Opinie o VIVENGE w Gręzówka

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie VIVENGE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w VIVENGE o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIVENGE w Gręzówka

Prosto..

Niech Prezes sam sobie popracuje bez pieniędzy i będzie musiał czekać aż łaskawie ktoś mu wyślę pieniądze to może zmadrzeje.. Nikt nie będzie czekał jak 10 to 10 a jak nie można to niech otworzy gębę i przekażę jakieś informacje....

Krzysiek

Czyyść Czyyyyść

Totalne dno i wodorosty niedługo ta firma (usunięte przez administratora) i taki będzie finał. A chyba Pan prezes coś napisał każdemu na umowie że 10 każdego miesiąca będzie wypłata na konto a tu niestety nie ma.. Jak ktoś nie ma jaj to będzie pracował w firmie wyzyskiwaczy........

Różdżka

Różdżka ????

Mo.
@Różdżka

Nie różdżka nie mam tyle mocy haha

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie VIVENGE? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Prawo

Koledzy i koleżanki jak wiecie nie dostaliście dzisiaj wypłaty na konto proszę was nie przychodzie jutro do pracy bądźmy solidarni!! Bo nigdy to się nie zmieni!

blebleble

powiem tak , idąc na l4 powyżej 2 miesiące tak mi powiedział kierownik dostajesz od razu wypowiedzenie z pracy. No chyba ze wolisz wylizać tylek to cie nie zwolnią. prawda jest taka ze jeżeli nie ma pracy i chcąc kogos zwolnic to zawsze znajda jakiś pretekst. a kierownik dając wypowiedzenie to ma wielka ucieche

SAGA

CZ2 Nie oszukujmy się większość z was na tych stanowiskach , to tylko znajomości nie umiejętności. Najlepsze jest to, że większość nie potrafi wstawić się za pracownikiem bo broni tylko siebie. A włażenie w tyłek to standard. Choć większość to cwaniaczki, kogo wy udajecie? W starciu z argumentami nie macie szans. Większość tam kierowników i koordynatorów niby zgrana, a i tak jeden po drugim dołki kopie i kręci. Sami się na sobie pozawodzicie. Jeśli liczysz jako pracownik na to co Ci obiecują na rozmowie kwalifikacyjnej to na pewno się przejedziesz. Już po miesiącu można wyczuć czym pachnie praca w tej firmie. Jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądają podziały, wywyższanie, brak doceniania, traktowania jak taniej siły roboczej, cwaniactwo, to zapraszamy do złożenia CV :) Inspekcje to rzecz śmieszna, bo są uprzedzane i firma w dzień inspekcji wygląda idealnie. Wszyscy w ciuchach roboczych i niby przestrzegane przepisy BHP. Dzień po kontroli wszystko wraca do normy czyli Chaos. Może naprawdę ta firma powinna przejść prawdziwą inspekcję. Drodzy pracownicy, koledzy i koleżanki zacznijcie upominać się o swoje. Mała notka prawna na temat waszych nadgodzin itd. "Wyrok Sądu Najwyższego z 18 lipca 2006 r., I PK 40/06 Uzgodnienie z pracownikiem wynagrodzenia za pracę w godzinach nadliczbowych w formie premii uznaniowej nie zwalnia pracodawcy z obowiązku zapłaty za pracę faktycznie wykonaną w tych godzinach."

