Opinie o VIVENGE w Gręzówka

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie VIVENGE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w VIVENGE o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIVENGE w Gręzówka

Moniek

We wszystkich firmach jest tak samo, Malkonteci są zawsze niezadowoleni gdziekolwiek by pracowali, więc wypisują bzdury na portalach, mają na to czas. Ci co pracują i są zadowoleni ze swojej pracy, odnajdą się w każdej firmie, ale też nie mają czasu ani ochoty na pisanie na bzdurnych portalach. Zajmują się pracą, domem, rodziną itd. A Vivenge jest jak każda duża firma. No może więcej w niej urozmaicenia ze względu na dużą liczbę wdrożeń. Mi tu dobrze.

Ziomal

Nie dają browara rano i nie ma hot dogów. Jak tak można?

proponuje wstawienie automatu z jedzeniem

Orange

Czy ktoś zamówił te negatywne opinie na forum? Skoro jest tak źle w firmie to po co tu jeszcze pracujecie? Nie pracujcie za te marne pieniądze, nie oglądajcie tych fur za milion zł, na dajcie się wykorzystać! Jesteście jeszcze w firmie? Nikt mimo rynku pracownika, nie zaproponował wam lepszych warunków finansowych, darmowych posiłków, premii za każdą czynność? To może coś z wami jest nie tak?

@Orange

Zwróć proszę uwagę ile osób odeszło w ostatnim czasie. Jeśli pracujesz na produkcji jak podajesz napewno to widzisz.

Pikuś
@Orange

Normalni ludzie nie pisza negatywne komentarzy, nié maja czasu na takie bzdury. Pracujesz bo jestes zadowolony albo nie pracujesz, Szukam innej pracy, i 'ie mam wtedy czasu n'a bazgroly . A popatrz o wszystkich firmach pisza źle. Czasami, ale rzadko , tam gdzie firma kieruje sprawy do sadu o znieslawienie, to nie ma wpisow,

Byku
@Orange

Czy ktoś zamówił te twoje wypociny że cały czas bronisz tego (usunięte przez administratora) Ci, którzy nie odchodzą boją się zmian lub mają kredyty na karku. Ktokolwiek w tej firmie coś potrafi i nie prandzluje się swoja pozycja pana i władcy nad maluczkimi, ucieka w lepiej płatne lub po prostu normalniejsze miejsca. Ta firma to typowy kibel pełny dymania pracowników na każdym kroku. Skoro prezesostwo twierdzi że każdy jest do zastąpienia a pracownik to surowiec...

Byku
@Pikuś

Skoro piszą bzdury, to może idźcie z tym da sądu? Głupio było by jednak, gdyby się okazało że piszą prawdę, a firma jest na bakier z prawem i zwykłą ludzką uczciwością

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie VIVENGE? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
qwerty

a czego wy sie spodziewaliscie po tej firmie ? kokosów i szacunku ? kazdy wie jak tu jest...(usunięte przez administratora) tylko patrzą za co by tu ludziom odciąć od wypłaty...a pod firma stoja nowiutkie mercedesy po 1mln zł za sztuke

Bb

Zawsze można przyjść do pracy od 5 prześliznąć się do 16 i szybko normę się wyrobi jak co niektórzy a nawet grubo ponad normę. Nikt nie kontroluje co taki pracownik robi. Proponuję otworzyć oczy i zacząć analizować pracę co niektórych

Bartek

Wystarczy dołożyć dobrą pracę a kariera stoi przed każdym!

ByłyPracownik

Firma mega nieuczciwa. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują dużą karierę, tylko należy zacząć pracę od produkcji. Stawka 11 zł/h to poniżej progu opłacalności... Dodatkowo cześć legalnie na konto a reszta "pod stołem". Po rezygnacji z pracy obciążają za odzież roboczą. Nikomu nie polecam tracić czasu w tym miejscu.

@ByłyPracownik

A ile czasu pracowałeś kolego?

Polecam lekturę - Kodeks Pracy. Art. 2377. § 1. Pracodawca jest obowiązany dostarczyć pracownikowi nieodpłatnie odzież i obuwie robocze, spełniające wymagania określone w Polskich Normach: 1) jeżeli odzież własna pracownika może ulec zniszczeniu lub znacznemu zabrudzeniu, 2) ze względu na wymagania technologiczne, sanitarne lub bezpieczeństwa i higieny pracy. Proszę wskazać, czy w kodeksie pracy jest wzmianka o długości czasu stosunku pracy do kwestii odzieży roboczej. Pozdrawiam

I tu argumenty że strony firmy się kończą. Najlepiej jakby pracownik nie znał swoich praw. Na szczęście istnieją instytucje które zajmują się prawe pracownika.

Kkkka55

Odciągają możliwość rozpoczęcia pracy. Przez to zostałem bez pracy, bo przez ten czas było parę innych ofert. Odciągnelo się najpierw 3 tygodnie, a gdy zadzwoniłem się przypomnieć to oznajmiono mi, że nie będzie dla mnie pracy. Tak to się jest z kimś umawiać. Serdecznie dziękuję za przyjęcie do pracy, mimo wcześniejszego zapewniania o niej...

