Opinie o Power Jobs GmbH w Frechen

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie Power Jobs GmbH, a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Power Jobs GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Power Jobs GmbH w Frechen

Dariusz Nowy wpis

Firma nie jest godna polecenia, są obiecywane cuda wianki, przez pierwsze trzy miesiace byłem naprawdę zadowolony, później się zaczełą wpierw nie wypłacili naszej (ekipie) chłopaki z którymi zatrudniliśmy się w firmie 1000e , usłyszeliśmy że inwestor nie wypłacił pieniędzy, później co róż brakowało pieniedzy a to 300 a to 200e , kasa dojazdowa do pracy to jakaś kpina albo wypłacane grosze albo w cale bo znowu padały wymówki w stylu, że za daleko, ze firma by poniosła duże koszta, noclegi we włąsnym zakresie pomagaja ogarnac. Koordynatorzy zmieniaja sie jak rekawiczki, i tylko słyszałęm juz z nami nie pracuje raz w tygodniu był ktos nowy, diete moga w kazdej chwili obniżyć jeżeli im sie podoba co jest tez zapisane w umówie napisza Ci diete 55e a policza 42e bo trzeba było ciąć koszta. Nie polecam

Prys

Ja pracuje w Niemczech 2 lata. Zauważyłem że najbardziej narzekają Ci co nic nie potrafią i do niczego się nie nadają.

ten co nic nie potrafi Nowy wpis
@Prys

w Niemczech znajdą pracę nawet Ci co do niczego się nie nadają , znajdż dobrze płatną pracę w Polsce cwaniaczku :)) gdzie jakość wykonania jest o niebo wyższa niż w Niemczech gdzie też pracowałem 4 lata

Adam Nowy wpis
Klient
@ten co nic nie potrafi

Nie pisz bzdur !!! Ci co do niczego się nie nadają też łutem szczęścia znajdą pracę w Niemczech ale jako zwykłe popychadła za najniższe wynagrodzenie podobne do tego co w Polsce. Nigdy się nie spotkałem by jakość wykonania w Polsce była wyższa niż w Niemczech - to bzdura ! Pracowałem wielokrotnie w Niemczech na produkcji i to co w Polsce byłoby dobre to tam szło na złom do kontenera. Choć w Polsce jestem bardzo dokładny (znajomi mówią że przesadzam) to z jednej pracy w Niemczech chciałem uciekać po 3 dniach ze względu na małe tolerancję wymiarów, jednak postanowiłem pozostać ile się da, wciągnąłem się w jakość i przepracowałem tam 2 lata, aż do wirusa. W Niemczech nie opłaca się robić za tanią siłę roboczą, ja tam pracowałem jako fachowiec w metalu, na konto 1750 EUR za 140 h w miesiącu + zakwaterowanie płacił pośrednik. Jeśli twierdzisz że jakość wykonania w Polsce jest o niebo wyższą to znaczy że nie pracowałeś w Niemczech a jakość klasyfikujesz po sobie.

Szczepan

Witam współpracuje ktos z frma power-jobs ? wiecie cos na temat tej firmy ? zarobki zakwaerowanie itp rzetelni ??

Bagins
@Szczepan

Powiem tak pracuje tu i maja mnie w (usunięte przez administratora) 1000 euro miesiecznie diety znajduja hotel za 780 i za 220 musisz przezyc caly miesiac .11 brutto na godzine nie wiem ile wyjde moze 1500 euro nie doatalem jeszcze wyplaty przepracowalem miesiac ale placa do kazdego 20 miesiaca najlepiej se szukac pokoju za 250 euro miesiecznie u prywatnej osoby tak naprawde w (usunięte przez administratora) cie maja

Fx
@Bagins

No i ile dostałeś tej wypłaty? Jeszcze jej nie dostałeś a już piszesz komentarz, że źle, że bieda... nie wiem co Ci proponowali ale ja na umowie mam 11 brutto + 60 dieta za każdy dzień (-25 euro z diety na mieszkanie). To licząc po twojemu to masz niech będzie nawet 1400 podstawa + 1050 diety [35x30 dni] to masz 2450 netto. Bez nadgodzin. No chyba że co innego jest na umowie a co innego w rzeczywistości??

Spawacz
@Fx

Z 11brutto 1400netto? Chyba Cię pogielo! Maks 1250€ za 168h. Dają innym 800€ diet za 20dni roboczych tj. 2050-600 za kwaterę zostaje 1450€. Masakra.

mysli
@Fx

Dlaczego liczysz 35x30 ? Nie placa za weekendy, nawet za piatki jest obnizona dieta. Pracowalem w tej firmie ale zmienilem miejsce pracy. W stanie rzeczywistym wyglada to m.in tak :11,00 brutto i 60 diety - 2.422 BRUTTO czyli jakies PO ODJECIU PODATKU 1800 NETTO - nocleg ok. 500e w sumie za miesiac pracy otrzymujesz wynagrodzenie 1300e myslac o 35godzinach tygodniowo.

