Opinie o Xpo Supply w Venray

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Xpo Supply. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Xpo Supply na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Xpo Supply w Venray

Robert

Nie polecam GXO Venray 2.(usunięte przez administratora) Firma nic z tym nie robi poza wyznaczeniem jednej osoby która codziennie ma obowiązek sprawdzać każdą paczkę. Rządzą osoby który wzajemnie sobie za plecami obrabiają (usunięte przez administratora) równocześnie udając, że są najlepszymi przyjaciółmi. Firma skłonna do pomówień, pełna (usunięte przez administratora) oraz norm. Jak miałbym wymienić top3 najgorszych pseudorzadzacych, byliby to: 1. Team Leader Asia B pseudonim Alkokamikadze 2. Justyna S Kiedyś dzielny pomagier Katarzyny, dziś najmniejszy a zarazem największy (usunięte przez administratora)w firmie 3. Patrycja C Której wladza uderzyła do główki. Świetny przykład tego jak można komuś obrabiać tylek i równocześnie klepać tą osobę po plecach. Zastanówcie się dobrze zanim zechcecie pracować w tym (usunięte przez administratora)

Roksana lubi na ostro

Z dala od Gxo Venray Ziggo - dekodery. Nękanie pracowników. Czepianie się o byle co i dla zasady żeby pokazać kto ma jakie stanowisko w szeregu! Wyraz twarzy koordynatorki Roksany powoduje że sama myślisz o zmianie pracy

Siemka! Dajcie opinię o GXO Nieuwegein jak tam jest? :)

xxx
@Anonimowo

fakt rozdzielanie to norma zwalniają z dnia na dzień wmawiają bzdury i zarzucają niekompetencję nieaktualne dane na innym GXO również jak ci sie Ktoś spodoba to podstawiają czeszki z krzywymi nogami albo manipulują relacją..Jedynie miałam nowoczesny hotel całkiem niezłą gotówkę ale fakt manipulując danymi zwalniają niszczą relację Jak Ktoś się podoba!

Mali Nowy wpis

A jakbym chciał złożyć cv w ciemno na magazyniera, to moja aplikacja będzie wzięta pod uwagę czy od razu trafi do kosza? Ogłoszenie, które czytam było dostępne 4 lata temu, ale może jednak się uda, bo bardzo mi zależy. Jak w ogóle na dzień dzisiejszy wyglądają zarobki na magazynie, uwzględniając premie i inne dodatki, o ile są?

Robert Nowy wpis

Siemka! Dajcie opinię o GXO Nieuwegein jak tam jest? :)

Robert
@Anna

Również nie polecam stanowczo. Zwalniają pracowników z dnia na dzień. Masz 24h na opuszczenie pracy/lokacji/hotelu. Nie przejmują się czy masz transport do domu czy nie. Kolejna rzeczą umowy na 24 h tygodniowo. Pracujesz po 3/4 dni na tydzień. Brak szacunku do pracowników. Koordynatorzy to zwykłe (usunięte przez administratora) Najbardziej polecam unikać p.Alicji, Kamili oraz Szymona mają dobrze za uszami. Wypłaty marne, ciągle błędy w solarisach przez nowa księgową. Nie wypłacają kierowcą za prowadzenie samochodu. Ciagle niby zapominają. Warunki na hotelach straszne. Cienkie ściany, brudne materace, i wiele innych nie uzgodnień do co człowieka. Szanują tylko swoich pupilków którzy (usunięte przez administratora) pracowników do kordynatorow. Atmosfera w pracy z dnia na dzień co raz gorsza. Serdecznie nie polecam.

Joanna
@Robert

To co opisujesz nie brzmi zbyt dobrze. Z tymi zwolnieniami mega kiepsko. Jak 24 h? Na umowie nie ma napisanego jakiegoś okresu wypowiedzenia czy coś? Co do tych wypłat. Piszesz, że są marne. Masz na myśli najniższą krajową?

Anonimowo
@Anna

(usunięte przez administratora) biuro wtraca się do twojego życia prywatnego i za ciebie decyduje z kim masz być. (usunięte przez administratora). A gdy ktos ci sie spodoba to niszczą to. Biuro zachęca do wyzywania ludzi obrazliwymi epitatami. Ludzie do siebie nie mają przez biuro szacunku , bo wszystko mozna. Moja najgorsza w życiu praca. Nigdy nie mialam tak zlej pracy w takiej atmosferze. Tylko wypłaty dobre.

Sonia
@Anonimowo

Te dobre wypłaty to jakie mniej więcej są kwoty? Orientujesz się jakie teraz są stawki? Jak z zakwaterowaniem? Firma zapewnia? Jakie warunki i ile kosztuje?

Kunegunde
@Anonimowo

Ja się dziwię że jeszcze te polskie agencje tutaj bytują. A jeszcze bardziej że Polakom w zakładach i magazynach dają kierownicze stanowiska capo teamleaderów, czy tam brygadzistów czy tam jak wy to nazywacie. Agentury tego typu zarabiają na bungalach, (usunięte przez administratora) w którym kwaterują ludzi, a przede wszystkim błędach i przekrętach w umowach. Co do samej pracy, każdy iq małpy sobie poradzi, wypłaty muszą być normowane, wszelkie agentury boją się konsekwencji po zgłoszeniu do odpowiednich instytucji. Ale na miłość boską ludzie - czy to wasza pierwsza praca za granicą, czy nie, czy jesteście młodzi czy starzy bez komunikatywnego angielskiego nawet nie podbijajcie, a najlepiej zanim przyjedziecie do NL zróbcie kurs podstawowego holenderskiego, który jest łatwy, bo jest mutacją wielu języków, ale anglik to absolutne minimum choćby na poziomie podstawowym. Następna sprawa pilnujcie i zainteresujcie się UBEZPIECZENIEM zdrowotnym, żeby potem w razie co rodzina nie robiła zrzutki na transport, albo po interwencji pogotowia ratunkowego nie było rachunku opiewającego na kilka dobrych wypłat. A przecież wszystko może się zdarzyć, nie pracujecie 24/h, ale każdy chce też życia prywatnego czy zwiedzić itp. Chyba że pasuje wam życie w zamkniętych obozach praca-sklep-kwaterunek i skazanie na ludzi agencji.Co do takich akcji jak molestowanie, mobbing, kradzieże czy gwałty musicie się porozumieć z politie, nie z agencją która zadba o zatuszowanie - dotyczy to zwłaszcza młodych dziewcząt. Praca w Holandii jest, czy to sezonowa, czy całoroczna i raczej nikt na biedne wypłaty nie powinien narzekać, ale nie zapominajcie o swoich prawach,godności czy bezpieczeństwie.

Amelia
@Kunegunde

Dobrze że to napisałeś. Mnie jednak przede wszystkim interesuje czy po wyjeździe można liczyć na kontakt z agencją. Czy w razie czego pomogą? To był y mój pierwszy wyjazd i trochę się martwię

Ewelina
@Kunegunde

Ta agencja wymaga znajomości języka angielskiego? Co dokładnie chcesz powiedzieć o tym ubezpieczeniu zdrowotnym ? Agencja daje takie co nic nie obejmuje? A jak ktoś zwróci uwagę to dają inny typ ubezpieczenia?

xxx Nowy wpis
@Anonimowo

Czy w Xpo Supply są szkolenia zewnętrzne?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Xpo Supply? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Na fb firmy pojawiło się ogłoszenie o pracy w magazynie z tuszami. Ciekawie brzmi fragment o wymaganym własnym zakwaterowaniu. Czy w takim razie firma oferuje jakiś dodatek do kosztów kwatery? Bo w ogłoszeniu jest tylko podana stawka podstawowa - 13,58 Eur.

IP

Wszystko zależy od agencji. Jedna agencja oferuję zakwaterowanie inna nie, jeśli oferta bezpośrednio przez firmę, nie masz czegoś takiego jak dodatek za mieszkanie. Jedyny zwrot jaki otrzymujesz to za paliwo.

Romcio

Na zwrotach i networku Ziggo nikt nie chce robić. Tam pseudo pomagierem brygadzisty jest Kaśka, która wyżywa się na pracownikach agencyjnych.

Patka
@Romcio

Potwierdzam na dziale Ziggo istnieją tzw. pseudo pomocnicy brygadzisty. Na Kaśkę lepiej nie trafić bo znęca się ponoć na wszystkich pracownikach.