Zwiazek

Skoro nie dajecie wody prosimy o skrócenie godzin pracy do godzin 12 bądź 13. Nie przesadzajcie bo znowu ktoś dostanie udaru.

TrollHunter

Firma ciekawa, pozwala na zahaczenie się i pewien rozwój i przyuczenie. Ale w kwestii warunków pracy, wynagrodzenia, poszanowania pracownika (i to nie tylko tego najniższego szczebla, ale od góry do dołu) - leży i kwiczy. Są święte krowy bez żadnej odpowiedzialności a obok nich świetni ludzie, kompletnie niedocenieni. Wypłata jest dzielona na to co na umowie - czyli najniższa krajowa, oraz reszta wypłacana do ręki bo by firma Zusu dużo płacić nie musiała. nie wolno ci zachorować bo wymyślą coś żeby uciąć kasę z całego miesiąca, choćbyś dzień do szpitala poszedł. Dodatkowe smaczki to frustraci i mitomani wśród kierowników wszystkich szczebli, nadgodziny znienacka i długo można by wymieniać. Lepsze zarobki można aktualnie uzyskać pracując w marketach.

Semafor

Trudno aby w firmie dobrze się działo skoro w ciągu ostatnich dwóch lat odeszło wielu dobrych, ambitnych ludzi. Wysokość pensji nie zachęca do przyjścia nowych, dynamicznych ludzi.

Tak jest panie.

Witam. Jak zarobki bo słyszałem że znów zaczęły się przyjęcia? Chodzi głównie mi o montaż?

T. K.
@Tak jest panie.

DAJ SOBIE SPOKÓJ. PIENIĄDZE MARNE NO CHYBA ŻE WYROBISZ Z 300 GODZIN. WIĘCEJ KIEROWNIKÓW NIZ LUDZIE NAPRAWDĘ PRACUJĄCYCH GDZIEKI KTÓRYM TO WSZYSTKO JESZCZE DZIAŁA. PRZEZ POLITYKĘ TYCH WSZYSTKICH ŚMIESZNYCH KIEROWNICZKOW POODCHODZILO Z PRACY MNÓSTWO LUDZI, FACHOWCÓW. OGÓLNIE TO TY MASZ ZAPIEPRZAC A PAJACE CO JAKIMŚ CUDEM SA TYMI KIEROWNIKAMI STOJĄ Z RĘKAMI W KIESZENI I GAWĘDZA Z DZIEWCZYNAMI. JAK PRZYJDZIE PREZES TO NAGLE UDAJĄ ŻE COŚ ROBIĄ I ŻE SA BARDZO ZAPRACOWANI. NIE POLECAM. NAJNIŻSZA KRAJOWA PÓŹNIEJ KOPERTA A GDY COŚ CI SIĘ STANIE W PRACY TO JESTEŚ ZOSTAWIONY SAM SOBIE. PO PROSTU WYKORZYSTYWANIE LUDZI PRZEZ KIEROWNICTWO. JA STAMDAT UCIEKLEM BO TO JAKIŚ GNÓJ CO TAM SIĘ DZIEJE I JAK TRAKTUJE SIĘ PRACOWNIKA

pp
@T. K.

Przyjdziesz na 6 do roboty a co niektórzy już od 5 siedzą czy jest co robić czy nie. I na to pieniądze są. Że też firma daje się (usunięte przez administratora) takim wyzyskiwaczom czy ktoś tego pilnuje się pytam?!!!!

Igor

Zawsze mogą zdarzyć się kłopoty. Jeśli ktoś tego nie rozumie to nie będzie zadowolony, że sytuacja ulega poprawie.

LepszegoZyciaDiler

VIVENGE - firma z naprawdę ogromnym potencjałem, na koncie zaliczone duże zlecenia dla nieprzeciętnych firm, spółek, bardzo nowoczesny park maszynowy na którym można zdziałać cuda oraz grono ciągle uczących się specjalistów jak i tych mniej doświadczonych, którzy nie są doceniani przez firme. Stawki godzinowe w tej firmie są niewielkie - ok, jeżeli jesteś początkujący nie oczekuj zbyt wiele, lecz stawki dla ludzi którzy dłużej pracują i wiedzą co z czym się jje są praktycznie takie same lub wyższe o złotówke, dwie. Nie dziwcie się że ludzie się buntują lub nie mają motywacji do pracy, zamiast zainwestować w ludzi, którzy odpłaciliby się lojalnością i chęcią do dalszej pracy to szukacie siły roboczej ze wschodu..brak słów.. Ludzie z wykształceniem pracują na produkcji a często ci bez w biurach (nie ogarniam, zapewne układy i znajomości). Dużo ludzi którzy chcieli się wykazać i włożyli kawałek serca w pracę odeszło, dlaczego? Niech na to pytanie odpowie pan prezes, który po prostu ma gdzieś zwykłego szeregowca.. Ja rozumiem że koszty utrzymania takiej firmy też są ogromne i szuka się tych oszczędności ale jak wychodzisz po 10-12 godzinach pracy za te marne złotówki i widzisz nowe Mercedesy a tobie ucieli albo nie dali bez podania powodu nawet głupiej premii to siłą rzeczy nerwy puszczają.. Oszczędzaj Pan ale nie na ludziach.. Sporo tam przepracowałem, sporo się nauczyłem i poznałem ciekawych ludzi którym zawsze podam rękę, ale polityki tej firmy chyba nigdy nie zrozumiem. Życzę jak najlepiej, ciekawe jak szybko uciekną Ci „najbardziej” lojalni i broniący wartości jak ta tonąca łajba głębiej się zanurzy..

