Opinie o ZeitWerk Personal GmbH (Berlin/Gaimersheim) w Berlin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZeitWerk Personal GmbH (Berlin/Gaimersheim). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ZeitWerk Personal GmbH (Berlin/Gaimersheim) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZeitWerk Personal GmbH (Berlin/Gaimersheim) w Berlin

Na jakie benefity można liczyć w ZeitWerk Personal GmbH (Berlin/Gaimersheim)?

Pracownik Nowy wpis

Premia powitalna, dodatki swiateczne i urlopowe, markowa odziez robocza, bilet firmowy na komunikacje

Elektryk Nowy wpis

ZeitWerk to mój pierwszy pracodawca w Niemczech. Spośród wielu agencji zdecydowałem się właśnie na nich ze względu na konkretne informacje i mily telefon z rekruterem. Uzyskalem odpowiedź na wszystkie pytania, zaufałem i nie żałuje. Pieniądze zawsze przed czasem, koordynatorzy zawsze osiagalni telefonicznie. Polecam!

Waldemar, były pracownik ???? Nowy wpis

Zeit Werk Personal GmbH to ogólnie dobra firma do momentu kiedy nic się nie dzieje. W czasie kowidu przeszli samych siebie gdy zachorowałem na tą chorobę. Najpierw Ostrowski G. wpadł na genialny pomysł żeby przyjechał po mnie ktoś z Wrocławia i zabrał mnie do domu z temperaturą 40 °C. Gdy ten numer nie wypalił po prostu zamówili sanitarkę, którą zawieźli mnie do Wrocławia, zostawili na ulicy bez jakiejkolwiek pomocy, i w ciężkim stanie przeleżałem 2 tygodnie bez chorobowego nawet, i bez rozwiązania umowy ZeitWerk po prostu zakończył ze mną współpracę. O nie, skłamał bym, że bez opieki, bo zadzwoniła do mnie (usunięte przez administratora) Gawkowska i doradziła mi żebym jadł kiszone ogórki, czosnek i pił dużo wody z ogórków. To jest przykład na to, że ZeitWerk potrafi zaskakiwać. Nie polecam.

Były Pracodawca

Nie Polecam tej Firmy. Obiecuja większe zarobki a tu mniejsza płaca.Jak zlecenia nie mają to zwalniają

Opinia
@Były Pracodawca

Taka jest forma zatrudnienia tzw. Zeitarbeit. Jesli nie ma mozliwosci zapewnienia pracy nie blokuje sie mozliwosci znalezienia nowej pracy. Zarobki sa uzaleznione od doswiadczenia, wyksztalcenia, umiejetnosci jezykowych i zaangazowania pracownika. Nigdy firma nie obiecuje tylko jasno omawia warunki i pracownicy od poczatku wiedza jakie warunki zatrudnienia maja. Sprawy dodatkowe i swoja sytuacje oraz mozliwosci podwyzki mozna omowic zawsze indywidualnie w biurze.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w ZeitWerk Personal GmbH (Berlin/Gaimersheim) spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Technik Utrzymania Ruchu
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy ELEKTRYK (m / k) w Deutsche Bahn (062)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Mechanik przemysłowy
QUIP AG
Elektryk

Polecam wspolprace z firma Zeitwerk. Pieniadze zawsze przed czasem, pomagaja gdy ma sie problemy i dbaja o pracownika. Nie moge nic zlego powiedziec!!!

Czy pracownicy ZeitWerk Personal GmbH (Berlin/Gaimersheim) mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Waldemar

Integracja w firmie ZeitWerk to Grzegorz Ostrowski wraz z jego idiotycznymi pomysłami sprawiającymi problemy pracownikom. Chore to stworzenie podejmuje samodzielnie różne decyzje za pracownika (na przykład zarezerwował i opłacił mi pokój w Hamburgu do 23 grudnia wiedząc, że będę chciał zjechać busem do Polski najpóźniej 21 grudnia). W tym poczynaniu G. O. nie było by nic złego, gdyby za ten pokój płaciła firma. Ale tam poszły pieniądze z mojej diety. Proponuję uważać na tego osobnika wrazie przymusowego kontaktu z nim.

