ty jesteś nienormalny jak możesz w ten sposób traktować rolników oni dostarczają mleko od 100 lat a a wam za chwilę braknie tego mleka i wtedy będziesz płakał cienki Bolku

@oli

A Ty jak traktujesz rolników, jak się o nich wypowiadasz i wypowiadałes. Znam Cię od podszewki.

@CZŁONEK RADY

Chciałbym cię poznać osobiście i chciałbym zobaczyć na własne oczy człowieka który wypisuje takie głupoty nie masz co robić to kulaj. beret????

@Zibi

A ponoć był ktoś kto chciał zainwestować?

www

To dlaczego (usunięte przez administratora) zaległych udziałów rolnikom i dlaczego ciągle rolnicy składają wymówienia

@www

Od 01. Lutego wyplacamy zalegle udziały. Stac nas gdyż bardzo dobrze zakończyliśmy rok 2018. Dziękujemy Karolu i dario .

Jogi
@www

Członek rady imiona się pisze z dużej litery ,

cyrk

Jeszcze Dostawca
@www

Mężu Ty kosztujesz zakład 5 tyś na miesiąc, a co robisz, co wniosles pozytywnego dla zakładu? My mamy płacić za kierowcę Pani, Za te pieniądze można by było dać po 100 pracownikom, należy im się.

Brawo my

Jak humory po spotkaniu członków spółdzielni?

Biurowa
@Zainteresowany

No co rada została(usunięte przez administratora)przez darie tzn.gdzie Dino? nowe opłacalne kontrakty? podwyżki dla dostawców? podwyżki dla pracowników? A co jest zwalanie winy na POPRZEDNIKÓW(usunięte przez administratora) brak koncepcji, wycofywanie udziałów przez dostawców.

Mąż
@Biurowa

Nie prawda bo kilka osób podwyżki dostała, osoba z biura i księgowości, z laboratorium, z restauracji, i jeszcze ja:)

Ola

Jak tam sytuacja w naszej mleczarni??

@Ola

Najlepsza sytuacja finansowa, pracownicy i rolnicy zarabiają najlepiej jak nigdy od lat. Brawo dla Karola i Darii.

tomek

podobno sa bliscy bankructwa? wie ktoś cos?

@tomek

Na cukierni w Mlecznej już zbankrutowali?

@tomek

Najgorsza atmosfera jakiej nigdy nie było.

Cegły

Żal mi tylko kierowców cystern za 6 miesięcy pojadą tylko z jedną komorą. Z resztą sami sobie winni genka obczerniali a Tomka obgadywali i obgadują. A rolnicy na rolników i mleczarnię listy piszą. Pamiętajcie chłop żywemu nie przepusci.

Poinformowany
@Cegły

A jak skończyła się sprawą tego gościa który zapił się u byłego prezesa na posesji z tyłu sklepu w tej melinie w przygodzicach?Podobno go przenieśli pod sklep jakby nigdy nic szok .....

Szymon M.
@Poinformowany

Bzdury!!!!!! Przestańcie wymyślać.

Witold
@Poinformowany

Proszę Cię o zapoznanie się z regulaminem forum GoWork.pl Chciałabym także przypomnieć, że forum GoWork.pl dotyczy spraw pracowniczych z punktu widzenia potencjalnych kandydatów lub aktualnych pracowników. Nie poruszamy w tym miejscu innych spraw. Czy jesteś pracownikiem OSM?

jery

Nie umieją rządzić to zwalają winę na poprzedniego prezesa . Powinien ich podać do sądu za zniesławienie .Powinni się wstydzić , ciekawe ilu mają nowych dostawców a ilu odchodzi, może się pochwalą.

Cegły
@jery

Pytanie: jak według prawa jest gdy mąż jest zatrudniamy przez pania Prezes i jest jej podległym pracownikiem? Z dobrą ponadprzeciętną pensją? Czy to się nazywa NEPOTYZM???? Pytam

Beztronny

Pani Prezes sprząta tylko po byłym prezesie BAku z tego co się orientuję to on wprowadził premię lojalnosciowa sam z siebie a teraz jak go wyrzucili za to że robił machlojki i dostał wyrok to pisze pod różnymi pseudonimami ....pytania to do bąka ....cały czas miesza ....niech się zajmie swoimi sprawami i rżnie drzewo bo niedługo może mu zabraknąć tego drzewa .....

BYŁY DOSTAWCA
@Beztronny

Beztronny już ktoś napisał że rżnie się drewno a drzewo rośnie

aaa
@Beztronny

Nazwiska się pisze z dużej litery . Rada pisze poniżej że to oni wprowadzili premie lojalnosciową jak sprząta po dawnym prezesie to dawno powinna wycofać premię lojalnosciową a Pani Prezes dalej odciąga premię to znaczy że ona nic nie posprzątała . Jak długo trwa wycofanie premii.Bąka już dawno nie ma ,teraz za zakład odpowiada obecna prezes. Trzeba było Bąka rozliczyć jak zdawał zakład a nie teraz zwalać winę na poprzednika. Najwięcej chaosu i bałaganu wprowadziła obecna prezes z radą.

www

Normalny widzę że trzeba ci kupić słownik ortograficzny wstydziłbyś się pisać z takimi błędami analfabetyzm.A Pani Prezes w zarządzie była zanim powołano Bąka gdzie była rada i zarząd jak Bąk był prezesem ,Bąk był tylko dwa lata w mleczarni a obecna prezes ile lat była w zarządzie. Zachowujecie się jak małe dzieci . Bąka już dawno nie ma , teraz za zakład odpowiada obecna prezes.

@www

Za 2 lata powiedzą że wina Pana Bąka taka jak wina Tuska......bułahahaaa ....prostactwo do kwadratu.

