3 Dodaj opinię
3 160 320 5 1

Opinie o smartjobs personaldienstleistungen GmbH

@Marek

Szanowny Panie Marku, bardzo dziekujemy za Pana opinie i czas poswiecony na podzielenie sie z nami Pana zdaniem.Jest nam niezmiernie przykro czytac, ze jest Pan niezadowolony ze wspolpracy z nami. Tylko dzieki konstruktywnej krytyce i feedbackowi jestesmy w stanie zoptymalizowac nasze procesy i wplynac na ulepszenie dzialania firmy, dlatego Pana zdanie jest dla nas niezwykle cenne. Jesli zatem chcialby Pan podzielic sie z nami i szerzej opisac zaistniala sytuacje, uprzejmie prosimy o kontakt bezposrednio z naszym Kierownikiem ds. Rozwoju na adres martyna.kolodziejczyk@smartjobs.de. Zyczymy Panu wszystkiego dobrego w dalszej karierze zawodowej.

Michał z Kutna

To chyba jedna z najlepszych agencji w jakich do tej pory pracowałem Kulturalne podejście do pracownika , pieniądze zawsze na czas na koncie , panie w biurze bardzo kompetentne i miłe . Zawsze można kulturalnie porozmawiać a do tego oferują długoterminową pracę w jednym miejscu , nie skaczesz z tygodnia na tydzień w jednego na drugie miejsce tak jak to bywa w innych agencjach. Osobiście jestem miło zaskoczony . Warunki finansowe bardzo zadawalające no i praca w fajnej firmie . Jeżeli jesteś sumienny i zdolny to możesz bez obaw aplikować do tej agencji. GORĄCO POLECAM

Tak6Nie15
Zbitru Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse

Też pracowałem dla tej firmy było ok.ale jak się zwolnisz to wielkie problemy zp.Ksiegową jeżeli chodzi o dokumenty.pozdrawiam

@Zbitru

Szanowny Zbitru, serdecznie dziekujemy, ze zechcial Pan podzielic sie z nami swoja opinia. Bardzo cieszy nas to, ze sam okres pracy ocenia Pan pozytywnie. Wspomina Pan, ze po zakonczeniu zadowalajacej wspolpracy z nami napotkal Pan na niedogodnosci zwiazane z dokumentami. Jestesmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczace usprawnienia i zoptymalizowania naszej pracy, rowniez w obszarze funkcjonowania przeplywu dokumentow juz po zakonczonej wspolpracy. Jesli zechcialby Pan szerzej opisac zaistniala sytuacje, uprzejmie prosimy o kontakt bezposrednio z naszym Kierownikiem ds. Rozwoju na adres martyna.kolodziejczyk@smartjobs.de. Pana wskazowki beda dla nas niezwykle cenne i pozwola na rzetelna weryfikacje funkcjonowania obiegu dokumentow po zakonczeniu wspolpracy z naszymi Pracownikami. Zyczymy Panu wszystkiego dobrego w dalszej karierze zawodowej.

Michał z Kutna

Tak6Nie15
JarKo
@Michał z Kutna

Michał , mogę tylko podzielić Twoją opinie Pracuje w tej agencji od 2016 roku, wczeniej pracowałem w dwóch innych agencjach i warunku w smartjobsie są bardzo przyjazne pracownikowi. Pani księgowa pomaga w załatwieniu wszystkich spraw z klasami podatkowymi , w wcześniejszej agencji pracowałem cały czas na 6 klasie , w smartjobsie pracuje na 3 klasie . Pozdrowienia dla całej ekipy od Jarosława K.

Tak3Nie6
Wiesiek
@Michał z Kutna

Czy ktos moze napisac szczerze jakie sa srednie zarobki jako malarz.Po odraceniu za paliwo itd.Ile na reke i jak wyglada zakwaterowanie.Ile osob w pokoju?

Przemysław
@Wiesiek

Firma aktualnie szuka osób na stanowisko malarza i proponuje stawkę od 13,30 Euro plus niemiecką umowę o pracę. Pracodawca proponuje pakiet socjalny, opieką medyczną i polskojęzyczną opieką koordynatorów, dodatek za nadgodziny i zakwaterowanie w dobrym standardzie. To chyba dobre warunki, jak myślisz? Daj znać jeżeli zdecydujesz się na zatrudnienie.

Tak1Nie6

Maurycy
@Przemysław

Zakwaterowanie jest naprawdę super, czesto wyjeżdzam ale tam są bardzo dobre warunki

TakNie6
Przemysław
@Maurycy

Według Ciebie standard zakwaterowania jest wysoki. A inne aspekty zatrudnienia takie jak pomoc koordynatora projektu lub odległość do miejsca pracy. Wszytko także jest na plus? Dodaj więcej szczegółów. Forum odwiedza wiele osób, które chcą podjąć taką pracę i z zainteresowaniem przeczytają Twoją opinię.

