Opinie o work InTime Group GmbH w Frechen

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy work InTime Group GmbH. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w work InTime Group GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o work InTime Group GmbH w Frechen

@workintime Nowy wpis

Moja opinia jest bardzo zła. Ostatni tydzień przesyłali mnie co dziennie , nawet po 300 km. Wiedzieli ,że nie znam języka, a mimo wszystko wysyłali mnie do jakichś serwisów gdzie potrzebny był b.dobry język. Po ponad tygodniu wrzuciłem do domu , gdzie od czekało na mnie wypowiedzenie o którym przed wyjazdem nikt mi nie powiedział , tylko kazali jechać.

Kostek

Czy teraz można liczyć na pracę w firmie, jakie warunki mieszkaniowe zapewniają czy samemu trzeba sobie organizować?

denis
@Kostek

załatwiaja nory ze szczurami za 900 euro na mies i to 40 km od pracy takze lepiej samemu szukać

Teresa
@denis

Raz byłeś na wyjeździe i już podziękowałeś za współpracę czy jednak twardo dalej próbowałeś?

Agata
@denis

A zapewniają dojazd do pracy czy nie?

marek były pracownik
@Agata

jaki dojazd wysyłaja w ciemno na chybił trafił do firm które nie zamawiały pracownikow a obiecanych pieniedzy za dojazd nigdy nikomu nie oddali

Aneta
@marek były pracownik

Wysyłają pracowników do firm które ich nie potrzebują? Co się dzieje w takiej sytuacji?

marek były pracownik
@Aneta

+- co mies jest zmiana firm o czym oni wiedza ale pracownikom mówią w ostatni dzien i w ostatni dzien szukają nowej pracy. Wysyłają do innych firm na siłe w ciemno aż do skutku po to by nie płacić za postojowe . Pracownik czesto jezdzi kilka tys kilometrów i płaci za hotele czesto tracąc kaucje bo takie adresy podają , a gdy ktos nie chce jechac w 7 miejsce w ciemno to dostaje kare umowną 2 tys euro /małym druczkiem jest / by była ona mozliwa specjalnie wypłaty sa po 20 nastepnego mies. Umowa jest ta sama we wszystkich filiach skonstruowana przez naj cwanszych prawników pod nich by karac /oni jej w zadnym punkcie nie przestrzegaja.Oczywiscie nigdy nie oddaja za dojazdy i hotele nawet z ich winy nietrafione .

Teresa
@marek były pracownik

Ok tego się chyba nie da jakoś konstruktywnie skomentować. To czyste chamstwo tak szczerze, skoro człowiek ma płacić za czyjeś błędne wybory. Czy pracownik tu jest jakimś towarem, że tak w ciemno na ślepo się nim rzuca?

kmieć dariuszowy Nowy wpis
@Kostek

Ludzie nie dajcie sie nabrac ze beda przestrzegac umowy / przy najblizszej wypłacie odkryjecie ze za piatek i sobote nie daja diet o czym nikt nigdy was nie poinformuje za dojazd tak samo podpytajcie o piatek i sobote czy bedzie dieta i nagrajcie ich zdziwienie skąd wiecie o tym ale i na to maja inne bajki .

Pablo Nowy wpis
@marek były pracownik

Potwierdzam pewnego razu nie jaki Darek wysłał mnie i kolegę do Stuttgartu gdzie mieliśmy 800km tylko po to żeby pocałować klamkę po kilku godzinach czekania na miejscu znalazł pracę w Berlinie także w ciągu 24h zrobione 1700km przy czym złotówka nawet nie została zwrócona za paliwo

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w work InTime Group GmbH na stanowisko Elektryk?

