Opinie o Valeo w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Valeo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Valeo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Jarocin

kiwałek

Może i (usunięte przez administratora) jest a nie firma ,ale do wszystkich tu nie zadowolonych,sam jestem niezadowolony, gdzie dziś znajdziesz lepszą ???? nie w tym kraju ,pracowałem w różnych firmach wszędzie jest tak samo ,pracowałem w firmie Ranstad przy unilever w Katowicach,tam dopiero [usunięte przez moderatora],zapiepszało sie jak wół na margarynie ,raz była praca raz nie,autobus pracowniczy trzeba było płacić około 200 zł,czy pracowałes cały miesiąc czy nie,Pracowałem w Unimięsie tam to samo praca po 12 godz,czasem sie kończyło w nocy o 2:00,i tak szybkie spanie i do pracy W Fabloku też[usunięte przez moderatora]pracujesz a wypłaty niektórzy do dziś nie widzą Tylko co dalej, zamkną valeo czy nie, kogo to będzie obchodzić,w pośredniaku troche nas przybędzie,i znowu gdzieś szukanie roboty za grosze i następne narzekanie.Jakie macie propozycje ,może chętnie się do was dołaczę,

pracownik99

nie wie ktoś czy będą w najbliższym czasie przesniesienia pod valeo?? spod agencji....

rafi

Praca okropna ja nie boję się pracy ale np na przodach jest ona nie do wytrzymania , (usunięte przez administratora) ,większość pracuje bo musza utrzymac rodziny ale jest ciężko ,a w dnich kiedy maszyny nawalają i nie ma komponentów to lepiej uciekac i nie pokazywać się na oczy bo nagonka z każdej strony ,na setki przejżanych komponentów jak znajdą jeden zły to od razu straszą zwolnieniem .Osób zadowolonych z tej pracy to jedea na 100 .Najlepiej to postawili by człowieka na bite 8 godzina bez praerwy (z tą odwieczny problem ) bez sikania picia i jedzenia bo produkcja najważniejsza .Powinny byc tutaj niezapowiedziane kontrole a nie tak że oni wiedzą o audytach i wszystko jest ok ale tylko w tym dniu a tak to jedna wielka kicha.Ludzie podkopują się nawzajem

sławek

tak tak chodzą słuchy że jeden obecny menager załatwia rodzinie prace

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Valeo? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Specjalista ds. IT
Olsztyn
Indykpol S.A.
fast

a co Ci kierownicy teraz robią innego?

przejuj sie sobá a nie karierowiczami ,jesli ktos zajmuje jakis stolek widocznie sie mu nalezy ,nikt nikomu na piekne oczeta nic nie daje ,analizujac Twoja wypowiedz i zachowanie mozna byc stwierdzic ze ze znalezieniem innej pracy tez bedziesz mial nielada problem o ile juz go nie masz bo w przeciwym wypadku bys przeciez -cytuje \"w tym [usunięte przez moderatora](usunięte przez administratora) \"nie pracowal .

val

ciekaw jestem gdzie te wszystkie niunie karierowiczki znajda prace,jak sie ten[usunięte przez moderatora]..,rozleci

kumaty

[usunięte przez moderatora]racuje poltora roku i to najgorsze poltora roku i tak jak powyzej zaluje ze straciłem te poltora roku! ale juz nie długo ! [usunięte przez moderatora]i tych (usunięte przez administratora) karierowiczow nierobów !

buhaion

To, czy Valeo w Chrzanowie zamkną, to jest to tylko i wyłącznie decyzja Angers. Pewne projekty są już przewożone do Rumunii - wiadomo, tańsza siła robocza, co było podobną sytuacją, gdy otwierano zakład u nas. Z pewnych źródeł wiem, że istnieje ryzyko, że Valeo zostanie zamknięte. Jest to uzależnione od naszych wyników u klienta, które są różne - zależy od projektów. A decyzja o tym zostanie podjęta przed 2016.

Seba

Oby do tego nie doszło co piszą w dzisiejszym Przełomie.Szkoda fabryki ( ma dziś 8 lat ) i rynku pracy, może nie płacą za wiele ale jest PRACA W niedalekiej przeszłości podobnie było w Fabryce margaryny w Trzebinii. ( pracował tam ktoś z mojej rodziny )Ludzie tam pracujący (robotnicy fizyczni ) mieli więcej informacji o zamknięciu i przeniesieniu produkcji do Szopienic niż sama kadra kierownicza lub związki zawodowe. Mówiono o zamknięciu fabryki a były prowadzone jeszcze inwestycje.Do końca nikt nie wierzył że tak się stanie i zamknęli wyburzyli zakład.Władze Chrzanowa powinny zainteresować się tym problemem,jak utrzymac tą Fabrykę- oby nie za póżno

Robert

Witam, Co do zamknięcia Valeo w 2016r, to plotki w zakładzie chodziły już od dawna. Niektóre działy próbują wywieźć od roku i tylko jak narazie przekładają to w czasie. Jak narazie nic nie jest potwierdzone, aczkolwiek żaden pracodawca nie będzie się tym chwalił. Pożyjemy, zobaczymy. Zobaczymy co z projektem m.in. A7 bo jak narazie maszyny i stan rozru (usunięte przez administratora) tego projektu jest moim zdaniem opłakany.

kasandra,ronaldo,kurza stopa

dojeżdza z krakowa wiele osób. napisz na tablicy ogłoszeń przy szatniach , ktoś Cie napewno zabierze

róża

Pracownik roku :) - 2012-06-03 17:50:35 Nie ma teraz wogole przyjec! W tym miesiacu zwolnili 1200 osob spod firm!! To jest jakas masakra!!Co za brednia?!!! Skąd ci się te 1200 osób wzięło skoro w Valeo robi 1500? czyli 300 zostało? Zastanów sie co piszesz...

valeo

dojeżdza ktoś z krakowa do chrzanowa do valeo

dsad

1200 osob? cos ci sie chyba pomyliło !

Pracownik roku :)

Pracownik roku :)

W Valeo wszyscy o tym wiedza :)

przeslij prosze (usunięte przez administratora)

podaj na email (usunięte przez administratora)

briko

dobrych kierowników już mało zostało, albo wylecieli albo robią już co innego, zostali karierowicze i funie co nie tylko chęcią zasłużyły na miejsce tam gdzie są

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Jarocin

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Valeo