Opinie o Pollux w Roosendaal

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pollux. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Pollux o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pollux w Roosendaal

mix

zdecydowanie warto polecić tą firmę. To naprawdę uczciwy pracodawca, wszystko jest tutaj zawsze dograne we wszystkich szczegółach i pracownik wie czego może się spodziewać.

Kunn
@mix

Ile ci zapłacili za tą opinię Patolluxs to (usunięte przez administratora) nigdy nie wiesz czy pójdziesz do pracy a wypłaty są tylko dla tego miesięczne aby ludzie nie mogli tak szybko zmienić agencji za 4 tygodnie pracy 500 € i pełno (usunięte przez administratora), kryminału

Darek B

Mam pytanie do was dlaczego wy tak oszukujecie ludzi pracowałem od 7 do 15 przez trzy dni i zarobiłem 40 euro jesteście najgorszą agencją jaką poznałem. A moich agencji było tylko dwie. I po takich przejściach doszedłem do wniosku że wracam do Polski Ale obiecuję wam to że tego tak nie zostawię już papiery są uszykowane czekam tylko do środy i wtedy sprawa będzie w sądzie. Została nagrana Pani lekruterka tak pięknie mówiła a co innego wyszło. Jeżeli do środy nie dostanę wyrównania za moje przepracowane godziny to naprawdę będzie dla waszej agencji źle. Pozdrawiam

Potencjalny kandydad na wyjazd
@Darek B

Chciałem wychechac przez Pollux ale się zastanawiam czy warto skoro są takie opinie i czy faktycznie płacą raz w miesiącu

Amanda Nowy wpis

Hejka. ;) bardzo proszę o opinie odnośnie pracy w Roosendaal jako Orderpicker. Mam już doświadczenie z innego zakład i o ile będzie w miarę lekko to chętnie wezmę nadgodziny. jak tamtejsze normy oceniacie?

Paweł Nowy wpis

Cześć czytając nie które wpisy aż chce mi się śmiać Ale wiem czemu tyle negatywnych opinii Zwłaszcza od ludzi którzy nie doczytują kontraktów i np używają służbowych samochodów jak swoich prywatnych a potem płaczą skąd ta kara. Pracuje w polluxie blisko 3 lata i miałem tylko jeden zgrzyt który szybko się wyjaśnił i zostało naprawione Jak chodzi o zarobki to pozytywne Ile wyrobisz tyle zarobisz nie chce się komuś pracować no to nic dziwnego że nie zarobi Niewiem skąd opinie o (usunięte przez administratora) albo jakieś inne oszczerstwa. Jak dla mnie Agencja bardzo dobra i polecam ją każdemu normalnemu człowiekowi.

Siemanko. Potrzebuje się dowiedzieć na jakie miasto szukają montera sprzętu gospodarstwa domowego. Niby mam ofertę od agencji ale opis mi się nie wyświetla nie wiem czemu. fakt faktem to spokojna robota jakaś?

Emilia

zadzwoniłam do agencji z prośbą o pracę ,pani z obsługi w Opolu mówiła coś co nigdy nie miało miejsca i nie przyjmowała argumentów,jeśli w ten sposób pozbywają się ludzi rekrutujących do pracy to nie wiem czy to jest agencja której można zaufać,pani z obsługi w Opola bardzo argoncka.

@Emilia

Z tym, że nie lapie do końca tej opinii. wyjaśnisz co nigdy nie mogło mieć miejsca? Chodzi o jakieś konkretne warunki pracy? i tak po za tym to czy rekrutacjami zajmuje się tylko jedna osoba? Jeśli nie to czy można prosić o ewentualną podmiankę?

Zadzwoniłam do agencji i powiedzieli przy rekrutacji że nie dojechałam do pracy przez ich agencje gdzie nigdy nie było miejsca takie wydarzenie bo pracowałam przez kilka lat w jednej firmie,i od razu mnie przekreślili,nie słuchając żadnych argumentów.

Tak wybiórczo podchodzą do kandydatów? Chodzi mi o to, że nie dają drugiej szansy nawet jeśli komuś podwinęłaby się noga? Ciekawi mnie ile osób pcha się na jedno miejsce w takim razie. Pani rozmawiała tylko z jedną osobą? Ciekawe co by było gdyby ktoś inny obsługiwał? Miał ktoś podobnie?

Doris Nowy wpis

Ja dostałam druga szansę od polluxa. Wyjechalam bez slowa w lutym a od marca dostalam nowa prace.

Magazynier

Jaka rozmowa rekrutacyjna, to spotkanie trudno nazwać jakąkolwiek rozmową, Gdyby mogli to by zabrali dokumenty i zapierniczaj jak parobek w Afryce. Brak czasu na przeczytanie umowy o prace, a dzień po to już było po wszystkim. Nigdy więcej takiej firmy!!!

logo firmy Pracownik magazynu odzieżowego
Roosendaal
Strefapracy.com Sp. z o.o.
logo firmy Brukarz z językiem angielskim i VCA.
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Magazynier
Roosendaal
Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Pollux? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Czy więcej osób może się zgodzić z ta ostatnia opinia, że podczas współpracy mogłoby być coś nie tak? jeszcze wcześniej jedna Pani pracą się interesowała i miała nawet ofertę. niby było to w listopadzie, ale gdy teraz odwiedzam ich główna stronę to mi niczego na Holandię nie wyświetla. Wszystkie miejsca są zajęte? W jakim sezonie będzie ich najwięcej?

Darek B

Nauka

Bo prawdę pisze

Honorata
@Nauka

mówisz? i co po takim czasie to była już jakaś sprawa tak jak zostało to zapowiedziane czy nie bardzo? wiadomo coś na temat przyszłym warunków pracy? mam na myśli kolejny rok, tu w agencji w ogóle coś się w czasie zmienia?

@Darek B

Pewnie zakwaterowanie i ubezpieczenie zjadło resztę. 3 dni przepracowales to się nie dziw że 40 euro Ci zostało. Też słyszałem dużo złego o tym polluxie ale póki co zaproponowali mi najlżejsza, najlepiej płatną pracę i najlepiej wyglądający pokój z tego co miałem dotychczas w holandii A na palcach jednej ręki już tego nie policzę. Ile Ty masz lat żeby naiwnie łykać jak pelikan wszystko co Ci w agencji powiedzą ? Przecież to jest wiadome że zrobią wszystko co mogą na granicy prawa żeby Cię ściągnąć do siebie bo mają z Ciebie pieniądze.... Po za tym dostałeś pewnie salaris to tam wszystko co ma być to jest, jeśli czegoś nie ma to się dzwoni do nich i o tym mówi A nie na forum się żalisz

Potencjalny kandydad na wyjazd

mix

Eryk
@mix

Dokładnie, u mnie zawsze było tak, że co na umowie to w rzeczywistości i to było i jest dla mnie mega ważne, bo wiem czego się spodziewać.

Patryk
@mix

Uczciwa ? To właśnie temu biuru był poświęcony jeden z programów TVN? Ostrzegali Polaków przed tym biurem ? Dziwne.

Atlasss
@mix

Nie, pracowałem tam 8 miesięcy, i co miesiąc miałem problem z wypłatami, z naliczaniem godzin, sam musiałem wyjaśniać w firmach gdzie są moje godziny,(usunięte przez administratora)

Slawek
@Atlasss

Jeśli pracujesz przez Polux to musisz się przyzwyczaić do nie uczciwego naliczania godzin.

Kunn
@mix

Niestety chyba nie załapałem… o jakie błędy chodzi? jedyne o których ostatnio ktoś pisał to te na stronie www, kandydat chyba miał wtedy jakieś problemy. tutaj gdy jakiekolwiek występują to jak szybka występuje reakcja w celu ich naprawienia? I jakie są przykładowe z pracy?

Czy ktoś pracuje przez Pollux zakwaterowanie w OSS na bungalach Hotel de Hadenhof

Nie wiem jakie są teraz relacje miedzy kandydatem a biurem, ale czy ktoś mógłby mi opisać atmosferę jaka bezpośrednio w nim występuje? Mam doświadczenie w rekrutacjach i jak na razie patrzę za czymś dla siebie a widzę, że nagle zainteresowanie na forum się zaczęło. Z czego wynika? do samego biura tez są rekrutacje?

Pollux

Pani z obsługi bardzo bardzo nie miła, to jest oszukiwanie ludzi.

Czy Pollux zapewnia kartę multisportu?

asdf

Cześć, ktoś w ogóle jeszcze jeździ? gdy tak spojrzałem na te ostatnie opinie to się zastanawiam nad prowadzoną działalnością. chciałem sprawdzić oferty na stronie ale jakieś błędy mi wychodzą, przy Holandii jak i Polsce. Ktoś pracował jeszcze niedawno i da znać czy te wyjazdy jeszcze w ogóle się odbywają?

Majstro

Margines Społeczny (usunięte przez administratora) ,kryminaliści, ćpuny ,i warunki mieszkalne to jakieś nieporozumienie Biuro ,brak profesjonalizmu,przyjmują nawet bez cv każdego jak leci

Jak się pracuje z ludźmi z Pollux?

Gilgamesz

Biuro wgetacyjne, nie do zarabiania - 3/4 pracowników to ludzie, z kryminalną przeszłością lub uciekający przed wyrokami, ci którym w Polsce groziła by bezdomność i więzienie. Pozostałe to normalni pracownicy, co dali się zrobić i nie słuchali ostrzeżeń byłych pracowników. W Dorst Hotel przypominający polski półotworek (zakład karny półotwarty)

Dariusz
@Gilgamesz

Jak to nie do zarabiania? To wcześniej przed wyjazdem nie wiedziałeś jakie będą zarobki? Czy dopiero na miejscu dogrywane były warunki finansowe? Zakwaterowanie też kiepskie czy z tym lepiej?

