Opinie o tauron.pl - TAURON Polska Energia w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tauron Polska Energia S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tauron Polska Energia S.A. o rekrutacji.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tauron Polska Energia S.A. w Katowice Ks.piotra ściegiennego 3

czyli co widzę ze nie warto zatrudniać sie przez Agencję????Chodzi mi o Szopienice na ul. Lwowskiej??? Aż tak mało płacą???

Kk
@//

Płacą jeszcze mniej

therock1993

Witam, interesuje mnie jakakolwiek informacja o pracy na stanowisku Telefonicznego Doradcy Klienta w Sosnowcu . Oferta jest świeża ,podobno nie jest to typowa sprzedaż tylko obsługa połączeń w ruchu przychodzącym . Jak wygląda to w praktyce ? Pozdrawiam Adam

TauronWorker
@therock1993

Witam, Praca dla osób które lubią „wyzwania”. Pokora to słowo klucz. Pierwsze zatrudnienie przez firmę zewnętrzną, jężeli jesteś biegły w systemach komputerowych - dasz radę, na szkolenia nie licz nie bedziesz miał czasu - chyba że jesteś "polecony" to będziesz perfekcyjnie przygotowany zanim przystąpisz do stanowiska.. Jak się wykażesz zaproponują, przejscie na BOK i kontakt bezpośrednio z klientem a tutaj to już jak w każdym korpo z bardzo małą możliwością awansu. Cele ustalane przez niektórych szefów na tyle wysokie aby premia nie była za duża do wypłaty, kierownicy oddziałów niekompetentni, odsyłani klienci z "obsługi telefonicznej" chcący tylko uzyskać informację nie są mile widziani, tylko produkty, produkty, produkty. Najgorsze jest to że siedząc za biurkiem nie masz wpływu kto po jaki produkt do Ciebie trafi. Przyjmowanie byle jak byle ilość była duża, w punkcie z dużą rotacją klientów, wiekszy target na umowy. I najważniejsze to jest praca dla mrówek komputerowych wszystko skrupulatnie mierzone, ile czasu spędzasz nad danym petentem, wszystko dokładnie policzone, nawet czas na sikanie jest określony, jak palisz zapewniam oduczysz sie. Człowiek z poza „rodziny” przestaje się liczyć. Pomysły na usprawnienia oddalane, delikatnie mówiąc. Jak masz trochę ambicji to zrezygnujesz, jak jej nie masz poczekasz do odprawy za dobrowolne odejście i też zrezygnujesz :) PZDR były TauronWorker

Hahaha
@therock1993

Hehehe

therock1993
@TauronWorker

Ale dziękuję za obiektywną opinię . Pozdrawiam therock1993

Mientowy

Specjalista ds eksploatacji sieci, jest obecnie rekrutacja w Tauron Dystrybucja. Podpowiecie ile można powiedzieć na rozmowie kwalifikacyjnej? brutto/netto

Weronika

@TauronWorker czy dobrze rozumiem, że według Ciebie większość z pracowników nie jest dobrze przygotowana do objęcia nowego stanowiska? Jak w takim razie wyglądają ich pierwsze dni pracy? Piszesz też, że osoby biegłe w systemach komputerowych dadzą radę. Co rozumiesz przez to określenie? Mógłbyś powiedzieć, kto według Ciebie nie sprawdzi się dobrze w pracy na tym stanowisku?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tauron Polska Energia S.A.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Wie może ktoś przez jaką agencje trzeba aplikować aby dostać pracę w księgowości w Katowicach lub Krakowie?

Kim

Nie polecam pracy w tej firmie. Podwyżkę i awans dostaja osoby z dużymi plecami, pozostali to robole za troche wiecej niz najniższa krajowa. Pracuja tam cale klany rodzin, jeden drugiego wciąga do pracy, nie ważne kompetencje, ważne nazwisko. Kiepski system wynagradzania, mie liczy się efekt pracy, tylko ilość lat przepracowanych, tak wiec najwięcej zarabiają najstarsi jednocześnie najmniej efektywni oczywiście trzeba za nich pracować, bo coraz wieksza ilość obowiązków musi być zrealizowana. Kierownictwo niekompetentne, po co sie wysilac, szkolić, jak ciepła posadka zapewniona. Ogólnie przez złe zarzadzanie atmosfera w pracy kiepska. Nie polecam!!!!

Edi
@Kim

Potwierdzam w 100%

Weronika

@Gopowerpiszesz, że będąc na etacie można liczyć na dodatki oraz dobry socjal. Możesz powiedzieć co się w nich zawiera? Po jakim czasie ma się możliwość przejścia na ten rodzaj umowy? Czy może zależy to od czynników innych niż staż w firmie?

Gopower

Pracy w Tauron Obsługa Klientów nie polecam. Jak traficie na najniższego szczeblu stanowisko w pionie obsługi klienta będziecie niczym mrówka wyrobniczka bez szerszych perspektyw awansu. Jak dla mnie praca męcząca i nużąca nie dająca żadnej satysfakcji i szans na rozwój. Ponad 7h przed monitorem potrafi bardziej zmęczyć niz niejedna praca fizyczna. Nie wiem, jak jest w innych spółkach grupy, ale obsługa klienta lekko nie ma i szacunek dla osób tam pracujących wiele lat za to, że dają radę. Na plus dobry socjal i inne dodatki pod warunkiem, że jest się na etacie.

Weronika

@Kamil widzę, że nikt nie zdążył jeszcze odpowiedzieć na Twoje pytanie. Czy udało Ci się dostać do firmy? Bardzo pomocne będą informacje o tym, jak wygląda proces rekrutacyjny oraz czego można spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej. A może ktoś z obecnych pracowników firmy mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami?

@Weronika

Kamil

Mam pytanie szukam pracy w księgowości w Tauronie w Katowicach, mam pytanie do jakiej agencji składa się CV?

Weronika

Można znaleźć ofertę pracy na stanowisko Starszego Specjalisty ds. Badań i Rozwoju. Co możecie powiedzieć na temat tego jak wygląda praca w tym dziale firmy? Może ktoś z Was już jest w trakcie procesu rekrutacji? Na co warto być przygotowanym przed rozmową kwalifikacyjną?

Kris

Praca w Tauron Polska Energia SA jest przyjemna chyba tylko dla znajomych dyrektorów i prezesów. Cała reszta pracowników to zwykli wyrobnicy. Nie dajcie się oszukać, że coś osiągnięcie w tej spółce bez koneksji. Pracuję już ponad pięć lat, ani razu nie dostałem podwyżki, pomimo że słucham pochwał na temat swojej pracy. O awansie mogę zapomnieć-nie mam znajomości. Nadgodziny nie są płatne, atmosfera jest napięta i nieprzyjazna.

Basia

UWAGA - indywidualni odbiorcy nie dajcie się namówić konsultantom Tauron na zmianę dostawcy w trakcie rozmowy oferują obniżkę opłat za energię lub gaz i że można w każdej chwili rozwiązać umowę to kłamstwo po otrzymaniu umowy okazuje się że są kary za wcześniejsze rozwiązanie umowy. Pozdrawiam Oszukana klientka

Ariel

Rekrutacja do Tauron Cieplo Katowice. Po około dobie od wysłania dokumentów przyszedł mail mówiący o zakończeniu procesu rekrutacyjnego kierowany do kobiety. Jestem mężczyzną więc cały proces oceniam negatywnie

nnn

w dziale ksiegowosci stawka 3000 brutto lub 3200 brutto nie wiem czy dobrze zrobiłam zatrudniając sie hmmm oczywiscie przez agencje...

Weronika

@korona, spotkała Cię taka sytuacja?

korona

oszukują ludzi wysyłają powiadomienia do tych co nie mają o tej firmie żadnego pojęcia i żądają kasy za niby jakieś zaległości UWAŻAJCIE na tą firmę

Jagoda

[Dział marketingu internetowego] Rozmowy kwalifikacyjne to jakaś paranoja. Siedzą tam typowe babki z marketingu, które najchętniej nic by nie robiły i wszystko wiedzą najlepiej, więc jak masz ambicje i aspiracje to szkoda czasu. Same przygotowanie do rozmowy to zrobienie im - UWAGA - makiety podstrony, zrobienie kosztorysu na jakąś usługę internetowej promocji i przygotowanie treści na stronę. W sumie jak chcesz iść na rozmowę, sprawdzić czy coś cię w pracy zainteresuje i nie jesteś zdesperowany to więcej czasu spędzisz na przygotowanie niż jest to cokolwiek warte.

x

aaaa, wydaje mi się że wiem o kogo chodzi , tam jest taka starsza ambitna pani XX która zawsze powtarza że wszyscy dyrektorzy są słabi, bo bez jej podpisu niczego nie zatwierdzą.

zzzzz

praca w tauron wytwarzanie jest praca jedynie dla osób z wąskiego grona znajomych, jeśli masz dyplom, to wybitni specjaliści po maturze zrobią z ciebie osobę umysłowo chorą, sklerotyka, bałaganiarza itd.... będą kazali robić ci tyle wersji obliczeń aż się pomylisz,a jezeli sam sie nie pomylisz, to będą ci w tym pomagać podając błędne dane, przekręcone informacje......., a potem będą cię ośmieszać publicznie i wydzwaniać do współpracowników z negatywnymi i często wymyślonymi opowieściami na twój temat. A koniec historii jest zawsze taki sam...... zwolnisz się, czyli odejdziesz bez prawa do odprawy, a na twoje miejsce przyjdzie ktoś z rodziny albo znajomy przełożonego (bo przecież, to szef grupy wybiera z kim chce pracować a z kim nie chce). No ale nie zapomnij, że zanim pozwolą ci się zwolnić to będziesz musiał przygotować stanowisko dla tego znajomego, czyli wszystkie schematy, procedury, pliki, wykresy obliczenia. A nowa osoba przyjdzie na gotowe i nagle będzie miała wszystko idealnie prowadzone i uporządkowane

Zostaw merytoryczną opinię o Tauron Polska Energia S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Tauron Polska Energia S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tauron Polska Energia S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tauron Polska Energia S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tauron Polska Energia S.A.?

Kandydaci do pracy w Tauron Polska Energia S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tauron Polska Energia S.A.
1.9/5 Na podstawie 72 ocen.

Tauron Polska Energia S.A.