Opinie o aktiv personal-service GmbH w Berlin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie aktiv personal-service GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w aktiv personal-service GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o aktiv personal-service GmbH w Berlin

Anonim Ł.

Nie polecam pracy w tej firmie. Kadra zarządzającą to banda chamów. Ich zadaniem jest pomagać polskim pracownikom a na współpracę nie ma tu co liczyć. Problemy z wypłatami.

Justyna
@Anonim Ł.

cóż takiego się wydarzyło albo jak bardzo Cię skrzywdzili że tak obrażasz ludzi? bo to mocny epitet, więc podaj jakieś konkrety ich zachowań :)

mhgcv

(usunięte przez administratora)Pojechaliśmy na dwa miesiące. Tydzień przed powrotem do Polski kazali nam się wynosić do innego hotelu. Żeby tego było mało mieliśmy się rozdzielić na dwa hotele. Mieliśmy jeden samochód więc nie wchodziło to w grę, kobieta z agencji powiedziała nam ze hotele są oddalone od siebie o 500m i że można przejść nawet na piechotę; te 500m tak na prawde było 2,5km! KIedy jej to napisaliśmy oczywiście kontakt się urwał. Dogadaliśmy się, że zwrócą nam za paliwo (koszt dojazdu miedzy hotelami). Oczywiście jak dotąd (25.10.2021, byliśmy na okres lipiec-sierpień b.r) pieniędzy tych nie otrzymaliśmy jak również odliczyli nam za ubrania których nawet nie dostaliśmy w pracy bo ich nie potrzebowaliśmy. Na wiadomości/ maile nie odpisują. Kiedy dzwoniliśmy żeby wyjaśnić sprawę, dogadaliśmy się, że rzeczywiście to ich błąd i że wyślą nam pieniądze w kolejnym okresie rozliczeniowym ( czyli do 10 następnego miesiąca). Nadal nie otrzymaliśmy tych pieniędzy, a kiedy usiłowaliśmy się skontaktować, napisano nam, że przelewu nie mogą zrobić i pieniądze czekają na nas na miejscu. (usunięte przez administratora) żart. Agencja nas (usunięte przez administratora) OKRADŁA i perfidnie kłamie składając fałszywe obietnice. W sumie jesteśmy ok 60e w plecy, może dla kogoś to grosze, dla nas niestety nie, bo pojechaliśmy tam zarobić a nie charytatywnie. Chcieliśmy dogadać się po dobroci ale skoro tego nie chcieli, z czystym sumieniem oczerniam ich na forum. Zarobiliśmy też całe (usunięte przez administratora) bo odcinają ile wlezie. Jeszcze zabierali godziny z Zeitkonta bo coś im nie pasowało do wyrównania, dobrze że nie musieliśmy dopłacać jeszcze za to że dla nich pracowaliśmy. Pracowaliśmy w firmie Libri -> praca spoko, tylko agencja (usunięte przez administratora) w opór. Serdecznie nie polecam tej firmy, jeśli możecie szukajcie innej, nie mam żadnej godnej polecenia ale polecam omijać tych (usunięte przez administratora) i krętaczy.

Pracowałam tam dwa tygodnie . Ściągnęli mnie bo miałam samochód, żeby wozić inne osoby a potem won. Przyszli rano i kazali opuścić pokój . Powiedzieli, że źle pracowałam i nie znam języka {a wiedzieli że nie znam},koleżanki zostały jeszcze dwa tygodnie ale pracy i tak nie było. Nie mogłam się doprosić , żeby zapłacili za dojazdy. W końcu po trzech miesiącach oddali. Jeżeli chodzi o pracę to była ok.

Dominika
@Ewa

Trzeba powiedzieć, że spotkała Cię dość nietypowa sytuacja - ale dobrze, że ostatecznie zapłacili Ci za te dojazdy. Korzystając już z okazji chciałabym dopytać Cię o coś. Zastanawiałam się ostatnio, w ramach jakiej umowy przyjmują tam pracowników. Możesz powiedzieć coś na ten temat?

Jeśli jesteś normalną osobą to proszę poszukaj szczęścia w innej agencji. Szkoda zdrowia psychicznego. Pozdrawiam

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie aktiv personal-service GmbH kandydat na stanowisko Elektryk - Elektromonter ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Operator Maszyn CNC
Berlin
BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O.
logo firmy ELEKTRYK (m / k) w Deutsche Bahn (065)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Kierowca C+E plandeka z ADR S
Werkservice
Heniek

@Bonacki a ile konkretnie pracujesz tu już?

Miki

Koszmarna firm katalog, (usunięte przez administratora) na każdym kroku . Z biurem nie można się dogadac

Magda

Czy rekrutacja jest podzielona na dwie części ?

Czarek

Wiecie czy firma rekrutuje aktualnie? Jakieś wskazówki byłyby mile widziane.

De
@Czarek

Nie polecam, dla normalnych ludzi nie ma warunków. Koordynatorzy to czyste chamy, zakwaterowanie porażka nie ma internetu, zimna woda. Nie potrafią nawet odpisać pracownikowi. Najgorsza firma z jakiej byłem na szczęście już mogą szukać nowego głąba, żałuję ale człowiek uczy się na błędach..

zdroworozsądkowy

im mniej opinii tym lepiej świadczy o firmie

Eryk

Aktiv Personal-Service GmbH ma bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu takiej działalności. Mnie pracowało się z agencją dobrze, nie narzekałem i myślę, że jeszcze popracuję.

heniek

Hej! Chyba będę pierwszy tutaj ale chciałbym wyjechać z firmą widziałem ogłoszenie na murarza do Hamm i bardzo mnie ono zainteresowało. Pierwszy raz widzę, żeby firma zapewniała pełny wymiar godzin pracy i do tego legalną umowę. Dajcie znać jak tam u was jest w rzeczywistości

Hektor
@heniek

Podpinam się pod pytanie o warunki i opinie..., dla spawaczy jakby w miarę warunki...

Zostaw merytoryczną opinię o aktiv personal-service GmbH - Berlin

• Jak się pracuje w aktiv personal-service GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy aktiv personal-service GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w aktiv personal-service GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

aktiv personal-service GmbH