orange

I jak widać po wpisach, a w zasadzie po ich braku, sytuacja w firmie wróciła do pozytywnej normy. Wiosną 2018 roku firma miała przejściowe kłopoty, ale niektórym pracownikom puściły nerwy. Nie potrzebnie. Czasami tak bywa. I nie zawsze (jak w tym przypadku) wina leży po stronie zarządu, tylko po stronie niektórych klientów którzy "majstrując" przy już zaakceptowanych projektach powodują zmiany w harmonogramie produkcji.

@orange

Panie orange, to, że frma dostała kolejny kredyt i na chwilę uregulowała się sprawa wypłat to nie znaczy, że za chwilę wszystko nie wróci z głębszymi problemami. A wróci na bank. Ludziom już nie chcę się pisać o braku ogranizacji i braku kompetencji u ludzi na wyższych stanowiska. Nie ma co się łudzić, że będzie lepiej.

Szukający.

Witam. Jak ze stawkami na Montowni? Po ile godzin praca i czy firma jest wypłacana?

Rów

Legenda Polskiej gospodarki, uzdrowiciel i zbawca wielu firm w regionie zawitał w wasze progi. Strzeżcie sie! upadek za 3.... 2.... 1....

@Rów

A jak godność tego "KASZPIROWSKIEGO"?

Leń

Witam moim zdaniem praca jest ok lekka przyjemna pracuje na metalowym jeśli ktoś myśli że jest ciężko niech popracuje u prywaciarza który zatrudnia 5 osob ja pracowałem u takich przez 15 lat jeśli chodzi o stawki idealnie nie jest choć ja jestem zadowolony a jeśli ktoś naprawdę jest coś wart to z kasą w miejscu nie stoi choć jak wszędzie są wyjątki ale za to warunki do pracy o wiele lepsze niż u 90% pracodawców pozdrawiam zadowolonych

elo

Tak czytam sobie te wpisy i smieje sie do łez. Alez wy jestescie nieudacznikami, obwiniacie wszystkich dookola za swoje zyciowe niepowodzenie. Jak sprzedajecie samochod to bierzecie za niego tyle kasy ile wam ktos da a nie tyle ile chcecie (jeden da wiecej inny mniej) tak samo jest z wasza praca . Jezeli nie mozecie znalezc lepiej platnej pracy znaczy ze tyle jestescie warci. Zawsze mozesz uwazac ze to ustroj jest zly a ty pokrzywdzony wiec zwolnij sie , zaloz swoja firme i pokaz jak bedziesz placil swoim pracownikom. Zakladam jednak ze jestes na to za tempowaty wiec musisz sie pogodzic z tym ze jestes zyciowym przegrywem i jedyne co cie czeka to praca za minimalna krajowa i pisanie w internecie jaki to jestes biedny i poszkodowany:( Wezcie sie ludzie w garsc bo macie tylko jedno zycie a z tego co widze wiekszosc wpisow to narzekanie ze inni maja lepiej..bo zarabiaja wiecej i "nic nie robia". I chwala im za to... o to w zyciu chodzi zeby "zarobic i sie nie narobic" a jak ktos ma znajomosci to tylko lepiej dla niego... ty nie masz??, ojej.. jak smutno.. kolejny powod to placzu..napewno na goworku zdobedziesz wartosciowe znajomosci dzieki ktorym zostaniesz dyrektorem....serio ? jakie to jest typowo Januszowe XD Ja sie zwolnilem zalozylem swoja firme i nie narzekam, a prace w vivenge wspominam milo. Kasa slaba ale i praca lajtowa wiec czego wy oczekujecie? Nigdzie nie mialem tak spokojnej pracy jak tu bez praktycznie zadnych konsekfencji za popelnione bledy. Idzcie do kostki za 14-15 zl to za dwa miesiace bede stawial szklanke z łychą i kolą na waszym garbie XD Zal mi was serio.. marnujecie swoj cenny czas na uzalanie sie nad sobą. Przemyslcie sobie w ciszy to co napisalem i zastanowcie sie czy takiego zycia oczekujecie..ELO .... ps. wstawiam to jako taki kubel zimnej wody na wasze glowy.. wiecej tu juz nie bede wchodzil bo lece zarabiac kolejne pieniadze co za tym idzie odpowiedzi i tak nie zobacze wiec mozecie hejtowac mnie smiało ;* buziak

Zostaw merytoryczną opinię o VIVENGE - Gręzówka

• Jak się pracuje w VIVENGE?

Zobacz opinie na temat firmy VIVENGE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIVENGE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VIVENGE