Opinie o VIVENGE w Gręzówka

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie VIVENGE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w VIVENGE o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIVENGE w Gręzówka

prosto

dlaczego nie odejdziecie z tej pracy skoro jest taka zła widze tylko złe komentarze jak by mi nie pasowało to bym to zostawił a wy piszecie te komentarze i nic nie robicie zwolnijcie się w końcu

:D:D
@prosto

wy tylko czekacie na to..

viveng
@prosto

Pracować gdzieś trzeba.

Omnibus 3663

Miałem tam się zatrudniać ale po tych opiniach to rezygnuję

Spoko
@Omnibus 3663

1 omnibus tam wystarczy

Gruby Andrzej

Wiziskiwaczie szczególne ten dyktator raszista na metalowym

Marzena

@Haha aa.., na forum Gowork.pl obowiązuje regulamin, który możesz przeczytać tu: https://www.gowork.pl/regulamin Dodając komentarz zaakceptowałeś regulamin, więc powinieneś wiedzieć, że opisywanie konkretnych osób jest niedozwolone.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie VIVENGE? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Haha aa..

Witam. Pracowałem w tej firmie i nie polecam tam pracy w szczególności na Montowni.. Wielcy koordynatorzy Grzesio i Krzysio tylko latają do kierowniczki na skargi jak coś nie tak tylko sami się na niczym nie znają i na innych składają..

Marzena

@JANusz, a czy mógłbyś podać więcej informacji dotyczących samej pracy w VIVENGE? Jak oceniasz atmosferę pracy w tej firmie? Jakie są warunki zatrudnienia? Podziel się z innymi użytkownikami swoimi doświadczeniami z firmą VIVENGE.

JANusz

Kiedys to była firma. Teraz to dno i wodorosty. Wyplaty spozniaja sie z miesiaca na miesiac. Tak zwani na firmie fizyczni dostali przelewy i koperty z lekkim opoznieniem a umyslowi nic. Wiadomo o co chodzi. Produkcja najbardziej komentuje na tym forum. Biuro bedzie siedzialo cicho co nie znaczy ze tak samo narzekaja. Kazdy ma zobowiazania z jakimis platnosciami w bankach. Omijajcie to szerokim lukiem. Zero szacunku. Ile mozna udawac ze firma nie ma pieniedzy badzmy solidarni przeczekajmy jeszcze miesiac dwa.

Marzena

@Chantal, czyli Twoim zdaniem firma VIVENGE daje możliwość rozwoju? A mógłbyś napisać coś jeszcze o warunkach zatrudnienia? Te informacje będą cenne dla osób, które są zainteresowane pracą w tym miejscu.

Marzena

@Szacun, może mógłbyś napisać coś więcej na temat pracy w VIVENGE? @niunio misio, Twój komentarz jest niezgodny z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin Na forum niedozwolone jest używanie niecenzuralnych oraz obraźliwych słów, zatem Twój komentarz prawdopodobnie zostanie usunięty.

Chantal
@Marzena

Marzena, praca sama w sobie jest ok, młoda firma można dużo się nauczyć iść do przodu awansować. Niestety nie ma poszanowania dla pracowników. kierownicy używają wulgarnego słownictwa, są chamscy, nie szanują człowieka i pisze to naprawdę szczerze. Kierownicy, brygadzisci, liderzy czy kierownicy projektów maja mniejsze doświadczenie obeznanie, wiedzę niż zwykły pracownik który musi tłumaczyć kierownikowi co to jest mdf niepalne włączyć brygadziscie maszyny itp. To był główny powód mojego odejścia z tej firmy zero szacunku i obeznanie wśród kierownictwaa

