Opinie o Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Piotr Babczyński

Miałem przyjemność współpracować z Panią Urszulą Jaworską. Współpraca bez najmniejszych zastrzeżeń. Jest to adwokat z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, co jest olbrzymim atutem w dzisiejszych czasach. Czytając post Ewy, widzę w tym dużo złośliwości i nieszczerych intencji.

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska w Warszawa.

Sprawdź
milosz

Ta adwokat naprawde zna się na sprawach budowlanych, jak mało który facet. Szacun.

Irena

Jeden z najlepszych i najstaranniejszych adwokatów jakich znam. Prowadziła mi kilka spraw, w tym bardzo ważną dla mnie sprawę majątkową; wszystkie wygrałyśmy. Ta Ewa musi coś bardzo nie lubić Pani Mecenas; może duże pieniądze do niej przegrała albo w inny sposób dostała od niej "po uszach".

Irena

Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pomoc kuchenna-zmywak
GoWork.pl
(489 opinii)
logo firmy Lektor języka angielskiego oraz Native Speaker
Marcin Szlązak Martin S School
(1 opinia)
logo firmy Księgowa/y
Domena & Trade Sp. z o.o.
(1 opinia)
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska?

Liczba opinii klientów firmy Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska, to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska