Opinie o Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska w Warszawa

baner wywiady
Anna Nowy wpis
Inne

Mecenas Jaworska jest rzeczowa i konkretna. Cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania, wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Miła i kulturalna. Współpracę z tą adwokat oceniam bardzo pozytywnie.

Przemek Nowy wpis

Jeśli atmosfera w pracy jest tak dobra jak to ma miejsce w kancelarii to niech nikt się nie dziwi że klienci są zadowoleni

Antek Nowy wpis

Polecam. Solidnie, starannie, skutecznie. Bylem zadowolony.

Przemysław

Zastanawiam się, czy w najbliższym czasie w Kancelarii Casus szykują się jakieś nowe rekrutacje? Może ktoś z pracowników coś powie?

Casus Nowy wpis
@Przemysław

Proponujemy zgłoszenie się bezpośrednio do nas po rzeczowe informacje. Proponowalismy już nieraz-niestety bez rezultatu. A może nie jest Pan jednak zainteresowany? Przede wszystkim:czy jest Pan prawnikiem z wykształcenia i po aplikacji. Jakiej? Pozdrawiamy.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Ambasador Marki Tytoniowej JTI
Warszawa
Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży
(167 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Klienta
Częstochowa
Przedsiębiorstwo Usługowe Zenon Popęda
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds.handlu międzynarodowego
Krosno
Feniks Sp. z o.o.
(11 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Jaki dress code obowiązuje w Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska?

Ninja.
@Pytanie

Taki jaki obowiązuje prawników i bankowców. Ubierać się do pracy "na luziku" raczej nie będziesz mógł.

Marek

A jak się pracuje w kancelarii? Czy dużo osób ma tu pracę? Czy w ogóle potrzebujecie nowych?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Smutny

Czy Pani adwokat podejmuje się spraw rozwodowych i ile kosztuje reprezentowanie w sądzie w takiej sprawie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jolanta

Czy ktoś z użytkowników forum mógłby wypowiedzieć się na temat rekrutacji na praktyki w Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska? Jak wygląda proces rekrutacji? Jakie kompetencje kandydata brane są pod uwagę?

Jarek

POLECAM TĄ PANIĄ MECENAS. PROWADZIŁA TRUDNĄ SPRAWĘ DZIELENIA MAJĄTKU Z MOJĄ EKS- PARTNERKĄ. TROCHĘ TRWAŁO, ALE SIĘ UDAŁO. SKUTECZNIE ZAŁATWIŁA SPRAWĘ, A PRZY TYM Z DUŻĄ KULTURĄ OSOBISTĄ. JEŚLI MOŻNA PODZIĘKOWAĆ NA TYM FORUM, TO JA DZIĘKUJĘ. JAROSŁAW.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jolanta

Czy Kancelaria obecnie rekrutuje? Na stronie nie widziałam żadnych ogłoszeń. Dajcie proszę znać jeśli macie informacje w tej kwestii. Ktoś jeszcze może wypowiedzieć się jak wygląda współpraca od strony pracownika Kancelarii?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Mela H,

Pani mecenas Jaworska jest osobą skrupulatną, rzeczową i bardzo konkretną, pomogła mi w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Bez niej nie wyobrażam sobie przejścia całej sądowej (i nie tylko) procedury. Pani mecenas była bardzo zaangażowana w moją sprawę, o każdej sytuacji byłam informowana na bieżąco. Wszystko było w terminie. Skuteczność działania Pani mecenas jest bezkonkurencyjna. To była druga sprawa, którą prowadziła dla mnie Pani mecenas, nie zawiodłam się. Pozostaje mi tylko dziękować z całego serca. Bardzo dobry adwokat, mogę z czystym sumieniem polecić usługi kancelarii Casus!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Aśka

Ktoś chce wiedzieć jak się pracuje w tej kancelarii..Dużo i cięż.ko Byłam na praktyce. Pani Mecenas b. profesjonalna i kulturalna, ale też b. wymagająca. Chociaż wykonywałam w zasadzie czynności pomocnicze, ale i tak dużo się nauczyłam. Pani Mecenas poświęcała mi dużo czasu, dawała mi prostsze przypadki do samodzielnego rozwiązania, zabierała na rozprawy,, żeby pokazać jak to wygląda w praktyce, Praktyka w kancelarii dużo mi dała, jestem zadowolona, z praktyk dostałam pozytywna opinię; ja tez praktykę w tej kancelarii oceniam dobrze. Joanna..

