smartjobs personaldienstleistungen GmbH

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o smartjobs personaldienstleistungen GmbH

Michał z Kutna

To chyba jedna z najlepszych agencji w jakich do tej pory pracowałem Kulturalne podejście do pracownika , pieniądze zawsze na czas na koncie , panie w biurze bardzo kompetentne i miłe . Zawsze można kulturalnie porozmawiać a do tego oferują długoterminową pracę w jednym miejscu , nie skaczesz z tygodnia na tydzień w jednego na drugie miejsce tak jak to bywa w innych agencjach. Osobiście jestem miło zaskoczony . Warunki finansowe bardzo zadawalające no i praca w fajnej firmie . Jeżeli jesteś sumienny i zdolny to możesz bez obaw aplikować do tej agencji. GORĄCO POLECAM

Paweł Beelin

Witam serdecznie! Pracowałem w firmie Smartjobs prawie 3 lata. Generalnie oceniam bardzo pozytywnie, kasa ma czas czasem potrzebowałem wcześniej zaliczki czy wypłaty też nie było problemu. Kadra zaangażowana, w przypadku sytuacji awaryjnych jak auto nawaliło i nie mogę dojechać numer alarmowy zawsze oddzwonił i zdążył zareagować. Gorąco polecam szczególnie dla początkujących z językiem Niemieckim, zawsze pomogą, zalatwia jak potrzeba. Bardzo miło wspominam współpracę i polecam!!!.

Andrzej W.

Pracuje w smartjobs od 1,5 roku. Pensja i zaliczki wypłacane na czas, nie mam problemu z urlopami. Generalnie jak ktoś szuka pracy w Niemczech i nie wie od czego zacząć to polecam ta agencje. Komunikacja z paniami z biura jest na plus.

Jagna

pracowałam przez rok jako Pflegehelferin. Gdyby nie to ze zjechałam na stałe do Polski to dalej pracowałabym w smartjobs. Zawsze mogłam liczyć na swoją szefowa Pania Joanne.

Administrator Nowy wpis

Poszukuje obecnie pracy jako: Magazynier - Pracownik Magazynowy w mieście Mönchengladbach. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

Adam Nowy wpis

Prasowałem 3,5 miesiąca .Projekt się skończył,pani ze smartjobsa gwarantowała pracę w tej firmie do końca miesiąca,zadzwoniła 12 11 o 10 rano że to ostatni dzień pracy i że mam pójść na urlop bezpłatny,13 11 wysłałem zwolnienie lekarskie ,a 19 dostałem lis z wypowiedzeniem umowy o pracę.Nie polecam.

Administrator Nowy wpis

smartjobs personaldienstleistungen GmbH zatrudni osobę na stanowisko Malarz. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Administrator Nowy wpis

Teraz prowadzona jest rekrutacja. Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w smartjobs personaldienstleistungen GmbH. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik ogólnobudowlany - elewacje?
Michał z Kutna

JarKo
@Michał z Kutna

Michał , mogę tylko podzielić Twoją opinie Pracuje w tej agencji od 2016 roku, wczeniej pracowałem w dwóch innych agencjach i warunku w smartjobsie są bardzo przyjazne pracownikowi. Pani księgowa pomaga w załatwieniu wszystkich spraw z klasami podatkowymi , w wcześniejszej agencji pracowałem cały czas na 6 klasie , w smartjobsie pracuje na 3 klasie . Pozdrowienia dla całej ekipy od Jarosława K.

Wiesiek
@Michał z Kutna

Czy ktos moze napisac szczerze jakie sa srednie zarobki jako malarz.Po odraceniu za paliwo itd.Ile na reke i jak wyglada zakwaterowanie.Ile osob w pokoju?

Przemysław
@Wiesiek

Firma aktualnie szuka osób na stanowisko malarza i proponuje stawkę od 13,30 Euro plus niemiecką umowę o pracę. Pracodawca proponuje pakiet socjalny, opieką medyczną i polskojęzyczną opieką koordynatorów, dodatek za nadgodziny i zakwaterowanie w dobrym standardzie. To chyba dobre warunki, jak myślisz? Daj znać jeżeli zdecydujesz się na zatrudnienie.