TakNie4
Lukasz
@Przemysław

Witam. Czy posiada ktoś informacje na temat pracy Malarz w Bremehaven? Proszę o odpowiedź na email (usunięte przez administratora). Dziękuję

Maria
@Lukasz

NIestety nie wiem za wiele o pracy jako malarz w Bremehaven, niemniej jednak w tej sytuacji warto skontaktować się z Smartjobs Personaldienstleistungen GmbH bezpośrednio by móc podpytać o pewne szczegóły a w najlepszym wypadku odbyć rozmowę rekrutacyjną. Jeśli zdecydujesz się na kontakt z firmą polecam tą stronę z danymi kontaktowymi: https://www.gowork.pl/smartjobs-personaldienstleistungen-gmbh,892150/kontakt

Yaro73
@Michał z Kutna

Ile dostałeś za tą opinie

@Wiesiek

To jest opinia pisana przez pracownika co tam siedzi i to pisze. (usunięte przez administratora) prawda. pieniądze są na czas ale miesiąc później. Jak pracujesz w czerwcu to dostaniesz w lipcu. tak to tylko zaliczki. Obiecują 12€ a na rękę jest 9€ max. Dojazdy są na własny koszt. i noclegi na własny koszt powyżej 20€ za noc. Jak ci obiecują ze będzie ktoś znał niemiecki to. (usunięte przez administratora) prawda. Telefon odbierają do 17 i koniec. i ubranie robocze to tez (usunięte przez administratora) prawda. trzeba mieć własne. o ich trudno się doprosić. kolega miał to mu odliczyli jak skończył kontrakt po pół roku. i umowa jest tylko po niemiecku. a co ja szwab? No i dojazd do niemiec na mój koszt. a i dojazd do pracy na moj koszt. jak auta nie ma to tez moja sprawa. człowiek sam sobie. A te wszystkie baby tam to kłamczuchy. no i te pokoje 2-4 osoby. i ja za to musiałem płacić sam. powyżej 20€ za noc!!! skandal!!! no i najlepsze CO TYDZIEŃ ALBO MAX 2 TRZEBA NA WŁASNY KOSZT JECHAĆ W INNE MIEJSCE PRACY NIERAZ 500km. to ile się zarobi miesięcznie po odliczeniu tego wszystkiego? (usunięte przez administratora)

Anonin
@Michał z Kutna

Ile dostałeś za ten wpis.

@Marek

Czyli rozumiem, że trzeba mieć własny samochód i znać język niemiecki. Do tego pokrywasz koszty dojazdu do pracy, noclegu, ubrań, dojazdu do Niemiec. A czy Smartjobs informuje o tym na rozmowie o pracę?

@Michał z Kutna

Szanowny Panie Michale, serdecznie dziekujemy za Pana opinie. Jest nam niezmiernie milo czytac, ze ma Pan dobre doswiadczenie ze wspolpracy z nasza firma. Staramy sie caly czas rozwijac i optymalizowac nasze dzialania, poniewaz wiemy, ze tylko dzieki temu jestesmy w stanie byc dla naszych Wspolpracownikow rzetelnym partnerem. Jesli ma Pan pomysly w jaki sposob mozemy jeszcze bardziej usprawnic i polepszyc nasze dzialania, zachecamy do kontaktu bezposrednio z naszym Kierownikiem ds. Rozwoju na adres martyna.kolodziejczyk@smartjobs.de. Zyczymy wszystkiego dobrego i serdecznie pozdrawiamy.

@Maurycy

Szanowny Panie Maurycy, serdecznie dziekujemy za Pana opinie. Cieszymy sie, ze zakwaterowanie podczas zlecen spelnia Pana oczekiwania. Wiemy, jak wazne sa komfortowe warunki mieszkaniowe dla naszych Pracownikow dlatego staramy sie zawsze je uprzednio dokladnie zweryfikowac przed ich przyjazdem. Jesli w trakcie pobytu pojawilyby sie jakies niedogodnosci z tym zwiazane, nasi polskojezyczni Koordynatorzy sa dostepni pod telefonem (nawet podczas weekendu). Jesli chcialby Pan podzielic sie z nami dodatkowymi pomyslami na ulepszenie mozliwosci zakwaterowania, to prosimy uprzejmie o kontakt bezposrednioz naszym Kirownikiem ds. Rozwoju na adres martyna.kolodziejczyk@smartjobs.de. Zyczymy wszystkiego dobrego w dalszym zyciu zawodowym.

@JarKo

Szanowny Panie Jaroslawie, serdecznie dziekujemy za Pana opinie. Jest nam bardzo milo czytac, ze warunki pracy dla pracownika w naszej Firmie ocenia Pan jako przyjazne. Doskonale rozumiemy jak wazna jest atmosfera pracy i poczucie bezpieczenstwa, tym bardziej zagranica, dlatego staramy sie aby nasz polskojezyczny Dzial Ksiegowosci byl dla Pracownikow pomocny i rozwiewal ich wszelkie watpliwosci, zarowno w kwestii klas podatkowych, ubezpieczenia zdrowotnego czy wynagrodzen. Panie Jaroslawie, jesli chcialby Pan szerzej skomentowac wspolprace z nami, zachecamy do kontaktu bezposrednio z naszym Kierownikiem ds. Rozwoju na adres martyna.kolodziejczyk@smartjobs.de. Dzieki opiniom naszych Pracownikow jestesmy w stanie jeszcze bardziej ulepszac nasza prace i rozwijac sie zgodnie z oczekiwaniami naszych Pracownikow i Partnerow. Wszystkiego dobrego i serdeczne pozdrowienia z Erftstadt.

Maja

Może warto byłoby się skontaktować z smartjobs i jakoś to wyjaśnić. A na jakim stanowisku pracowałeś? Daj znać, co myślisz o samej pracy, dzięki.

