Opinie o Bama Europa Sp. z o.o. w Oława

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bama Europa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Bama Europa Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bama Europa Sp. z o.o. w Oława

Jest w porządku - praca niestresująca łatwa i przyjemna a i weekendy wolne

Życzliwa

Chyba byly wolne ???? poki co zmuszają do pracy w każdą sobote.. Dobrze platna, ale niestety pieniądze to nie wszystko. Totalny haos dookoła i 15 kierownikow

obiektywnie
@Życzliwa

Może warto na głos powiedzieć jak płatne są soboty bo za darmo tutaj nie pracujemy, w której firmie dostaniesz 200% plus 150 zł za prace w sobotę? Ludzie w innych firmach jak dostaną 100% to potrafią to bardziej docenić niż niektórzy pracownicy Bamy... tyle narzekania a przecież zawsze można zmienić pracę skoro tyle tego dookoła jest. Jeżeli ktoś nadal tutaj pracuje to znak, że chyba jednak nie jest tak źle.

Rat

Dziady niesamowite,tacy twórcy Brexitu to będziecie mieli tak samo.

eno

A michał to przyszedł chyba informacje firmowe wynosić i uwaga na portfele

Zaskoczony

Nie polecam pracy w tej firmie bardzo zla atmosfera(usunięte przez administratora) praca ciężka wymagająca w zimnie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Bama Europa Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Przedstawiciel Handlowy - branża motoryzacyjna
Oława
Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska
logo firmy Technolog / Inżynier Procesu
Oława
Metalerg Sp. z o.o. Sp. k.
skorpion

A to dziwne płacą 3500 netto i nie ma chętnych do pracy z drugiej strony patrząc to zakład jest na odludziu w polu czym mają dojeżdżać do pracy i nie myśli o transporcie dla pracowników tak jak jest np w Lorenz Balshen

Nico
@skorpion

Nie mają transportu do pracy to i nie mają ludzi a Lorenz nie ma takich problemów bo myślą

Realista
@Nico

Na pewno o transport tu nie chodzi. To jest pikuś akurat. (usunięte przez administratora) a praca jest w trudnych warunkach. Niektórzy powinni wylecieć z tej firmy na laćkach,(usunięte przez administratora)

ala

Zła atmosfera w pracy, j(usunięte przez administratora)

Krzysio91

Na olx i pracuj.pl widzę sporo ofert do bamy w Stanowicach na pracownika produkcji, teoretycznie nie najgorzej płatnych. Czy mógłby się ktoś z obecnie zatrudnionych na tym stanowisku wypowiedzieć jak wyglądają warunki? Czy faktycznie płacą 3 500 netto, czy jest to praca w pomieszczeniach klimatyzowanych, czy nie ma kosmicznie wyśrubowanych oczekiwań produkcyjnych a np ludzi brak? etc

Anonimek

Nie polecam pracy w tej firmie. Raczej na pakowalni. Pakowacze są traktowani najgorzej. Przerwa 25 min raczej mniej bo liczy się przerwa jak schodzisz na śniadanie. A zanim zejdziesz zostaje 15 minut przerwy. (usunięte przez administratora) Nie polecam!!!!!

Tomasz

Zawsze można popracować nad poprawą ale ważne, że ogólnie dobrze się pracuje

Olawianin

(usunięte przez administratora) ...nie polecam pracy w tej firmie

Rozczarowany

Negatywne opinie znikaja a prawda jest taka ze nie polecam pracy w tym zakładzie .Pewnie opina zaraz zniknie ale ostrzegam nie warto tam pracować

UR T.

Praca ok jestem pracownikiem DUR najlepsze warunki rynkowe. Nie ma miejsca idealnego wiem z autopsji to moja 8 firma. Wiem co mówię.

Mech
@UR T.

Witam. nie potrzebują do utrzymania ruchu pracowników ?

automat
@UR T.

Na jakie zarobki może liczyć automatyk z 3 letnim stażem?

Helena
@automat

Widzę, że jakiś czas temu pytałeś o pracę w Bama Europa - jak obecnie wygląda Twoja sytuacja? Czy zdecydowałeś się aplikować do pracy w tym miejscu? A może już pracujesz w Bama Europa? Jeśli tak, to napisz proszę, jak wyglądała Twoja sytuacja i czy jesteś zadowolony z pracy! Jeśli nie zdecydowałeś się aplikować, to może napiszesz, dlaczego?

Lucek

Nie fantazjuj!!!

Kaya

Nie polecam pracy w Bama europa w Stanowicach.(usunięte przez administratora)przyjmują co chwilę nowych pracowników.Wyszkolonych zwalniają dla mnie bezsensu zwalniać pracownika po przeszkoleniu żeby przyjąć nowego Paranoja z daleka od tskich firm

ha ha ha

Dlaczego wszystkie negatywne opinie zniknęły?

Bama to dobra Firma rozmawiaja z ludzmi robia zebrania kwartalne wiec wiem co sie planuje .mozliwosc rozwoju trzeba tylko chciec jak ktos uczciwie pracuje na pewno sie tam odnajdzie ja pracuje i szkole sie nadal

Aneta

@Nick, czy możesz w sposób bardziej szczegółowy opisać warunki pracy w firmie Bama Europa? Napisz coś więcej na temat pracy w tej firmie, obecnie Twoja opinia jest bardzo ogólna i mało uzasadniona. Na jakim stanowisku pracujesz w firmie i co należy do Twoich obowiązków? Twoja opinia będzie pomocna dla osób, które poszukują informacji na temat tego pracodawcy.

Aneta

@Realista jeśli zniknęły jakieś wpisy, oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora portalu za naruszenie zasad regulaminu. Jest to jedyna podstawa do usunięcia wpisu. Zachęcam do zapoznania się jego treścią: www.gowork.pl/regulamin

Aneta

@donaldrzeczywiście na forum obecnie niewiele jest opinii na temat pracy w Bama Europa. Może na Twoje pytanie odpowie ktoś z pracowników. Jeśli zdecydujesz się na dołączenie do firmy, napisz coś o swoich wrażeniach. Dodatkowe informacje o tym jakim pracodawcą jest firma będą tu bardzo przydatne.

Realista
@Aneta

Opinii negatywnych nie ma bo są sukcesywnie usuwane. Wszystko też zależy od działu, bo w niektórych działach, jeszcze przełożeni nie zbzikowali do reszty!!!

donald

właśnie mam szanse być pracownikiem tej firmy jakie macie opinie o niej

Aneta

@Pracownikrozumiem, że dalej jesteś pracownikiem firmy. Możesz powiedzieć coś więcej o panującej w niej sytuacji? Co jest powodem takiej rotacji w firmie? Czy odejścia z pracy, o których wspominasz dotyczą szczególnie któregoś ze stanowisk?

Zostaw merytoryczną opinię o Bama Europa Sp. z o.o. - Oława

• Jak się pracuje w Bama Europa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bama Europa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bama Europa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bama Europa Sp. z o.o.