Firma Handlowo-Usługowa BANK PIWNY Tomasz Żyto

Opinie o Firma Handlowo-Usługowa BANK PIWNY Tomasz Żyto

dewolajzgoscinca

Nie polecam pracy u tego Pana , gdyż jest on nie słowny zalega z wypłatami i przez okres x czasu pracuje sie u niego ''na czarno '' . Mimo próśb Pan Tomasz zostaje nie ugięty .... Zbywa i robi z człowieka ''kretyna''

Zostaw opinię o Firma Handlowo-Usługowa BANK PIWNY Tomasz Żyto - Ostrów Wielkopolski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowo-Usługowa BANK PIWNY Tomasz Żyto