Opinie o Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. w Szczecin

Czeski film

I co tu dalej Panowie i Panie

ciekawy

Jakie stawki w Enerpol?,warto się fatygować na kilka tygodni?

zły

są jakieś gwarancje że spółka zapłaci jak zdecyduje się przejść?

Witam zastanawiam sie gdzie podzali sie super kierownicy z st3. Zawsze mieli najwiecej do powiedzenia a teraz nie ma zadnego zawineli ogony i uciekli z fabryki a tak zarzarcie walczyli o odrabianie tych 15 minut straszyli ze zwolnia.Teraz morzna chodzic sobie jak sie chce i nikt nikogo nie chce zwolnic o co tu chodzi?

Miś

Jaką macie pewność że ta firma będzie wypłacalna?

Gaszę światło

Ludzie jak wcześniej pisali każdy ma własny rozum i co ma zrobić. Firma E nie da nikomu umowy o pracę , ale niech chociaż dadzą godną stawkę na śmieciówce , niech nikomu nie przyjdzie do głowy przejść za jakimś porozumieniem stron. Najpierw grupowe lub 55 dopiero jakieś ruchy . A jak nie będą chcieli dać zarobić( E )to niech sobie szukają jeleni w trójmieście. Ta niejasna sytuacja wygnania wszystkich za granicę .A (E) bez byłych pracowników nie skończy mostu w terminie to raczej pewnie. Niech się w końcu coś wyjaśni bo na dzisiaj ani dźwigu ani mostu ani st3 ani ludzi nie będzie . Ludzie to na zagranicę pojadą

Aplikowałeś do firmy Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inspektor realizujący funkcje publicznoprawne
Służba Cywilna
logo firmy ELEKTRYK (m / k) w Deutsche Bahn (065)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
czujny

dokładnie stabilizacja! A jakie są gwarancję że osoby które przejdą dostaną kasę?

monter

Wszędzie się opłaca i stawia farmy tyko nie u nas. W Polsce biznes robi się na zamykaniu fabryk.

Znachor

A co z rozliczeniem pit za tamten rok??czy wyślą pity za tamten rok??czy kadry w tej firmie jeszcze funkcjonują???

Sam

Masz racje Jak nazwac odejscie calego dzialu. Ucieczka

Gaga
@Sam

Nie pomogły.

F

Szczury juz uciekly

Dove

Gdzie są pisowksie trolle, które tak pięknie pisali? Mam nadzieję że ludzia otworzą klapki na oczy i następnych wyborach nie będę głosować na tych gamoni

@Dove

Prawda, chyba nikt juz nie ma zludzen, albo jest osoba pozbawiona mozgu

Xay

Będzie wypłata na czas?

Jajs

Najważniejsze że kjero produkcji Tomasz dogadał się już z blatem zostawiają swoich kolegów na lodzie:)

to
@Jajs

nie wierzę że to zrobił ! byłem przekonany że jest do końca z nami!

@Jajs

Dogadał się z Blatem? co to kolejna propaganda

Jajs

A myslisz, ze czemu dalej siedzi w tej firmie ? (usunięte przez administratora) poszedl na zwolnienie...

Haha?

Walczyć? Oszczędź sobie tych bzdur, walczyć to każdy z osobna teraz powinien (i jestem pewien, ze tak zrobi) o pieniądze, które się mu należą, jedzenie dla rodziny i opłacone rachunki/zobowiązania. Bez pozdrowien :)

Obserwuje

Nie stać mnie na walkę jak muszę zarabiać!

Timex

Wychodząc z założenia, że większość kadry złoży wypowiedzenia umowy o pracę z winy pracodawcy w pierwszym tygodniu lutego to kiedy można spodziewać się wypłaty należnych środków? Mi wychodzi że z majątku firmy to najszybciej w czerwcu ale pewnie będzie jeszcze później. Jak to się ma z tym funduszem świadczeń? Jeśli nie będzie zwolnień grupowych to on zadziała?

Jack
@Timex

Fundusz świadczeń zadziała jak syndyk zgłosi listę pracowników do Marszałka po ogłoszeniu upadłości. Czyli kasę zobaczysz najwcześniej w marcu/kwietniu. Fundusz płaci tylko za 3 miesiące.

Iiiiii
@Timex

Polecam skonsultować to z Jakimś prawnikiem jeśli chcesz naprawdę wiedzieć jak to będzie. Na forum raczej się nie dowiesz.

Sasza spawacz

Niemcy przyjęli pakiet ustaw, który ułatwi osobom spoza Unii Europejskiej podjęcie legalnej pracy. Zgodnie z planem nowe regulacje muszą wejść w życie w styczniu 2020 roku. Czy Ukraińcy, którzy pracują w Polsce wyjadą do Niemiec? Wykwalifikowana siła robocza Niemiecki rząd przyjął projekt ustawy o „migracji wykwalifikowanej siły roboczej”. Nowe przepisy w szerszym stopniu niż do tej pory będą otwierać możliwość zatrudnienia i dostępu do rynku pracy przez obywateli spoza Unii Europejskiej. Warto zaznaczyć, że pakiet ustaw migracyjnych został przyjęty, ale nie jest uchwalony, prace nad przepisami do tej pory trwają. O wejściu w życie nowych regulacji migracyjnych mówiło się jeszcze rok temu, prawo miało obowiązywać od stycznia 2019 roku. Po kolejnej sesji plenarnej niemieccy posłowie twierdzą, że ustawa wejdzie w życie na początku przyszłego roku. „Bardzo się cieszę, że niemiecki parlament przyjął projekt pakietu ustaw. Do Niemiec będą mogli przyjechać pracownicy, których bardzo potrzebujemy. Nie sądzę, że czeka nas fala migracji. Bardziej jestem zaniepokojony tym, czy nowe przepisy będą działały bez zbędnej biurokracji”– mówił w ukraińskiej telewizji Horst Seehofer, minister spraw wewnętrznych Niemiec To będzie ciekawie na naszym rynku pracy i niemieckim.

@Sasza spawacz

Niemcy nie byli swieci ale te cztery lata zmarnowane przez Marsa to dobily firme i taka prawda. Zaden prezez nie mial pomylsu i cala masa slizgaczy i tyle. A Mars niech teraz bzdur nie gada ze chcial ale sie nie dalo i teraz na niemcow zwala. A te ruchy z arp to lipa przedwyborcza byla.

@Sasza spawacz

Jak to wejdzie to cienko widzę takie firmy typu Enerpol gdzie 80% załogi to obcokrajowcy spoza UE. A tu dalej udaje (usunięte przez administratora)że nie trzeba płacić i najlepiej zatrudniać na smieciowkach

My

Ciekawy jestem kto zaznacza przy tym poscie flagi trole z pisu?

????

Kopiuj i wklej dokładną treść tego smsa

?

Z czym? Obsługa telefonu?

Śmiech na sali

Jestem pewien że macza w tym swoje paluchy Matecki lub jego podmioty.

Nic śmiesznego

Propaganda to jest to forum. Proszę się udać do Radcy Prawnego i wam to wytłumaczy, w jakiej sytuacji jest każdy w firmie i każdy z osobna. Wiem, szkoda pieniążków, są też darmowe porady.

Ziomuś

Znasz coś takiego jak screenshot? Warto uźywać Polecam.

Objektywny

W takim razie trzeba zgłosić ten numer (zarejestrowanie jest obowiązkowe) i będziemy wiedzieli kto się posługuje tym numerem. Może to szanowny wszechwładca ST3 wysyła nudząc się w Szczecinie? Nie dajcie się wmanewrować w tego typu zagrywki.

????????

Samo się usunęło

Zdziwiony

Zakład podobno na skraju ubóstwa jednak niektórzy liczą na wypłaty i pracują w sobotę..... na przykład logistyka. Nikogo przez cały tydzień na halach nie widać a w sobotę nadgodziny.

Prawie były
@Zdziwiony

Dobrego kierownika mają chłopaki to im załatwi....

Welding Machine

Ministerstwo Aktywów Państwowych jednak coś potrafi. Na przykład cuda w postaci skupu interwencyjnego zalegającego węgla. Wycinek artykułu: Nowy magazyn, według wiceministra, ma powstać "w najbliższym czasie kilku dni" i zmagazynować około miliona ton węgla. To jedna czwarta surowca zalegającego w kopalniach (3 mln ton) i zapasach branży energetycznej (milion ton). Decyzja o utworzeniu centralnego magazynu węgla energetycznego to odpowiedź na groźby związkowców, którzy od kilku miesięcy naciskali na rząd, by rozwiązać problem zalegającego na przykopalnianych zwałach węgla, którego nikt nie chce kupić. Ma być to efekt importu tańszego zagranicznego węgla.

St
@Welding Machine

Liczysz na to, że Map uruchomi program skupu jacketów na polskie morskie farmy wiatrowe? Nie liczył bym na to, to niestety smutny koniec ST3, szkoda.

Welding Machine
@St

Artykuł pokazuje jakimi priorytetami kieruje się MAP. To wręcz irracjonalne skupować niechciany węgiel by kopalnie nie musiały ograniczać wydobycia. Jeśli ktoś przykłada analogiczne rozwiązanie dla ST3 to tylko w kategorii groteski. Jednakże widać iż MAP jest w stanie reagować ale fabryką offshore w ogóle się nie interesuje.

zly

kaszana c.d. nastąpi

Zostaw merytoryczną opinię o Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.