Benek

Pracuje w firmie i jest wszystko ok . Jeżeli zależy ci na długoterminowej pracy w jednym miejscu to możesz z nimi podpisać umowę i napewno nie pożałujesz . Wypłaty jak do tej pory zawsze na czas , zaliczki co tydzień punktualnie na koncie . Miła obsługa przy telefonie . Załatwiaja wszystkie formalności z krankenkasą

TakNie9

Nie pisz długoterminowej pracy tylko do 18miesięcy bo taki jest zapis

Helmut
Nazwa działu: Produkcja
@janu55

Bzdura, umowa jest na czas nieokreslony, po 18 miesiącach muszą Cię przeniesc w inne miejsce pracy na min. 3 miesiące, abyś mógł wrócić do poprzedniej firmy. Wcale nie muszą z Tobą rozwiązać umowy, jeśli znajdą Ci nowe miejsce pracy, śmiało można pracowac do emerytury. To tyczy sie każdego pośrednika. A tego akurat to ja nie polecam

Tak2Nie4
Alicja
@Helmut

Dobrze, że postanowiłeś włączyć się do dyskusji i wyjaśnić nam tę kwestie. Ale powiedz, dlaczego właściwie nie polecasz firmy smartjobs personaldienstleistungen GmbH? Przecież wydaję się ona być bardzo rzetelną, bowiem zapewnia stałe zatrudnienie i długoterminowe kontrakty. Zatrudnia ponadto wyłącznie na niemieckich warunkach - niemiecka umowa o prace na czas nieokreślony z wszystkimi pakietami socjalnymi, opieką medyczną i polskojęzyczną opiekę przez ich koordynatorów. Co zatem sprawiło, że masz o nich niezbyt dobre zdanie?

@Helmut

nieprawda. zwalniają na 3 miesiace i 1 dzień i potem zatrudniają znowu na niby nieokreślony.

@Marek

Muszę powiedzieć, że to dosyć dziwna praktyka. Nie mniej jednak szukam tu sprawdzonych informacji o smartjobs personaldienstleistungen GmbH. Powiesz mi, jak przedstawia sie tam kwestia zapewniania pracownikom pełnego ubezpieczenia zdrowotnego?

Sly

Niestety ja mam bardzo złą opinię na temat współpracy , oczywiście na starcie rozmów o podjęciu pracy wszystko wyglądało dobrze , ustalony termin rozpoczęcia pracy niestety najpierw przesunął się o tydzień , cóż siła wyższa trzeba poczekać ale co ciekawe firma kazała napisać wniosek że to ja proszę o zmiane terminu rozpoczęcia pracy , mija tydzień i co ? , kolejny problem i znów trzeba czekać następny tydzień i znów pisać wniosek o zmianę terminu , zaznaczę tu że interesowało mnie podjęcie pracy w konkretnym zawodzie , takim który potrafię wykonywać bardzo dobrze , cóż po dwóch tygodniach oczekiwania dostałem propozycję pracy ale w zupełnie innej branży niż umawiałem się z firmą , otrzymałem wiadomość że w moim zawodzie aktualnie nic nie mają , ciekawe bo tego samego dnia pojawiło się sporo nowych ogłoszeń z firmy o rekrutacji do pracy na stanowisko którym byłem zainteresowany i które to miałem otrzymać w zaistniałej sytuacji zrezygnowałem ze współpracy , zbyt wiele nie domówień , nie jasnych sytuacji

Tak25Nie1

@Sly

To samo mnie spotkało tylko w moim przypadku zmieniono daty podpisania umowy,to co piszesz to wszystko prawda i wierz mi mie masz czego żałować

@Sly

tak i kazali pisać podanie o przesunięcie. jakby to z mojej winy było ze roboty nie ma

Julita

@anonymous, czy możesz napisać na jakim kontrakcie pracowałeś i jakie obowiązki realizowałeś na swoim stanowisku? Napisałeś, że dopłacałeś do noclegu, ale może wpłynęło to w pozytywnym stopniu na jakość mieszkania? Czy dobrze oceniasz firmę Smartjobs w tym aspekcie? Jest to ważny temat dla pracowników wyjeżdżających za granicę do pracy.

TakNie7

@Julita

To prawda dopłacało się za soboty i niedzielę nie placiliście diety,amoże placiliści?

@janu55

płaciło się za wszystkie niclegi. i w tygodniu i w soboty i w niedziele. i dojazdy tez sam musiałem płacić. (usunięte przez administratora) niby dojazd z polski wracają ale po 2 miesiącach. i liczą to od swojego biura. jak pracowałem pod Koblencją a jestem z wschodu Polski to jechałem ponad 1000km a zwrócili za 200km. no (usunięte przez administratora) nie robota. noclegi w pokojach 2-4 osoby i musiałem za nie płacić powyżej 20€ za noc. skandal. jak w sobotę i niedziele z własnej kieszeni. bo tłumaczyli ze wtedy mogę być w domu. no ciekawe. żadnych zjazdów oficjalnych.

Damian z Piotrkowa

Witam wszystkich. Właśnie jestem w pracy w Hamburgu. To moje pierwsze dni. Zakwaterowanie ok. Sam w pokoju. Zlecenie też ok. Pozdrawiam

Maria
@Damian z Piotrkowa

To świetnie, że postanowiłeś podzielić się z innymi osobami swoimi pierwszymi doświadczeniami, jeśli chodzi o pracę poprzez firmę smartjobs personaldienstleistungen GmbH. Takie właśnie posty są tu szczególnie ważne, bowiem w jakiś sposób pomagają osobom, które również zastanawiają się nad szukaniem pracy za pośrednictwem tej agencji. Powiedziałeś, że zakwaterowanie jest w porządku. A czy macie je nieodpłatne, czy jednak potrącają Wam z pensji za nie? Jak to wygląda?

