TNT Express Worldwide

Hamburg

Opinie o TNT Express Worldwide

jasiek

firma poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko magazynier @kaw, Oferują zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na 1/2 etatu, wymagane jest posiadanie wykształcenia średniego i znajomości obsługi komputera. Mile widziane będzie doświadczenia na magazynie

Słowa kojarzące się z TNT Hamburg UPS Hamburg (np:profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..zerowy. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .beznadziejna.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w TNT Hamburg UPS Hamburg: Najbardziej nie podobało mi się w TNT Hamburg UPS Hamburg:

Zostaw opinię o TNT Express Worldwide - Hamburg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TNT Express Worldwide