Inżynier Serwisu Obrabiarek Laserowych

Siedlce
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa14.06.2024
Tryb pracystacjonarna, mobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria, produkcja

Wstęp

  • Dla naszego klienta, międzynarodowego producenta obrabiarek CNC, do działu obrabiarek laserowych, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko: Inżynier Serwisu Obrabiarek Laserowych

Obowiązki

  • Wykonywanie przeglądów okresowych i napraw serwisowych obrabiarek laserowych,
  • Wizyty serwisowe u klientów,
  • Uczestnictwo w uruchomieniach maszyn,
  • Szkolenie operatorów maszyn w zakresie zasad ich funkcjonowania, możliwości technicznych i prawidłowego użytkowania,
  • Skuteczne oraz terminowe rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Wykonywanie prac administracyjnych związanych z codziennymi obowiązkami,

Wymagania

  • Ogólna wiedza techniczna z zakresu elektromechaniki,
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie serwisu maszyn przemysłowych,
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub student ostatniego roku, ewentualnie wykształcenie średnie poparte praktyczną wiedzą z zakresu procesów obróbki metalu,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów natury technicznej,
  • Dociekliwość w zakresie budowy i zasad działania urządzeń,
  • Duże poczucie odpowiedzialności, sumienność,
  • Umiejętności organizacyjne,
  • Prawo jazdy kategoria B

Oferujemy

  • Liczne szkolenia produktowe,
  • Samochód służbowy również do użytku prywatnego,
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, pakiet emerytalny,

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Elastyczny czas pracy
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Służbowy samochód do użytku prywatnego