@Damian z Piotrkowa

Hydraulik

Firma dobra. Pieniądze zawsze na czas bez opóźnień. Pomagają przy wypełnieniu wszystkich formalności. Zakwaterowanie dobre i niedaleko miejsca pracy. Osoby w firmie zawsze miłe i pomocne. Nie spotkałem z ich strony żadnych problemów. Pracowałem jako hydraulik. Dieta normalnie wypłacana. Jeżeli szukasz pracy za granicą - Polecam. Na początek znacznie łatwiej jest w ten sposób, a później można przejść bezpośrednio do firmy dla której pracujesz.

Adrian
@Hydraulik

Firmy współpracujące z smartjobs personaldienstleistungen GmbH dają możliwość po pewnym czasie przejścia na zatrudnienie bezpośrednio za ich pośrednictwem? To bardzo ciekawa informacja. Mógłbyś przybliżyć, jak wygląda to w praktyce?

@Adrian

nie. i jeśli macie na myśli 35 km fo blisko. i zaliczka mówią ze będzie w piątek a jest we wtorek. kanciarze.

YR1

Wszystkie Agencje Pracy postępują tak samo. Trzeba czytać co jest napisane na umowie. Jeśli chodzi o tą, to wszystko jest zgodne z papierem. Jedyna wątpliwa sprawa, której nikt nie potrafi u nich wyjaśnić to diety. Na rozliczeniu miesięcznym nie widnieje taka pozycja jak dieta i jej wartość. Co do samej agencji. Im zależy na każdym człowieku, bo mają z tego pieniądze. Nie interesuje ich nic poza pieniędzmi. Czy do pracy będzie ktoś miał 2 czy 60 km jest to obojętne. Czy ktoś będzie płacił za paliwo i utrzymanie auta (najlepiej jak weżmie ze sobą kogoś jeszcze), czy też jechał 2 godziny w jedną stronę komunikacją, to też ich nie obchodzi. I czy pracownik zna się na robocie, czy nie też jest nie ważne. Ważne jest, aby co tydzień była podpisana kartka z godzinami od klienta, najlepiej 12 godzin pracy dziennie. Gdzie za 35 godz/tydzień oni zapłacą Tobie, a reszta pójdzie do banku godzin. Po uzbieraniu 150 godzin, wypłacają wszystko. I tutaj jest mały haczyk. Są to godziny nadliczbowe, ale jak np. bierzesz wolne z tych godzin, to jest godzina za godzine. Oczywiście klient zapłacił za nadgodzinę. Odnoszę wrażenie, że na konkretnych czynnościach, do których oni werbują ludzi nie zna się tam nikt. Dla nich elektromonter i elektromechanik to to samo. Tak jak kosmita i kosmonauta. Samo podejście ludzi pracujących w Smartjobs jest "ciepłe". Podziwiam panie, które muszą powtarzać to samo 100 razy z uśmiechem na twarzy niekumatym pracownikom często na kacu lub pod wpływem alkoholu. Czy to będzie Smartjobs, czy inna agencja zarobki wszędzie są TAKIE SAME. Tutaj stawka niska, dieta wysoka. Tam stawka wysoka, dieta niska..... Ogólnie, jeżeli chodzi o Smartjobs - polecam. Ale trzeba na samym początku przedstawić swoje wymagania. Nie chodzi tylko o pieniądze.

Andrzej
@YR1

W swoim komentarzu poruszyłeś bardzo ciekawą kwestię. Mianowicie weryfikację umiejętności poszczególnych kandydatów. Jak powszechnie wiadomo na takich stanowiskach jak elektromonter, czy elektromechanik potrzebne są umiejętności manualne. Czy pracodawca w trakcie rekrutacji weryfikuje pracownika, którego przesyła agencja pracy?

@Andrzej

nie. bilet tego nie robi. pytają die czy umiesz. ja umiałem. ale facet obok już nie i sie musislem wstydzić. i robotę straciliśmy oboje.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy smartjobs personaldienstleistungen GmbH?

Zbyszek

Odradzam współpracę z tą firma!

Tak4Nie1
Edyta
@Zbyszek

Rozumiem. Jednakże bardzo serdecznie zachęcałabym Cię rozwinięcia swojej wypowiedzi. Na forum GoWork.pl zagląda wiele osób, które są zainteresowane szukaniem pracy za pośrednictwem firmy smartjobs personaldienstleistungen GmbH, a więc przydałyby im się konkretne informacje. Co zatem sprawiło, że odradzałbyś nam współpracę z tą firmą? Potrzebujemy konkretów.

sahib
@Zbyszek

dla czego co się takiego stało ? kasy nie wypłacili ? czy wódka w pracy przeszkadza ?

Andrzej
@sahib

Zadajesz trochę nietypowe pytania. Skoro już się tu wypowiadasz może namówię Cię, żebyś przedstawił swój punkt widzenia na zatrudnienie. Jesteś zadowolony z wynagrodzenia i atmosfery w pracy i poleciłbyś pracodawcę innym użytkownikom forum, którzy szukają zatrudnienia? Chętnie się tego dowiem.

