Opinie o VIVENGE w Gręzówka

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie VIVENGE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w VIVENGE o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIVENGE w Gręzówka

Rudy to kolor czy charakter?

Kamila
@pracownik

Twój komentarz nie mówi nic o pracy w VIVENGE. Szkoda, bo szukam jakiegoś info o tej firmie. Co dokładnie się tam robi?

rudy
@pracownik

Zdecydowanie kolor charakteru ????

Kamila
@rudy

Piszmy na temat, bo komentarze o kolorze włosów serio są mało pomocne dla tych, którzy szukają opinii o pracy w Vivenge. Dzięki. Wiesz może, co dokładnie się tam robi?

jacek
@Kamila

a jaki inteligent szuka info na takich stronach? przecież nikt normalny tego nie robi, to jest strona dla frustratów, hejterów, nieudaczników życiowych itd. nikt normalny nie marnuje swojego czasu na jakieś opinie o jakiejś tam firmie.....

Misiek
@Kamila

nic się nie robi, po co robić. a pozatym kto na takich hejterowskichh stronach szuka informacji ? o wszystkich firmach są negatywy, poza twoim pracodawcą. Ale to zrozumiałe że o właścielu tej strony negatywnego nic się nie pojawi...

lajkonik

kolorek,

Kierownik

Jaki szczęśliwy musi być szczęśliwy że jako były pracownik cieszący się szczęściem tej nowej pracy marnuję swój szczęśliwy czas w pracy tej szczęśliwej innej, lub po pracy tej szczęśliwej. nie szkoda mu czasu na pisanie o fatalny przeżyciu jakie go spotkało w bylej pracy

Szczęśliwy
@Kierownik

Ten inny szczęśliwy zlozylw wypowiedzenie. Myślał że go zatrzymaja i dadza podwyzke. A tutaj takie ciemniaki, nie poznały się na jego GENIUSZU !!! I teraz trza jezdzic daleko do roboty????

Leniwy
@Kierownik

No to jest sprawdzone, hejty piszą w wiekszości byli pracownicy którzy są zawiedzeni, niezdowoleni, sfrustrowani itd. , a którzy chcą się zemścić za to że już nie są pracownikami. To jak z Babą, : rzuca Cię ponieważ masz kochankę, ale jest wściekłą że się spakowałeś i z nią zamieszkałeś. świadomie czy podświadomie nie chciała rozstania. No ale teraz poświęci dużo dla zemsty :) Normalny człek, szczęśliwy w nowej pracy , ma w głębokiej (usunięte przez administratora) ie, i poważaniu też głębokim co było we wcześniejszej robocie.

Kamil
@Leniwy

Tak więc drogi kolego/koleżanko co robisz na tej stronie oh komuś znalazłeś za skórę a teraz boisz sie prawdy ? Czy moze boisz sie ze szefostwo zobaczy komentarz no ale jak to żeby mi kierownikowi działu zabrono z wypłaty? Bedzie trzeba komuś zabrać żeby mi sie wyrownalo pozdrawiam ???? nie udacznikow(Były pracownik)Z jednego co sie cieszę to,to ze juz tam nie pracuje ????

Jak szefostwo w VIVENGE? Spoko traktują ludzi?

qwerty

w VIVENGE pracownik jest zawsze na pierwszym miejscu, szczegolnie pracownik z wieloletnim stażem. Tylko szkoda ze to pierwsze miejsce od końca...

Nadgodziny

Odbierajmy nadgodziny????

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie VIVENGE? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Jacek

szukam pracy na roli, umiem jeździć kombajne, i traktorem też

Szukający.

Jak z pracą w tej firmie chodzi mi dokładnie o montaż czy są kierownicy i jacyś brygadziści?

s

dobrze jest

Xtream

Ja w kwestii Rudych. Dlaczego są najlepsze ? No bo jak dach zardzewiały, to piwnica zawsze mokra.......

Leniwy

Ja cię kręcę, ale was porąbało, o 21.00 hejterować lub klakierować ? Nie lepiej kobite pod pierzyne zaciągnąć? Nie widzita co za oknem ?

Kicia
@Leniwy

Oni byli na drugiej zmianie :)

Czarniawy

Jadł to chciałem się zapytać o te rude. Tam tam u was na wsi Rudę? Bo jak tak to lecę mogę robić za darmo....

Zdzisiek

Jak ona goluska cały dzień lata to za co ja trzymac?

Były_szcześliwy

Widzę że firma wynajęła sporo klakierów by podreperować swoją wątłą reputację. Pytanie do zadowolonych: czy macie już umowę na realne zarobki, czy nadal na najniższa krajową i kiedy braliście kredyt na mieszkanie czy też dopłacaliście firmę ze swojej pensji żeby na 3 miesiące wpisali wam wyższe zarobki? Ile godzin średnio pracowaliście w ostatnich miesiącach? 250? 270? 300? Jak się wam coś stanie to za wami też będą płakali jak za śp kierownikiem drukarni? Pracować gdzieś trzeba więc wielu biernych ludzi zagryza zęby i pracuje bo nie ma alternatywy, ale ta firma jest naprawdę słaba.