@www

Rada byla a Bak co rade upiekszal ze jest ok i podejmowal decyzje sam i tylko sam z nikim nie konsultowal chyba ze z p@ania Kasia w restauracji albo w terenie na polanie

@www

Pani prezes jest w zarzadzie od gdzies 1,5 roku a Bak tak jej nie informowal o swoich poczynaniach nie znal sie i niechcial sie nauczyc .......tyko go interesowalo to zeby byc na stolku i wyjazdy z pania KASIA.....i swoje drzewo i ziemie za ktoe ma wyrok i zostal skazany ....@ taki byl prezesem ze go cbs wyprowadzalo z mleczarni to tyle

@Normalny

Normalny naucz się pisać po polsku ,i nie zajmuj się pierdołami , a czy obecna prezes informuje członków o swoich poczynaniach.Kto został poinformowany o zmianie prezesa nikt .Rada z nową prezes robią co chcą.

Śledziłeś Panią (usunięte przez administratora) chyba jesteś zazdrosny

@Normalny

Wy macie chyba obsesje na tle Bąka .Może sprawdzicie przeszłość przewodniczącego czy aby nie. był karany.

Witold
@kefirek

Osoby komentujące wypowiedź użytkownika @www proszę o zapoznanie się z regulaminem forum GoWork.pl. Forum nie jest miejscem na opisywanie prywatnych spraw pracowników. Zachęcam was do komentarzy związanych z warunkami pracy. Czy w tym momencie prowadzone są przyjęcia do Mleczarni w Ostrowie?

RRR
@Witold

Witold na ty forum są bardzo ciekawe sprawy dotyczące mleczarni , być może podpisując umowę o pracę nie wiem co mnie czeka na wypowiedzeniu czy Pani Prezes nie dopisze jakiegoś punktu i nie będę pracował za darmo albo biegał po sądach. Witold czy pracowników też obejmuje premia lojalnościowa. Witold dlaczego nie pytasz o nic członków rady to oni wywalają jakieś prywatne sprawy Pana Bąka obrażają rolników.

@RRR

Doprowadziła z mężem do bankructwa?

@www

za Baka było dobrze a teraz ?

Zbulwersowany pracownik
@Tomek

Masz rację było ok gdyż teraz koncepcji i pomyslow brak. Przez 10 miesiecy nic nowego nie wprowadziła za Pana Genia ser arabski a za Pana Bąka ser Niemiecki. A Daria nic. Rado obudź się, przeproś POPRZEDNIKÓW.

dostawca

Inne mleczarnie za mleko pozaklasowe płacą wiecęj niż ostrów za klasę exstra s

Sobek
@dostawca

Zmiana Prezesa i od razu najniższa cena za mleko w Polsce? BRAWO RADA!!!!

Brawo

@Ireneusz

Ja mam dużo za mleko!!!!

@CZŁONEK RADY

Macie beznadziejne mleko to spadać na drzewo!!!!

@CZŁONEK RADY

Odwołanie poszło i może wygramy! I nie będziemy musieli płacić kary, zobaczymy cwaniaczki z Gorzyc.

OSM górą!!!!

@CZŁONEK RADY

My możemy mieć 80 groszy za litr. I tak bedzie, więc przygotujemy się na to. W dwa lata pospłacamy udziały i będziemy na prostej.

Owczarek niemiecki
@CZŁONEK RADY

Macie do spłaty udziałów za ok 650tysiecy w roku 2019 o kolejnych latach nie wspomnę, jeszcze kara do zapłaty i udziały za 2018rok nabiera się z milion?

MAN
@Owczarek niemiecki

A w kasie pusto?

@CZŁONEK RADY

Może wygracie a jak przegracie to co wtedy

Ostrowianka
@dostawca

Czy to prawda że w mleczarni rządzi prezesowa bez pomysłu tylko dla kasy? Nepotyzm? Prowadzi do bankructwa?

@Ostrowianka

Tak to prawda mają spółę z radą rolnicy i pracownicy się nie liczą

@kefirek

Grupa przestępcza?

@dostawca

Premia lojalnosciowa musi zostać...Tak ma być i już!!!!

@dostawca

Wygramy z Gorzycami w drugiej instancji..

Hirek
@CZŁONEK RADY

Wyjedziemy na prostą. Trzymajcie za nas kciuki.

@Hirek

Nie naszym kosztem.

Bankructwo?

Normalny

Pani prezes sprzata narazie po bylym prezesie Baczku narobil dlugow i smrodu tak to wyglada a teraz pisze tu pierdoly sam do siebie byli już z@ainteresowani i im wszystko wytlumaczyli a byly prezes byl skazany wyrokiem prawomocnym za przekupstwo i podrzeganie do rzekupstwa wiec wszysy wiemy jaki jest byly prezes i co chce osiagnac anonimami ktorymi pisze do roznych instytucji.niech lepiej drzewo rznie bez pozwolenia pozdrawiam normalnych

dostawca

Ciekawe jak w mleczarni badają mleko , mleko zbadane z tego samego zbiornika w tym samym dniu co osm ostrów w Kobiernie miało aby 30 komórek somatycznych a w mleczarni ponad 1000 komórek somatycznych ciekawa sprawa skąd taka przebitka i co się dzieje z mlekiem pozaklasowym będziemy tego dochodzić co Pani Prezes robi z mlekiem pozaklasowym

Cymbal
@dostawca

Nie strasz nie strasz bo się zesrasz cymbale!

Zostaw merytoryczną opinię o Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp.?

Zobacz opinie na temat firmy Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp.?

Osm Mleczarnia Ostrów Wlkp.