Tak1Nie2

Yaro
@Edyta

Proste jesteście nie kompetentni. Macie ludzi za nic byle podpisać umowę i wysłać kartę godzinowo co piątek A reszta się nie liczy. Czy ktoś w tej firmie zainteresował się gdzie mam wyprać ubrania. NIE. Czy ktoś się zapytał jak dojadę do pracy. NIE. Czy ktoś zapytał czy jest kuchnia w pensjonacie. NIE.

@Yaro

Yaro, rozumiem Twoje niezadowolenie wynikające z sytuacji, które opisałeś, jednak myślę, że takie pytanie powinieneś zadać pracodawcy. Czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie ustalałeś takich szczegółów z firmą? Może uda Ci się przenieść do innego pensjonatu ze względu na brak możliwości dojazdu?

Syndrom
@Yaro

Własinie w wiekszosci tak jest ze byle były godziny i kasa a o reszrte sie nie dopytuja barany a puzniej pisza pierdoły

@sahib

Yaro

Ludzie trzymajcie się z dala od tej firmy. Wiedzieli że jestem bez auta a i tak mnie wysłali do pensjonatu gdzie nie było żadnego dojazdu do pracy. Jaja sobie z ludzi robią. Odradzam ta firme

Pracownik Andrzej

A wiec cwaniaki. Papiery wysylaja po polsku tylko te ktore masz zrozumiec, reszta po niemiecku. Nawet jak prosisz o blizsze wyjazdy maja cie w (usunięte przez administratora) Dopoki pykasz ksiestwu godzinki jest ok. Znajomy na probnym wzial L4 bo bark rozwalil to po tygodniu wyslali mu wymowienie. Nie polecam

Julita

@tytus, chociaż twoja opinia o firmie smartjobs personaldienstleistungen jest pozytywna, to bardzo krótka i niewiele mówi na temat warunków pracy. Czy możesz napisać na jakim stanowisku pracujesz? Czy wynagrodzenie to wyłącznie podstawa, czy pracownik może liczyć na dodatkową premię i dodatki socjalne?

TakNie5

@Julita

Na co można liczyć w firmie smartjobs? na zwolnienie:w okresie próbnym,podczas chorobowego, podczas urlopu w Polsce.

X

usuwają negatywne opinie ale jaja

Tak13Nie

@X

To prawda liczą na 100% pozytywnych wpisach to chore jestem głęboko przekonany że moje także zostaną usunięte AKCZA2

Mariusz z Tomaszowa

płacą wysokie stawki , natychmiastowy kontakt po wysłaniu CV i szybkie zatrudnienie przekonało mnie do pracy w firmie smartjobs polecam tą agencję

Tak3Nie9
Dorota
@Mariusz z Tomaszowa

Skoro agencja pracy smartjobs personaldienstleistungen GmbH zapewnia swoim pracownikom godne wynagrodzenie, to pozostaje się jedynie cieszyć z takiego stanu rzeczy. Z uwagi na to, że tak naprawdę mało o niej wiemy, może zechcesz w szczegółach opisać nam, jak wygląda pracą poprzez właśnie taką agencję? Co z ubezpieczeniem zdrowotnym? Macie je zapewnione?

Mariusz z Tomaszowa
@Dorota

Witaj Doroto Niemieckie agencje pracy zawsze ubezpieczają swoich pracowników . Smartjobs ubezpiecza w DAK i jest to moim zdaniem jedna z lepszych kas chorych w Niemczech , mają też wszystkie formularze w języku polskim a to jest duży plus dla tych co nie za bardzo piszą i czytają po niemiecku . Jeżeli znasz dobrze język i jesteś mobilny to możesz negocjować stawki , jeżeli dobrze pracujesz a pracy w tej agencji jest bardzo dużo to możesz zawsze po okresie miesiąca zadzwonić i ponownie negocjować stawkę Firma w dość szybkim czasie wyzyła w Twoim imieniu wszystkie pisma , do Finanzamtu , Kasy chorych i też do Familienkasy . U mnie wszystko funkcjonuje bez problemów , mam 3klase podatkową , nadany numer z Finanzamtu i pieniądze na dziecko . Doroto ja mogę tylko pochwalić firmę . Panie w biurze bardzo przyjemne w rozmowie Pozdrawiam serdecznie wszystkich czytających opinie

Tak3Nie5
Grzegorz
@Mariusz z Tomaszowa

Osoby młode bez doświadczenia zawodowego, które nie potrafią mówić w języku niemieckim również mają szanse na zatrudnienie za pośrednictwem firmy smartjobs personaldienstleistungen GmbH? Zastanawia mnie, czy firma daje możliwości zatrudnienia takim osobom, uwzględniając to, że są to osoby chętne do pracy oraz gotowe na to, aby po pracy uczyć się języka? Proszę o odpowiedź, która myślę, że będzie pomocna nie tylko dla mnie.

@Mariusz z Tomaszowa

Płacą wysokie stawki ?tak to może napisz jaka była stawka na ofercie jak aplikowałeś do smartjobs do jakiej grupy zakwalifikowano ciebie w/g taryfikatora iGż a może pochwalisz się jaka stawka netto po odliczeniu podatku,ubezpieczenia,rentowe,kościelne podatek solidarny na landy wschodnie,no pochwal się na forum.Spytam wprost czy złożył byś cv do agencji która oferuje wysokie stawki godzinowe 9,20euro/h?Djety do 200euro na tygzień lub do 50 euro dziennie ja miałem 38,70eu,opłata za pokój z góry 25euro nora borsuka bez kompletnej,pościeli zeszczana kołdra,poduszki,isame łóżko,bez radia ,telewizora,i internetu,wchodzenie do pokoju podczas mojej nieobecności,awantury o zamykanie grzejnika i tym podobne dogodności.

