Opinie o Agma Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agma Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agma Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agma Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

grubson

dokladnie tak, nikt nikogo nie trzyma tu na siłę. ja pracuje tu od kilku lat tylko dlatego, że czuje iż ciągle się rozwijam i warunki tej współpracy mi odpowiadają

Niki

A słyszał ktoś o osobie która nazywali Paputek. To była największa gwiazdą i pierdus tej firmie. Ja nie narzekam na tą firmę sumiennych i pracowitych ludzi szanują tu. A ten co pisze negatywnie to widocznie za duzo gwiazdorzyl

bobek
@Niki

na szczęście już tu nie pracuje. roznosi teraz plotki dalej- tylko w innej firmie. Pewnie większość z nich jest nieprawdziwych tak jak w tym przypadku

Pablo

Pracuje w AGMA od 5 lat. Nie narzekam, rozwijam się, złego słowa nie powiem

@Pablo

pracujesz 3 czy 5 lat? mijasz się trochę chyba z prawdą lub rzeczywistością

Pablo

mi tu sie pracuje dobrze. Jestem juz od 3 lat i nie moge narzekac na warunki. Atmosfera fajna, lubie to miejsce i ludzi ktorzy tam pracuja

nikc
@Pablo

pracujesz 3 czy 5 lat? mijasz się trochę chyba z prawdą lub rzeczywistością

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Agma Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Drukarz offsetowy
Tarnowo Podgórne
Gizeh Dispoform Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier ds. technicznych
Schattdecor Sp. z o.o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Sales Manager
Tarnowo Podgórne
GreenWays Logistyka Sp.z o.o. sp.k.
Ryś

AGMA- najgorsza firma w jakiej pracowalem!!!

byly pracownik biurowy
@Ryś

podpisuję się! krótko i na temat.

A czy słyszeliście o osobie zwanej Anioł lub Miś Kolargol?

trochę przekłamane te opinie bo pracuję już długi czas i wszystko jest na bardzo dobrym poziomie - płaca, praca.

dvsfsfw
@pracownik

a jaki procent placy dostajesz na konto a jaki w kopercie?

@dvsfsfw

wystarczający

Łukasz

@DO ŁUKASZA, czy próbowałeś poruszać temat wynagrodzenia z szefem firmy Agma? Jeżeli jesteś doświadczonym pracownikiem i udowodnisz, że stanowisz ważny element firmy, to łatwiej będzie Ci negocjować podwyżkę. Wypowiedziałeś się też negatywnie o atmosferze. Każdy pracownik współtworzy atmosferę. Czy starałeś jakoś poprawić atmosferę w firmie?

Łukasz

@Arti, do czego dokładnie nawiązujesz i z jakiego powodu jesteś zawiedziony? Czy możesz rozwinąć swoja wypowiedź? @Jyfvkoo, przeczytaj proszę moją poprzednią wypowiedz oraz wypowiedzi użytkowników do których się odniosłem.

DO ŁUKASZA
@Łukasz

bo jak sie jest pracownikiem dłuższy czas, to nie widac dobrych rzeczy, same zle. jedni pracownicy maja podnoszone stawki (nawet jak sie zwolnili i powrocili). inni pracują pare lat cały czas za te same pieniadze. od szefa sie slyszy ze wynagrodzi nam nadgodziny jak sie budowa skonczy, nigdy to sie nie dzieje. wlascicele donosza sie do ludzi bez szacuku, w kolko sie slyszy, ze na czyjes miejsce jest kilku chentych... pozyytywne wpisy sa pisane w jednym stylu, to pozwala sie zastanowic nad tym kto je pisze. o wyplacie do koperty chybanie trzeba wspominac...

Arti

Szefostwo Obiecuje i nie dotrzymuja slowa . smutne

Łukasz

@anonymous, @Kolega Mariusza, dlaczego wychodzicie z założenia, ze wszyscy pracownicy są niezadowoleni z pracy w Agma? Z tego co zauważyłem wpisy negatywne należą do mniejszości w wątku poświęconym tej firmie. Co chcielibyście dodać do tych wypowiedzi? Z którymi opiniami się zgadzacie? Przypominam o zamieszczaniu postów zgodnych z naszym regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin

Byly pracownik
@Łukasz

Zgadzam sie z wszystkimi negatywnymi, pozytywne pisane sa przez jedna osobe bo znam pracownikow i nikt nie wyraza sie pozytywnie o firmie... szefowie nie odnosza sie dobrze do ludzi.

Jyfvkoo
@Łukasz

Sam sobie przeczysz! Piszesz ze komentarze nie sa pozytywne a pozniej ze sa mniejszoscia. Hahaha

@Jyfvkoo

naucz się czytać ze zrozumieniem jyfvkoo

Riki tiki

Pracowałem w AGMA i szczerze nie polecam!!! Jedyny plus to wypłata na czas (najnizsza na konto reszta w kopercie), o reszcie nawet nie chce mi sie pisac OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!

Jest wielu

Marek P.

Pracuję w AGMA 4 lata - czas pełen wyzwań. Jest to firma dla ludzi ambitnych ( za których ambicje i poświęcenia firma odpłaca). Polecam dla tych którzy cenią indywidualny rozwój ( i znają swoje możliwości) ponad etatyzm.Jest prosta zasada życia : jak dajesz tak będzie Ci dane.

@Marek P.

Kolejny komentarz właścicieli...

Ja nie narzekam, niedługo stukną mi 3 lata w tej firmie. Widzę ciągły rozwój od momentu gdy zacząłem tu pracować. Wynagrodzenie zawsze na czas.

@pracownik

tylko, że nie wspominasz o tym ile się OFICJALNIE zarabia... i o przerzucaniu miedzy firmami, o umowach co sie je dostaje po miesiacu lub pozniej

Mariusz

Pracuję w Agmie od ponad 4 lat i dziwią mnie pojawiające się tutaj negatywne komentarze. Są to prawdopodobnie ludzie którzy się nie sprawdzili. Oczywiście nie ma pracy idealnej, ale nie ma co narzekać tylko brać się do roboty, generalnie polecam pracę ambitnym i pracowitym bo dużo się naucza i zostaną docenieni.

Kolega Mariusza
@Mariusz

Komentarz Pani Prezes...??? Slabo. Decenieni? Jak?

Mirek

Dobry pracownik nie musi się obawiać o nic. Taka firma jak AGMA szanuje dobrych fachowców

Zostaw merytoryczną opinię o Agma Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Agma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agma Sp. z o.o.?

Agma Sp. z o.o.