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Cezary

Czy ktoś z pracowników mógłby napisać jak się pracuje?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kancelaria
@Cezary

Jakie masz wykształcenie i praktykę; gdzie kończyłeś studia, jakie egzaminy pozdawałeś, czy i jakie znasz języki obce i w jakim stopniu? To bardzo wstępne pytania; dopiero po zaznajomieniu się z Twoimi odpowiedziami możemy zdecydować, czy zaprosić Cię na rozmowę. Jeśli dołączysz do prawników sam będziesz wiedział jak się pracuje.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Urszula

Odpowiadając na anonimowy /nawet bez nick"u/ post zapomniałam dodać: Wszystkim moim klientom aktualnym i byłym, którzy napisali kilka miłych słów na temat pracy mojej i mojej kancelarii serdecznie dziękuję. Świadomość, że docenili moją pracę wiele dla mnie znaczy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Urszula

Odpowiadając na anonimowy /nawet bez nick'u/ i fałszywy post zapomniałam dodać rzecz ważną: wszystkim moim klientom aktualnym i byłym, którzy napisali miłe słowa o pracy mojej i mojej kancelarii serdecznie dziękuję. Świadomość, że docenili mój trud wiele dla mnie znaczy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ha ha, ale wstyd

Ha, ha, każdy kto miał przyjemność poznać widzi, że wszytskie opinie są własnego autorstwa. Niestety autorka nie zauważyła, że to strona dla ewentualnych pracowników (których Pani Mecenas nie posiada), a nie rzekomych klientów ....... Taki to właśnie profesjonalizm.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Urszula
@Ha ha, ale wstyd

Przykro czytać. Opinii nie wypisuję sobie sama - to chyba oczywiste. Trudno też odpowiedzieć skoro nie wiadomo, od kogo pochodzi post. Może od kogoś, komu trudno konkurować profesjonalizmem a łatwiej pomówieniem, chociaż osobiście stawiam na ludzi którzy przegrali do mnie ważne dla nich sprawy, za którymi stały duże pieniądze. Tym bardziej, że po skończonych procesach słyszałam pogróżki o "zniszczeniu kancelarii". Dużo mi zrobić nie można i pewnie strach - ale anonimowo pomawiać i owszem. Generalnie obrzydliwe. Autor postu powinien się wstydzić, gdyby w ogóle wiedział co to wstyd.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Konrad

Podzielam dobre opinie o tym trawniku. B.starannie zajęła się moja sprawa. w jej trakcie poświęcała mi dużo czasu na spotkania robocze bez dodatkowych opłat. Chodziłem na wszystkie rozprawy i widziałem, że jest zawsze dobrze przygotowana i zorientowana. Kontakt dał mi kolega, któremu prowadziła ciężką sprawę rodzinną. .Moja sprawa była inna: majątkowa. Wygralismy. Wiem, że koledze też sprawę wygrała. Chociaż różnie teraz mówią o prawnikach, to ja tą kancelarie polecam. jem

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Krystyna

Fachowość, profesjonalizm, rzetelność to główne cechy Pani Mecenas. Przygotowuje na ewentualną porażkę, mówi o ryzyku i w sposób zrozumiały przekłada język prawniczy na powszechnie zrozumiały. Łatwo się nie poddaje. Prawo budowlane w całej jego rozciągłości rozumie i umie to właściwie wykorzystać. Przeciwnika traktuje z wielkim szacunkiem. Bardzo polecam współpracę do spraw nie tylko trudnych i skomplikowanych.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Miron

A ja polecam. Mnie prowadziła 4 sprawy. Profesjonalne podejście do tematu. Uczciwa informacja o ryzyku. Wysoka kultura osobista plus eleganckie traktowanie przeciwnika, z którym i tak wygrywała jak chciała. Ceny w normie - ani drogo ani tanio - raczej średnio. Znajomość tematyki wysoce specjalistycznej z dziedziny budownictwa i nieruchomości. Poleciłabym każdemu, kto szuka profesjonalistów od trudnych spraw.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
J.N.

Bardzo profesjonalna kancelaria, godna polecenia dla trudnych postępowań sądowych. Na początku mecenas Jaworska zapoznaje się z dokumentami sprawy i na tej podstawie opracowuje całościową strategię. W rozmowie z klientem uczciwie ocenia szansę wygranej w sądzie. W przypadku, gdy mecenas Jaworska zgadza się zeprezentować klienta w sądzie poświęca postępowaniu cały swój intelekt i zawodowy kunszt. Rekomenduję tę kancelarię.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska
Przejdź do nowych opinii