Były_szcześliwy

Szczęśliwy bo opuścił to eldorado mlekiem i miodem płynącą. Zarabia sporo więcej niż w tym waszym raju, a i poszanowanie drugiego człowieka jest, w przeciwieństwie do gręzówkowego kołchozu. A skoro dokładnie wiesz że się obijałem i mnie zwolnili...szczęścia życzę i zdrowia, bo się przyda.

Klima

No sprawdzalem w tych okolicznych. Xxxx ale w jednej szef furiat a w drugiej to jak w stodole, doslownie

Jicek

Ciekawa firma, dobre warunki, spoko kierownicy. Czytałęm trochę wcześniejszych wpisów. Chyba udało się pozbyć z firmy kilku hejterów. A na produkcji normalnie, w porównaniu do pracy u kowalskiego to ameryka.

co to jest

Większość użytkowników, których śmiało można nazwać "hejterami" są to najczęściej byli pracownicy, którzy zostali zwolnieni, nie sprostali wymaganiom lub praca nie spełniała ich oczekiwań z powodu np. zbyt niskiego wynagrodzenia i braku wymarzonego awansu. Starają się oni zdyskredytować przełozonych, pracodawcę, kierowników, wyładować swoje frustracje na forum, a zarazem zniechęcić innych do nawiązania współpracy z konkretną firmą. Nie stronią od obelg oraz wulgaryzmów i rzekomo wiedzą wszystko o życiu prywatnym swoich przełożonych oraz innych pracowników. Co wnoszą takie opinie jak poniżej o firmie ? Parwie w każdej większej firmie która nie wykupiłą w tym portalu dodatkowo płatnej usługi znajduję takie wpisy: "taaa firma to wielkie (usunięte przez administratora) i robią z ludzi idiotów nie dziwię sie że ludzie stamtąd się zwalniają" "ta firma to jedno wielkie gó..." "kierownictwo to banda nieuków... "łachudry wykorzystują i traktują pracownika jak śmiecia,... "Wolą zatrudniać nowych ponieważ mniej można im płacić, wszystko zrobią żeby jako świeżaki nie zostali wyrzuceni z pracy i można im obcinać z premii. To się nazywa niewolnictwo 21. wieku."

NieZapomnijSięOdbić

A ja tam pracuje i zadowolony jestem. To znaczy narzekam, że to, że tamto , wszędzie się narzeka. W nie jednej firmie pracowałem, W każdej było inaczej ale zawsze było się do czego przyczepić, coś co nie pasowało, coś co wkurzało, coś co się lubiło i przestałem narzekać. Czy ktoś trzyma was tam na siłę? Jeśli uważasz się za pracownika dobrego, wykwalifikowanego, wartego wyższej stawki dlaczego nie pójdziesz do innej? Teraz na prawdę są dobre czasy do szukania, wszędzie brakuje ludzi do pracy a jak szczególnie tych bardziej doświadczonych "opłacalnych" dla pracodawcy, zaangażowanych witają bardzo przyjaźnie. Założę się że wszystkie komentarze napisali ci co nie wiedzą że są też ludzie którzy dłużej tu pracują niż zapewne wszyscy razem wzięci poprzedni autorzy. Przecież ci co im robota nie odpowiadała pracują już gdzie indziej a wielu ich jest i nie wpadli by nawet na pomysł żeby czytać opinie na tej stronie, bo skoro praca im nie odpowiadała to ją zmienili i zapomnieli o poprzedniej bo wg nich nie była warta zapamiętania dłużej niż 5 minut. Wyobrażacie sobie "Pracuję w Polsacie, zaje... jest, codziennie po pracy wracam do domu, otwieram piwo, siadam przed internetem i muszę wejść na internet bo przypomniało mi sie że w poprzedniej pracy było tak że aż muszę dodać o niej opinie na goworku". Jak ktoś życie zna i ta praca jest dla niego n-tą to ma *** na to co było bo teraz opowiada żonie o tym co go dzisiaj w nowej robocie... no zdenerwowało. Kwestią jest tutaj że pewni nie wiedzą jeszcze że mają życie w swoich rekach i po prostu nie potrafią nią nim kierować mądrze, znając swoje siły, słabości, możliwości i współczuje wam bo jutro znów tam będziecie, wstajecie rano i powiecie "boże dla czego znów tam idę, dlaczego, dlaczego??". Jak mi przestanie się tu podobać, to złoże wypowiedzenie, otworze browar, wyśpię się i następnego dnia, oczywiście jeśli nie będę chciał otworzyć kolejnego browara, pójdę poznać nowego szefa, i tyle. Jeśli ktoś jest w miejscu którym nie chce być to znaczy że do lepszego się nie nadaje. Jeżeli ktoś złożył cv na pracownika najniższego szczebla to znaczy że sam chce właśnie na takim stanowisku pracować bo nie uważa się za osobę która ma szanse i umiejętności na aplikowanie wyżej i za lepszą stawkę. Ja to widzę tak, firma jest młoda, na wczesnym etapie rozwoju i długo minie do osiągnięcia "stabilności". Potencjał ma ogromny ale i kilka wad.. To że ktoś nie dostał podwyżki to znaczy że nie miał argumentów, a próba wyglądała mniej więcej tak "-Kierowniku, podniesiesz? -Nie." I tak tam siedzę i patrze jak powtarzają się schematy. Na złote czasy, na te gorsze.. W każdej pracy to samo. Jak nie to to coś innego. Jak stwierdzę że jest źle to sobie pójdę. Potencjał jest a wszystko zależy od dalszych kroków "góry". Nic nie uczy tak jak popełniane błędy. Ja się uczyłem, uczę i wiem że trzeba się uczyć patrzeć szerzej na na siebie i wszystko inne, a przede wszystkim mieć JAJA i sobie radzić bo samo gadanie nic nie daje. Taki morał.

