smartjobs personaldienstleistungen GmbH

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o smartjobs personaldienstleistungen GmbH

Andrzej W.

Pracuje w smartjobs od 1,5 roku. Pensja i zaliczki wypłacane na czas, nie mam problemu z urlopami. Generalnie jak ktoś szuka pracy w Niemczech i nie wie od czego zacząć to polecam ta agencje. Komunikacja z paniami z biura jest na plus.

@Paulina

Pracuje i jestem mile zaskoczony. Super warunki pracy, miła atmosfera i fajni ludzie. Panie w biurze zawsze pomocne, pomagają na każdym etapie. Gorąco polecam tą agencję pracy.

Michał z Kutna

To chyba jedna z najlepszych agencji w jakich do tej pory pracowałem Kulturalne podejście do pracownika , pieniądze zawsze na czas na koncie , panie w biurze bardzo kompetentne i miłe . Zawsze można kulturalnie porozmawiać a do tego oferują długoterminową pracę w jednym miejscu , nie skaczesz z tygodnia na tydzień w jednego na drugie miejsce tak jak to bywa w innych agencjach. Osobiście jestem miło zaskoczony . Warunki finansowe bardzo zadawalające no i praca w fajnej firmie . Jeżeli jesteś sumienny i zdolny to możesz bez obaw aplikować do tej agencji. GORĄCO POLECAM

@Michał z Kutna

Co tydzień drugi koniec niemiec. Co ty piszesz to ściema

Paweł Beelin

Witam serdecznie! Pracowałem w firmie Smartjobs prawie 3 lata. Generalnie oceniam bardzo pozytywnie, kasa ma czas czasem potrzebowałem wcześniej zaliczki czy wypłaty też nie było problemu. Kadra zaangażowana, w przypadku sytuacji awaryjnych jak auto nawaliło i nie mogę dojechać numer alarmowy zawsze oddzwonił i zdążył zareagować. Gorąco polecam szczególnie dla początkujących z językiem Niemieckim, zawsze pomogą, zalatwia jak potrzeba. Bardzo miło wspominam współpracę i polecam!!!.

@Paweł Beelin

I azreagowali i co powiedzieli? Nic! W niczym nie pomagają ani nic ci nie załatwią. Nocleg jest po 25 Euro a jak znasz niemiecki to za te sama kase co ten drugi musisz tłumaczyć komuś robotę i ani centa dodatku za to

Jagna

pracowałam przez rok jako Pflegehelferin. Gdyby nie to ze zjechałam na stałe do Polski to dalej pracowałabym w smartjobs. Zawsze mogłam liczyć na swoją szefowa Pania Joanne.

MA Nowy wpis

Jest tu ktoś kto jechał pierwszy raz jakoś niedawno? Na podstawie czego dokonujecie wyboru oferty? jak teraz tak patrzę, to jest z parę dla montera a tu kiedyś jeden Pan napisał, że agencja wybrała dla niego idealnie. A na jakiej podstawie? Nie mogę się po prostu zdecydować

Władysław Nowy wpis

Pracuję w smartjobs już jakiś czas i nie mam do firmy jakichkolwiek zastrzeżeń firma rzetelna godną uwagi polecam wypłaty na czas koordynatorzy godni polecenia.

YYYYY Nowy wpis

Jak warunki w tych pokojach, ktoś już był jako monter klimatyzacji i systemów chłodniczych? Zwróciłem uwagę i to mnie zresztą zachęciło, że tam pisali w ogłoszeniu, że są jednoosobówki z internetem, w innej pracy co mam ofertę to nie ma takich warunków. No tylko bym chciał wiedzieć, jak w praktyce, bo tam z kolei troszkę lepiej płacą, ale wygoda dla mnie ważna też jest.

Gość Nowy wpis

Agencja pracy pomogła mi znaleźć świetną pracę! Szybko i sprawnie wyslali mnie do pracy, która idealnie mi pasuje.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w smartjobs personaldienstleistungen GmbH. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Monter/Serwisant Instalacji Klimatyzacyjnych i Wentylacyjnych?
RO

Cześć, na stronie widzę, że są tez dostępne oferty bezpośrednio do struktury. Chodzi mi o te dla specjalisty ds. rekrutacji z językiem niemieckim z miejscem zamieszkania w Erfstadt. Podstawa widzę, że przysługuje, chociaż nie znam wysokości… co z premiami? Jak mogę je sobie potencjalnie wyliczyć?

@RO

Dziękujemy za zainteresowanie! Zapraszamy serdecznie do aplikacji na wyżej wspomniane stanowisko. Wszystkie szczegóły oraz informacje będziemy mogli omówić dokładnie na naszej rozmowie kwalifikacyjnej. Czekamy na Twoją aplikację!