Tak5Nie
@Mariusz z Tomaszowa

Mariusz jak rozumię jesteś na urlopie albo masz wolne bo!! jest poniedziałek 11:51 a ty siedzisz na kompie i piszesz dużo was tam siedzi pracowników?

Tak2Nie1

GrzegorzB

Witam Pracuje w tej firmie od dłuższego czasu i nie mam żadnych problemów z klasą podatkową czy z kindergeld. Po zatrudnieniu otrzymałem od pani księgowej dokumenty wysłane emailem , wypełniasz i odsyłasz pocztą no i czekasz około 20-30 dni na dokument z finanzamtu a na dokumenty z kindergeld około dwóch miesięcy. Wszystko przebiega sprawnie i nie musicie się martwić . Praca w firmie na normalnych warunkach , stabilna w jednej firmie na Bawarii . Zaliczki w wysokości 250euro co tydzień przelewane na konto , jak wyślesz kartę godzinową w piątek to jeszcze w ten dzień wysyłają pieniądze na konto bez jakiś tam opłat tak jak to robią inne firmy . Generalnie nie ma żadnych problemów - osobiście mogę ze szczerego serca polecać. Pozdrowienia dla wszystkich pań z działu rekrutacji Grzegorz B. z Monachium

@GrzegorzB

(usunięte przez administratora) jak piszesz opinię to ludzie którzy je czytają oczekują szczerości i tyle i aż tyle,wymyślasz bajki z mchu i paproci .

Wiesław

Czytając te opinie mam wrażenie jakby sami pracownicy smartjobs je pisali, czy jest tu ktoś kto pracował przez tego pośrednika i może się rzetelnie wypowiedzieć?

Tak10Nie1

Benq
@Wiesław

opinie jakie się tutaj pojawiają uważam za prawdziwe .. Pracuje z czterema kolegami i jesteśmy wszyscy zadowoleni

TakNie4

Genofewa
@Benq

taaa, Tobie chyba

@Wiesław

Wiesiek pytasz tu czy są byli pracownicy smartjobs odpowiadam; tak są ja nim jestem i po przeczytaniu tu tych wszyskich opinii , z przewagą pozytywnych miałem mętlik w głowie ale mówię sobie nich tam w koncu smartjobs i praca dla nich to nie wyrok i warto samemu przekonać jak to jest naprawdę.Wpadło BLADO a szok i nie dowierzanie następuje puzniej,oferta była cudowna ale prawdy dowiadujesz się na miejscu mogę napisać dla przyszłych kandydatów tak: omijajcie szerokim łukiem agencje pracy tymczasowj i nie dotyczy to tylko smartjobs ale wszystkich bo funkcjonują tak samo lub podobnie ale łatwo pisać prawda? z zasady wszystkie branże pracy są opanowane przez agencje - wpożyczalnie pod patronatem Niemieckich Związków Zawodowych i to jest przykre. Wpisują brednie w ofertach:stawki,diety,stabilna praca,dogodne warunki mieszkaniowe blisko miejsca pracy za 25euro płatne z góry bez faktury czyli na czarno i gotówka do ręki,umowa na czas nie określony następna bzdura, na okres próbny 6m-cy w tym okresie mogą z dnia na dzień zwolnić bez podania przyczyn ponieważ nie masz okresu ochronnego przed wpowiedzeniem, dużo nadgodzin totalna bzdura wypżyczają ciebie na 35-40/h tygodniow i tle dostaniesz po odliczeniu podatków to 9,20eu/h

Aleksander z Gorzowa

Firma z bardzo atrakcyjnymi ofertami pracy , od jakiegoś czasu szukałem fajnej pracy w Niemczech i muszę przyznać że jestem mile zaskoczony. Atrakcyjne stawki godzinowe Dieta bez żadnych kombinacji z piątkami - w innych agencjach często proponują wyższe stawki ale w piątek masz np. 12 euro Zaliczki już w piątki na koncie Wypłaty zawsze na czas . Ksiegowość i panie w biurze moge tylko pochwalić Praca w jednym miejscu bez skakania ze zlecenia na zlecenie Polecam wszystkim szukajacym stabilnej pracy na fajnych warunkach Aleksander

TakNie5

Mieczysław
@Aleksander z Gorzowa

ja też pracuje w tej firmie i jestem bardzo zadowolony/ polecam wszystkim prace w firmie smartjobs

Remek
Nazwa działu: Produkcja
@Aleksander z Gorzowa

Długo się czeka na odzew po wysłaniu CV i ogólnie w jakim mniej więcej terminie zaczyna się pracę po pierwszym kontakcie od agencji ? Pojedynczo też ta agencja zatrudnia czy trzeba czekać aż uzbiera się grupa?

Benq
@Remek

witaj (usunięte przez administratora)u ja czekałem dwa dni , firma szybko się kontaktuje po wysłaniu CV. Jak odsyłasz wszystkie papiery do piątku to masz pracę od poniedziałku. Najlepiej wysłać CV i zadzwonić , pracownicy z firmy szybko zweryfikują twoje kwalifikacje i udzielą podstawowych informacji . Praca w niemieckiej agencji to większe plusy niż Polska umowa . Jestem nadal aktywnym pracownikiem ( robię elektrykę ) i nie zamierzam zmieniać firmy

Remek
@Benq

Ok, dziękuję za odpowiedź. W takim razie na jaki numer mam dzwonić i czy jakieś osoby mówią tam po polsku? Pytam ponieważ mój niemiecki jest podstawowy i raczej mogę nie zrozumieć niektórych zwrotów.

