Opinie o Bama Europa Sp. z o.o. w Oława

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bama Europa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Bama Europa Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bama Europa Sp. z o.o. w Oława

Antybama

(usunięte przez administratora)nie do pomyślenia jest fakt, że w tak małej firmie cały czas potrzebni są ludzie do pracy! Przestrzegam szukających szczęścia w tej firmie, zarobkami, funduszem socjalnym itd. Tam są nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach. Może się okazać że po kilku tygodniach będziecie na wylocie, albo sami zaczniecie szukać nowej pracy. Przestrzegam kilka razy się zastanowić przed wysłaniem aplikacji a dopiero brania udziału w procesie rekrutacji. Szkoda tylko że sam dałem sie naciąć na kompromitacje i niefrasobliwość ludzi piastującej w tej firmie stanowiska decyzyjne. Odradzam...

Opinia sprzed czterech lat? zaktualizujesz ją jakoś chociaż? Tu odradzacie a widzę, że ludzie o rekrutacje pytają, to jak to jest? widziałem teraz po jednej z ofert, że na linii produkcyjnej jako operator zarabia się teraz ok 5600 zł. opisze ktoś warunki na miejscu? maszyny mnie głównie interesują, chodzą gładko?

Tech

Przestrzegam przed pracą w DUR. Chyba że ktoś liczy na to że wystarczy być Konserwatorem z całym szacunkiem dla tego zawodu. Ale praca Technika w tej firmie to właśnie konserwator. Atmosfera tragedia. Kierownik przeciw swoim.

Polak
@Nojaktoktoto

Brakuje ludzi do pracy a gdzie dojazd dla pracowników i znajdą się chętni wystarczy pomyśleć tak jak w Lorenz jeżdzi autobus i wozi pracowników na zmiany, Sama kasa to nie wszystko.

Podwyżki tylko dla magazynierów a gdzie dla reszty pracownikow? Firma traktuje dział produkcji najgorzej jak się da, zero szkoleń, zero podwyżek, beznadziejny kontakt z przełożonym.

@Hehe

Nie wiem czy można jakoś zrekompensować sytuacje, w której nie stosuje się do przepisów, co ktoś tu wyżej sugerował, ale czemu kobiet na magazynie nie ma wcale? Wszystko jest tam cięższe niż może taka udźwignąć? A co z wózkami?

Poszukująca Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 godzin.

Witam. Jaki jest obecnie system zmianowy?

Witam. niedawno pojawiła się oferta pracy dla Specjalisty ds. księgowości i obsługi klienta z oznaczeniem, że ma to być praca od zaraz. zastanawiam się czy z powodu rotacji czy tego, że ktoś może awansował? Dodatkowo ile może wynieść podstawa, skoro chyba nie ma premii jak rozumiem z opisu?

Klarysa Nowy wpis

Hej, a na tym dziale jakości to ilu specjalistów w zasadzie potrzeba? też widziałam właśnie te ofertę, o której jakiś czas temu tu wspomniano. Ciekawa byłam czy nie wróci, ale jest już napisane, że od dwóch miesięcy ogłoszenie wygasło. Będzie szansa ze będą jeszcze szukać?

Maria

Czy jest możliwość pracy na jedną zmianę

Zofia
@Maria

Chodzi Ci o to, żeby za każdym razem mieć tą samą zmianę i żeby nie rzucali raz na taką, raz na inną? Wolisz poranne, czy wieczorne? Ja to do końca nie wiem nawet, jakie są godziny, może ktoś by napisał..

@Zofia

6-14, 14-22, 22-6 Dział utrzymania ruchu - cztery brygady

Tylko chyba kobiety na utrzymaniu ruchu nie pracują? albo się mylę? Te same godziny przypadają na produkcji? i jaka jest w końcu odpowiedź? Zdarzyło się ze ktoś mógł pracować nieco inaczej mimo ze 4-brygady? Myślę o osobach z dziećmi

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Bama Europa Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Na czym to polega, że można podać zarobki operatora w ogłoszeniu, a specjalisty ds. jakości już nie? Czy chodzi o to, że warunki dla speca są dosyć wyśrubowane i firma zgodzi się na kompromis, cokolwiek usłyszy od kandydata? Jeśli tak, to wspaniale. A ktoś z jakości podpowie, jaka może być ta kompromisowa suma brutto?