Maurycy
@Przemysław

Zakwaterowanie jest naprawdę super, czesto wyjeżdzam ale tam są bardzo dobre warunki

Przemysław
@Maurycy

Według Ciebie standard zakwaterowania jest wysoki. A inne aspekty zatrudnienia takie jak pomoc koordynatora projektu lub odległość do miejsca pracy. Wszytko także jest na plus? Dodaj więcej szczegółów. Forum odwiedza wiele osób, które chcą podjąć taką pracę i z zainteresowaniem przeczytają Twoją opinię.

Lukasz
@Przemysław

Witam. Czy posiada ktoś informacje na temat pracy Malarz w Bremehaven? Proszę o odpowiedź na email (usunięte przez administratora). Dziękuję

Maria
@Lukasz

NIestety nie wiem za wiele o pracy jako malarz w Bremehaven, niemniej jednak w tej sytuacji warto skontaktować się z Smartjobs Personaldienstleistungen GmbH bezpośrednio by móc podpytać o pewne szczegóły a w najlepszym wypadku odbyć rozmowę rekrutacyjną. Jeśli zdecydujesz się na kontakt z firmą polecam tą stronę z danymi kontaktowymi: https://www.gowork.pl/smartjobs-personaldienstleistungen-gmbh,892150/kontakt

@Wiesiek

To jest opinia pisana przez pracownika co tam siedzi i to pisze. (usunięte przez administratora) prawda. pieniądze są na czas ale miesiąc później. Jak pracujesz w czerwcu to dostaniesz w lipcu. tak to tylko zaliczki. Obiecują 12€ a na rękę jest 9€ max. Dojazdy są na własny koszt. i noclegi na własny koszt powyżej 20€ za noc. Jak ci obiecują ze będzie ktoś znał niemiecki to. (usunięte przez administratora) prawda. Telefon odbierają do 17 i koniec. i ubranie robocze to tez (usunięte przez administratora) prawda. trzeba mieć własne. o ich trudno się doprosić. kolega miał to mu odliczyli jak skończył kontrakt po pół roku. i umowa jest tylko po niemiecku. a co ja szwab? No i dojazd do niemiec na mój koszt. a i dojazd do pracy na moj koszt. jak auta nie ma to tez moja sprawa. człowiek sam sobie. A te wszystkie baby tam to kłamczuchy. no i te pokoje 2-4 osoby. i ja za to musiałem płacić sam. powyżej 20€ za noc!!! skandal!!! no i najlepsze CO TYDZIEŃ ALBO MAX 2 TRZEBA NA WŁASNY KOSZT JECHAĆ W INNE MIEJSCE PRACY NIERAZ 500km. to ile się zarobi miesięcznie po odliczeniu tego wszystkiego? (usunięte przez administratora)

Maja
@Marek

Czyli rozumiem, że trzeba mieć własny samochód i znać język niemiecki. Do tego pokrywasz koszty dojazdu do pracy, noclegu, ubrań, dojazdu do Niemiec. A czy Smartjobs informuje o tym na rozmowie o pracę?

@Marek

Szanowny Panie Marku, bardzo dziekujemy za Pana opinie i czas poswiecony na podzielenie sie z nami Pana zdaniem.Jest nam niezmiernie przykro czytac, ze jest Pan niezadowolony ze wspolpracy z nami. Tylko dzieki konstruktywnej krytyce i feedbackowi jestesmy w stanie zoptymalizowac nasze procesy i wplynac na ulepszenie dzialania firmy, dlatego Pana zdanie jest dla nas niezwykle cenne. Jesli zatem chcialby Pan podzielic sie z nami i szerzej opisac zaistniala sytuacje, uprzejmie prosimy o kontakt bezposrednio z naszym Kierownikiem ds. Rozwoju na adres martyna.kolodziejczyk@smartjobs.de. Zyczymy Panu wszystkiego dobrego w dalszej karierze zawodowej.

@Michał z Kutna

Szanowny Panie Michale, serdecznie dziekujemy za Pana opinie. Jest nam niezmiernie milo czytac, ze ma Pan dobre doswiadczenie ze wspolpracy z nasza firma. Staramy sie caly czas rozwijac i optymalizowac nasze dzialania, poniewaz wiemy, ze tylko dzieki temu jestesmy w stanie byc dla naszych Wspolpracownikow rzetelnym partnerem. Jesli ma Pan pomysly w jaki sposob mozemy jeszcze bardziej usprawnic i polepszyc nasze dzialania, zachecamy do kontaktu bezposrednio z naszym Kierownikiem ds. Rozwoju na adres martyna.kolodziejczyk@smartjobs.de. Zyczymy wszystkiego dobrego i serdecznie pozdrawiamy.