Grand100
@Aleksander z Gorzowa

Proszę o kontakt bo się wybieram do pracy w niemczech a chciałbym porozmawiać z kimś na miejscu grand100@interia.eu

Genofewa

sliczne wpisy rekruterow

Tak8Nie

Pracowałem rok w tej firmie jak ktoś dłużej jest w Niemczech szuka pracy na dłużej polecam firmę pani księgowa pomaga w zalatwianiu formalności minus drogie noclegi ale jak ktoś ogarnięty zna język nie problem można poszukać samemu ja tak robiłem ciezszko o podwyzszki często dzwoniłem wysyłałem @ zero odzewu dopiero jak do Polski wrucilem się zainteresowali a tak to jak większość firm posredniczych jak ktoś zna język da sobie radę w każdej firmie

Grzegorz
@Były pracownik

Biuro pośrednictwa pracy smartjobs personaldienstleistungen GmbH zezwala na to, aby zatrudniony za ich pośrednictwem pracownik mógł samemu znaleźć nocleg w miejscowości, w której będzie odbywała się jego praca? Taki fakt należy zgłosić wcześniej pracodawcy, czy może firma sama proponuje tego typu rozwiązanie? Z reguły jest tak, że po podpisaniu umowy należy również być zakwaterowanym w miejscu, które wyznacza pośrednik, dlatego chciałbym, abyś sprecyzował tę informację.

wodorek

może by koś tak był łaskaw napisać jakie to zarobki firma smartjop proponuje ,bo np. ;malarzom to 13.30.brutto na godzinę plus 15euro diety dziennej ,gdzie cena noclegu jak firma proponuje to 20-25e.za dobę ,plus własny samochód , to jest szczerze powiedziawszy żenada po odliczeniu tych wszystkich kosztów zostaje 700-800euro na czysto miesięcznie ,to jak na Niemcy to dziadostwo dla mnie żeby za takie pieniądze się szlajać po Niemcach.

Tak13Nie1
Remik
@wodorek

wodorek, w innych agencjach malarzą płacą 11euro plus dieta , obliczając masz w miesiącu 2160 euro plus 300 euro diety. W miesiącu 2460 euro brutto więc Twoje obliczenia trochę wzssane z palca. Wyższastawka godzinowa a więc otrzymujesz więcej za urlop itd. Pracuje na tych warunkach w tej firmie i nie mam z tym problemu , na czysto po odliczeniu podatku mam około 1700 euro . Musisz popracować nad matematyką Wprowadzasz ludzi w błąd

Peepee

Co ty za głupoty wypisujesz , grupa podatkowa przyznawana jest przez urząd Finanyamt a nie przez pracodawcę !! Szkoda że tacy ludzie wypisują takie rzeczy , zapoznaj się trochę w tym kierunku i dopiero pisz coś na forach . Swoją niewiedzą wprowadzasz zamęt

Tak5Nie1

@Peepee

Glupoty to ty wypisujesz czlowieku jezeli od 16 lat mam grupe podatkowa 1 I w wszystkich firmach podawalem ze mam taka grupe to zostawalem na takiej podstawie rozliczany a zeby zmienic grupe podatkowa trzeba wystapic do Finanzamtu z dokumentem wypelnionym przez ciebie i twoim podpisem o zmiane klasy podatkowej.Firma ta robi to bez twojej wiedzy i zgody,nie wies nie pisz

Tak10Nie1
@Niezadowolony

Niezadowolony , wpisz sobie w wyszukiwarkę "jak zmienic grupy podatkowe w niemczech" i poczytaj w sieci. Grupę podatkową przyznaje tylko i wyłącznie urząd Finanzamt a pracodawca otrzymuje informacje od urzędu o Twojej grupie podatkowej i na tej zasadzie jesteś rozliczany . Najlepiej jak sobie porozmawiasz w biurze które rozlicza polaków w Niemczech . Nie wypowiadaj się skoro nie masz zielonego pojęcia .

@Peepee

Nie wiesz oco chodzi z klasą podatkową w moim przypadku więc się nie wypowiadaj chyba że jesteś z Smartjobs to zmienia postać żeczy

@Niezadowolony

hmmm, odniosłem się tylko do tego co napisałeś , musisz sobie przemyśleć co tz wogule wypisujesz. Nie jestem pracownikiem firmy smartjobs ale znam sie troche na klasach podatkowych i regułach . Polecam przeanalizować z doradcą podatkowym

Niezadoaolony
@Peepee

Nie czytasz ze zrozumieniem i tu jest twój problem

Tak8Nie

Remik

Praca na dogodnych warunkach Mają ciekawe oferty , to jedna z najbardziej rozwijających się agencji Dobrze się tutaj pracuje , stabilne zatrudnienie i fajny klimat na zleceniu długoterminowym . Polecam innym

Byly pracownik

Firma jak każda firma gdy pracują w biurze Polacy ciezszko o podwyzszke dopiero się interesują oracownikiem jak rezygnuje z pracy z zakwaterowaniem lepiej samemu sobie poszukac

