Opinie o Bama Europa Sp. z o.o. w Oława

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bama Europa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Bama Europa Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bama Europa Sp. z o.o. w Oława

Ktos

Ile płacą na start netto ?

Małgorzata
@Ktos

Nie wiem, ale to na pewno zależy od stanowiska (między innymi). Z tego co się orientuję, to Bama Europa szuka teraz jedynie Operatorów Linii Produkcyjnej - ogłoszenie widnieje na stronie firmy. Czy to tym stanowiskiem jesteś zainteresowany?

Borsuk
@Małgorzata

Ja jestem zainteresowany mam duże doświadczenie w pracy na produkcji zarówno w Polsce jak i zagranicą ale jest jeden problem nie rozumiem dlaczego firma Bama nie zapewnia dojazdu dla pracowników Jestem z Brzegu i tutaj duzo byłoby chętnych do pracy zwłaszcza ze zarobki które oferuje Bama są bardzo dobre wystarczy zrobić dojazd a chętni się znajdą i wszyscy będą zadowoleni.Pozdrawiam.

Lukasz
@Borsuk

Dokładnie dojazd i sam bardzo chętnie podejmę tam pracę

Borsuk
@Lukasz

Witam wszystkich widzę że Bama szuka pracowników i szukać będzie jeszcze bardzo długo bo nie myślą o tym żeby zrobić dojazd dla pracowników same pieniądze nikogo nie zachęcą a nie wszyscy mają samochody to tak cięzko zrozumieć .Pozdrawiam Dział Rekrutacji Bama i powodzenia w szukaniu nowych pracowników,

Kardel
@Ktos

Płacą dobrze ale kierownictwo do bani obgadują za plecami kierownicy i pracownicy wstyd ????

Anon

Czy w Bamie zdarzają się płatne nadgodziny na magazynie?

Czy zdarzają się nadgodziny w Bama Europa Sp. z o.o.?

Xyzisns

Zdarzają i to bardzo często czasami za często

Xxxxxxxxxxxxx

Firma okej , zarobki też . Ale od momentu zmiany dyrektora produkcji itd Zaczęło się robić nieprzyjemnie. Obgadywanie , (usunięte przez administratora) . Kiedyś to były zebrania po pracy , przed pracą a teraz nic nie wiesz co się dzieje w firmie . Niby Bama to rodzinna firma , ale to może kiedyś tak było . Pozdrawiam

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Bama Europa Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Przedstawiciel Handlowy - branża motoryzacyjna
Oława
Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska
logo firmy Technolog / Inżynier Procesu
Oława
Metalerg Sp. z o.o. Sp. k.
Użytkownik

Firma wydaje się być bardzo fajna chodź nie miałam szansy poznać tą firmę do końca (nie wytrzymałam ciągłego upominania i rozkazów operatorki) , ludzie wydają się być bardzo fajni chodź moje doświadczenie było dosyć nie mile . (usunięte przez administratora) Zarobki są w miarę okey i polityka firmy jest bardzo Ok.

BUNIA244

Pozdrawiam najlepsza kierownik zmiany (Małgorzate) jest osoba która wyjaśni każdy problem i szanuje pracownika.????????

Hilary

Ile jest zmian w tej firmie? :)

Pierwsze co można zmienić w tej firmie to zespół rekrutacji(usunięte przez administratora) kompletnie nie ma pojęcia jak wytłumaczyć na rozmowie na czym wygląda proces produkcji czym dana osoba by się zajmowała na stanowisku pracy,według niej wszystkim się tam człowiek ma zajmować.Następnym punktem jest niejasny proces rekrutacji iż(usunięte przez administratora) obsadza stanowiska magazynowe ludzmi bez doświadczenia i po kryminale jak i na produkcji a potem bezsensownie ich zwalnia,A ludzi z fachem w ręku są odsyłani na rozmowie kwalifikacyjnej z kwitkiem czym firma na tym traci.Podsumowanie rekrutacji (usunięte przez administratora) i wodorosty.

Szukam pracy

Jak się tam do pracy dostać? Z kim rozmawiać?

Endżi

Zwłaszcza jeden st.Technik lubił opowiadać jak to mają źle , szukając pocieszenia w nas. Pewnie dalej szuka. Także dajcie spokój pakowaczkom , bo widać przydają się . Pozdro.

Czarnula

Doskonale znajduje czas dla nas wszystkich. ????????

Yyy
@Czarnula

I to jeszcze jak. Po godzinach zostawał hahahaha. Dużo portali jest to ma czas dla nas wszystkich. Mua

Mercedes
@Czarnula

Mercedes w akcji :) :)

Zainteresowana

Witam czy może mi ktoś napisać czy jest jakiś dojazd do firmy czy pracują osoby z Brzegu czy warto wysłać CV proszę napiszcie. Pozdrawiam

Maciek

Macie jakieś fajne szkolenia zapewnione ?

Czarnula

Chyba ktoś się próbuje maskować pisząc o innych , pierwszy leciales . Dużo nie trzeba było robić. Tylko jedną rzecz A przyleciales????????????????). I przyjezdzales

Dur

Witam , jak tam atmosfera w dur ? Coś się zmieniło na lepsze ?

