Opinie o Getinge IC PRODUCTION POLAND w Plewiska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Getinge IC PRODUCTION POLAND. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Getinge IC PRODUCTION POLAND o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getinge IC PRODUCTION POLAND w Plewiska

Pracujacy

ja tu 3 rok pracuje na produkcji i oczywiście zawsze człowiek chce więcej ale dowożą, zawsze na czas płacą, jedna zmiana człowiek się nie namęczy.

UWAGA na brygadzistow w tej firmie, falszywi, kabluja i wprowadzaja niezdrowa atmosfere, po czym przychodza i slodko z Toba rozmawiaja. Szczegolnie jeden zwany musztarda, bamber ktory chce sie kablowaniem dorobic...

Mama

Coś pięknego...

Gregor

Dla mnie to bardzo dobra firma, pewnie można mieć nieco odmienne zdanie bo ideałów nie ma!

Sebastian
@Gregor

Wypowiadałeś się kilka miesięcy temu, ale Twoje zadowolenie z zatrudnienia, może zachęcić przyszłych pracowników do aplikowania. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/getinge-ic-production-poland-sp-z-o-o,20637 jest kilka ofert pracy. Miedzy innymi firma szuka inżyniera do spraw walidacji, specjalisty do spraw jakości i bezpieczeństwa wyrobów i stażysty w dziale jakości wyrobów medycznych. Warto tam zajrzeć i znaleźć coś interesującego dla siebie.

Aneta

W firmie Getinge trwa rekrutacja pracowników na stanowiska: specjalista do spraw controllingu, specjalista do spraw zakupów strategicznych, asystentka do spraw administracji. Pracodawca gwarantuje pracę w międzynarodowym środowisku, dobrą atmosferę, możliwość szkoleń i rozwoju, współpracę w oparciu o umowę o pracę, elastyczny czas rozpoczęcia pracy i pakiet socjalny. Jeśli chcecie uzyskać informacje w sprawie wolnych stanowisk i rekrutacji odwiedźcie stronę firmy. http://ic.getinge.com/pl/O-nas/Kariera/

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Getinge IC PRODUCTION POLAND na stanowisko Specjalista ds. zakupów operacyjnych? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
Pracowujacy

To zależny co chcesz. Ja pracuje ponad 3 lata i nie narzekam. Sa podwyżki, jedna zmiana.

BABA JAGA
@Pracowujacy

PO PROSTU WAZELINIARZ I TYLE W TEMACIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aneta

@BIUROKRATA, przypominam Ci , że znajdujesz się na forum, na którym wymieniamy się informacjami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacjach. Nie ma tu miejsca na prywatne rozmowy nie na temat. Jeśli masz do dodania jakąś opinię o firmie to zrób to. Pomożesz innym osobom poszukującym pracy.

BIUROKRATA

ENDRIU UWAZAJ ZEBY CI TA WYSTAJACA SLOMA Z BUTOW SIE KIEDYS NIE ZAPALILA HAHAHA!!!

A jakie opinie jeśli chodzi o pracę biurową? Widzę że ogłaszają się jeśli chodzi o zaopatrzeniowców. Jaka atmosfera i zarobki?

xyz

Firma nie najgorsza. 2 tys na rękę dają a nikt tu sobie rękawów nie wyrywa, do tego karta na siłownie i lekarze prywatni i kasa na wczasy i święta. 6-14 i do domu :)

Robol

Cóż jedni przychodzą drudzy odchodzą... i co tu się dziwić jak na start dostajesz 2200 brutto czyli najniższą krajową za poważną pracę , bo w końcu montujesz maszyny odpowiedzialność jest , ale zapłacić uczciwą stawkę to już nie bardzo i szukają białych murzynów , sorry ,ale czasy się zmieniają a koszty życia co raz wyższe , Myślę że jak osoby z mniejszych miejscowości mieliby opcję na zmianę pracy za lepszą stawkę to by uciekli taka prawda , ale mają związane ręce trochę a tu jest przynajmniej darmowy dojazd jeden z niewielu plusów tej firmy bo drugim jest 1 zmiana