Bad
@Gilgamesz

Najgorsza agencja,jak zrezygnujesz z ich lokacji i idziesz na swoje to już w ogóle jesteś nikim,w odróżnieniu do agencji holenderskich gdzie traktują Ciebie z szacunkiem.Najgirsza (usunięte przez administratora) na Nispen ,gdzie (usunięte przez administratora)mają szacunek u koordynatora,tzw.Andrzeja

Ryba
@Gilgamesz

Nigdy w tej agencji nie pracowałem ale słyszałem od wielu znajomych że jest dokładnie tak jak mówisz zarówno Ty jak i inni przedstawiający negatywne opinie.

Znachor

No tak. Np jak nie pójdziesz do pracy i tego nie zglosisz odpowiednio wczesnie to wysyłają Ci upomnienie na maila z paroma słowami otuchy ;)

Honorata
@Znachor

Upomnienie ze słowem otuchy? aż chciałabym zobaczyć jak to konkretnie wygląda. :D tak w skali od 1 do 10 to trudno się tu do was dostać? i w sumie to często się to zdarza czy to taka anegdotka tylko?

@Honorata

Tzn to było stwierdzenie o zabarwieniu lekko sarkastyczno ironicznym z tymi slowami otuchy ;d Natomiast moglem rownie dobrze zostać zwolniony a tak sie nie stało. Niewiem czy często bo jestem tu parę dni pod polluxem. A czy ciężko? Teraz to wszędzie ciężko znaleźć cokolwiek bo najgorszy czas w Holce i nie ma praktycznie żadnych ofert. I tu Pollux ma kolejny plusik że się odezwali z ofertą i nie zrobili mnie w kule.

Zero szacunku

Wypłaty są miesięczne a zaliczki są w piątek a że dzisiaj mamy Wielki Piątek dużo ludzi nawet nie ma na jajko na święta bo agencja oczywiście przelewy zrobiła ale pieniądze dopiero we wtorek przyjdą. Firma co siedzi wiele lat w Holandii ma głęboko w (usunięte przez administratora) pracowników jak zaliczki były by realizowane w czwartek dzień przed zamknięciem banku bo sytuacja wyjątkowa mamy Wielkanoc dużo agencji tak robi aby pracownik nowy czy jakiś stały pracownik z długami bądź problemami finansowymi miał pieniądze ale pollux nie. Po 8 miesiącach w tej firmie(do pracy zawsze 5 dni w tygodniu, nigdy sicka nigdy nie zaspałem nigdy nie miałem problemu z alkoholem nigdy trawki nie paliłem mogę powiedzieć DZIĘKI POLLUX SUPER ŚWIĘTA zostałem bez pieniędzy bo co tydzień wysyłam pieniądze do moich dzieci 3 razy z zaliczek i raz z wypłaty. Macie problem z ogarniętymi pracownikami bo 75% to (usunięte przez administratora) narkomani i ludzie z ulicy z brakiem szacunku dla pracowników będzie tylko więcej (usunięte przez administratora) bo ja po tych świętach wyjeżdżam i na pewno nie ja jeden. Powodzenia w rekrutacji

@Zero szacunku

Moja żona pracuje w pollonux. Chce żebym przelał jej pieniądze z Polski bo nie ma za co żyć. Ps. Za granicę chyba się wyjeżdża po to aby zarobić, a pollux nie chcę rozwiązać umowy. Proszę o kontakt. Więcej szczegółów pod numerem 503875654 Pozdrawiam Marcin

Zeman
@Marcin

Nikogo nie dziwi , to norma żebractwo Ci którzy nie mają nikogo w Polsce są skazani na ulicę. To Polux właśnie.

Sars
@Zero szacunku

Po 8 miesiącach w nl nie stać Cię na jajka? Masz 0 na koncie że nie przetrwasz 3 dni. Masakra. Ale na piwko i fajki zawsze jest prawda?

Agnieszka
@Sars

Dlaczego tak piszesz? Większość firm stara się wypłacić wynagrodzenie tak, żeby ludzie mieli na Święta.... Czy na Boże Narodzenie był ten sam problem?

Bad
@Zero szacunku

To prawda ,wola (usunięte przez administratora)na lokacjach ,bo interes kwitnie ,koordynatorzy sami są (usunięte przez administratora)

Magda

Hej, czy ktoś pracował w firmie Pollux jako pracownik logistyczny ? Rozważam wyjazd, jeśli ktoś coś wie będę wdzięczna za opinie.

Para
@Magda

Przyjechałem ze swoją dziewczyną tutaj na logistykę i czekamy drugi tydzień na prace oddalone o 120 km. Nie polecam ludzie na domku co drugi dzień do innej pracy chodzą. Dobrze ze znaleźliśmy inna agencje i się przenosimy. Najgorsze biuro (usunięte przez administratora)

@Para

Jakby się dowiedziało Co nie co do jakiego kraju się jedzie i jak jest z praca w tym okresie czasu czyli od października do połowy lutego to by was to aż tak nie zdziwiło... Mam wrażenie że te niektóre negatywne opinie to piszą jakieś życiowe ofiary losu albo ludzie po 50 którzy nie odnaleźli się w teraźniejszości

Zostaw merytoryczną opinię o Pollux - Roosendaal

• Jak się pracuje w Pollux?

Zobacz opinie na temat firmy Pollux tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pollux?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 25 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pollux?

Kandydaci do pracy w Pollux napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pollux