Opinie o Agma Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agma Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agma Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agma Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

@maćko Nowy wpis

witam proszę omijać tę firmę szerokim łukiem ,na rozmowie uzgadniasz stawkę godzinową na wypłatę jest ona pomniejszona jak masz umowę dostaniesz pieniądze na konto jak nie masz umowy chodzisz i się prosisz o pieniądze swoje ciężko zapracowane Mateuszek udaje wielkiego prezesa a on jest wielkim (usunięte przez administratora) obiecuje gruszki na wierzbie

Ania Nowy wpis

Ktoś tam gadał z nimi o tej pracy z oferty majster budowy? Potrzebuje informacji jaka umowa jest i czy praca mniej więcej przez cały miesiąc. Czy są okresy posuchy, że nic nie ma do roboty?

Kontrahent Nowy wpis

Ostrzegam przed tą firmą, nie jest wypłacalna, jeśli ktoś planuje współpracę z Agma niech się dobrze zastanowi czy chce być dla nich instytucją charytatywną.

Ja wierzę jak Albert napisał, 12 zł brutto, oraz premia jak jest chęć przywieźć, czyli słabo, bo sądzę, że jak odchodzisz, to już nie ma chęci przywiezienia co zaległe.

Edyta
@Andrzej

Ale wypłacają na koniec terminowo wynagrodzenie? Czy trzeba się upominać? Na jakiej umowie się tutaj pracuje? Jest szansa na umowę o pracę?

Basia Nowy wpis
@Andrzej

To ile dają tej premii? Kontrahent zarzucił niewypłacalność, a pracownikom zawsze na czas płacą, bo o to też ktoś pytał, ale nie pojawiła się odpowiedź?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Agma Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pracownik ochrony - Tarnowo Podgórne - Umowa o pracę!
Tarnowo Podgórne
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Drukarz offsetowy
Tarnowo Podgórne
Gizeh Dispoform Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier ds. technicznych
Schattdecor Sp. z o.o.
Ktoś

Nikomu nie polecam, doświadczenie nie ma znaczenia wypłata zawsze mniejsza niż ustalona, cześć w kopercie jak co miesiąc, młody szef robi wszystko żeby nie zapłacić czy to pracownik czy podwykonawca a do starego nie ma co się odwoływać, pazerność tych ludzi prowadzi do tego że i tak odejdziesz bez kasy !

Justyna
@Ktoś

Dlaczego doświadczenie nie ma znaczenia, na jakiej podstawie są weryfikowani kandydaci do pracy w takim razie? Z tą wypłatą to ona jest mniejsza niż zapis na umowie, czy nie każdy ma umowę o pracę? Czemu dostajecie kasę w kopercie, nie można poprosić o przelew bankowy?

@Justyna

Szanowna Pani Justyno, czy pracowała Pani kiedyś na budowie, czy cały dotychczasowy żywot z biura?

Sebastian

Co się dzieje z firmą, że jej strona internetowa się nie ładuje i nigdzie nie da się trafić na ogłoszenie z robotą? Wszystko w porządku pod kątem pracy? W KRS aż zajrzałem ale tam tylko, że zarejestrowano działalność od 2019 r. i że zajmuje się budowaniem. To co jest tu jaka robota dla budowlańca i jak tu teraz płacą?

Jacek Dudko

Tak jak ktoś wcześniej wspomniał , odejść z pracy i (usunięte przez administratora) dostaniesz (usunięte przez administratora)

Przepracowałem w firmie około 1,5 roku i przez ten czas zdążyłem dość dokładnie poznać jak funkcjonuje. Z plusów na pewno współpracownicy i atmosfera na budowie. I na tym raczej koniec :) 1. Pracownicy fizyczni - stawki 20 zł, około 300h miesięcznie na budowie. Na umowie najniższa krajowa, reszta ma czarno pod stołem najczęściej wypłacana pod koniec następnego miesiąca. 2. Podwykonawcy - przelewy za pracę po wielkich bólach. W momencie w którym przestaniecie być potrzebni na budowie przestają przychodzić również przelewy. Argumentowanie jest to różnego rodzaju obciążeniami o których dowiecie się dopiero na koniec :) 3. Kadra - pieniądze nawet ok ale podobnie jak w przypadku podwykonawców - po rozstaniu z firmą nie macie co liczyć na całość wynagrodzenia. Szczególnie tego wypłacanego pod stołem. Sposób komunikacji z zarządem żenujący. Ogólnie firma oparta na zwykłym złodziejstwie. Zdecydowanie odradzam wszystkim jakikolwiek układ współpracy. PS. Komentarze o możliwości rozwoju napisane na jedno kopyto - genialne :D Pozdrawiam serdecznie :)

To jeszcze funkcjonuje dawanie kasy pod stołem? Myślałem że ludzie nie zgadzaja się na takie traktowanie. Tu nikt na ten temat nic nie mówi? Tobie to pasowało?

@Piotr

Nie było zbyt wielkiego wyboru :)

Maria

Czemu tą komunikacje z zarządem tak określasz? Dlaczego? Chodzi o formę czy traktowanie pracowników?

kinol
@Piotr

Jak chcesz zarobić to musisz się zgadzać

boniek

dobre zarobki

bumbus

moim zdaniem dobre miejsce do rozwoju w zakresie budownictwa

wolter

można się rozwijać

blue

polecam to miejsce

Jan

@Albert a w jakich latach pracowałeś w firmie?