Serdecznie nie pozdrawiam pana Sebastiana z utrzymania ruchu, co taki człowiek robi w firmie gdzie kultura i stosunek do drugiego człowieka jest ważny. Czy jego kierownicy nie widzą jak on się zachowuje? Zero pomocy z jego strony a jak już łaskawie się pokaże to tylko obraża ludzi.

Antybama

Pracownik biura - specjalista

Bardzo słaby zespół zarządzający i atmosfera, brak zarządzania,zasad, brak rozwoju zawodowego (dosłownie). Nie polecam pracy jako specjalista w tej firmie. Duża rotacja w biurze, co chwila ktoś odchodzi z własnej decyzji.

Benek
@Pracownik biura - specjalista

Tam nie ma zespoły zarządzającego ??? To same (usunięte przez administratora), nie mające zielonego pojęcia o naukach o zarządzaniu . Katastrofa jednym słowem...

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Bama Europa Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@

Budowanie atmosfery w pracy na gruncie poszanowania godności człowieka to totalna fikcja w tej firmie Przykład idzie odgórnie. Przekraczanie kompetencji wynikajacych z możliwosci decyzyjnych , nie weryfikowanie sytuacji, brak możliwości obrony , nie przestrzeganie przepisów . Ot cała prawda o Bamie .

Arfc
@Gość

Śmieszne decyzję są ostatnio podejmowane w tej firmie

Nikt
@Gość

Podwyżka za spanie na nockach… śmiechu warte …

Krystyna
@Gość

O, czekaj, to magazynier ile teraz ma? Przyjmują kobiety bez problemu? Albo raczej powinnam spytać, czy kobieta da radę wytrzymać tam fizycznie, bo to różnie bywa, w zależności od branży.

@Krystyna

Na pracuj.pl jest 5600 ale to pewnie z dodatkami, ale do tego jedzenie za darmo (tak tylko dla magazynierów) i setki w soboty na których nic nie robisz

Nikt
@Krystyna

To nie jest praca dla kobiet, ze względu na normy dźwigania

@Nikt

to tu ile się dźwiga ostatecznie? z tego co kojarzę kobiety mogą ma 12, tak? coś jeszcze nieodpowiedniego dla nich się tu robi?

Powiesz więcej o swoich doświadczeniach w firmie? Czytałam o tych podwyżkach, ale nie bardzo wiem o co chodzi, dostali je tylko niektórzy? Czy soboty są tutaj obowiązkowe?

Hehe
@Agnieszka

Na produkcji kobiety dźwigają ponad 16 kg, a na magazynie nie ma żadnych kobiet :)

@Hehe

Poważnie takie rzeczy podnoszą i nie maja zastrzeżeń co do przepisów? Z czego wynika, są jakieś plusy, które to rekompensują? Mogą za to mieć jakieś posiłek regeneracyjny? Są tu takie?

sokół

Witam ludzie do pracy są w Brzegu i okolicach ale czym mają dojechać , pomyślcie Państwo o transporcie i wszyscy będą zadowoleni.

Mario
@sokół

Do sklepu lub lekarza też potrzebujesz zorganizowanego transportu? Dojrzali ludzie potrafią zrozumieć, że do pracy dojeżdża się własnym środkiem transportu.

@Mario

Dopiero po roku temat transportu został podjęty? Czyli w firmie nic o nim nie mówiono? Komu pracownicy mogą zgłaszać tego typu sugestie? I czy cos innego za to wprowadzili od początku tego roku do teraz?

Anyway

Cześć, zastanawiam się nad praca w bamie, słyszałam dużo dobrych i złych opinii, dużo zalezy od ludzi, np. Jest Agata, jeśli się na nią trafi to przechlapane, i jest Gosia u której jest o wiele lepiej, ile w tym prawdy?

