Power Jobs GmbH

Lotyń

Opinie o Power Jobs GmbH

Gregor

Power Jobs GmbH od wielu lat prowadzi doradztwo personalne na terenie Niemiec i dobrze to robią. Powodzenia

Iza

Zupełny brak wpisów na forum a może wydarzyło sie cos nowego w Power Jobs GmbH?

power jobs GmbH
@Iza 13.03.2017 10:13
Zupełny brak wpisów na forum a może wydarzyło sie cos nowego w Power Jobs GmbH?

Dzień dobry, u nas praca wre:) Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://www.power-jobs.de/pl/oferty-pracy/ , a dla tych którzy chcą być na bieżąco mamy newsletter.Zapraszamy

reerer

no tak tak suzkaja i to do pracy w Niemczech wiec dobra opcja bo można sporo zarobić przecież tam..

pawel

wie ktos cos o tej firmie... ?? praca jako elektromonter .... prosze o wiadomosc albo tel 601283635

menn

W wielu ogłoszeniach @monia wyraźnie jest napisane, że wynagrodzenie jest uzależnione od kwalifikacji, Twojego doświadczenia i znajomości języka niemieckiego więc jak widać może być z tym różnie..ciekawe w jaki sposób oni to oceniają, weryfikują a później przydzielają stawkę

nn

to jedz przywieziesz odlozysz 600-700 euro zobaczymy jaki bedziesz zadowolony

Nick

marika-Jeżeli chodzi o cotygodniowe zaliczki to zależy tylko od Ciebie, możesz brać raz w miesiącu całą wypłatę, tylko musisz im o tym powiedzieć, że nie chcesz cotygodniowych zaliczek, że chcesz pobierać tylko raz w miesiącu całą wypłatę.

don diego dela wega

Papiery wysłałem swoje do nich, teraz czekam na przysłanie umowy i na wyjazd. Wszystko wam opiszę jak dojdzie do skutku mój kontrakt. Co do języka, to moja znajomość ogranicza się do prostych zwrotów grzecznościowych, a mimo to nie zostałem skreślony już na samym starcie. Dodam jeszcze tylko, że pracują u nich już moi znajomi i to oni polecili mi tego pośrednika. Pierwsze relacje zdam już po nowym roku, bądżcie pewni i uzbroicie się w cierpliwość. Pozdrawiam Diego.

elektriko

Ludzie, ale wy tu smędzicie. Żadnych konkretów nie piszecie. Względem ubrania roboczego. Firma ma mozliwość oddania kosztów odzieży roboczej proporcjonalnie do przepracowanych miesięcy u niej, gdy ktoś przedstawi niemiecki paragon za zakup. Ale jak ktoś pracuje dłużej i nie zwiewa z pracy.Liebe Grüße.

olgierdo

zawsze tego typu firmy mają jakieś kursy dodatkowe dla osób, które wyjeżdzają za granicę do nich. a też wydaje mi się, ze spokojnie można się doszkolić i na miejscu na wyjeżdzie tam u nich mi sie wydaje, czekm jeszcze na wasze opinie o nich, bo jednak boje się troche tego wyjazdu i tak nie wiem co zorbić.

robert prus

ja również znam język niemiecki na poziomie czterech pancernych i psa ale mam bardzo duże chęci do pracy, mam szansę na wyjazd i ewentualne doszkolenie się w praktyce podczas pracy? nie wierzę natomiast w to co piszecie że firma nie dane np. wcale ubrań roboczych ze względów finansowych, takie rzeczy to tylko w...;)

anina

Czy mógłby wypowiedziec sie ktos kto wie z doswiadczenia jak wyglada praca w w/w firmie? zdaje sobie sprawe, że kazdy nowy pracownik gory pieniedzy nie zarobi, ale czy wogóle warto starac sie o tę prace. Najwazniejsza kwestia: jak wygląda umowa która proponują??

hexe

co to za firma, ktorej nie stac na ubrania robocze dla pracownikow i korzysta ich narzedzi? A moze tu chodzi o zapelnianie hoteli niemieckich?

niemiecki

@kiwi. Znam język na poziomie "Stawki większej niż życie". Nadam się? Serio tyle potrafię, ale robotny jestem.

michał

co to za firma power jobs??? wie ktos prosze o info (usunięte przez administratora)

alek

To ile dokładnie obiecuja płacić w dietach, a ile płaca? Stawka podstawowa się zgadza? Ogółem power jobs to dobre miejsce, by szukac pracy?

ostrozny

i jak z tą firmą... płacą

Szczepan

Witam współpracuje ktos z frma power-jobs ? wiecie cos na temat tej firmy ? zarobki zakwaerowanie itp rzetelni ??

mejdin

Właśnie podpisałem z nimi umowę o pracę, czy mógłbyś coś więcej powiedzieć o nich? Czy przynajmniej płacą co do grosza to co się należy, zgodnie z prawdą, tyle ile wypracujesz to dostaniesz? miałbym jeszcze kilka pytań gdybyś był chętny udzielić mi odp

Topnet
@mejdin 26.07.2012 13:45

pracujesz w tej firmie? prosze o kontakt (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Power Jobs GmbH - Lotyń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Power Jobs GmbH