@Maurycy

Szanowny Panie Maurycy, serdecznie dziekujemy za Pana opinie. Cieszymy sie, ze zakwaterowanie podczas zlecen spelnia Pana oczekiwania. Wiemy, jak wazne sa komfortowe warunki mieszkaniowe dla naszych Pracownikow dlatego staramy sie zawsze je uprzednio dokladnie zweryfikowac przed ich przyjazdem. Jesli w trakcie pobytu pojawilyby sie jakies niedogodnosci z tym zwiazane, nasi polskojezyczni Koordynatorzy sa dostepni pod telefonem (nawet podczas weekendu). Jesli chcialby Pan podzielic sie z nami dodatkowymi pomyslami na ulepszenie mozliwosci zakwaterowania, to prosimy uprzejmie o kontakt bezposrednioz naszym Kirownikiem ds. Rozwoju na adres martyna.kolodziejczyk@smartjobs.de. Zyczymy wszystkiego dobrego w dalszym zyciu zawodowym.

@JarKo

Szanowny Panie Jaroslawie, serdecznie dziekujemy za Pana opinie. Jest nam bardzo milo czytac, ze warunki pracy dla pracownika w naszej Firmie ocenia Pan jako przyjazne. Doskonale rozumiemy jak wazna jest atmosfera pracy i poczucie bezpieczenstwa, tym bardziej zagranica, dlatego staramy sie aby nasz polskojezyczny Dzial Ksiegowosci byl dla Pracownikow pomocny i rozwiewal ich wszelkie watpliwosci, zarowno w kwestii klas podatkowych, ubezpieczenia zdrowotnego czy wynagrodzen. Panie Jaroslawie, jesli chcialby Pan szerzej skomentowac wspolprace z nami, zachecamy do kontaktu bezposrednio z naszym Kierownikiem ds. Rozwoju na adres martyna.kolodziejczyk@smartjobs.de. Dzieki opiniom naszych Pracownikow jestesmy w stanie jeszcze bardziej ulepszac nasza prace i rozwijac sie zgodnie z oczekiwaniami naszych Pracownikow i Partnerow. Wszystkiego dobrego i serdeczne pozdrowienia z Erftstadt.

@JarKo

No ciekawe jak? Jak maxymalnie zatrydniają na 18 miesięcy potem zwolnienie na ponad 3 i nowa umowa? Jak tam możesz tle pracowa?

@Maja

Nie. Nie informuje.

@Michał z Kutna

Co tydzień drugi koniec niemiec. Co ty piszesz to ściema

Paweł Beelin

@Paweł Beelin

I azreagowali i co powiedzieli? Nic! W niczym nie pomagają ani nic ci nie załatwią. Nocleg jest po 25 Euro a jak znasz niemiecki to za te sama kase co ten drugi musisz tłumaczyć komuś robotę i ani centa dodatku za to

Andrzej W.

Marian Iskierka
@Andrzej W.

mam inne doświadzcadoświadczenie

@Andrzej W.

To chyba nie pracowałeś w tej firmie tylko w innej jak tak zachwalasz. Nic nie jest prawdziwe. Zaczne choć pierwsza rzecz. Urlop to ściema. Wypowiedzenie dostajesz jak chcesz urlop. Kolega dostał zwolnienie kilka dni temu. Akurat na święta. I niby dyscyplinarka. A za co?

NICK

Pracowałem przez kilka lat w tej firmie i nieprawdą jest że: Wypłacają extra premię 200 Euro, za to że podpisałeś Umowę o pracę i że jesteś ich pracownikiem to bzdura. Nie ma również premii za polecenie pracownika, ponieważ osobiście poleciłem 4 osoby i również wyjeżdżałem z nimi do pracy w Niemczech a firma doskonale o tym wiedziała że to ja ich poleciłem i wziąłem do pracy w Niemczech i nie otrzymałem złamanego grosza za polecenie pracowników a nie jak piszą że płacą 300 Euro za polecenie pracownika, to jest totalna bzdura co piszą w ogłoszeniach. Wypłacane wynagrodzenie - jest do 20 dnia kalendarzowego danego miesiąca a nie do 15 dnia jak piszą w ogłoszeniach. Nie ma żadnych podwyżek - Pisałem kilkakrotnie Podania o podwyżkę i nie było żadnego odzewu a na telefon odpowiedziano mi żeby jeszcze trochę poczekać a gdy byłem już dla nich natrętem to dali mi wypowiedzenie pracy. Nie załatwiają jednoosobowych pokoi z Internetem, ale dwu osobowe pokoje a Internet, jeżeli jest to bardzo wolny lub w ogóle go nie ma. Obiecują że praca na budowie będzie długoterminowa a po przyjeździe na budowę okazuje się, że praca jest tylko na kilka dni a bywało także, że praca była zaledwie na parę godzin nawet nie było 8 godzin a okazało się że mieliśmy tylko wnieść ciężkie grzejniki na piętra, bo przecież Niemcy nie będą dźwigać i się szarpać z ciężkimi grzejnikami m.in: na 3 m długości. Firma tego nam nie powiedziała, bo nikt by nie pojechał na parę godzin szarpać się z ciężkimi grzejnikami i szukają głupków do dźwigania. a za to biorą niezłą kasę. Następnie Firma wysłała nas 600 km dalej. Coś takiego zdarzyło nam się kilka razy. Jeżeli zwolnisz się z Firmy lub Firma cię zwolni to już nic nie załatwisz żadnych dokumentów i nic ci nie pomogą ani w Urzędzie Skarbowym ani w Niemieckim ZUS-ie musisz sobie sam załatwiać sprawy itp: itd. NIE POLECAM tej Firmy smartjobs. (usunięte przez administratora)

ja
@NICK

To czemu tam siedziałeś kilka lat ? Trzeba było (usunięte przez administratora)... wcześniej.

@NICK

Szanowny Panie, premia ''Na dzień dobry'' oraz premia ''Za polecenie pracownika'' to nasza nowa oferta, która obowiązuje dopiero od sierpnia tego roku. Wypłacanie wynagrodzenia do 15 dnia kalendarzowego (a nie jak wcześniej do 15 dnia roboczego/ bankowego) również jest stosunkowo nowym rozwiązaniem, wprowadzonym na prośbę naszych Pracowników. Każdy pracownik może wnioskować o podwyżkę w formie pisemnego podania, które jest zawsze rozpatrywane w przeciągu 2 tygodni. To, czy podwyżka zostanie przyznana w danym momencie, zależy od wielu czynników, a sam fakt wysłania podania nie jest równoznaczny z pozytywnym jego rozpatrzeniem. Zawsze staramy się znaleźć jak najlepsze kwatery w korzystnej cenie dla naszych pracowników. W pierwszej kolejności zawsze szukamy pokoi jednoosobowych i zawsze pytamy o dostęp do internetu. Jeśli w danej miejscowości takie kwatery nie są w danje chwili dostępne, wówczas musimy zarezerwować coś innego, ale zawsze staramy się spełnić oczekiwania naszych pracowników. Poza tym nie każdy jest mobilny, co również ma często wpływ na to, jaką kwaterę możemy zarezerwować. Wszystkie nasze zlecenia są długoterminowe. Jeśli zdarzy się, że z jakiegoś powodu zlecenie kończy się szybciej, zawsze staramy się zapewnić naszym pracownikom ciągłość pracy i szukamy dla nich nowego zlecenia, zgodnego z ich kompetencjami. Zarówno nasz dział rekrutacji, jak i księgowości zawsze chętnie pomaga naszym pracownikom w załatwianiu różnych formalności, również po zakończeniu współpracy. Bardzo nam przykro, że nie był Pan zadowolony z naszej współpracy. Cały czas dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych pracowników, tak, aby nasza współpraca była owocna i długofalowa. Pozdrawiamy, Zespół smartjobs

sprawdzam
@smartjobs personaldienstleistungen GmbH

Wprowadziliscie 15 dzien kalendarzowy jako dzien wyplaty na PROSBE waszych pracownikow?Serio? A ja myslalem, ze od dawna macie obowiazek wyplacac zgodnie z IGZ -Tarif wyplate do 15 dnia kalendarzowego.. a poza tym wszystkie osoby zatrudnione w Pflege maja wszystko co maja na umowie dostac na ostatni dzien miesiaca w ktorym pracuja..tak wiec dajcie spokoj z tym mydleniem oczu, serio. Jesli ktos pracuje w Zeitarbeit i dostaje inaczej wyplate, to powinien od razu to zglosic do odpowiednich urzedow, bo to zadny uklon z waszej strony i zadne wprowadzanie NA PROSBE pracownikow tylko wasz zakichany obowiazek