Szacun

Czy może mi powiedzieć ktoś z kierownictwa co z wodą o której mowa jest w ustawie? To są jakieś żarty? Naprawdę myślicie, że jesteśmy tylko robolami? Jeśli nie stać was na wodę proponuję takie rozwiazanie: 1. Prezes sprzedaje mercedesa 2. Prezeska sprzedaje mercedesa 3.kierownicy i reszta bezużytecznych osób w biurze wyłącza klimatyzację bo ona jest za droga ODRADZAM PRACY W TEJ FIRMIE ZERO SZACUNKU DLA PRACOWNIKÓW

Cashcash
@Szacun

Ta firma już nie wyjdzie z tych długów niestety

To Ty jesteś matoł... pewnie po znajomości stołek trzymasz... Powiedz kto miał przyjść doświadczony za te pieniądze, jak doświadczeni ludzie sie zwalniają buhahaha. (usunięte przez administratora)

Nowy..

Cześć. Mam pytanie ile można zarobić na Montowni bo jestem zainteresowany pracą w tej firmie..

Do Nowy:
@Nowy..

Daj sobie spokój z tą robotą na montowni. Kasa marna a kierownik jeszcze gorszy. Ma w tyłku pracowników, ucina na czym może, czepia się o byle gó...o z nudów bo tak naprawdę to nic nie robi...no chyba że siedzenie na fb, w necie czy też oglądanie filmików można nazwać pracą. Non stop się stamtąd ktoś zwalnia.

Marzena

@Jasiek, rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w VIVENGE? Może napiszesz jakie są plusy pracy w tej firmie. To będzie istotna informacja dla innych użytkowników forum, którzy chcą aplikować do VIVENGE.

Jasiek

Jak stok nie wypracował urlopu to nie będzie miał zapłacone. Firma jest ok!!

Wd40
@Jasiek

Jak kierownictwo w wuja wali i nie przekazuje na czas wniosków od pracownikow (albo nie chce przekazać, bo może jeleń nie zauważy), to tak jest. Firma to kołchoz!! Co nie klakierze?

Siema.

Witam. Jak z pracą w tej firmie? Da się zarobić jakieś porządne pieniądze?

Zegnam
@Siema.

Nie, idź do agrotopu

Nowy.

Witam. Jak zarobki w tej firmie? ogólnie chodzi mi o montaż znam się trochę na rysunkach technicznych i elektryce i chciał bym się przyjąć bo myśle o jakiejś stałej pracy.

Jsk
@Nowy.

Co ty czytać nie umiesz hahaha

Pjoter
@Nowy.

Pewnie umie, ale tylko rysunki techniczne ????????

Hehe
@Nowy.

Strata czasu kologo.... Poczytaj lekture na tej stronie to Ci wystarczy....

Zlodzieje

Hajs w kopertach nie zgadza się co drugiej osobie. Elegancko nas (usunięte przez administratora)

oszukany
@Zlodzieje

Nie płacą za urlopy ciule

Stefan

Gdzie so piniodze za las?!!! I za mojo prace

Kiedy będzie przelew?? Banki nie są takie wyrozumiale jak pracownicy! Kto później będzie płacił za naliczone odsetki??

Montaż

Cześć wiecie kiedy można spodziewać się wypłaty na konto i koperty bo już jest 12 a tu nic nie widać

Loczek

Czesc nie wiemy

Kołchoz
@Montaż

obyś cokolwiek dostał w tym miesiącu... powinni bony na jedzenie dawać... albo po zasilaczu

prod.1
@Montaż

A Siedlce strajkowały i kasę dostają w terminie. Jak nie potrafisz walczyć o swoje, to siedzisz i jęczysz jak pies na łańcuchu.

poważnie ?
@prod.1

człowieku wstydź sie !!!!! strajkować żeby pieniądze dali hahaha

Uij

Kiedy będzie wkoncu woda? Jest tak gorąco, że mam niekonfortowo między pośladkami

wodniak
@Uij

a to u was w kranie nie ma ?

Zostaw merytoryczną opinię o VIVENGE - Gręzówka

• Jak się pracuje w VIVENGE?

Zobacz opinie na temat firmy VIVENGE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIVENGE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VIVENGE