smartjobs personaldienstleistungen GmbH

smartjobs personaldienstleistungen GmbH
3 147

Opinie o smartjobs personaldienstleistungen GmbH

Julita

@Norbi, Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy smartjobs personaldienstleistungen GmbH? Obecnie działy rekrutacji w firmach lub osoby odpowiedzialne za prowadzenie rekrutacji, coraz częściej udzielają kandydatom wszelkich informacji jeszcze przed właściwym etapem rekrutacji. Może warto po prostu zadzwonić i zapytać o interesujące Ciebie kwestie?

Norbi

Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

Ireneusz 1971

Dokładnie , firma godna polecenia Wysokie stawki godzinowe , chyba najlepsze aktualnie w całej branży . Podpisałem umowe na fajnych niemieckich warunkach ,pracuje i polecam wszystkim Irek z Płocka

Adam
@Ireneusz 1971 22.06.2018 10:08

Dzień dobry mam pytanie zaczynam współprace z tą agencją od 06.08 br. jako elektryk Mam zamiar wyjechać 04.08 br. Jestem z Brzegu Opolskiego czy ktoś jedzie w tym terminie?.

Julita

@Gorzowiak z Gorzowa, Twój komentarz nie wiele mówi o pracy w smartjobs personaldienstleistungen GmbH. Może mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź o dodatkowe informacje? Innych użytkowników na pewno interesuje jakie są proponowane warunki zatrudnienia. @oszukany, to co piszesz to poważne zarzuty. Czy na pewno miała miejsce sytuacja o której piszesz? Pamiętaj, że wypowiadasz się na forum, które jest miejscem publicznym, więc wszystkie informacje, które zamieszczasz powinny być zgodne z prawdą.

Arek

Czy firma potrzebuje pracowników, może ktoś wie?

Gorzowiak z Gorzowa

Irek ja też tutaj pracuje i też polecam

Julita

@Janusz, jak widzisz większość opinii wskazuje na to, że pracownicy są zadowoleni z pracy w smartjobs personaldienstleistungen GmbH. Niestety nie wypowiem się w kwestii warunków pracy, ale może ktoś z osób pracujących w tej firmie mógłby pomóc?

Kempes

Nie polecam firmy kopensum za dwa tygodnie pracy w tej firmie zarobiłem 580euro w tym zaliczki 200euro za ubezpieczenie 130 euro podatek140 mieszkanie 125 tagrze muszę do wypłaty dopłacić żenada tego 2 euro diety też nie płacą nie polecam kompensum

Janusz
@Kempes 20.03.2018 19:02

Możecie napisać coś więcej o firmie Kompensum i o (usunięte przez administratora) pośredniku bo zamierzam podjąć pracę. Po ile godzin dziennie się pracuje i jakie warunki pracy i czy są jakieś przerwy w pracy.

Daniel

Jak przedstawia się sprawa znajomości języka?

Hydrofor

Ja też tutaj długo pracuje i nie narzekam Też polecam Mają jak dla mnie najlepsze warunki na rynku pracy dla hydraulików w Niemczech

Chce zmienic
@Hydrofor 23.01.2018 22:48

@Hydrofor mam pytanie odnośnie hydraulików Praca jest ciągła to znaczy przez cały rok czy różnie z tym bywa? I czy swoim autem trzeba jeździć? Oraz jak stawki dla hydraulików w tej firmie? Pozdrowienia

Elektrzk z Przemyśla

Dobrze się tutaj pracuje , firma szybko załatwia wszystkie formalności w urzędach . Jak do tej pory to najlepsza agencja Polecam

Filip

To sprawdzona i bardzo dobra agencja, polecam.

Czarek

Ja też podpisuje się pod wcześniejszymi opiniami . Pracuje i jestem zadowolony Polecam

Warszawiak

Z wielu propozycji wybrałem smartjobs. Dla elektryków proponują najlepsze warunki . Praca w fajnym miejscu no i do tego długoterminowa , nie skaczesz co tydzień z miejsca na miejsce . Potwierdzam rzetelność firmy

Warszawiak
@byly#2 próby 29.03.2018 19:18

No to może powinieneś wysłać swoje CV do firmy smartjobs . Powołać możesz się na Grzegorza z Warszawy Pozdrawiam świątecznie

Ludwik z Opola

ja też tutaj pracuje i podzielam opinie kolegi Firma godna polecenia pozdrawiam pracowników firmy smartjobs z Erftstadt

benq

żadko oddaje opinie ale w smartjobs pracuje od roku i do tej pory nie spotkałem się z żadnymi problemami lub niejasnosciami . Praca stabilna i warunki finansowe na które nie mogę narzekać

adam

witam,chciałbym zapytać bo jestem przed rozliczeniem w polskim urzedzie skarbowym,i musze wykazac dochody w picie ZG,które uzyskałem u was,czy diety też doliczać czy tylko same wypłaty?

Rych

Mi zalatwili zakwaterowanie kolo roboty, tak ze 2 km. Wyplate dostalem mniej wiecej jak sie umawialismy to chyba za lezy od roznych rzeczy. Mi odpowiada robota i z tymi co pracuje tez. Pokoj mam dla siebie i wszystko co tzeba.

Kempes

Firma do kitu zakwaterowanie(usunięte przez administratora)euro za dzień beznadziejne intrnetu brak 25 km od pracy dojazd własnym samochodem też koszty paliwa tagżna czysto wychodzi (usunięte przez administratora)euro na miesiąc tragedia odradzam tą firmę

Julita

@Lew czy nadal brak odpowiedzi w sprawie podwyżki? Bardzo dużo pojawia się pozytywnych opinii o pracy za pośrednictwem smartjobs personaldienstleistungen GmbH. Czy faktycznie uważacie, że te negatywne opinie może pisać konkurencja? A powie ktoś coś na temat pracy w biurze?

WaldemarRoko

Wszystko u nich OK Pracuje i polecam Waldek

Michał

Myślę że dużo ludzi tutaj jest zadowolonych z warunków pracy Firma dysponuje zawsze fajnymi i długoterminowymi zleceniami , nie skaczesz z miejsca na miejsce jak w innych podobnych agencjach . Osobiście polecam i sam jestem bardzo zadowolony a pracowałem już troche w niemczech więc jak coś to nie zastanawiaj się . Michał z okolic Wrocławia który pracuje w okolicach Kassel

MarCoPolo

Hej, powiedzcie jak jest z zakwaterowaniem i dojazdami do pracy w praktyce bo zastanawiam się czy nie jechać do pracy z tą firmą.

Krzychu1972
@MarCoPolo 15.02.2018 21:45

firma organizuje zakwaterowanie, oplacasz je z diety. mi za kazdym razem znalezli blisko budowy, raz to nawet z buta 20 min tylko mialem, wiek OK, ogolnie to polecam te firme

Wyjątkowy Pracownik

No nic , ja mogę tylko pochwalić 4+ w skali od 2-5 Ważnie że nie pobierają opłat , bardzo wysokich opłat tak jak inne firmy za wysłanie zaliczki Kasa na czas i załatwiona dobra klasa podatkowa na starcie za co dziękuje pani Agnieszce z biura

Pracowalem

Nie polecam tej firmy nikomu, pracowałem wiem że to firma o której szkoda gadać może i komuś się u nich trafiła dobra praca ale w to nie wierzę, sama praca niczym się nie rożni od innych , ale nie chodzi o prace.

KolegaMarka
@Pracowalem 31.01.2018 13:44

Czyli nie wiadomo o co chodzi... Powiedział co wiedział :) Coś mi się wydaje że sam nie wiesz czego chcesz .Pracowałem z Tobą trzy miesiące w tej firmie i chwaliłeś warunki a teraz dodajesz Marku takie opinie ,wstyd mi za ciebie kolego ....

kisiel

jest ok. polecam

PiotrŁysielec

hejka wszystkim działam tutaj od dłuższego czasu i jak w każdej firmie .... nie pracujesz żytelnie to nie zarabiasz. Ja bym się nie wachał , możecie spokojnie podpisać umowę z tą firmą Osobiście bardzo polecam, otrzymałem też inne propozycje ale stawki w smartjobs i warunki sądużo lepsze i co ważne nie pobierają prowizji za zaliczki tak jak np. inne firmy ... Brilliant czy A.I.M itd .Nie skracają diet i kasa zawsze w czasie na koncie

Norbi

Jade 2 raz z nimi jako spawacz, teraz do Hamburga, bo ostatnio było też troche nadgodzin i mam nadzieje że i teraz beda

Jarekkk

ja nie narzekam to moja trzecia firma i jak narazie chyba lepsza niz wcześniejsze.Praca jak praca, wypłata dobra i na czas zawsze

Felek

ktos wyjechal z ta firma prosto z Polski do pracy?

Darek M.
@Krakowski 07.05.2017 14:13

Po prostu koledzy trafiliście na dobrego pracodawcę, potrzebującego pracowników na dłuższy termin.Oczywiście zgadzam się,że trzeba dobrze pracować to PRIORYTET. Ja pracuję 7 Monaten. Co do zarobków: zależy jaką macie klasę podatkową. Pierwszą wypłatę jaką miałem ,na Forum określają MASAKRE, i co z tego, jak przyszła spłata to się za głowę złapałem. Prawda jest taka ,że wszystkie firmy są podobne. Dla mnie liczy się kontakt z firmą , jak mnie osobiście traktują, a od siebie daj coś pokaż ,że potrafisz,że chcesz,że możesz,że Ci zależy................. Pozdrawiam niedowiarków i trzymam kciuki. Uwierzcie jest dobrze.

Zostaw opinię o smartjobs personaldienstleistungen GmbH - Erftstadt

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie smartjobs personaldienstleistungen GmbH