Darius

Witam wszystkich mam pytanie czy ktos moglby udzielic informacji na temat wyplat ile za kwatere i jakie warumki i jak wygladaja dojazdy z kwatery na budowe i ogolnie cos o firmie

Czy smartjobs personaldienstleistungen GmbH zatrudnia studentów?

Wypłaty są zawsze terminowo, zlecenia ciekawe, a panie w biurze bardzo miłe i zawsze gotowe pomóc i udzielić informacji. Pracuję od jakiegoś czasu, jeszcze się nie zawiodłem. Oby tak dalej!!!

Staszek

Witam czytających moją opinię o firmie która zasługuje na szacun z tego względu że pracując tyle lat nie miałem żadnych problemów z wypłatą a to jest najważniejsze ale też bardzo mogę liczyć na każdą pomóc w innych prywatnych okolicznościach nie związanych, z firmą a wypadki chodzą po ludziach a niestety inne firmy wola umyć ręce Ale za to wszystko to zostaje zaprosić do pracy fachowców jk się czujecie że dacie radę to do zobaczenia Staszek

@Anonim

Kiedy wysyłana jest wypłata z Smart Jobs jeśli 15 jest to wtorek dziś jest 11 piątek czy jest możliwość że wyślą właśnie dziś ?

praca, praca...

Jest kilka niejasności. Normatywny czas pracy, urlop i zeitkonto, oraz stawka. Normalnie pracując 8 godzin dziennie, 40 godzin w tygodniu zostanie nam zapłacone za 35 godzin. 5 godzin wędruje do zeitkonta. Urlop. Tutaj zaczyna się "kant". Dzień urlopowy firma przelicza na 7 godzin, nie 8. Co za tym idzie? Gdy korzystamy z urlopu ub chcemy otrzymać pieniądze za niewykorzystany zostanie nam zapłacone za 7 godzin dziennie. Ale to nie koniec. Kolejna "Alpejska kombinacja" to stawka. Firma oferuje nam powiedzmy 11,5 brutto podstawy, plus dodatek aby naszym oczom ukazało się 14 euro brutto / godzina. Za urlop otrzymamy 11,5 bez dodatku. Z zeitkonta też 11,5 brutto bez dodatku. No i kwestia diet. To już jest temat tabu. Diety oferowane są za dzień pracy, nie za godzinę. Piątek, gdy pracujemy 5 godzin jest nam na rękę, gdyż dieta należy się za przepracowane minimum 7 godzin w ciągu dnia. Tyle, że dieta tygodniowa w firmie wynosi 196 euro, co daje 4,9 / godzinę. Już w 2013 roku dieta wynosiła 5,25 / godzina jeśli miejsce zamieszkania było oddalone ponad 800km od miejsca wykonywania pracy. Obecnie oczywiście jest więcej. Około 7-8 euro. Ogólnie rzecz biorąc agencja jak każda inna zarejestrowana w NIEMCZECH. Wyjazd przez agencję zarejestrowaną w Polsce to chory pomysł (ZUS, polskie skłądki emerytalne...). Co do dostępności ludzi pod telefonem, niema żadnych problemów. Kontakt jest. Pomoc jest. Ludzie pracujący w Erftstadt są mili i zawsze można "dogadać się". Gdyby nie "kombinacje Alpejskie" to firma pod względem relacji kadra biurowa - "robol" prawie wzorowa.

Zak
@praca, praca...

Załóż sobie taką firmę i spełnij 50 % z tego co tu ,a potem napisz jeszcze raz .

jaca
@Zak

Nie on zakładał firmę i nie on musi cokolwiek komukolwiek udowadniać. Ma prawo do nie bycia oszukiwanym.

@praca, praca...

Dziwi mnie ten opis diet, bo ja pracuje już drugi raz dla SmartJobs, i zawsze mam płaconą dietę do każdej przepracowanej godziny.

Prasowałem 3,5 miesiąca .Projekt się skończył,pani ze smartjobsa gwarantowała pracę w tej firmie do końca miesiąca,zadzwoniła 12 11 o 10 rano że to ostatni dzień pracy i że mam pójść na urlop bezpłatny,13 11 wysłałem zwolnienie lekarskie ,a 19 dostałem lis z wypowiedzeniem umowy o pracę.Nie polecam.