@sprawdzam

Szanowny Panie/ Pani, zgodnie z IGZ -Tarif istnieje obowiązek wypłacania wynagrodzenia pracownikom do 15 dnia bankowego. Kiedy w danym miesiącu pojawiały się dni ustawowo wolne, termin wyplat przesuwał się na drugą połowę miesiąca, co nie zawsze odpowiadało naszym pracownikom, stąd przesunięcie wypłat na 15 dzień kalendarzowy. Pflge jest branżą, która podlega odgórnie pod inne zasady. W ostatnim dniu miesiąca należy wyplacić branżową płacę minimalną, a nie jak Pan/Pani pisze ''wszystko, co jest na umowie'' i bardzo proszę nie wprowadzać w błąd, poprzez propagowanie nieprawdziwych informacji. Pozdrawiamy, Zespół smartjobs

Aktualność
Najlepsza oferta pracy w Niemczech- tylko w smartjobs!

• Atrakcyjne zarobki- stawka od 17€/h netto (stawka zależna od kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego)

• Premia ''Na dzień dobry'' 200€

• Premia za polecenie pracownika 300€

• Długotrwałą pracę w stabilnej firmie

• Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

• Możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od firmy i zlecenia)- płacone ekstra + 25% do godziny

• Cykliczne podwyżki

• Regularne zaliczki (co tydzień)

• Terminowo wypłacane wynagrodzenie- do 15 dnia kalendarzowego danego miesiąca

• Bezpłatne ubranie robocze- do 200€

• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)

• Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Serdecznie zapraszamy do aplikacji!

Zapraszym również do odwiedzenia naszej strony internetowej: >http://www.smartjobs.de

Ściema totalna od Księgowej słyszałem że do 15 dnia roboczego banku to popierwsze oklamia i oszukają na wypłacie potem bujaj się tysięcy telefonów bo odsyłają jedna do drugiej (usunięte przez administratora) żadnych premii nie dają

Ciekawy

Jak mozecie w niemczech pisac stawke netto ,wiedzac ze sa rozne klasy podatkowe?Czyli na 5 lub 6 klasie zarobie minimum 17 € netto na godzine,tak?A diete to wliczyliscie juz w ta stawke godzinowa?Jesli tak,to pewnie wyjdzie max 10€ na godzine..stawka glodowa..

byly pracownik

Po wielu "dlugoterminowych" zleceniach - czyli po jakies 2-3tygodnie rzucaja na drugi koniec Niemiec, oczywiscie jedziesz za wlasne pieniadze. Jezdzilem zawsze bez gadania. Po kilkunastu miesiacach zachorowalem na kilka dni. Przez telefon wszystkie mile a potem bez zadnego slowa znalazlem wypowiedzenia w skrzynce. Traktuja pracownikow jak maszynki do zarabiania pieniadzy, nic wiecej.Z daleka od takich agencji gdzie nie szanuje sie ludzi

Jagna

Jola

Jestem zatrudniona przez Smartjobs od trzech lat. Dobre warunki umowy ze wszystkimi świadczeniami. Wynagrodzenie wpływa na czas. Polecam.

Marek

Cześć, pracuję w tej firmie od kilku miesięcy i jest wszystko ok. Kasa na czas, można prosić też o zaliczki tygodniowe. Pracuje się w małych grupach co mi bardzo odpowiada. Polecam.

Adam63
Kandydat

Czy ktoś mi powie ile się zarabia w sortowni Erftstadt ,ile na godzinę i ile godzin się pracuje,ile kosztuje mieszkanie itd.Proszę o odpowiedź.

Adam 57
Kandydat

,ile kosztuje mieszkanie i gdzie są kwatery jak daleko od zakładu ,ile można zarobić na rękę na sortowni w Erftstadt ile jest za godzinę czy są nadgodziny ile się pracuje w tygodniu godzin .Proszę o odpowiedź

Oko
Kandydat

Jak wyglada praca i mieszkania w Erftstadt w smartjobs

2021

Pracuję drugi raz przez tą agencję, i drugi raz mam dobrą pracę (wentylacje, klimatyzacje). Panie pracujące w biurze naprawdę miłe, i zawsze pomocne, do tego gdy akurat nie odbiorą, to napewno oddzwonią. Gdy był problem z zaliczką, podjechałem do biura (akurat mam blisko), i została wypłacona gotówka bez żadnego problemu. Co do cen pokoju, to normalna cena za dzień to 20-25€ w KAŻDEJ agencji, a pracowałem wcześniej dla kilku. Ktoś napisał, że po odliczeniu mieszkania, i jedzenia zostaje 4000zł, co jest totalną bzdurą, bo mi przy 12.50 brutto+diety zostaje spokojnie 8-9k. Ze swojej strony polecam.

@2021

Jakiego biura? Bronią się rekami i nogami i boją się przyjmować. Wiem bo chciałem podjechać i dogadać się o co chodzi z moją wypłatą. To mina zrzedła. Na dodatek odliczyli mi za nocleg bez mojej zgody i wrednej babie zapłacili z moich pieniędzy. A sam się miałem z nią rozliczać i to mi od wypłaty zabrali bez mojej zgody. Jestem z tym już u prawnika. Bo to samowolka jakaś i kradzież moich pieniędzy. Przyznaj się ile dostaleś za komentarz! Bzdura co piszesz i tyle.

@Miłosz

Szanowny Panie Miłoszu, zawsze chętnie przyjmujemy naszych pracowników w biurze w godzinach naszej pracy od 8:00 do 17:00, niestety ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią oraz towarzyszące temu obostrzenia, możliwość ta jest niestety na tą chwilę bardzo ograniczona. Istnieje taka możliwość, żebyśmy opłacili kwaterę pracownikowi, jeśli z różnych względów na daną chwilę nie ma on takiej możliwości, jednak odbywa się to tylko i wyłącznie na prośbę pracownika, która musi dodatkowo zostać potwierdzona przez niego pisemnie. Nie jest możliwe, żeby kwatera została opłacona z Pana pieniędzy bez Pana zgody.

@smartjobs personaldienstleistungen GmbH

Jako pracownik trzeba milion papierów wypełnić żebyście zapłacili a jak zadzwoni właściciel mieszkania beż milionów papierków i bez powiadamiania ściągacie w wypłaty kłamstwa macie we krwi !!!!

Co wchodzi w socjal smartjobs personaldienstleistungen GmbH?

Arkadiusz

Aktualne

NICK
@Arkadiusz

NIE POLECAM TEJ FIRMY - smartjobs GmbH.

Paweł

Firma zatrudnia ludzi bez podstawowej znajomości j.niemieckiego. Jest to problem dla innych pracowników, którzy oprócz swoich obowiązków (króre mają na głowie) muszą jeszcze robić za koordynatorów-tłumaczy Jest to naprawde upierdliwe. Pracowałem w zeszłym roku z takimi na budowie i była to męczarnia.

2021
@Paweł

Spotkałem już właśnie takich jak Ty. Pomóc rodakowi, to największy problem. Typowy polaczek za granicą.

MAR
@Paweł

Szkoda mi Ciebie, że nie umiesz zrozumieć tych co nie uczyli się języka, a chcą dobrze wykonać powierzone zadania. życzę byś trafił na miejsce , gdzie nie umiesz się porozumieć, a musisz. Chłopie pomóż Polakom , jak Żydzi swoim Rodakom

Isma57
@Paweł

a kto ich każe zatrudniać ja też pracuję z kolegami którzy tu są kilka ładnych lat i ani be ani ce po niemiecku ale jak jest problem to ... powiedz co on mówił to ja mówię ucz się a on a po co to on ma problem nie ja taka jest często odpowiedź .

Cebulak
@Paweł

A ty pewnie nigdy nie dostałeś pomocy od nikogo jak zaczynałeś od zera. Troszeczkę się nauczyłeś języka pewnie i wielce narzekasz jakie to upierdliwe a parę miesięcy temu pewnie sam taki byłeś. Typowy polski Cebulak zza granicą.

gregor
@Paweł

mi nie jest problemem pomagać rodakowi jak nie zna języka niemieckiego....kto tak robi to już wiadomo

Bodytemptation
@Paweł

Dokładnie. Przyjedzie taki bez języka, bez samochodu, nie ma podstawowych środków ochrony indywidualnej i jeszcze próbuje się rządzić w duecie.

Tom
@Paweł

To co z ciebie za rodak zgermanizowane się ????

Zostaw merytoryczną opinię o smartjobs personaldienstleistungen GmbH - Erftstadt

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w smartjobs personaldienstleistungen GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy smartjobs personaldienstleistungen GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w smartjobs personaldienstleistungen GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 10 to opinie pozytywne, a 8 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie smartjobs personaldienstleistungen GmbH?

Liczba opinii klientów firmy smartjobs personaldienstleistungen GmbH, to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

smartjobs personaldienstleistungen GmbH