A 34 Bau + Management
counter
1 9 13 5 1
buk Nowy wpis

rudacz, a na jakie stanowiska tutaj ludzi szukają ? Bo po maturze to nie wiele się da zrobić

alicja Nowy wpis

ja również niestety nie mogę nigdzie konkretnych informacji znaleźć o tych zaliczkach o których wspominaliście, a ciekawi nie to sprawa bo nie wiem w takim razie czy obdarzac ich moim cv i listem motywacyjnym czy nie. najbardziej jednak mnie ciekawi na jak długi okres czasu się u nich podpisuje umowę i jaki jest okres wypowiedzenia

frodo Nowy wpis

właśnie mi też nie bardzo coś mówi ten system z zaliczkami, pytałem trochę znajomych ale oni też się z tym nie spotkali. Czy ktoś mógłby mi cokolwiek wyjaśnić? bo niby chciałbym spróbować roboty w - a 34 bau +, ale no chciałbym wiedzieć konkretnie jak z zarobkami, do kiedy, ile, i czy jakieś premie czy jak?

dyktator wąsów Nowy wpis

jak to, na czym polega dokładnie u nich ta praca zaliczkami? dziwny system jakiś, to znaczy że nie ma regulaminowych comiesięcznych wypłat? trochę boję się po tych wszystkich komentarzach pojechać na taki wyjazd z ta firmą, w poprzedniej jak byłem to było słabo i wpadłem w pułapkę, można na dziś zaufać a 34 bau?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ljudo

jeżeli chodzi o pracę w niemczech dla tej firmy to znajomy u nich był i podobno, nie jest to zweryfikowane w żaden sposób, ale mówił o zarobkach rzędu 400 Euro... Chyba Niemcy wiedzą ile to jest w przeliczeniu na Polskie i zdają sobie sprawę , że takie pieniadze to w Polsce jednak norma dla ludzi ...

berliner

widze ze nie tylko ja nie dostałem swoich pieniedzy, znudzilo mi sie ciagle słuchanie "geld nachste woche" i poszłem (usunięte przez moderatora)tylko ze oni sie zapewne tym nie przejmuja bo przyjda nowi za darmo popracowac, moze by tak sie zebrac i zrobic porządek z (usunięte przez moderatora)

oszukany przez A34

(usunięte przez moderatora)zrobisz roboty na 500-600eur i dostaniesz 100eur zaliczki i na tym koniec ewentualnie uslyszysz "nachste Woche" i tak co tydzien ODRADZAM!!!!!! (usunięte przez moderatora)

Akin

(usunięte przez moderatora) uwazajcie na ta firme, zachecaja do pracy zaliczkami a jak narobisz roboty na pare tys euro to wtedy nawet zaliczki juz nie dostaniesz tylko won!!!!!

ggg

a ile pan pracował i jaką pan prace wykonywał (usunięte przez moderatora)

oszukany

Witam pracodawca jest niewyplacalny za wyplatami czeka sie po 2 miesiace a w obecnej chwili nie chce placic juz wogole twierdzac ze nie ma pieniedzy i musi najpierw swoje straty uregulowac. Szuakam osob poszkodowanych moze jezeli razem sie zbierzemy to wywalczymy zalegle pieniadze moj nr tel. +4915216793172

iza

niewiem prawdopodobnie ludzie pracują i nie dostają swoich pieniędzy tylko zaliczki a pracują po 3 miesiące jak tak można (usunięte przez moderatora) ludzi, niemiesci mi się w głowie moim zdaniem lepiej jak pracuje się tydzień i brać pieniądze a jak niema to podziękować .Niedajcie polaki robić sie w gumy .

wąsik

O co chodzi z tym oszustwem bo jutro mam tam iść do pracy?

pyza20

Witam szukam opini o pracodawcy ,a nic nie mogę znależć,pomóżcie

Zostaw merytoryczną opinię o A 34 Bau + Management - Berlin

A 34 Bau + Management