Nie polecam

Firma to dno. Zarobki 2200 brutto + 450 brutto czyli mniej więcej zarobi sie 1900 do 2000 tys zl. Robi sie za niecale 10 zl na godzine majac funkcje montażysty + pracownika gospodarczego (nie maja ludzi). Autobusy dziwnie kursuja, trzeba sie dopytywac gdzie jedzie itp poniewaz sa tylko cyfry umieszczone na autobusach albo kierowcy nie wiedza kto jakich ludzi odbiera. Administracja wogole nie istnieje. Nic nie wiedza a jak sie osoba dopyta wielkim zalem odpowiedza. Ukierunkowana firma na wyzysk i nie dbanie o pracownikow. Na dluzszy okres firma meczy swoim nie profesjonalizmem. NIE POLECAM FIRMY

JACK

JAK MOZE ZOSTAC KIEROWNIKIEM KTOS KTO POL ZYCIA CHODZIL W GUMOFILCACH I BERECIE Z ANTENKA POMYSLCIE SAMI WESOLYCH SWIAT

ALFONSO

wesolych SWIAT BOZEGO NARODZENIA WSZYSTKIM DONOSICIELOM I DUPOWLAZOM Z GETINGE ZYCZY PRACOWNIK

BYLY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JESTEM SZCZESLIWY ZE JUZ TAM NIE PRACUJE NIE MUSZE JUZ SIE PODLIZYWAC TEMU PASKUDZIE ANDRZEJKOWI !!!!!!!! TROCHE MNIE SUMIENIE GRYZIE BO DONOSILEM I TO SZCZEGOLNIE NA JEDNEGO PRACOWNIKA Z KOSCIANA SORKI STARY ZA TE BZDURY KTORE GADALEM ALE SAM WIESZ JAK TAM BYLO !!!! WESOLYCH SWIAT BOZEGO NARODZENIA

Anarch

Dobrze się pracuje pod okiem kamer?

Kryspin
@Anarch

A twojej starej pod latarnią?

K:)K

A pączki dają jeszcze za free w ramach podziękowań za wyrobioną normę ?? zamiast kasy ? bo z opinii to widzę też że bagienko rodzinne się zrobiło a ile tych gumowych uch przybyło szkoda gadać , no cóż na produkcji w tych marnych piniondzach z premią 1900 zł to trzeba się opierdzielać i pić kawuche byle nie na hali bo cie Andrzejek dorwie zły :)

ELIZABETCH

OGOLNIE DO TYLKA CO BEDE MOWIL FIRMA RODZINNA UKLADY UKLADZIKI KABLOWANIE I DONOSICIELSTWO NA PORZADKU DZIENNYM WIELU PRACOWNIKOW BY POWIEDZIALO PRAWDE ANDRZEJKOWI W TWARZ ALE BOJA SIE O PRACE TAKA JEST PRAWDA !

MALINKA

FAJNA FIRMA PRZYCHODZISZ DO PRACY I OD RAZU KAWKA I TAK MIJA GODZINKA POTEM PRACA TAK CZTERY GODZINKI NASTEPNE TRZY TO SCIEMKA I DO DOMU (usunięte przez administratora) MOWIE WAM A CO DO KIEROWNIKA ANDRZEJKA N NO COZ ZAWSZE TRZEBA MOWIC ZE MA RACJE I MASZ SPOKOJ DOBRZE ZE KAMER NIE MA A ZAROBKI TO NIESTETY JAK KTOS UMIE LIZAC ROWA A JEST TU TAKICH SPORO TO PONAD DWOJKE WYCIAGNIE

Jack

Sadze ze, przez zjechanie sie kilku aut z dostawami w jednym czasie, w zadnym zakladzie, magazyn nie rozladuje kierowcow od zaraz, obowiazuje pewna kolejnosc a sa chlopcy za kolkami tych aut ktorzy pewnych rzeczy nie rozumieja, moze brak wyobrazni, ale mysle ze doswiadczenie z biegiem czasu nabyc mozna. Sa to tak zwani pajacyki ktorzy nie wiedza co to awizacja, podobnie jak oderwani od pluga.... Pozdrawiam Chlopcow, zycze szerokosci.

Bba

Magazynierowie to tylko usiąść pogadac a jak przyjedziesz sie rozladowac to wiecznie czasu nikt nie ma bo trzeba przy regalach albo na dworze w telefonie siedziec a najbardziej to zmiana na magazynie Karola.

No name
@Bba

Szanuj prace kolego - Bba, jak matke, bo masz tylko jedna.

Zostaw merytoryczną opinię o Getinge IC PRODUCTION POLAND - Plewiska

• Jak się pracuje w Getinge IC PRODUCTION POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy Getinge IC PRODUCTION POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Getinge IC PRODUCTION POLAND?

Getinge IC PRODUCTION POLAND