Xxxxxx

Jeśli macie jakieś spiny na swojej zmianie to proszę nie mieszać w to inne pakowaczki i je wyzywać. A jeśli macie jakiś problem do wszystkich pakowaczek to powiedźcie to im w cztery oczy a nie na forum gdzie wszyscy to czytają. Nie jesteśmy dziećmi żeby załatwiać takie sprawy w internecie. To nie jest forum żeby wyzywać pracowników jakbyście chcieli wiedzieć. A jak wam sie nie podoba coś w dziale pakowalni to idźcie do kierownika zmiany albo do dyrektora produkcji i naskarżcie. Lepsze to niż poniżaniena forum gdzie nawet obcy ludzie czytają. (usunięte przez administratora)

Nie podoba mi się to!Stop hejt
@Xxxxxx

Prosze zalatwiac swoje konflikty na swoich zmianach. Jezeli nie macie wsparcia w swoim kierowniku i nie potrafi wam pomoc to idzcie z tym wyzej np. do dyrektora. Nie życzymy sobie obrazania pan pracujacych na pakowalni sa takimi samymi ludzmi jak kazdy z nas.

Wieś tańczy Wieś śpiewa

Firma jak każda inna, zawsze się znajdą marudy co narzekają- ale pracy nie zmienią. (usunięte przez administratora)

Lady
@Wieś tańczy Wieś śpiewa

Przyjdź i popracuj trochę na pakowaniu, później oceniaj. My nie mamy czasu na kawki i siedzenie po godzinie na kantynie jak to Panowie z innego działu mają. A jak mają przyjść coś zrobić to z wielkimi problemami. Belmondo dobrze napisał. Brawo

TakaSytuacja
@Lady

Możecie w swój konflikt między działów, czy konflikt osobowy nie mieszać działu utrzymania ruchu ? Jak macie coś do powiedzenia na nasz temat albo coś się wam nie podoba to chętnie pogadamy o tym w obecności kierownika zmiany, dyrektorki i dyrektora produkcji. Tylko czy macie na tyle odwagi? Na każdym stanowisku jest ciężko nie macie pojęcia o pracy w dziale DUR więc nie oceniajcie. Niech każdy zajmie się swoją rzetelną praca A nie ocenianiem innych.

Belmondo

W dziale DUR jest zaj.... mamy nie ograniczone przerwy i jest mily i przyjazny klimat.

Gizmo
@Belmondo

dziwne żeby w dziale DUR była określona godzina przerwy. W tym dziale masz przerwę jak się nic nie dzieję, ale jest to raczej nie możliwe taki dział. Widać że Belmondo nie jesteś z tego działu. Czy są jeszcze przyjęcia do DUR?

Jaka atmosfera jest między działami w Bama Europa Sp. z o.o.?

Anonimowa

Jest różnie

Robol

W DUR jest zaje.. Klimat. A mianowicie Panowie inż. Od siedmiu boleści. Zauważą nakrętkę na podłodze to nie podnieśli tylko zrobili zdjęcia a następnie telefon do technika żeby przyszedł i podniósł. Jaja! Na Maxa. Jakim trzeba być perfidnymm (usunięte przez administratora) nie do pojęcia.

Prezes
@Robol

Z tym to chyba żartujesz,?? Jeżeli firma ma takich inż to nie mam pytań

Firma Pomyłka

Zgadza się od mają wszystkie soboty pracujące, co prawda dział produkcyjny i magazyn miał wolne od mają może 5 sobót wolnych ale za to DUR jest we wszystkie soboty ale to nic oprócz wszystkich sobót to wszystkie święta długie weekendy to są dyżury ???? więc życia prywatnego już w ogóle nie ma ale to jeszcze Pikuś te dyżury są bezpłatne ???????????? tzn. Coś tam śmiesznego zapłacą za przyjazd ale wiliczone co do minuty. Dojazdu już Ci nie połączą. Wiem co mówię prawo pracy ale od czego jest regulamin wewnętrzny Pani Dyrektor Personalny ? Wszystko w regulaminie wewnętrznym potraficie zmienić ale tylko na swoją korzyść. (usunięte przez administratora) 1. Wszystkie soboty pracujące 2. Bezpłatne dyżury - o których nawet nie wspominają na rozmowach rekrutacyjnych (usunięte przez administratora) 4. Dział produkcyjny i magazyn dostali dwie albo trzy podwyżki w tym roku - dwie to na pewno. DUR oczywiście pominięty. Firma wymusiła nadgodziny bo miała taką potrzebę A w nagrodę za to zabrali nam premie uzasadniając że za dużo sobót było pracujących - (usunięte przez administratora) oczywiście święta w pracy no i nie obejdzie się bez dyżurów. Jeżeli chodzi o sam dział DUR hmm jest to praca typu konserwator a nie TECHNIK, zero rozwoju. System pracy dla działu DUR będzie zmieniony i to jest pewne. A jak wprowadza czterobrygadówke czy jakiś inny śmieszny system no to też część osób da wypowiedzenie. Jeżeli chodzi o zarobki to płacą bez szału We Wrocławiu teraz płacą dużo lepiej.

DUR
@Firma Pomyłka

Tak dyżur w Święta. Byłem.

Murem za DUREM

????????????

@Firma Pomyłka

Mało płacą to znaczy ile?

@Firma Pomyłka

Widzę jednak że pieniądze nie są aż takie małe skoro jeszcze nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

@Zainteresowany

Wujek Google boli? Wejdź na stronę Bamy/pracuj.pl czy inne strony z wakatami zobacz tam Sobie na ogłoszenia. Chyba że jesteś typem osoby której trzeba wszystko pod nos podać, jak tak to nie masz co tu szukać.

Jeśli stawki z ogłoszeń są realne to nie rozumiem pretensji o niskie zarobki przecież to są dobre pieniądze i na pewno ciężko takich szukać we Wrocławiu.

Zostaw merytoryczną opinię o Bama Europa Sp. z o.o. - Oława

• Jak się pracuje w Bama Europa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bama Europa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bama Europa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bama Europa Sp. z o.o.