Opinie o MK Elektro-Sanitar Maciej Orski w Berlin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MK Elektro-Sanitar Maciej Orski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MK Elektro-Sanitar Maciej Orski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MK Elektro-Sanitar Maciej Orski w Berlin

Karol Nowy wpis

Macie wynagrodzenia pod koniec miesiąca ?

pfff Nowy wpis

Hej, ale jaka panuje atmosfera teraz? Nie ukrywam, ze o dobre stosunki jest dość trudno bo przecież doskonale dbaja o pozytywne relacje między pracownikami.

Wnerwiony Nowy wpis

Potwierdzam jak najgorsze opinie o tym czøowieku. Cisną mi się na usta przekleństwa i brzydkie słowa, gdy myślę o straconym czasie z tym złodziejem i dziadem. Ubolewam, że trudno dojść sprawiedliwości - chętnie bym mu ją wymierzył. Gdyby się okazało, że są osoby chcące stworzyć koalicję na rzecz ścigania tego typu osób, to chętnie się przyłączę. Proszę o kontakt i wypowiedzi w tym temacie, oraz w tym - gdzie i w jaki sposób można w Niemczech walczyć skutecznie o prawa pracownicze itp.??? Jeszcze większego oszusta to tylko jednego spotkałem z Rybnika imć Jurkiewicza. Zatem jeśli jest ktoś chcący obu tym oszustom wymierzy ć sprawiedliwość, to zapraszam do kontaktu ze mną. Pozdrawiam Rysiek

Jarek

Był i jest oszustem i złodziejem . Oszukał tylu ludzi i wątpię by się nagle zmienił.Jak ktoś lubi być oszukiwanym i okradanym to próbujcie. W Berlinie jest już spalony .

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie MK Elektro-Sanitar Maciej Orski? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
kaśka

Obrońca czy naprawde się boisz?gul?To nie osoby oszukane powinny bać się a jedynie ten krętacz.I myślę,że ten czas już nadszedl.A adres zawsze się przyda.Znam typa od podstawówki i myślę,że gul próbuje manipulować naszymi głowami.

warriors88

Znam tego kretacza , i znam również obecny adres zamieszkania. Szwajcarja Langental . Jak ktoś będzie zainteresowany to podam szczegóły.

burasek
@warriors88

Prosiłbym o ten adres.

polus

Jest obecnie w szwajcari. Juz prawie rok

zorientowany

ten koles to przekret ktory nie mial i nie ma skrupulow, potrafil wykiwac nawet najblizszych czlonkow rodziny - brata, siostre, szwagra.kompulsywny klamca i oszust, wzystkim jest winny pieniadze, nie ma dla niego zadnych swietosci.trzymajcie sie od niego z daleka, gdziekolwiek sie nie pojawia wszedzie pozostawia za soba syf, dlugi i komornikow a sam znika. teraz sie pewnie ukrywa bo od pewnego czasu nie daje znaku zycia - a moze ktos go w koncu ogarnal

Jarek Nowy wpis

Człowieku nie pakuj się tam chyba że stać Ciebie na dorabianie kieszeni tego oszusta. Pozdrawiam

turysta

dzisiaj pojechałem i już jestem w domu dopier teraz czytam wpisy na tym forum ,był to faktycznie wyjazd turystyczny duża budowa niemiecki majster nic o nas nie wiedział brakmateriału ,narzędzi żadnych,miała być umowa o pracę,jest własna działalność i płaca od wykonanej roboty czyli dziś z braku materiału zero zarobku,materiał przyjdzie jutro[może po południu] pieniądze dopiero 30 dni po wystawieniu faktury,na mieszkaniu syf

fred

firma nazywa się teraz MK elektro sanitar poza tym się nic nie zmieniło nadal zaliczki wybłagane ludzie co rusz inni po parę dni są iwyjezdżają bez kasy tylko niemcy sie dziwią że taka dobra praca i płaca a polakom nie chce sięę robić

kolejny

Panie [usunięte przez moderatora] tylko jedno. Pewnie ma pan wielką brodę bo ja na pana miejscu w lustro bym nie mógł spojrzeć. Mam tylko nadzieje, że sprawiedliwość dosięgnie pana i panu podobnych niemieckich przedsiębiorców którzy wykorzystują ludzi pozostawiając naiwnych bez środków do życia. [usunięte przez moderatora]

i ja tam byłem

wiem [usunięte przez moderatora] że to czytasz i w głowę zachodzisz kto takie ,,brednie" pisze. Powiem ci jedno sporo osób wykiwałeś cieszysz się bo się udało że niby wielki,, biznes man" jesteś (usunięte przez administratora) wiedz że o jedną osobę za dużo wykiwałeś i masz przesrane do zobaczenia wkrótce

daf

Jest to typowy naciagacz klasyka gatunku dużo obiecuje i na tym koniec.Zajeżdzasz na miejsce do zasyfiałego mieszkania robota jest tylko nie ma komu robic bo juz pouciekali kto sprytniejszy.Zanim sam sie zorientujesz ze robisz za smieszna zaliczke to juz masz kilka dni w plecy nie liczac własnych kosztów.Chłopaki firmy pozakładali to ich zus sciga bo nie mieli za co składki zapłacic.Wyrolował kilkadziesiat osób które pracowały w róznych okresach.Wiem że wział grube pieńiadze za skończone jakimś cudem roboty gdyz niebyło nikogo by pracował na budowie od początku do końca.Jeśli dzwonisz do niego za swoją kasa to albo nie odbiera albo raptownie ma drugi tel i nie moze rozmawiac lub napewno zapłaci tylko jeszcze jemu nie zapłacili itp.Nazwa firmy PERSONAL LEASING MK ale pewnie juz zmienili z synem na inna.Tylko sądy i komornicy moga wyprostowac tego pseudo pracodawcę.

mustang

nie warto pracowac u tego pana wisi pracownikom ok 20.000 euro zecz jasna wszystkim trzeba chodic za nim by dal chociasz 20 euro pracowalem nie polecam spalem na podlodze 16 osob na mieszkaniu i jedna lazienka mi tez nie wyplacil pieniedzy a i nie posiada zadnych narzedzi do pracy obiecuje gory ale na miejscu wszystko wyglada inaczej jest strasznie

Maciej Orski

Jeżeli ktoś lubi korzystać z jednej łazienki w 15 chłopa to jest robota dla niego. Jeżli ktoś lubi \"sprzątać po sobie\" w łazience wodą z wiadra to jest robota dla niego. Jeżeli ktoś ma ochotę tylko przejechać się do Berlina i wrócić to warto odpowiedzieć na ogłoszenie tego pana. Jeżeli warunki socjalne są upadlające człowieka, jeżeli pracodawca nie potrafi nic powiedzieć o pracy którą się będzie wykonywać, jeżeli pracodawca nie wie ilu ludzi zatrudnia, jeżeli pracodawca nic nie mówi o umowie to czy muszę pytać się go czy chociaż płaci?

Zostaw merytoryczną opinię o MK Elektro-Sanitar Maciej Orski - Berlin

MK Elektro-Sanitar Maciej Orski