Opinie o Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska w Warszawa

Konrad

Podzielam dobre opinie o tym trawniku. B.starannie zajęła się moja sprawa. w jej trakcie poświęcała mi dużo czasu na spotkania robocze bez dodatkowych opłat. Chodziłem na wszystkie rozprawy i widziałem, że jest zawsze dobrze przygotowana i zorientowana. Kontakt dał mi kolega, któremu prowadziła ciężką sprawę rodzinną. .Moja sprawa była inna: majątkowa. Wygralismy. Wiem, że koledze też sprawę wygrała. Chociaż różnie teraz mówią o prawnikach, to ja tą kancelarie polecam. jem

Krystyna

Fachowość, profesjonalizm, rzetelność to główne cechy Pani Mecenas. Przygotowuje na ewentualną porażkę, mówi o ryzyku i w sposób zrozumiały przekłada język prawniczy na powszechnie zrozumiały. Łatwo się nie poddaje. Prawo budowlane w całej jego rozciągłości rozumie i umie to właściwie wykorzystać. Przeciwnika traktuje z wielkim szacunkiem. Bardzo polecam współpracę do spraw nie tylko trudnych i skomplikowanych.

Miron

A ja polecam. Mnie prowadziła 4 sprawy. Profesjonalne podejście do tematu. Uczciwa informacja o ryzyku. Wysoka kultura osobista plus eleganckie traktowanie przeciwnika, z którym i tak wygrywała jak chciała. Ceny w normie - ani drogo ani tanio - raczej średnio. Znajomość tematyki wysoce specjalistycznej z dziedziny budownictwa i nieruchomości. Poleciłabym każdemu, kto szuka profesjonalistów od trudnych spraw.

J.N.

Bardzo profesjonalna kancelaria, godna polecenia dla trudnych postępowań sądowych. Na początku mecenas Jaworska zapoznaje się z dokumentami sprawy i na tej podstawie opracowuje całościową strategię. W rozmowie z klientem uczciwie ocenia szansę wygranej w sądzie. W przypadku, gdy mecenas Jaworska zgadza się zeprezentować klienta w sądzie poświęca postępowaniu cały swój intelekt i zawodowy kunszt. Rekomenduję tę kancelarię.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Młodsza Specjalistka Obsługi Klienta (Język Niemiecki)
Kraków
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
(17 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
zaisa

Pani Mecenas (usunięte przez administratora)jest godną polecenia prawniczką, sumienna, uczciwa, a co najważniejsze zna świetnie prawo i to z różnych dziedzin życia, piszę to, bo znam mec. Jaworską od ponad 20 lat, pomogła mi bardzo w różnych życiowych - prawnych -sprawach, wygrywając też dwie sprawy sądowe.

Piotr Babczyński

Miałem przyjemność współpracować z Panią Urszulą Jaworską. Współpraca bez najmniejszych zastrzeżeń. Jest to adwokat z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, co jest olbrzymim atutem w dzisiejszych czasach. Czytając post Ewy, widzę w tym dużo złośliwości i nieszczerych intencji.

milosz

Ta adwokat naprawde zna się na sprawach budowlanych, jak mało który facet. Szacun.

Irena

Jeden z najlepszych i najstaranniejszych adwokatów jakich znam. Prowadziła mi kilka spraw, w tym bardzo ważną dla mnie sprawę majątkową; wszystkie wygrałyśmy. Ta Ewa musi coś bardzo nie lubić Pani Mecenas; może duże pieniądze do niej przegrała albo w inny sposób dostała od niej "po uszach".

Irena

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.

1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130