SAGA

CZ1 VIVENGE - chcę podzielić się z Wami opinią o tej firmie. Odpady Vivenge - Niektórzy pracownicy z firmy biorą płyty do domów i palą nimi w piecu. A firma podobno dba o srodowisko i jest Eko. Ale gdzieś trzeba wyrzucić ten materiał skoro idzie go aż tyle do śmieci. Płyty jak wiemy jest to skleika albo plexa. Lasery , drukarka , UV , nie są odpowiednio zabudowane. Mają szkodliwe działanie. Przechodząc obok plastikowego , czuć te spalenizny. Wspolczuje ludziom tam pracującym. Ta obudowa na laser jest śmieszna. Człowiek który pracuje w tym "sarkofagu" wykończy się w kilka lat. Zamiast wynająć firmę która przystosowuje pomieszczenia do pracy na laserach itd to zrobiliście prowizorkę. Jeśli myślicie , że tam dba ktoś o wasze zdrowie to jesteście w błędzie, a stawki nie są warte utraty go. Nie płacą warunków szkodliwych i tłumaczą, że niby kontrola zatwierdziła "powietrze", że nie przekracza norm. Proszę was. Wystarczyłaby rzetelna kontrola żeby stwierdzić poziom zatrucia pracowników przez ten (usunięte przez administratora) Szczególnie gdy pracujesz przy zamkniętych halach z nawiewem do wewnątrz nie z wyciągiem. Uważam, że tym tematem powinna zająć się jakaś inspekcja z Unii Eurpejskiej, bo firma odgrywa przed nimi dobry teatrzyk. W powietrzu unosi sie pelno chemii, np przy malowaniu elementów tez nie ma odpowiednich pomieszczeń do tego przystosowanych. Cały (usunięte przez administratora) z tych kiosków do malowania i tak rozprzestrzenia się po całej firmie w momencie otwarcia ich. Więc co z tego, że jeden malujący czy lakierujący ma maskę jak i tak wylatuje to wszystko na nas. Powietrze, które jest w nich używane nie ma żadnego ujścia. Hale to jedne wielkie kiszonki chemii. Dlaczego firma nie docenia pracowników? Zwalnia ich lub pozwala odchodzić fachowcom. Jedna hala jest postawiona jak należy, a druga? Ten namiot? W którym nie ma odpowiedniego ogrzewania i warunków do pracy. Będąc magazynierem, wózkowym czy to mróz gdy nie ma pracy czy deszcz pracownicy muszą siedzieć na magazynie w zimnie, jeździc nieobudowanymi wózkami. Kamery, na każdym rogu hali. Bo Dyrektor i Prezes lubią widzieć jak idzie intensywnie praca. Wszystko ok. Tylko dlaczego ludzie maja udawac gdy nie ma pracy? Przerwy to też temat godny uwagi. Pracuje się ponad 8 godzin, a przerwy tylko 30 minut na 10+ godzin. W socjalnym zazwyczaj zimno, nie ogrzewają. Ale dlaczego? Nawiewy nie pracują jak należy, zamiast wyciągać całą chemię to wpychają ją do środka. Na stolarni pełno cwaniactwa. Ilu zwolniliście albo zmusiliście do odejścia? Najgorsze w tym, że to byli ludzie którzy solidnie pracowali. Ale wpływy itd widocznie mają większe znaczenie. Dajecie "władzę" ludziom nieodpowiedzialnym, którzy nie potrafią oddzielać emocji od stanowiska kierowniczego. Więc nie dziwcie się, że ludzie przychodzą na 3 miesiące a potem odchodzą. Wypłaty nie przychodza w terminie, tylko te na konto. Reszta jak wiadomo dawana w "kopercie" wtedy kiedy firma będzie mieć. Co ich obchodzą nasze rachunki itd. Podwyżka związana z nowym rokiem jest tylko na papierku prawda? W skrócie najniższą krajową starają się dostarczać na czas, ale to co idzie w kopercie dadzą wam kiedy ich będzie stać. A jak widać firma nie ma zleceń i robi się biednie, zadłużenia u podwykonawów czy to za materiały rosną. Dyrygowanie ludźmi na montażu jest dość przesadzone. Dlaczego pracownicy z tego działu mają wszystko od podstaw tłumaczyć Białorusinom? Od czego są koordynatorzy i za co mają płacone? Poza tym , dlaczego Oni bez doświadczenia (Białorusini) dostają stawi równe czy większe niż stali , starzyy pracownicy. Rozumiemy dotacje na pracowników wizowych, ale spróbujcie tez uszanować nasze poświęcenie i czas. Bo pracujemy ponad 10 h + dziennie i nie dostajemy żadnej dopłaty za nie. Nikt nie wini tych ludzi, że przyjeżdżają za pracą. My też wyjeżdżamy do Niemiec itd. Ale czy Niemieccy pracownicy mają mniejsze stawki bądź równe naszym? Raczej nie. I tak na umowie mamy tylko najniższą krajową 1/1 i po 8h. A wszyscy dobrze wiedzą, że pracujemy po 10h i więcej na 3 zmiany. Myślę , że nie byłoby problemu gdyby firma była wdzięczna choć trochę i szanowała ludzi. Bo jesli chodzi o podejscie koordynatorow , kierownikow to brakuje poszanowania. Odpowiedzialność jaka leży na pracowniku jest za duża, bo praktycznie to ona cała , spada na niego. Nie wiemy czy Prezes ma kontrolę nad tym ile materiału jest wyrzucane do śmieci. Ale myślę, że z tego znalazłoby się na bardzo duże podwyżki i premie dla zasłużonych pracowników. Więc może jednak zamiast zwiększać kontrolę kamerami pracowników należałoby spojrzeć na ręce kierownikom i innym za to odpowiedzialnym. Panie prezesie nie jest Pan stratny przez zwykłych pracowników. Niech Pan zainteresuję się tym materiałem, który poszedł do śmieci. (grube tysiące) Stanowisko kierownik? Tylko teoria, odpowiedzialność leży na nas, pracownikach. Każdy z Nas dobrze wie , że rzucić kartkę z projektem to każdy potrafi i obejrzeć się na pracownika.