Super firma, polecam wspolprace. Wszystko szybko załatwiają, Podziekowania dla zalogi z biura w Berlinie, fachowa opieka!

Jaka umowa obowiązuje w ZeitWerk Personal GmbH (Berlin/Gaimersheim) podczas okresu próbnego?

Zawsze niemiecka umowa o prace na czas nieokreślony

Jestem bardzo zadowolony i polecam

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w ZeitWerk Personal GmbH (Berlin/Gaimersheim)?

Doswiadczenie w zawodze jest duzym atutem i szansa na lepsze wynagrodzenie

Alf

Na to nie licz. To bardzo problematyczne

Izabela
@Alf

witam, co jest problematyczne? posiadanie doświadczenia, którego tak naprawdę docelowo będą wymagać czy o pieniądze chodzi? jakie mają wymogi i co z zarobkami ostatecznie?

Zapracowany

Super firma, polecam wspolprace. Podziekowania dla zalogi z biura w Berlinie, fachowa opieka!

Alf
@Zapracowany

Chwalisz tą firmę, bo masz pewnie Ostrowski na nazwisko, a na imię Grzegorz ????

Witam , czy jest możliwość pobierania u nich zaliczek ? Pozdrawiam

Irena

Dobre pytanie, a w ogóle to jakie jest wynagrodzenie?

Ta, oczywiscie. Co tydzien jest mozliwosc pobrania zaliczki.

@Irena

W zaleznosci od stanowiska i wykonywanej pracy. Najlepiej napisac do ZeitWerk bezposrednio :)

Izabela

Kobietom jakie stanowiska najczęściej wynajdują tutaj? warunki dobre?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w ZeitWerk Personal GmbH (Berlin/Gaimersheim)?

Niemiecka umowa o prace na pelen etat i na czas nieokreslony

Pitu pitu

Brak konkretnych informacji Pchają ludzi gdzie się da Byleby się tylko odczepił

@Pitu pitu

Firma wysyla pracownikow tam, gdzie akurat sa zlecenia. Zawsze mozesz zglosic swoje uwagi pracownikom w biurze jak cos nie odpowiada. Sluza rada i zawsze pomoca w znalezieniu odpowiedniego zlecenia.

Człowiek

Nie chce mi się tego roztrząsać... Jest jak jest ????

Jaki jest styl zarządzania w ZeitWerk Personal GmbH (Berlin/Gaimersheim)?

Ciekawy

czy mozna doprecyzowac pytanie? :)

Elektryk

Najlepszy pracodawca do jakiego moglem trafic na poczatku swojej drogi w Niemczech. Pozdrawiam i Polecam!

Od prawie roku pracuje w ZeitWerk Personal i jestem zadowolony ze wspolpracy, wszystko jest na czas, wyplata rowniez. Mili pracownicy i dysponenci. Polecam!

Henry

Czyli są teraz organizowane wyjazdy do pracy? A co z kwarantanną i jakie warunki bezpieczeństwa są zachowane?

Elektryk

Polecam prace w firmie ZeitWerk. Jestem pracownikiem juz kilka miesiecy, nie mam i nie mialem do tej pory zadnych problemow! Wyplata jest zawsze punktualnie i na czas a to dla mnie bardzo wazne, bo roznie w innych firmach bywalo. Zawsze pomocny personel, takze mowiacy po polsku. Jesli szukacie zaufanej i dobrej firmy do pracy za granica to serdecznie polecam. Pozdrawiam

wrobel

wporzo firma

Sławomir
@wrobel

Co dokładnie oceniasz w swoim wpisie? Pracę w firmie ZeitWerk, czy może Twój wpis dotyczy zupełnie czego innego? Wyjaśnisz mi?

Zostaw merytoryczną opinię o ZeitWerk Personal GmbH (Berlin/Gaimersheim) - Berlin

• Jak się pracuje w ZeitWerk Personal GmbH (Berlin/Gaimersheim)?

Zobacz opinie na temat firmy ZeitWerk Personal GmbH (Berlin/Gaimersheim) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZeitWerk Personal GmbH (Berlin/Gaimersheim)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 10 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZeitWerk Personal GmbH (Berlin/Gaimersheim)
4.5/5 Na podstawie 11 ocen.

ZeitWerk Personal GmbH (Berlin/Gaimersheim)