Adrian
@Anyway

Chodzi ci o opinie z forum czy słyszałaś też coś od ludzi którzy tam pracują? Na jakie stanowisko chcesz aplikować? Szukają kogoś w ogóle bo nie widziałem w sieci rekrutacji. A sam chętnie bym się przyjął.

Jerzy
@Adrian

Witam czy ktos z Brzegu dojezdza do pracy jak wyglądają takie dojazdy Pozdrawiam

Mario
@Jerzy

Prosto przed siebie przez jakieś 25 km i jesteś na miejscu. W ten sposób wyglądają dojazdy do tego zakładu, czyli jak do każdej innej firmy musisz dojechać.

Kandydatka

Dzień dobry Czy w Bama można pracować na jedną zmianę 7:00-15:00? Z góry dziękuję za odpowiedź

Dział HR
@Kandydatka

Oczywiście l. Zapraszamy do pracy.

Od wszystkiego

Firma mentalnie to jak polskie firmy z czasów lat 80 albo (usunięte przez administratora) myślą,ze są na szczycie producentów żywności (serio), a ich poziom jest bardzo niski. Dur jest id wszystkiego, wymienia zamki, naprawia spłuczki, maluje ściany w kuchni. Operatorów tez to tego zaciągają bo żal wydac na firmę zewnętrzna. Wszystko jest wg nich ‚drogo’ i trzeba ‚oszczędzać’ / czytaj - wykorzystywać swoich ludzi. Firma żenada.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Bama Europa Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Ooo

Od paru dni szukają operatora linii produkcyjnej i aż kusi zapytać, kim on będzie tak naprawdę, bo skoro technik=konserwator... Ale najważniejsze, aby ktoś sympatyczny napisał mi ile to będzie PLN: stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy??

Tech

ciekawy
@Tech

napisz konkretnie o co Ci chodzi

Wojtek
@Tech

Jaki kierownik to chodzący dyletant,, nie mający zielonego pojęcia o koordynowaniu pracy (usunięte przez administratora)

@Tech

To jest kompromitant, to czego po nim się można spodziewać. Lebiega do kwadratu...

Krystyna
@AntyBama

Tzn masz jakieś realne zastrzeżenia i problemy czy po prostu go nie lubisz? Bo to różnica a niestety brak przykładów trochę razi w oczy - nie wiadomo o co tobie chodzi

Orzeł
@Krystyna

Mam pytanie kiedy bedzie dojazd do pracy dla pracowników w Brzegu jest duzo osob które szuka ja pracy

@Orzeł

A to specjalnie musieliby busa tam kierować czy z okolic już zgarniają? Ogólnie to za to się coś dopłaca?

Orzeł
@Agnieszka

Co z tego że dodatek transportowy płacą jak niema się czym dostać do pracy i z pracy do domu.

Bbbb
@Orzeł

To szukaj pracy na miejscu! Narzekasz regularnie na ten transport od dawna ! Ciesz się że dostajesz dodatek na paliwo

@Bbbb

A np., ze znajomymi z pracy nie da rady się ugadać? Jak każdy ma dodatek i jechałoby się jednym autem to bajka przecież

Bocian
@Orzeł

Może prawko zrób i kup auto. Ja nie chcę żadnego transportu, wolę swoim autem dojeżdżać.

@Bocian

I zarobki tu w firmie pozwolą na tego typu dogodności? To ostatecznie ile w miesiąc wychodzi?

Nojaktoktoto
@Krystyna

Jedyne zastrzeżenie jest jedno. Gość się nie nadaję/nadawał do pełniącej funkcji mu powierzonej. Już wcześniej ludzie się wypowiedzieli o dziale przez niego prowadzonym. Nic dziwnego że teraz siedzi gdzie indziej a ktoś inny ogarnia po nim haos jaki jest. O czym tu pisać?