Tobie_odbiło
@NieZapomnijSięOdbić

Dobra ściema nie jest zła. Napisz jeszcze coś o tym, jaka ta firma jest zaj*bista, kierownictwo lotne, a szeregowi pracownicy niewdzięczni.

@Tobie_odbiło

A ty do ktorej grupy pracownikow nalezysz? do tej co jara trawe? przychodzi nawalona? czy ma dwie lewe rece ?

NieZapomnijSieOdbić
@:)

Masz rację, nie jestem sam, jestem członkiem grupy, której członkowie współdziałają ze sobą na zasadzie odrębności od innych, w celu zaspokojenia własnych potrzeb, charakteryzujemy się trwałą strukturą i względnie jednolitym systemem wartości. To co napisałeś świadczy o tobie i o tym jakie ty grupy znasz. Pełne wyrazy współczucia jeśli należysz do wszystkich, które wymieniłeś.

Tobie_odbiło
@:)

Nie mierz wszystkich własną miarą. Należę do grupy, którą chce stabilnej, pozbawionej szaleństwa pracy. Ale w tej firmie nie może być normalnie - nie ma projektu, nie ma materiału (bo tak kierownictwo wystartowało że kasy nie ma), a potem na huraaa produkuj 20 rzeczy na raz, bez ładu i składu i najlepiej zostań 24 h w pracy bo trzeba...a maszyny rozpie.rdolone. Pracownik na produkcji nie przeskoczy (usunięte przez administratora) w biurach. A do tego chamskie odżywki naszych szanownych dowodzących...

wymieńcie jednego...
@Tobie_odbiło

W książce „Skuteczny kierownik – model i jego empiryczna weryfikacja” menedżer to wizjoner o niekończącej się motywacji, który potrafi angażować swój zespół do przekształcania misji w rzeczywiste działania”.

Bania za bania
@NieZapomnijSięOdbić

Skończ gadać , jak by było dobrze albo w miarę... nie było by tych wszystkich komentarzy "synku" każdy wie kto to pisał nie raz nie 2 już to słyszałem i jutro też to usłyszę.

były pracownik vivenge
@NieZapomnijSięOdbić

jest dużo racji w tym co mówisz

złote łany zboża
@były pracownik vivenge

Myślałem że złożę tam CV... Poczekam aż pojawią się bardziej pozytywne opinie bo widzę że i u mnie "we firmie" tak samo:) 3majcie się ziomki, do was świat należy!

Pikuś
@Bania za bania

Komentarze o każdej firmie które ma + 100 pracownikow sa n'a tym i innych portalach tylko negatywne, typowy polski malkontent, że wszystkich niezadowolony nierobom, którym niczego nie mogłaś osiagnac wylewa pomyje n'a pracodawce.

Byku
@Pikuś

Dziwne było by gdyby pracownicy chwalili typowego polskiego janusza, który robi w wuja urząd skarbowy i pracowników po równo. Ale z perspektywy "pana kierownika" co w "tysioncu" firm pracował...a dziwnym, trafem ze wszystkich wylatywał tylko w vivenge się zahaczył i robi karierę dzięki wrodzonemu brakowy jaj i kręgosłupa morlanego, trudno to zauważyć.

Magdalena
@Byku

Świetnie, że tak aktywnie bierzecie udział w dyskusji na temat VIVENGE. Na pewno zatem będziecie potrafili mi pomóc. Zastanawiałam się ostatnio, czy ze strony tej firmy nowy pracownik od razu może liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony, czy jednak niekoniecznie? Liczę na Wasze odpowiedzi!