Gitara

Śmieszne pieczątki zanim założysz mebel to cała paletę trzeba przerzucić strata czasu taka kontrola powinna być na stolarni jak wyjmowane jest z maszyny i układane na palecie. Najlepiej się zwolnić i przyjąć od nowa wtedy człowiek będzie miał lepsze pieniądze niż stary pracownik.. I po 3 miesiącach weźmie 12 zł a nie po 2 latach...

Prosto..

Stary pracownik nie jest wgl doceniany przychodzi świeży i ma tyle samo co stary który jest od początku firmy mowa o Montowni. Ciągle słowa muszę podnieść tym co mają mniej i jakoś Ci co mają mniej tej podwyżki nie widzą.

Nawet dobre firmy mają swoich maruderów. Zawsze można zmienić pracę!!

Janek
@Marek

Co ty tu gadasz za głupoty.. Popracuj (usunięte przez administratora)12h codziennie to pogadamy a nie cwaniakujesz pewnie w biurze jako pseudo kierownik projektu za dobrą stawkę.. Nawet debile rodzaju materiału nie odróżniają

Maruder_obrażony
@Marek

Właśnie, masz rację. Tylko Vivenge nie jest dobrą firmą. No chyba że jest się jednym z wybrańców, drących ryja na swoich podwładnych i wiedzących wygodnie w fotelu, popijając kawę i wypełniając tabelki, zamiast wykonywać rzetelnie swoją pracę. A ludzie niedługo skorzystają z ty ej genialnej rady i wtedy może kierownictwo wyjdzie z buta nieco popracować, przy maszynie.

Prawda

LUDZIE TO NIE NIEWOLNICY i W KAŻDEJ CHWILI MOGĄ SIĘ ZWOLNIĆ. JEŻELI BĘDZIE SIĘ IM TO OPŁACAŁO TO W KAŻDEJ CHWILI ZNAJDĄ SIĘ CHĘTNI BY MÓC PRACOWAĆ NA TWÓJ MAJĄTEK. NIE POWTARZAJCIE WIĘC ŻE BRAKUJE RAK DO Pracy BO AKTUALNIE MAMY PONAD 20 MILIONÓW OSÓB W WIEKU PRODUKCYJNYM, A BRAK CHĘTNYCH CO NAJWYŻEJ MOŻE ŹLE ŚWIADCZYĆ O TEJ FIRMIE.

@Prawda

Zgadzam się z Tobą. Po dłuższym pobycie w tej firmie stwierdzam, że czas na prace w normalnym trybie a nie co miesiąc ponad możliwości. Podwyżki są tylko wtedy jak minimalna idzie w górę a tak to trochę temat rzeka szczerze mówiąc. Białorusin lepiej traktowany niż Polak i Ty masz go uczyć chociaż on przyszedł za wiekszą lub taką samą kasę gdzie mieszkanie i dojazd ma za darmo to chyba nie mamy o czym mówić.

Zxc

Я люблю гэтую кампанію. У нас ёсць шмат грошай, кватэра, аўтамабіль і ёсць шмат грошай .. Больш палякі

WIĘCEJ POKORY

Panie i Panowie, szczególnie z produkcji. Więcej pokory. Może i warunki pracy nie są rewelacyjne, może firma nie płaci za nadgodziny, ale że tak jest to nie zawsze jest wina szefostwa. Może by tak zamiast narzekać przyjrzyjcie się dokładniej rysunkom technicznym, bo z produkcji wychodzą buble. Zamiast 5 mm wychodzi Wam 5 cm, zamiast prawej strony, lustrzane odbicie. Kąt prosty dla przypomnienia ma 90 stopni, a nie 75 stopni. I tak można wymienić po kolei. I dziwicie się że Klient nie chce zapłacić?? MA RACJE Tylko, że cierpią przez to wszyscy. Zacznijmy poprawić sytuacje od swojego stanowiska pracy, od stanowiska pracy koleżanki/kolegi. Zwróćmy uwagę, jak pracuje. Może zamiast skupić się na pracy, siedzi w internecie?? Wiecie jak trudno jest załatwić kontrakt handlowy na dostawę??? A jaka jest "przyjemność" oglądania Waszych wypocin z Klientem po montażu gdzie nic do siebie nie pasuje? Więcej pokory ! ! !

Beng Beng
@WIĘCEJ POKORY

WIĘCEJ POKORY. No właśnie a pracownicy to są osły, że będą robić za 10 zł dobry rok czasu gdzie WSCHODNI KOLEGA porobi koło trzech miesiecy i on juz tu podwyżki chce. Przywiozą go za darmo mieszkanie też za darmo, a Polak musi dojechac a wiadomo samochód na powietrze nie jeżdzi a za 10 zł salonówki nie wezmę żeby się nie psuła haha bo pewnie moje wnuki będa go jeszcze spłacać.Mieszkanie też kosztuje. Wiadmomo że zamiast 5 mm wyjdzie 5 cm skoro parę miesiecy temu jecchały szafki jasne teraz jadą fornilowane i troszke wieksze iii... pryłoblem bo ten co robił rysunek nie pozmieniał..... Ooo kurcze to jeszcze kolegi stanowisko pracy poprawiać to po co ten kolega/koleżanka przecież poprawiam to zrobie za dwóch.. Aa co mnie to obchodzi jak pracuje od tego ma przełożonych niech oni oceniają. Prototypownia robi mebel który puszczamy za parę miesięcy i później efekt jest taki że przyjeżdzaja meble i jest oo nie składa się. PANI kierowniczka montowni robi zebranie i oznajmia że pracujemy po 12 godzin. W odróżnieniu jednak od wydłużonych dniówek dopuszczalnych w niektórych systemach czasu pracy praca w godzinach nadliczbowych nie podlega planowaniu i nie może stanowić stałego elementu organizacji pracy. Poza tym podlega ona szczególnym uregulowaniom. Przede wszystkim za tego rodzaju pracę pracownikowi przysługuje dodatkowe WYNAGRODZENIE a nie to co ma przez 8h. Są jeszcze ludzie ogarnięci " MAJ/ CZERWIEC 2016" Połączyć Kondzia, Matiego, Palucha, Damianka i Robsona z dziewczynami o Krzyśka to ekipa raczej nie były by potrzebne te 12...

Strajk

Ktoś chętny na godzinny strajk? Przeciwko warunkom i płacom w firmie? Proponuję godzinny lub dwu godzinny postój w pracy.. Ktoś chętny?

Mori
@Strajk

A balony i katering będzie??!

Wkurwioony

Od kilku miesiecy brak plynnosci finansowej w wyplacie wynagrodzeń. Ponad tygodniowe opoznienie polaczone z wyplacaniem na raty... uważajcie! Jeszcze troche to nie beda placic wcale..

Nie.

BRAK WYPŁAT NA CZAS ODRADZAM!!

FURMANKA_G

FIRMA PORAŻKA, NIE MAJA KASY NA PODSTAWOWE MATERIAŁY, PŁACĄ GRUBO PO CZASIE I JESZCZE UCINAJĄ PENSJĘ POD BYLE PRETEKSTEM. NAJLEPSZY JEST MEBLOWY - CAŁY CZAS BRAKI I PRODUKCJA NA OSTATNIĄ CHWILĘ A ICH KIEROWNICZEK K***S TYLKO LUDZI ZWALNIA I (usunięte przez administratora) SIĘ DO BYLE CZEGO

dobry pracownik
@FURMANKA_G

Wszystko prawda !!! Cała firma zaczyna być niewypłacalna. W Siedlcach też niedotrzymywane terminy wypłat i nieopłacone faktury. Dział meblowy coraz gorzej tonie, a to za sprawą między innymi kierowników. Obecny przechodzi wszystkie granice zdrowego rozsądku. Niech zwalnia tak dalej to będzie niedługo sam pracował. Nie ma żadnego pomysłu na prowadzenie działu, a sam na niczym się nie zna. Chyba musi być rodziną z prezesem skoro go tu trzyma.

Magda M.

BRAK WYPŁAT NA CZAS.!! OMIJAĆ Z DALEKA TA FIRMĘ. CIEKAWA JESTEM JAK MAM OPŁACIĆ MIESZKANIE KTÓRE WYNAJMUJE

Orange

W każdej firmie są plusy i minusy. I jak nie pasuje atmosfera to można w takiej firmie nie pracować. Ponieważ jest więcej pracowników szeregowych niż dyrektorów i prezesów to na forum trudno przebić się przez głos większości. Ale prawda jest taka, że szeregowi pracownicy też nie są bez winy. To nie Prezes produkuje wadliwe produkty. Wszystkie błędy wychodzą potem na montażu i chłopaki dwoją się i troją aby je wyeliminować i zamontować produkty. WIECEJ POKORY

mdk
@Orange

jakiej pokory!! jak ma dobrze być cos zrobione jak ludzie nie maja pojęcia o produkcji?! jedynie doświadczenie to z produkcji wedlin z Wierzejek. a nowy kierownik działu meblowego tez jie ma doswiadczenia i wiedzy o meblach jedynie udaje twardego i dobrze gra bo plyt jeszcze nie odroznia

Zostaw merytoryczną opinię o VIVENGE - Gręzówka

• Jak się pracuje w VIVENGE?

Zobacz opinie na temat firmy VIVENGE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIVENGE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VIVENGE