@Fx

Jakie 30x35€ czlowieku ogarnij się dieta należy się za dzień przepracowany a nie kalendarzowy . Czytaj ze zrozumieniem lub poproś kogoś żeby Ci to wytłumaczył .

Jogutmrt
@mysli

Dokładnie tak jak opisane powyżej.

Jogutmrt Nowy wpis
@mysli

Kolorado się mylisz, dokładnie tak jak napisał kolego 1300 euro naxymalnie

ja

@Bagins ale to nie można samemu sobie wybrać hotelu, jakiegoś tańszego?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zainteresowany

Podpowie mi ktoś jak można załapać się do pracy? Gdzie maja głównie prace?

Pracodawca

@Zainteresowany

Dzien dobry, prosze wyslac CV na ten adres email: bewerber-pl@power-jobs.de. Pozdrawiam serdecznie

anonymous

Pracuję w tej firmie od roku. Polecam

Ania

Witam, w moim odczuciu bardzo solidna firma . W dniu dzisiejszym moj 17-letni syn odebral wyplate za miesiac pracy w wakacje z ramienia tej firmy . Powiem tyle ja przez 20 lat pracy nie otrzymalam nigdy takich pieniedzy. Firma solidna.

@Ania

Chyba rozmawiamy o różnych firmach

Kuba

Power Jobs GmbH ma opinię świetnego pracodawcy i dziwią mnie niektóre wpisy. Może z inspiracji konkurencji?

Grzegorz

Żeby firmę oskarżać trzeba mieć podstawy. Jeśli nie podobała się praca to normalne i trzeba ją zmienić!!

Kuba

Czy jest tak dobrze, że bardzo rzadko piszecie?

@Kuba

Bo o oszustach ludzie wolą sobie nie przypominać i nie pisać żeby się nie denerwować. To po prostu oszukańcza firma.

elektriko

Ludzie, ale wy tu smędzicie. Żadnych konkretów nie piszecie. Względem ubrania roboczego. Firma ma mozliwość oddania kosztów odzieży roboczej proporcjonalnie do przepracowanych miesięcy u niej, gdy ktoś przedstawi niemiecki paragon za zakup. Ale jak ktoś pracuje dłużej i nie zwiewa z pracy.Liebe Grüße.

@elektriko

Jak pracujesz w biurze w to wiesz. Bo ja wiem całkowicie coś innego. Obiecują że zwrócą a nie zwracają. Pracowałem u tych oszustów to wiem.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Power Jobs GmbH?

Posiadasz najnowsze informacje dotyczące poziomu wynagrodzeń w Power Jobs GmbH? Twoja opinia może okazać się ważna.

Gregor

Power Jobs GmbH od wielu lat prowadzi doradztwo personalne na terenie Niemiec i dobrze to robią. Powodzenia

Iza

Zupełny brak wpisów na forum a może wydarzyło sie cos nowego w Power Jobs GmbH?

power jobs GmbH
@Iza

Dzień dobry, u nas praca wre:) Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://www.power-jobs.de/pl/oferty-pracy/ , a dla tych którzy chcą być na bieżąco mamy newsletter.Zapraszamy

reerer

no tak tak suzkaja i to do pracy w Niemczech wiec dobra opcja bo można sporo zarobić przecież tam..

pawel

wie ktos cos o tej firmie... ?? praca jako elektromonter .... prosze o wiadomosc albo tel 601283635

menn

W wielu ogłoszeniach @monia wyraźnie jest napisane, że wynagrodzenie jest uzależnione od kwalifikacji, Twojego doświadczenia i znajomości języka niemieckiego więc jak widać może być z tym różnie..ciekawe w jaki sposób oni to oceniają, weryfikują a później przydzielają stawkę

nn

to jedz przywieziesz odlozysz 600-700 euro zobaczymy jaki bedziesz zadowolony

Nick

marika-Jeżeli chodzi o cotygodniowe zaliczki to zależy tylko od Ciebie, możesz brać raz w miesiącu całą wypłatę, tylko musisz im o tym powiedzieć, że nie chcesz cotygodniowych zaliczek, że chcesz pobierać tylko raz w miesiącu całą wypłatę.

Zostaw merytoryczną opinię o Power Jobs GmbH - Frechen

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Power Jobs GmbH