Tak15Nie

@Byly pracownik

Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź i napisać coś więcej na temat negocjacji wynagrodzenia? Poruszyłeś także temat zakwaterowania. Domyślam się, że nie byłeś zadowolony ze standardów mieszkania? Chętnie dowiemy się czegoś więcej w tym temacie.

piotr
@Byly pracownik

własnie mam wysłać cv i się zastanawiam czy wogule warto

Tak7Nie2

Marian z Pszczyny
@piotr

Piotrze naprawdę warto ! Pracuje w tej agencji z kolegami od lat .... Nigdy nie mieliśmy problemów i możemy tylko polecać

AK
@Marian z Pszczyny

Panie Marianie mam chlopaka syn Przyjaciolki ma 23 lata jest po technikum w tym zawodzie zna jezyk niemiecki i ma kilka lat praktyki chlopak jest ambitny i pracowity byl juz raz w niemczech kilka miesiesy temu i mu nie wypalilo prosze o wiecej informacji muj e mailo Polandrzej57@yahoo.com

@Julita

Pani Julito jest Pani pracownikiem Smartjobs po co te podchody sa negatywy i pozytywy tutaj reklamy Pani nie zdobedzie

Tak10Nie

Julita

@Norbi, Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy smartjobs personaldienstleistungen GmbH? Obecnie działy rekrutacji w firmach lub osoby odpowiedzialne za prowadzenie rekrutacji, coraz częściej udzielają kandydatom wszelkich informacji jeszcze przed właściwym etapem rekrutacji. Może warto po prostu zadzwonić i zapytać o interesujące Ciebie kwestie?

Ja dowiedziałem się jaka praca na Budowie o 7 rano

Julita

@Benek, czy możesz wyjaśnić zainteresowanym osobom czym jest Krankenkasa? Nie każdy z kandydatów posiada doświadczenie podobne do twojego i może tego nie wiedzieć. Czy mógłbyś udzielić kilku rad dla osób, które zamierzają wyjechać do pracy po raz pierwszy z firmą Smartjobs Personaldienstleistungen?

Pani Julito jest Pani pracownikiem Smartjobs po co te podchody:}

Nie zadowolony

Firma jest super do momentu az zaczniesz pracować pracowałem na solarach w takich warunkach ze tragedia snieg,deszcz wiatr wysoko i bez zabezpieczen,ale zachorowałem i dostałem natychmiast wypowiedzenie bez zadnych skrupolow i bez wstępnej informacji az po terminie tygodniowym,gdzie umowa była już niewarzna,nie polecam tej Firmy chociaż maja dużo ofert pracy omijac szerokim lukiem Moje sugestie dla smartjobs personaldienstleistungen GmbH: Troche szacunku dla ludzi bo pracowałem w takich warunkach ze stracilem zdrowie,nie ladnie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pracodawca pochodzi z Polski i ma inne podejście niż Pracodawcy rodowici Niemcy,musi to przemyslec bo Opini będzie więcej i Firma podupadnie,pozdrawiam

tytus

Pracuje i polecam firma ok, warunki finansowe ok.

AK
@tytus

Tytus Prosze napisz mi czy warto czy zeczywiscie placa tak jak pisza, mam na imie Andrzej Kapiciak mieszkam w Texas Usa, praca ma byc dla mojej Serdecznej przyjaciulkji syna, byl juz raz w nemczech ktos mial mu pomudz i wrucil Chlopak wykosztowal sie, ,jest Ambitny, Ma technikum w tym zawodzie i kilka lat praktyki, Chce go zabrac do stanow ale narazie nie chce chce byc w Europie jesli mozesz prosze o cos wiecej Pozdrawiam Serdecznie z Houston Texas jesli mozesz napisz na adres Polandrzej57@yahoo.com

Waluś

Witam wszystkich. Miałem kontakt z firmą smartjobs telefoniczny jak i e-mail. Korespondencję prowadziłem z (usunięte przez administratora), wszystko pięknie ok do momentu kiedy w e-mailu chciałem uzyskać odpowiedź na temat czy informacje zawarte w ofercie i zapewniane przez firmę będę miał odzwierciedlenie na umowie o pracę. Na tym temat się urwał nie wiem czym jest to spowodowane brakie czasu czy jest to iny problem udzielenia odpowiedzi. Czy ktoś z zainteresowanych miał podobną sytuacja??? Zrozumiał bym gdybym kogoś obraził. Po prostu zadałem proste pytanie by rozwiać wszelkie niepewności. Dziękuję

Tak12Nie

Julita

@monter, jaką odpowiedź usłyszałeś od firmy smartjobs personaldienstleistungen w sprawie utraty środka transportu? Napisałeś, że firma nie pomogła Ci w tym zakresie. Jak w tym przypadku brzmiało uzasadnienie tej decyzji? Czy możesz napisać coś więcej na temat tego czym są grupy podatkowe?

Tak5Nie

monter

Nie polecam tej firmy. Mialem kwatere 30 km od miejsca pracy na szesc dni, pozniej kwatere 20 km od miejsca pracy. Dojezdzalem do pracy ze znajomym, gdy on zrezygnowal z pracy zostalem bez srodka transportu. Zglaszlem to w firmie bez odzewu, zostawili mnie samemu sobie, dobrzy i mili w sluchawce telefonu.Gdy zrezygnowalem z pracy dostalem 6 grupe podatkowa,obcieto mi diete. Zarobilem mniej jak w Polsce.

Zostaw opinię o smartjobs personaldienstleistungen GmbH - Erftstadt

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie