Opinie o Motivation Magdalena Bożek w Siedlce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Motivation Magdalena Bożek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Motivation Magdalena Bożek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Motivation Magdalena Bożek w Siedlce

Ewa Nowy wpis

Polecacie tą szkołę z tego, co widzę. Widzę też, że lektorzy pozytywnie wypowiadają się tamat współpracy. Może ktoś powiedzieć o zarobkach? Ile one wynoszą?

Danuta Nowy wpis
@Ewa

Nowy miesiąc nowe możliwości :)

Danuta Nowy wpis

Jestem byłą kursantką i mam same dobre wspomnienia. Lekcje wykorzystane w 100% i oczywiście dostosowane były do mnie.

Ula Nowy wpis

Mam wrażenie, że konkurencja inspiruje do tych złośliwych wpisów. Zawsze można wyjaśnić wszystko u źródła a nie na forum pracowniczym.

Uczeń

Zastanawiam się czy szkoła nadal funkcjonuje, opłaciłem zajęcia na rok z góry, niestety od pewnego czasu nie ma kontaktu ze szkołą, czy uda mi się odzyskać pieniądze, tego nie wiem.

hej
@Uczeń

nie jestes jedynym poszkodowanym. ta firma to zlodzieje

Brałeś udział w rekrutacji do Motivation Magdalena Bożek. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Siedlce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Merry

Ile oferują kasy na godzinę?

Choracy

Wiecie czy firma potrzebuje aktualnie nowych ludzi?

Ola

Moja współpraca z motivation jest zasadniczo krótka, bo nie ma jeszcze nawet roku. Jednak to co spotkało mnie ze strony właściciela pana (usunięte przez administratora)warto opisać. Byłam w bardzo trudnej sytuacji materialnej, świeżo po przeprowadzce do innego miasta i do tego na urlopie macierzyńskim. Nie mogłam znaleźć uczniów, telefon milczał bo konkurencja na rynku korepetytorów duża. Bardzo bałam się pracy online, że stracę tylko czas i nie dostanę wypłaty. Ale i tak nie miałam nic do stracenia. Złożyłam cv i odezwano się do mnie. Po tygodniu rozpoczęłam zajęcia. Pan (usunięte przez administratora)bez problemu dał mi zaliczkę za przepracowane lekcje mimo że w umowie wypłaty są 1xmiesiącu. Kiedy poprosiłam Go o więcej uczniów, nie sądziłam że może być ich aż tylu :) Moje problemy finansowe na szczęście są już za mną, ale nie zamierzam rezygnować z nauczania w motivation! Jestem bardzo zadowolona ze stawki godzinowej, pomocy przy przygotowywaniu lekcji i ludzkiego traktowania lektora. Praca jest wygodna, bo nie muszę wychodzić co rano do pracy, tylko uczę w domu przed komputerem. Moim zdaniem firma godna zaufania, właściciel miły i pomocny, inni lektorzy super, uczniowie rownież i pieniądze też fajne. Polecam.

Darek

Jakieś podpowiedzi o zarobkach czy też coś z socjalu macie?

Wiktor

T.P.
@Wiktor

Wiem, że szukają lektorów. Najlepiej zadzwonić i być sobą :)

T.P.

Pracuję jako lektor 1,5 roku i jestem zadowolony ze współpracy pod wszystkimi względami- kontaktu z sekretariatem i metodykiem, stawką godzinową, wypłatą na czas i zmotywowanymi uczniami.

Szkoła z pasja i kreatywnością, polecam wszystkim

Witek

Czy szkoła potrzebuje pracowników? Może ktoś słyszał?

Joanna

Jestem mamą i szukałam kursu przez Skype ,żeby nie musieć wychodzić z domu i szukać opieki dla dzieci. Chciałam podszkolić angielski przed powrotem do pracy. Przyznam szczerze, że moje oczekiwania zostały spełnione w 200%. Super atmosfera i zajęcia w pełni po angielsku. Polecam

Patrycja

Ja również bardzo polecam :)

Ada

Jeśli ktoś szuka współpracy z uczciwą szkołą językową online to śmiało mogę polecić Motivation.

Tomasz

Super szkoła! Polecam