(Tak" wkleiłem z gowork.pl ) WiT Firma jak firma, jestem z nimi rok, teraz przechodzę bezpośrednio pod Firmę do której mnie skierowano. Pośrednik jest stabilny finansowo i wszelkie "problemy w 100% są z winy operatorów "opiekunów". Przemiał "opiekunów" jest spory, ale wszystko do ogarnięcia. Miałem mały problem z Firmą córką "Power Jobs" ale adwokat pomógł (Thomas już wie kto wystawia Wam opinie :P ) i wszystko się wyjaśniło i dlatego jestem z nimi do dziś (do końca stycznia :D ) jeśli chcesz pracować to super, kwatery są w granicy do 25euro za dzień ( pamiętaj że to pośrednik ) możesz być tydzień w punkcie X i potem 500km do punktu Y przeniesiony. Kwestia diet, wszystko spoko (czytaj dokładnie umowę) ja na pasku mam te 2600-2700netto, mieszkam na swoim bo od pierwszego tygodnia wiedziałem że zostaje i Firma mnie przejmie bezpośrednio. Mieszkanie 52m2 warm 480, prąd 50, TV 120 rocznie, smieci 55 (chyba) rocznie. Mam mocne papiery, jezyk, u Niemieckiej firmy teraz będę mieć 1950 za 148 godzin w miesiącu, plus urlopowa, plus swiateczna i plus premia roczna, czyli wyjdzie około 2500 gdy to zsumujesz i podzielisz przez 12. w zależności od klasy podatkowej... WiT Firma godna polecenia, ale patrzcie na ręce "opiekunów" i miejcie wszystko na WhatsApp czy email'u. nic na gębę, coś ustalałeś pisz zaraz to samo na platwormę by został ślad. Walisz w szyje to będziesz skakał z budowy na budowę, z miejsca w miejsce. Aaaa, kupiłeś papiery spawacza i Tuv to nawet nie próbuj, chyba że jesteś kozak i masz praktykę. Sam widziałem jak 5 kolesi zjechało po 30minutach. Jeśli jesteś dobrym elektrykiem to będziesz mieć pod WiT fajnie, fajne miejsca znajdują. (Thomas, ostatnie sam dla siebie i hungara załatwiłem, liczę na premie na zakończenie naszej współpracy) chcesz pracować to będziesz. Ja nie wracam do kaczogrodu. Pozdrawiam ekipę z Weimar P.S. Jak ktoś ma więcej pytań to pytajcie

Rozmowę kwalifikacyjną w work InTime Group GmbH masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Magazynier, pracownik magazynu?
logo firmy Opiekun/ka w domu seniora-od zaraz!
Frechen
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
Oszukany

Work InTime Halle Male stawki godzinowe brak podwyzek. Po pol roku zero podwyzki diety i stawki godzinowe sa obcinane. Umowa na 11,50€ plus dieta 55€ tylko u pierwszego klienta dwa tygodnie! na innej budowie mialem juz tylko 10,95 i 45€ diety. poprostu obcinaja i nie informuja o tym. Na zapytanie dlaczego jest obcieta dieta i stawka godzinowa dostalem odpowiedz "ze no moga tak poniewaz tak pisze w umowie" za zaliczke pobieraja 20€ prowizji. Nocleg z diety trzeba oplacac samemu ok 20-25€. Praktycznie co tydzien jest zmiana pracy. koszty podrozy sa bardzo niskie 10€ za pelne sto kilometrow. liczone od siedziby firmy do miejsca pracy, a nie od miejsca zamieszkania. Jak pracowalem nie cale sto kilometrow od Halle to nie dostalem nic zero kosztow podrozy a musialem jechac z domu ponad 800km a na zapytanie dlaczego, to dostalem odpowiedz od szefowej Pani W. ze ona tez jak jedzie do pracy to nikt jej nie zwraca za benzyne. Dieta jest tylko od poniedzialku do czwartku w piatki tylko 12€ TAK PISZE W UMOWIE. w tej firmie nie mozna nic zarobic to co sie zarobi trzeba wydac na nocleg i koszty podrozy Pierwsza praca niedaleko Monachium dwa tygodnie pozniej Kolonia, tydzien pozniej Stuttgart, znowu tydzien pozniej Hamburg, dwa tygodni pozniej niedaleko Lipska. wiecej sie wydana Hotele i na podroze niz sie zarobi. Work InTime GmbH A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH Ideal-Jobs GmbH Work Factory GmbH Power Jobs GmbH STAR Personal GmbH ta jest jedna i ta sama wspolka Work InTime Group. Wszystko leci do jednej kieszeni. zostaniesz w jednej firmie zwolniony od razu ktos bedzie z innej dzwonilel W Halle w jednym biurze Jest Star, Work Intime i AIM w lipsku w jednym biurze wszystkie firmy. NIE POLECAM!

Przemo

oczywiście będą udawać waszych kupli do czasu wypłaty... chciałem napisać opinie na tamtym starym forum ale nie można...zablokowane...jak chcecie się narobić i z pustym portfelem to w sam raz jest ta agencja...

Zostaw merytoryczną opinię o work InTime Group GmbH - Frechen

• Jak się pracuje w work InTime Group GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy work InTime Group GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

work InTime Group GmbH

work InTime Group GmbH