I tylko jedna osoba tworzy tą atmosferę? Co masz na myśli pisząc o drwinach? To są jakieś psikusy czy zwykłe obgadywanie?

@Pracownikmiesiaca

Jeśli chodzi i pracę na Venray 2 nie polecam. Pracowaliśmy na kittingu praca ok lekka tylko monotonna. Ludzie też nawet spoko. Ale p.Roksana cordynatorka chyba tak mi się wydaje bo ciężko stwierdzić jakie ma tam stanowisko bo bardziej pasuje do team leader. Zachowuje się skandalicznie , cały czas jakieś pretensje , nie można rozmawiać bo zaraz stoi i się przygląda szuka kozłów ofiarnych a z tego co ludzie mówią to jak stała na stole nie była jakimś extra pracownikiem chyba została coordynatorem za (usunięte przez administratora)bo dalej to robi. Uważajcie na nią to zaprogramowany robot z ludzkim mózgiem . Pozdrawiam.

@@Pracownikmiesiaca

Wydaje mi się, że w pracy trzeba pracować. Byłem w kilku GXO w Holandii i wszędzie to wygląda tak samo. Jeśli stoisz i gadasz to masz problem, wykonujesz swoje obowiązki , nikt się ciebie nie czepia ...

Nikola
@@Pracownikmiesiaca

Aby zostać takim koordynatorem, to trzeba popracować wcześniej ileś na zwykłej posadzie i z czasem można awansować? Czy raczej biorą ludzi z zewnątrz na stanowiska koordynatorów? W firmie jest jakaś taka generalna ścieżka awansowania, np. warunki co trzeba zrobić, aby dostać lepsze stanowisko?

Praca
@Nikola

Raczej z wewnątrz, trzeba trochę popracować, sprawdzić się. Kiedyś wisiały listy z wolnymi wakatami z całej Holandii, ale raczej najczęściej brane są osoby z wewnątrz.

Lidia

A jak należy ułożyć się pod te układy rodzinne, co konkretnie trzeba zrobić? Czemu firma wymaga gorszego traktowania pracowników niższych szczebli? Trzeba zachowywać się wobec nich w konkretny sposób?

Praca
@Lidia

Firma nie mymaga gorszego traktowania, jeśli jesteś w pracy to pracujesz. Jak wymagasz kolegów i znajomości to wracaj do siebie, nie ważne z jakiego kraju jesteś. Traktują wszystkich równo, po prostu pracuj. Przyjaźnie w Pracy są na chwilę, dziś jesteś jutro cię nie ma. Czy masz kontrakt czy nie, łatwo zwolnić cię ???? Uważaj ! IP z konta łato namierzyć, koledzy Keavelar.

Wiola
@Praca

Czyli jak dobrze wykonujesz swoje obowiązki i się ze wszystkim wyrabiasz to dają Ci spokój i możesz liczyć na dłuższą współpracę? Jakie najczęściej podają powody, dla których zwalniają ludzi? Dokładają czasem pracy jak ktoś się wyrabia przed końcem pracy?

Grazia

Co do prac magazynowych widzę, że nie ma rotacji, bo pojawiła się jedna oferta w sieci i to 3 lata wstecz. Szkoda bo z tego co czytałam, firma nie wyklucza kobiet z tego stanowiska. Pisaliście, o umowach agencyjnych. Coś na przestrzeni lat się zmieniło? W ogłoszeniu podana jest umowa o pracę...

Jakie są warunki zatrudnienia w Xpo Supply?

Roksana lubi na ostro

Natknełem się na ofertę pracy jako pracownik magazynu. Szukam właśnie czegoś w tej branży, niestety sama oferta dodana była 3 lata temu. Może ktoś się orientuje czy nie ma aktualnie żadnych przyjęć? Ile wychodzi za godzinę? Ok 22 zł netto jest? Czytałem, że umowa jest o pracę, właśnie o to mi chodzi bo planuje iść w kredyt. Po jakim czasie pracownik dostaje UoP na czas nieokreślony?