Polak
@Nojaktoktoto

Nie wiadomo jak

Praca sama w sobie nie jest trudna, ale wymaga chęci i zaangażowania. Bywają różne dni, czasem się chce- czasem nie. Bywają dni, gdzie jest niesamowicie ciężko. Bolą Cię ręce, kręgosłup, ale gdy pracujesz w zgranym zespole, to nawet ból nie jest straszny. Jednak jest kilka osób, które już dawno powinny zostać zwolnione za swoje nastawienie do pracy. Pewne małżeństwo jest tak bardzo wypalone zawodowo, że jedynym miejscem pracy dla nich jest chyba ich własny świat. Nie nadają się zupełnie do społeczeństwa. Ona- wszystko na nim wymusza, wszystko co ma zrobić , robi on. To jeszcze nic. Nie znam nikogo podobnego do tych prze okropnych ludzi. Nie wiem jak smutne musi być ich życie, ale to już chyba najwyższy poziom. Nienawidzą świata, nienawidzą ludzi, zawsze dbają tylko o swój ty..k. Co gorsza- wszystkim pracowników nastawiają wrogo do samej pracy oraz do współpracowników. W takich warunkach niestety nie da się pracować. Że wszystkim mają problem. Jakby każdego dnia szli na skazanie. Strasznie smutne. I żenujące. Nie wiem po co dalej tam pracują. Właśnie przez takie osoby nikt nowy tam długo nie zostaje. Wiele osób. Zwolniło się już przez nich, a wiele z nich chodzi zastraszone. Myślę, że najwyższa pora zrobić porządek z tą para, która jest na zmianie kierowniczki( świetna z niej osoba, taka mała- ale utrzymuje wszystko na swoim miejscu ????) zastanówcie się nad tym , bo stracicie wiecej tak dobrych pracowników, jakim była dziewczyna o niespożytych siłach i wielkim uśmiechu.

FirmaPomyłka

Witam I nie polecam Utrzymania Ruchu w tej firmie , chlopaki są od wszystkiego,,wynieś przynieś pozamiataj"???? , firma zaoszczędza na serwisach, pracownicy robią je sami tak zwani Fachowcy a nie Technicy od rozwiązywania awarii ????. Panowie mają sporo pracy, która nie wiąże się z godnym wynagrodzeniem ????. Praca we wszystkie weekendy najlepsza praca jeśli ktoś nie ma rodziny wtedy kierownik byłby zadowolony. Ogolnie same minusy na tym dziale Nie Polecam !!!

Labrador
@FirmaPomyłka

Same kłopoty w tej firmie...

Były
@FirmaPomyłka

Widzę że nic się nie zmieniło kierownik dur dalej podejmuje nie właściwe decyzje, tyłu się zwalnia a wystarczyłoby zwolnić jednego.

@Były

Takiego dna, hak ta mizerota Kłopot, to nie widziałem w żadnej firmie, Tylu zwolnionych pracowników i żadnych stosownych wniosków. To świadczy, że ta lebiegę trzeba wreszcie wyrzucić na zbity (usunięte przez administratora). Firma toczy się na (usunięte przez administratora) Towarzystwo wzajemnej adoracji, nie umiejące wyciągać stosownych wniosków, siedzi łupie grube apanaże. Gdyy to nie była korporacja tylko prywaciarz firma by dawno upadła. Nawet ubrabia roboczego nie dają, tylko stare wyślizgane łachy po kimś. Odradzam i nie polecam. A te bajki na interwvew nie warte funta kłaków. Brak pojęcia ludzi sprawujących nadzór o mankamencie.

NoJaKtoToTo
@AntyBama

No weź kierownik (usunięte przez administratora) to złoty człowiek nie robi żadnego kłopotu i jest do rany przyłóż. Nie klekocze takich bzdur bo ktoś jeszcze uwierzy że Technicy z DUR wymieniają baterie w zlewach i naprawiają kible oraz zasobniki na papier w biurowcach.

xxxxxx

Kim jest kłopot ?

Technik
@xxxxxx

No właśnie kim on jest?

@Były

Kierownik DUR to zaawansowana kompromitacja. Kto tego laika dalej tam trzyma??? Ta firma działa, jak towarzystwo wzajemnej adoracji. Nie polecam, odradzam....

Zostaw merytoryczną opinię o Bama Europa Sp. z o.o. - Oława

• Jak się pracuje w Bama Europa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bama Europa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bama Europa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bama Europa Sp. z o.o.