Stary
@:)

Pracownik kompetetny kierownik ciemny pyta pracownika bo nie ma pojęcia oby tak dalej powodzenia życzę w zatrudnianiu idiotow po znajomości na stanowiska kierownicze

@Bania za bania

przecież to sami nieszczęśliwcy i nieudaczniki wypisują te negatywy. Te wszystkie komentarze są na stronie każdej firmy na tym portalu. Życiowe niedojdy i obiboki nie mają co robić i wypisują po portalach stertę głupot , aby wylać swój żal na świat cały. Reszta ludzi sobie pracuje a po pracy cieszy się życiem. (usunięte przez administratora)

@Magdalena

Ty jesteś robot i trzeba cię skasować. Na stronie prawie każdej firmy są takie wpisy jak ten. Nikt normalny nie zadaje takich pytań na portalu. Tutaj ludzie wchodzą raz na kilka miesięcy.

@Bania za bania

wpisy są , bo we wszystkich firmach na tym portalu są w wiekszości wpisy negatywne. Człowiek normalny, zdrowy zadowolony jest z życia i nie ma czasu na bzdety. A nieudacznik i obibok siedzi i wylewa brudy na wszystko. A jak mu tak źle to czemu nie idzie gdzie indziej ? Roboty w bród. a tutaj tyle setek ludzi siedzi i co ? kajdanami ich przykuli ? jest kupe ludzi co pracuje po kilka a nawet kilkanaście lat, i nie na stanowiskach i co ? Gupi ?

@Magdalena

Madzia robocop jesteś, czy idiotka ? przecież o warunki pracy pyta się w pracy a nie w internecie? Google wszystkowiedzący ?

@NieZapomnijSięOdbić

Dobrze piszesz. Zgadzam się. Nie można w żaden sposób zbudować sobie opini na temat warunków i standardó w firmie na podstawie wpisów na takim portalu. Kompletne bzdury w jakiejkolwiek firmie nie popatrzyłem. Nikt normalny nie marnuje swojego czasu na wypisywanie czy też zaglądanie na takie strony. Chodzę do pracy, pracuję jak mi nie pasuje to idę gdzie indziej. A jak mi praca pasuje to po co mam zaglądać na jakiegoś goworko? Zatem większość wpisów na tym portalu to są osoby które chcą sobie coś powetować, swoje nieudane życie, albo to że kierownik opieprzył za pisanie sms podczas pracy, albo dał wypowiedzenie za lewe zwolnienia, albo za to że złożyłem wypowiedzenie spodziewając się podwyżki , a przełozony je po prostu z uśmiechem pospisał zamiast zatrzymać na siłę w pracy. i inne tego typu chore przypadki. Często wpisy wcale nie są od osoby które kiedykolwiek w danej firmie pracowały co nie znaczy że nie mają powodu do cichej zemsty. To jak z tymi babciami w moherowych czapeczkach głosującymi za zakazem aborcji chociaż od 30 lat już nie jajeczkują , a od 20 zapomniały co to facet w łóżku i z czym to się je

Jacek

montownia moje miejsce, firma się rozbudowuje, praca ciekawa, ale i absorbująca, jak komuś się chce pracować to ok.

Sąsiad

Opinie o firmie, śmiechu warte. Firma to nie człowiek, jest taka jak ludzie tam pracujący. A jak ludzi jest kilkuset ........ wszystko zależy od tego kto jest moim szefem, a ten szef dziś jest, jutro jest inny. Więc co tu pisać i po co czytać coś sprzed kilku miesięcy lub kilku lat ? to bez sensu. Nic nie daje. a firma jak firma . Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :) .

Tadek

ale farmazony ludziska piszą. Przecież to normalna firma , nie pierwsza i nie ostatnia w jakiej robiłem. Jak komu źle to niech się pakuje. Ja popracuje jeszcze troche na pewno. praca znośna , ale najważniejsze że mogę się uczyć czego chce. się pytajom czy chce się uczyć spawać, albo inne. Niemoty i ciemniaki to zawsze ze wszystkiego nie zadowolone. Idź se jeden z drugim na pole popracuj to zobaczysz co to jest praca.

Sulejman

Ale ludzie bzdety piszą. Przecież praca , to praca. Nie było internetu lat wstecz 30, i nie było gdzie głupot wypisywać. Wstaje się rano, idzie się do pracy. W tej pracy w Vivenge (a to moja 6 robota w ciągu 30 lat ) jest kompletnie normalnie jak w każdej firmie. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. A negatywni napiszą że jest źle gdziekolwiek będą pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o VIVENGE - Gręzówka

• Jak się pracuje w VIVENGE?

Zobacz opinie na temat firmy VIVENGE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIVENGE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VIVENGE