Ewelina

Interesuje mnie tu stanowisko Pracownik Magazynowy. W ofercie jest lista benefitów i jest tak kafeteria mybenefit. Jak to działa? Co daje ta kafeteria, jakie dodatki czy usługi? I czy ona jest dostępna od pierwszego dnia pracy czy jakoś potem?

Mufinka

Venlo -Guess. Ostatnimi czasy mamy totalny rozpierdol. W ogóle nie możemy nic sobie prywatnie zaplanować. Albo wrzucają obowiązkowe nadgodziny i soboty albo puszczają na siłę do domu wczesniej. W zeszłym tygodniu przepracowałam 55 godzin od pon-piatku!! Ale nadgodziny nie są najgorsze. Najgorzej jest ze na jednym dziale ludzie w pocie czoła (usunięte przez administratora) jak np na sorterze, a na shippingu ludzie stoja i czekają na boksy zamiast pomagać. Albo na picku połowa pikuje a drugaczesc pilnuje dysteybutora z woda, chyba żeby nie ukradli. Stock Control widac ze pracuje w koncu i chyba tam najlepsza atmosfera jest z tego co zaobserwowalam na guess. Natomiast jesli jestescie nowi to najlepiej starac sie dostac na 2 klijenta - klapki hajaviana. Tam jest mocna I przyjazna ekipa zarowno pracownicy jak i kadra zarzadzajaca. W sumie moze przez to ze.jest nowy manager z tilburga i tez sa liderzy z zewnątrz i nie bawia sie w przyslowiowe ploty i nie interesuje ich ze.ktos pracuje na guess od 5 lat , spal z tym albo tamtym heh. Jak mam ttlko mozliwosc to chetnie ide supportowac tam. Damian zwany tez pompka zawsze nas wita z usmiechem i dziekuje zawsze na koniec supportowania. Tak wiec info dla nowych - jesli chcecie stale godziny pracy i przyjazna atmosfere- zdecydowanie hala D . Nie polecam Hali B w szczególności shipingu. Hala A jest ok. Hala C- polecam manualne pakowanie.

Puchacz
@Mufinka

A kibelek na C jest juz odswiezony? Nie pracuje juz od roku w venlo ale pamietam ze w meskim sciana byla gownem usmarowana :)

Sorter
@Mufinka

Zgadzam sie. W zupelnosci. Na sorterze musimy (usunięte przez administratora) ale za to czas mija szybko. I atmosfera jest fajna. Koordynatorki najlepsze na calym magazynie. No moze 2 z trzech:) a jesli juz wywolany zostal do tablicy temat shippingu, to wiadomo czyja to wina. Nie bede podawala jej imienia heh. Jak byla tymczasowo zeslana na sorter to tez ta osoba probowala nam zepsuc team. Na szczescie Benek szybko ja wywalil z powrotem na shipping jak sie zorientowal co sie swieci. Moj partner pracuje na samplach i tez sobie chwali. Na Havaianas bylam kilka razy ale to bylo dawno temu jak jeszcze Madzia byla TL tam. I tez fajnie wspominam.

DonKasjo
@Sorter

Sorter to serce magazynu. Najwazniejszy z dzialow. I pracują tu najlepsi z najlepszych. A jak sie ktos nie zgadza to malo wie o pracy w sevenum.

Zapytanie
@Mufinka

Przez jaka agencje przyjmują do xpo venlo?

Anonim-ka
@Mufinka

Niestety Pompka przechodzi na nowy magazyn, I juz się pozegnal z Venlo. Razem z nim idzie tez tam kilka wartosciowych osob. A mogli by tak np Lyde albo inna Wsiurke przeniesc :XD

Mufinka
@Zapytanie

Ja jestem na kontrakcie, ale z tego co sie orientuje to na pewno jest Otto I EA. I chyba jeszcze carriere.

Aleksander
@Mufinka

Tylko przez agencję można się dostać na pracownika magazynowego? Z poziomu firmowej strony nie widać ogłoszeń ale są w Internecie jeszcze ogłoszenia, jakie dawali 2, czy 4 lata temu. Więc ciekawe, jak to dziś wygląda z robotą bezpośrednio dla XPo, również finansowo? Cięgle można liczyć na darmowy transport do pracy i szkolenia, a zwłaszcza na początku?