@Adam

dokładnie tak działają, zwolnienie lekarskie = szybkie wypowiedzenie a to wygląda jakby mieli układ z ubezpieczycielem... dostajesz składki ale jakby co to nie będziesz musiał nic płacić i do tego nie wypłacili tzw "zwrotu kosztów" oczywiście nie chcą udzielić pisemnej odpowiedzi i nie odpowiadają na maile, a takie były miłe dopóki na nich pracujesz, przestrzegam, nie polecam, poznaj niemieckie prawo pracy zanim podpiszesz... brak ochrony pracownika i wszystkiego musisz dochodzić na własną rękę i koszt, smartjobs otrzymuje tytuł "POZOSTAŁE PO SEGREGACJI" więc jeśli szukasz zatrudnienia to omijaj smartjobs z daleka i poszperaj jeszcze trochę w internecie, znajdź inną firmę

Firma zatrudnia ludzi bez podstawowej znajomości j.niemieckiego. Jest to problem dla innych pracowników, którzy oprócz swoich obowiązków (króre mają na głowie) muszą jeszcze robić za koordynatorów-tłumaczy Jest to naprawde upierdliwe. Pracowałem w zeszłym roku z takimi na budowie i była to męczarnia.

2021
@Paweł

Spotkałem już właśnie takich jak Ty. Pomóc rodakowi, to największy problem. Typowy polaczek za granicą.

MAR
@Paweł

Szkoda mi Ciebie, że nie umiesz zrozumieć tych co nie uczyli się języka, a chcą dobrze wykonać powierzone zadania. życzę byś trafił na miejsce , gdzie nie umiesz się porozumieć, a musisz. Chłopie pomóż Polakom , jak Żydzi swoim Rodakom

Isma57
@Paweł

a kto ich każe zatrudniać ja też pracuję z kolegami którzy tu są kilka ładnych lat i ani be ani ce po niemiecku ale jak jest problem to ... powiedz co on mówił to ja mówię ucz się a on a po co to on ma problem nie ja taka jest często odpowiedź .

Cebulak
@Paweł

A ty pewnie nigdy nie dostałeś pomocy od nikogo jak zaczynałeś od zera. Troszeczkę się nauczyłeś języka pewnie i wielce narzekasz jakie to upierdliwe a parę miesięcy temu pewnie sam taki byłeś. Typowy polski Cebulak zza granicą.

gregor
@Paweł

mi nie jest problemem pomagać rodakowi jak nie zna języka niemieckiego....kto tak robi to już wiadomo

Bodytemptation
@Paweł

Dokładnie. Przyjedzie taki bez języka, bez samochodu, nie ma podstawowych środków ochrony indywidualnej i jeszcze próbuje się rządzić w duecie.

Tom
@Paweł

To co z ciebie za rodak zgermanizowane się ????

Bodytemptation
@Tom

Po prostu używa mózgu, zamiast chamstwa i wymuszenia, co wielu naszych rodaków (chamstwo) uważa za normę.

XxX
@2021

Powiem Ci ze pomóc ok, ale sam byłem na kilku budowach gdzie były całe ekipy Polaków po 5-10 osób, którzy nie rozumieli niemieckiego gdzie pracowali w Niemczech po kilka ładnych lat. I najczęściej ja jako taki, który rozmawia miałem (usunięte przez administratora) dodatkowej roboty przez to bo przychodził ktoś kto był wyżej nademna i mówił temu zadzwon, temu powiedz. Uwierz mi że ciężko było mi się wyrobić z moimi zadaniami właśnie tylko przez to że latałem i tłumaczyłem co kto ma robić. A na sam koniec potrafiłem usłyszeć na swój temat nie przyjemne komentarze typu że liże komuś (usunięte przez administratora) że jestem zdrajca narodu xd

Małgorzata
@XxX

Ja bym poszła do niemieckiego szefostwa, przedstawiła sprawę i zaproponowała, żeby zrobili mnie brygadzistą PL. Niestety - obowiązki na budowie plus tłumaczenie i kierowanie kolegami z brygady równa się podwójna pensja.

Kamil
@Paweł

Widzę że trafił się prawdziwy, pomocny Polak cebulak pozdrowienia...

@2021

Zgadzam się to jest prawda więcej można mieć udzielonej pomocy od rodowitego Niemca jak od Polaczka takie zawistne ludzie całe szczęście że wybiórczo.

@Andrzej

chwilka czyli w razie czego przestrzegacie przed kontaktem z rodakami naszymi tam? a są jeszcze jakieś porady na co lepiej uważać w razie czego?

Olga Wąsik
@Paweł

Zgadzam się w 100% bo Polak zawsze ma wytlumaczenie:"języka wroga uczył się nie będę", "językiem przeciez nie pracuję" i "po co mi język skoro z Polakami pracuję" glupie takie tłumaczenie bo wystarczy zostawić go samego i sie zgubi niczym dziecię we mgle...

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo smartjobs personaldienstleistungen GmbH rekrutuje na stanowisko Mechanik. Może ktoś planuje aplikować?

Zibi

Witam , a ja dzis zapytam , czy jest opcja pracy w timie np. 3 osoby , bo akurat pracuje na karton gipsach , tynkach gipsowych i elektryce oraz innych pracach budowlanych i co mam sie znowu zalogowC i czekac???? A pozatym znakomicie znam niemiecki i niderlandzki wiec co za problem

Artur
@Zibi

W ogłoszeniu dla monterów klimatyzacji i wentylacji wspomniano o takiej możliwości w przypadku wybranych projektów. Nie wiem, jak to jest w ogłoszeniu dla hydraulików / monterów instalacji sanitarnych i grzewczych oraz elektryków budowlanych? Może warto, by dopytać bezpośrednio kogoś z firmy, lub poczekać, aż odpowie na forum? Mnie interesuje, ile mogą wynieść koszty zakwaterowania oraz po jakim czasie mógłbym się spodziewać zwrotu kosztów dojazdu do Niemiec? Pisz jeśli coś o tym wiesz, a jak nie to może ktoś inny będzie wiedział?

@Zibi

Witaj! Oczywiście, istnieje możliwość pracy w zespole składającym się z trzech osób, jednak to zależy od charakteru i wymagań danego zlecenia. Z reguły zespoły składają się z dwóch osób, ale jeśli zlecenie wymaga większej liczby osób, to istnieje możliwość utworzenia trzyosobowego zespołu. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i wymagań projektu. Pozdrawiamy, firma smartjobs

@Artur

Witaj! Jeśli chodzi o koszty zakwaterowania, na ten moment wynoszą one około 30 euro dziennie. Ważne jest, abyś pamiętał, że jako firma pomagamy w znalezieniu kwatery, ale pracownik jest zobowiązany do jej opłacenia z diety, którą od nas otrzymuje. Jeśli chodzi o zwrot kosztów dojazdu, to jest on zwracany wraz z pierwszą wypłatą. Oznacza to, że musisz poczekać na swoją pierwszą wypłatę, aby otrzymać zwrot kosztów dojazdu. Pozdrawiamy, firma smartjobs

Renata

Firma dopiero co poszukiwała pracownika na stanowisko montera wentylacji w Norymberdze. Był ktoś na rozmowie kwalifikacyjnej i wie co oferują? Ile wychodzi tak w skali msc? W przeliczeniu na złotówki. Jest wymagany jakiś obcy język?

Andrzej W.

Marian Iskierka

mam inne doświadzcadoświadczenie

@Andrzej W.

To chyba nie pracowałeś w tej firmie tylko w innej jak tak zachwalasz. Nic nie jest prawdziwe. Zaczne choć pierwsza rzecz. Urlop to ściema. Wypowiedzenie dostajesz jak chcesz urlop. Kolega dostał zwolnienie kilka dni temu. Akurat na święta. I niby dyscyplinarka. A za co?

@Andrzej W.

Mam wyjechać do pracy kontakt doskonały pomoc we wszystkim jak do tej pory miła atmosfera a co dalej zobaczymy w późniejszym etapie opiszę.

Paulina
@Andrzej Ł.

Hej i jak ten późniejszy etap? Wszystko jest w porządku? Jak oceniasz atmosferę i podejście ze strony pracodawcy?

@Paulina

Łukasz

Dzień dobry czy poszukują państwo hydraulika? W zawodzie ponad 10 lat i dwa lata w Niemczech w Berlinie

@Łukasz

Dzień dobry, prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: praca@smartjobs.de. Po otrzymaniu aplikacji skontaktujemy się telefonicznie, w celu omówienia kompetencji i przedstawienia naszej oferty pracy. Pozdrawiamy, firma smartjobs

byly pracownik

Po wielu "dlugoterminowych" zleceniach - czyli po jakies 2-3tygodnie rzucaja na drugi koniec Niemiec, oczywiscie jedziesz za wlasne pieniadze. Jezdzilem zawsze bez gadania. Po kilkunastu miesiacach zachorowalem na kilka dni. Przez telefon wszystkie mile a potem bez zadnego slowa znalazlem wypowiedzenia w skrzynce. Traktuja pracownikow jak maszynki do zarabiania pieniadzy, nic wiecej.Z daleka od takich agencji gdzie nie szanuje sie ludzi

Co Ty, Tobie też tak wysłali bez słowa? Czy sam odszedłeś?

I.W

Czy jest ktoś kto pracował przez tą agencję w Lipsku w firmie Remondis? Jak tam dokładnie wygląda praca?

Zostaw merytoryczną opinię o smartjobs personaldienstleistungen GmbH - Erftstadt

• Jak się pracuje w smartjobs personaldienstleistungen GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy smartjobs personaldienstleistungen GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w smartjobs personaldienstleistungen GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 14 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

smartjobs personaldienstleistungen GmbH