Albert

Powiem tak nie wiem kto to pisze . Ale się podzielę swoją historią . Jak tam pracowałem .Na Umowie Było 12 brutto podstawę dostawałeś na konto a resztę do reki . Resztę wypłaty dostawałeś do reki . Kiedy się chciało przywieść właścicielowi . Radzę uważać pracowników którzy wykonują fuchy na boku za plecami właścicieli . A także podkłady kolejowe wywożą z budowy oraz tłuczeń .(usunięte przez administratora) Teraz wiem ze kolegów nie ma w pracy .Każdy dba o siebie .Albert

Czy Agma Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Gg

Podaruj sobie-nie warto. Zatrudnia tylko osoby, ktore najlepiej, zeby nie mialy zycia prywatnego i mogly pracowac do upadlego, za marne grosze.

Czarek

Pewnie trzeba być dobrym pracownikiem i nie byłoby problemu bo firma jest dobra!!

Jacek

Nawet w tak dobrej firmie jak Agma nikt nie będzie płacił za obijanie się. Każdy musi wykonywać swoją pracę.

@Jacek

Ja nie pracuje juz kilka ladnych miesiecy. Sam zrezygnowalem, Po kolejnych obietnicach ktorych nie spelniono. Prace dostalem od razu w innej firmie. Nie pislaem wczensniej, dopiero teraz, bo mam juz konkretne porownanie. W agmie to jednak jest poziom bardzo slaby. I szacunku i podejscia do pracowniak, godnego traktowania przez wlascicieli i ich syna. Majac porrwnanie to naprawde nie polecam. I te wyplaty do koperty. Nie znam juz nikogo kto tak robi. 10 lat twmu to moze byla norma. Ale teraz?

lulek

Beznadzieja.(usunięte przez administratora) Szefostwo się wywyższa i nie rozumie, że pracownik powinien zarabiać za świadczone dla niego usługi, a nie być niewolnikiem i chłopcem na posyłki. Szef to jeszcze cokolwiek ogarnia, ale (usunięte przez administratora) - wyszła ze wsi, ale wieś z niej nie. Porażka. Nie polecam. Jak tam pracowałem to nie było miesiąca(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)nie polecam. odradzam. uczcie się na błędach innych, to was samych tak nie będzie bolało.

Jerzy

Agma to firma z opinią dobrego pracodawcy i dziwnie niektórzy piszą. Może nie potrafili się tu utrzymać?

Jerzy

z tego co wiem to nie Tobie się udało zakończyć te współpracę, tylko firma zakończyła ją z Tobą. Może stąd tyle żalu w powyższej wiadomości? Powodzenia na nowej drodze zawodowej!

@Jerzy

Gdzie Agma ma dobrą opinie, w tych komentarzach bez konkretów? Jeżeli ktoś coś zarzuca agmie - pisze konkrety. a pozytywne ustawione opinie są tak ogólne, ze szkoda gadać. Czemu nikt się nie odniósł do kopert, do zwolnień z dnia na dzień, z nie dawania urlopów zgodnie z kodeksem pracy (2 tygodnie ciągiem), do przerzucania pracowników między firmami, do czekania na umowę przez 2-3 tygodnie???

nick

gregory

Nikt nikogo nie trzyma tu na siłę. Pozdrawiam

derek

a jaki socjal by Cię interesował? powiadomiłeś może o tym pracodawcę? nikt nie jest jasnowidzem....

Alek
@gregory

I stad takie roszady i brak stalych pracowniko. Ja pracuje na budowie, ale w biurach to nie ma juz nikogo, 200m2 stoi prawie puste.

Ryś
@Jerzy

Te pozytywne opinie tutaj to wystawia sobie sama pani prezes zapewne firma krzak!!! i tyle w tym temacie

Łukasz

@pracownik, Twoja odpowiedź nie wnosi nic wartościowego do dyskusji. Potencjalni kandydaci poszukują sprawdzonych informacji o firmie Agma. Jak oceniasz atmosferę w tej firmie? Czy słyszałeś coś o nowych rekrutacjach do firmy? Każda informacja może być cenna dla przyszłych pracowników tej firmy.

@Łukasz

Bober

dlaczego? żeby dostać urlop trzeba wypełnić wniosek urlopowy, a większość pracowników na z tym problem

barbara

a dlaczego nikt nie napiszę o tym jaką korzyść z kopert mają sami pracownicy? no halo, w momencie podpisania umowy nikt nie robi tego w ciemno. z reszta korzyść płynie po obu stronach

@barbara

Pracownik ustala na rozmowie jedno, czeka miesiac lub dluzej na umowe, wyplata wplywa mu na konto, okazuje sie, ze inna niz ustalona, idzie do szefa ten mu wyjezdza z gadka o kopercie... prosze Cie... jaka korzys ma pracownik? Na l4 nie dostaje koperty! Za urlop tez ma z koperty odciagne! Zdolnosc kredytowa z koperta?

Zostaw merytoryczną opinię o Agma Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Agma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agma Sp. z o.o.?

Agma Sp. z o.o.