Opinie o humanjob personal GmbH w Hürth

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy humanjob personal GmbH. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie humanjob personal GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o humanjob personal GmbH w Hürth

Krzysztof Oleksiak Nowy wpis

Witam. Gdy pracowałem nie było problemu. Problem jest gdy się zwolniłem. Nie dostałem zaświadczenia o podatku dochodowym za rok 2023. Dzwonię do firmy , pisze smsy , e maile. Zero odpowiedzi ze strony firmy…

Lukas Nowy wpis
@Krzysztof Oleksiak

Witam, ja mam to samo zero kontaktu nie dostałem zaświadczenie za rok 2023 nie otrzymałem zwrotu za 70h zeitkonto i nie dostałem za 15dni zwolnienia, jak te polskie koordynatorki się zwolniły zero kontaktu z firmą

Krzysztof Nowy wpis

Niestety totalna porażka jeśli chodzi o współpracę z humanjob personal, oferta potwierdzona na 100 % na wyjazd do pracy na 19 lutego, dokumenty podpisane i odesłane przezemnie i na tym współpraca się kończy brak kontaktu ze strony pośrednika wytłumaczenia dlaczego nie doszło do wyjazdu do pracy. Katastrofa

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w humanjob personal GmbH?

Zbigniew Dariusz W.

Wiem że wiele osób pisze chwali posty , a potem ludzie piszą że on z administracji. Nie tym razem. Od samego początku moja kordynatorka Pani Karolina ze mną jak z dzieckiem (za rączkę i do baru ????). Pomoc przy załatwianiu dokumentów, pomoc przy znalezieniu transportu wewnątrz Niemiec. W momencie gdy były bariery jezykowe wystarczył telefon i miałem wszystko tłumaczone. Miejsce pracy się zgadza, zakwaterowanie się zgadza, zaliczki na czas. Ogólnie rzecz biorąc........ta firma ze swojej strony dba o pracownika. Jeżeli by się coś nie zgadzało to ludzie nie miejcie pretensji do firmy która wam łatwi pracę. Tylko do tego że sami czegoś nie dogada liście. Coś się nie zgadza na miejscu? Może Humanjob nie wie o wszystkim. Dzwoń, pisz .... dogaduj się. Na chwilę obecną Szczerze polecam firmę.

Firma humanjob personal GmbH prowadziła rekrutację na stanowisko Hydraulik - Niemcy- wysoka stawka + dieta. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Jak wygląda praca na stanowisku Elektryk? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie humanjob personal GmbH?

Bartek

Profesjonalne podejście, miła obsługa. Zostałem poprowadzony jak " dziecko za rączkę" . Jak dla mnie same pozytywne wrażenia.

@Bartek

I jak dziecko Cię odprowadzą do drzwi z wypowiedzeniem jak projekt sie skończy

@Marek

Szanowny Panie Marku, dla Pana projekt się nie skończył, firma chciała, żeby Pan został. Decyzję o opuszczeniu zlecenia podjął Pan dobrowolnie.

Na budowie bez podstawnie ucinali nawet 3godziny z tygodnia pracy,nie podając przy tym żadnego argumentu,nie polecam!!!jest masa lepszych firm.

Mirek

Ktoś coś wie o tej firmie ?

Zostaw merytoryczną opinię o humanjob personal GmbH - Hürth

• Jak się pracuje w humanjob personal GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy humanjob personal GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w humanjob personal GmbH?

humanjob personal GmbH