Opinie o VIVENGE w Gręzówka

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie VIVENGE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w VIVENGE o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIVENGE w Gręzówka

Pracownik maszynowy

21.04.2018. (Sobota) p. Kozl..... lider maszynowego pijany w pracy ginie na 2 godziny nikt go nie może znaleźć. Pytam się gdzie jest kierownik luka... w. Może pan sprawdzi na kamerach co robił kozl... i w jakim stanie był i gdzie byl w tym czasie. Porażka

Pracownik maszynowy 2
@Pracownik maszynowy

Kierownik działu Łukasz W...... nie dość, że nie ogarnia tematów produkcyjnych, organizazyjnych, to nie panuje nad swoimi pracownikami.

Sahara Gray
@Pracownik maszynowy

To co ty taka ciot.. Jesteś, że nie możesz zadzwonić i się dowiedzieć gdzie jest? Czy w (usunięte przez administratora) grzebales sobie i go pilnował eś? Jak miałeś podejrzenie, że był pijany było zadzwonić na policję a nie cwaniakujesz jak (usunięte przez administratora) Na necie

Łysy z Brazzers
@Pracownik maszynowy 2

Gdyby nie Pan Łukasz to znowu był by (usunięte przez administratora) i każdy by miał wyje... Po całości. Jeśli ktoś nie wali w Ch... To i on jest spoko. Wiele spraw ogarnął i to jak najlepiej jak by była nadal ta (usunięte przez administratora) Rafał kierownikiem to już dawno byśmy pracowali w agrotopie bo by firma padła. Tomek ma wszystko pod kontrolą i ogarnia też wszystko poprawia jeszcze po 2 zmianie. Trzymajcie się Panowie.

Radca
@Pracownik maszynowy

Fałszywe oskarżenie – przestępstwo, w polskim Kodeksie karnym opisane w rozdziale XXX (przestępstwa przeciw wymiarowi sprawiedliwości) w art. 234[1], polegające na zgłoszeniu organom ścigania lub do sądu rzekomego popełnienia przestępstwa, wykroczenia lub innego rodzaju przewinienia przez inną osobę w sytuacji, gdy w rzeczywistości do naruszenia prawa w ogóle nie doszło, lub gdy naruszenia tego dopuściła się inna osoba, niż wskazana przez fałszywie oskarżającego. + Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (nr IP i login) przez GoWork.pl Andrzej Kosieradzki z siedzibą ul. Starowiejska 172, 08-110 Siedlce. Dane nie będą przekazywane ani wykorzystywane przez administratora z wyjątkami o których mówi ustawa. = Koniec + Odszkodowanie za poniesione straty moralne.

Radca-Sratca
@Radca

A gdzie było to zgłoszenie do organów ścigania? Nie denerwuj się już, wracaj na stołek, bo się spocisz.

Szczery !!!

Nie ważne czy się znasz na czymś czy nie to i tak nie zostaniesz doceniony choćby Ci koszula z (usunięte przez administratora) spadała. Masz znajomości to owszem będziesz zarabiał nawet z dwoma lewymi rekami. O premiach i podwyżkach zapomnij nie ma tutaj czegoś takiego. Można dostać co najwyżej obniżkę, jeszcze jak by było z czego... Śmieszne pieniądze i umowa tragedia. Praca na produkcji ludzie robią po 8 zl za h... przeżyj za to.... oszczędza sie nie na tym co trzeba!! Praca w delegacji 24h masz być dostępny najlepiej system 7/24 za śmieszne pieniądze 9zł dostaje ktoś nowy z dwoma lewymi rekami, później 10 zł no i ludzie którzy robią po 15 lat w firmie mają (( 12 zł )) aale pieniędzy... diety wliczają Ci w wypłatę oczywiście koperta, jeszcze mówią Ci jak Ty dużo zarabiasz... poprawiasz produkcje w delegacji a dlaczego ?! Bo kto mądry przyjdzie za te pieniadze pracować.. Aby ręce.. Najlepsi młodzi albo pijaczki spod sklepu, albo kryminał Bo takimi ludźmi dobrze sie steruje, wszyscy pokłóceni nigdy nie było i nie będzie zgrania. Jeden zarabia 5 tyś a drugi jedzie na gorszą prace i zarabia miesiąc w miesiąc 2,5 tyś za delegacje... Firmy podwykonawcze zarabiają więcej jak Ty po 10 latach, a później jedziesz poprawiasz. Ile dobrych ludzi już się zwolniło... !! Koordynatorów się narobiło i kierowników a Ty pracuj na nich i poprawiaj ich błedy, na miejscu siedzi stołek trzyma żeby nikt spod (usunięte przez administratora) nie zabrał, nic więcej. Ludzie po znajomościach... Większość sie po prostu tam zasiedziała bo pieniędzy sie tam nie zarabia. Nie potrafisz nic, karany, lubisz %, ręce w kieszeni, - myśle że drzwi dla Ciebie otworem. NIE POLECAM !!

