Ziel - Personal GmbH

Opinie o Ziel - Personal GmbH

Zuzanna

Pracowałeś za pośrednictwem Ziel - Personal GmbH? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Jak przebiegała współpraca? Jak oceniasz tą agencję w porównaniu z innymi firmami z branży?

martu as

ktoś wyjeżdżał z tą firma i podzieli się wrażeniami?

Zostaw opinię o Ziel - Personal GmbH - Hamburg

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ziel - Personal GmbH