Szoszon
@Aleksander

Naucz się niderlandzkiego, albo znaj język zachodni perfect czy to niemiecki czy anglik i aapikuj bezpośrednio do firm, jeśli szczyt możliwości i ambicji to magazynier, to niestety, ale jako fachowiec z różnych dziedzin np informatyk, fizjoterapeuta, mechanik,tłumacz, i inne konkretne zawody to unikaj agencji zwłaszcza polskich.A xpo to rotunda głupoty i a-logistyki.najlepiej unikaj takich spędów i kołchozów szerokim łukiem.

Szoszon

Bo dać Polce rządzić, to najgorsze co może być, nie dziwi mnie ta opinia choć nie znam owej Kaśki, ale wiem o czym mówisz, nie dość że im odbija, to wychodzą psychozy ze łba, widzieliście kiedy Polaka postawionego jako (usunięte przez administratora)czy tam jak dostaną jakąś władzę by to było normalne? Oni wszyscy są psychiczni, bo by takiej funkcji nie przyjęli. Te wszystkie teamlidery to psychiczni ludzie, zwłaszcza w konfiguracji Polak/Polka - Niderlandy. Jeszcze tego nie wiecie?

Z tego co czytam firma zatrudnia magazynierów, co prawda ogłoszenie które udało mi się znaleźć jest sprzed kilku lat ale zamierzam się rozejrzeć w tym temacie ponieważ szukamy z mężem czegoś w tych właśnie okolicach. Jak obecnie wygląda praca na tym stanowisku? Ile zmian macie? Na start jakiej stawki godzinowej można się spodziewać? UoP czy zlecenie?

Przyszły pracownik

Cześć wypowie się ktoś na temat pracy otto gxo venray albo venlo nie wiem gdzie powinienem zgłaszać papiery

Jaki jest styl zarządzania w Xpo Supply?

Vffjnn

Witam, piszę tu bo nie mogę nigdzie znaleźć świeżych opinii o gxo w Oss. A mianowicie, pracy jest niewiele, praca po 4 dni w tygodniu 5 h dziennie, i jak agencja reaguje? Zatrudnia kolejnych pracowników mimo to że dla tych co są pracy brakuje, wozkow z 80, korki w alejkach, norma nie zawsze jest i do domu wyganiają. Agencja na tym zarobi bo za wynajem i tak zapłacisz. Jeżeli chodzi o zakwaterowanie to trzeba liczyć na szczęście, albo trafisz na dość dobry pokój albo taki gdzie ledwo co można przejść między łóżkami, kiedyś pokój jednoosobowy, dzis przerabiają na 2 łóżka żeby tylko więcej kasy wydrzec na polaczkach, nie polecam

Honorata
@Vffjnn

W takim wypadku jak piszesz to jak jest płacone? Za te faktycznie przepracowane godziny? Ile miesięcznie się zarabia tutaj? Interesuje mnie też to zakwaterowanie... Ile ono kosztuje? Daj znać

Sandra

Jak wygląda lokacja w Belfeld? Łazienki są w pokojach czy na korytarzach?

Oskar
@Sandra

Kuchnia jest osobno, dwie toalety i łaźnie z prysznicami jak na basenie dla wszystkich, kąpiesz się z kobietami i mężczyznami.

Ajron
@Sandra

Sandra jeśli chcesz zalatwie ci normalny tylko z kobietami mieszkanie Ale musisz załatwić dziewczyny w młodym wieku do pakowania drogich zeczy na magazynie Tylko muszą być naprawdę uczciwe

Edyta
@Ajron

zastanawia mnie podkreślenie tej uczciwości, dlaczego muszą i tak w sumie skąd sugestia, że miałyby nie być? co już kiedyś się działo?

Luki

Gxo Nieuwegein (usunięte przez administratora) na normach , nie zgadza mi się zawsze jak jest Wiktoria i Natalia koordynatorki Chora atmosfera chamska. 95 procent to nowi ludzie dla mnie a jest chamstwo , czyli to wina zielonych niebieskich oplaiderow I oplaiserek

Były pracownik.
@Luki

Zostaw merytoryczną opinię o Xpo Supply - Venray

• Jak się pracuje w Xpo Supply?

Zobacz opinie na temat firmy Xpo Supply tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Xpo Supply?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Xpo Supply