Prosto....

No i gdzie są koperty jak narazie to nic nie widać ale co się nastawiac pewnie wgl ich nie będzie haha..

koperciarz
@Prosto....

kopert leży cała sterta....ile chcesz 10 ? 50? 100?

Beka

Narodem podzielonym, rządzi się najłatwiej! Pozdrawiam więc mój Naród! heh

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie VIVENGE? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Darek

Je.ać pieniądze. Aby robota była.

Moris
@Darek

Racja i oby dali zmiotke nowa

Ja WamDam
@Moris

A masz uprawnienia?

Produkcyjny

Czas rozliczyć pana ko... i pozostałych siedzących po 10-12 h. A najlepiej zamienić im stawki z naszymi zwyklymi pracownikami bo oni i tak na niczym się nie znają.

CzyjnyOtwornikSzlabanu

Oddaj benzyne!:)

Mor
@CzyjnyOtwornikSzlabanu

I taśmę kur.. bo na ploter nie ma!!

Vivenge pracownik maszynowy.
@Mor

To niech zakupią nowa. Nie mają pieniędzy to ze swoich kup. Ja jak mogłem to odebrałem sobie te NADGODZINY w pracy a wy pracujcie jak osly za 10 zł.

Polska wersja.

Ktoś wie kiedy będą koperty?

yo yo

prezes ma w tyłku te wasze wypłaty...on grubszymi pieniedzmi z rana sie podciera.

Gitara..

Dotarły do kogoś przelewy czy Prezes zapomniał o pracownikach?

dsd

jakbyście tyle nie kradli, to pewnie nie byłoby problemów z płatnościami

Okok
@dsd

Panie prezesie spokojnie..to tylko rekompensata za nadgodziny za które nie dostajemy pieniążków warunki pracy i odstetki za niedotrzymanie terminu umowy, która z panem podpisaliśmy;)

LASKA

Nie bądźcie takimi materialistami, trzeba się wyluzować.

LASKA.
@LASKA

Bunkrów nie ma, ale też jest zajebi*cie :)

Janusz Nosacz

Za moich czasów robiliśmy za darmo i człowiek się cieszył że robota była kurła.

Pozdrooooo

Pracowałem i nie polecam tej firmy Pani B... uwielbia takich co pracują po 10h i wszystkie soboty i NIC się nie odzywają ten co ma coś do powiedzenia jest nikim. Masz pracować i koniec i najlepiej za darmo i nic nie żądaj bo wtedy krzywo się patrzy na Ciebie.. Śmieszna firma same znajomości nic więcej..

Wkurzony..

Nie polecam nikomu tej firmy nie dotrzymuja wypłat w terminie a to świadczy o tym gdzie mają pracownikow... Są karne odsetki ale w tej firmie nic nie otrzymasz zapomnij.. Pani B... dba tylko o siebie i swoich pupilkow..

Kos

Są odsetki ustawowe za brak wypłat trzeba tylko się upomnieć.

Rysie

Życie, życie jest nowelą Raz przyjazną a raz wrogą Czasem chcesz się pożalić, ale nie masz do kogo

Bożenka
@Rysie

Rączki umyłeś?

Hhhahahahahahahaha

I jak tam wasze pieniądze pracownicy.? Miały być przelewy i nie ma. I co dalej będziecie czekać i pracować? Może pani beat... z montażu razem z luk... w.... by poinformowali pracowników co z NASZYMI PIENIĘDZMI a nie siedzą za biurkiem i popijając kawkę? Może sami podwincie rekawy i pracujcie a nie ludziom każecie pracować po 10h a jak ktoś odmówi pracy to wypowiedzenie dajecie. Każdy potrafi siąść za biurkiem i i pracować nawet 12h. I udawać wielkiego kierownika.

Pracujmy

A wiadomo kiedy będą przelewy.?

Monter
@Pracujmy

Zadaj te pytanie Prezesowi on najlepiej wie chyba, że zapomniał że ma pracowników..

Вітаўт

No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku, jest git pozdrawiam całą stolarnię, dobrych chłopaków i niech sie to trzyma dobry przekaz leci

Zostaw merytoryczną opinię o VIVENGE - Gręzówka

• Jak się pracuje w VIVENGE?

Zobacz opinie na temat firmy VIVENGE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIVENGE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VIVENGE