Opinie o Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska w Warszawa

Piotr Babczyński

Miałem przyjemność współpracować z Panią Urszulą Jaworską. Współpraca bez najmniejszych zastrzeżeń. Jest to adwokat z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, co jest olbrzymim atutem w dzisiejszych czasach. Czytając post Ewy, widzę w tym dużo złośliwości i nieszczerych intencji.

milosz

Ta adwokat naprawde zna się na sprawach budowlanych, jak mało który facet. Szacun.

Irena

Jeden z najlepszych i najstaranniejszych adwokatów jakich znam. Prowadziła mi kilka spraw, w tym bardzo ważną dla mnie sprawę majątkową; wszystkie wygrałyśmy. Ta Ewa musi coś bardzo nie lubić Pani Mecenas; może duże pieniądze do niej przegrała albo w inny sposób dostała od niej "po uszach".

Irena

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska