Opinie o Temporary-AES GmbH w Dresden

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Temporary-AES GmbH. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Temporary-AES GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Temporary-AES GmbH w Dresden

Nie polecam tej agencji banda (usunięte przez administratora) przy każdej wypłacie coś się nie zgadzało od 90 euro aż po 500 euro a przy ostatniej wypłacie człowiek nie dostał nic… żeby się dodzwonić albo uzyskać wiadomość zwrotną na e-mail (usunięte przez administratora) Uważajcie na tą pseudo agencje @Pracodawca !!

Najgorsza agencja

(usunięte przez administratora),nie polecam nikomu takiej agencji,najgorsza jaka jest .Tylko na każdym kroku szukają ludzi do pracy ,aby wykorzystać ,Uwaga na tą agencje

@Najgorsza agencja

W jaki sposób wyrobiłeś sobie o nich taką opinię? Na czym miałoby polegać wspominane wykorzystywanie?

Jak wygląda ścieżka kariery w Temporary-AES GmbH? Czy trudno jest zdobyć awans?

Najgorsza agencja

Ludzie uważajcie na tą agencje ,najgorsza jaka może być , jak tu pracowałem to więcej straciłem niż zarobiłem, nie polecam nikomu takiej agencji..

Firma Temporary-AES GmbH prowadziła rekrutację na stanowisko Operator ładowarki bez pośredników niemiecka umowa. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Poldek

Ludzi zwalniaja, bo nie maja pracy albo ludzie sami odchodza. Ogolnie to porazka, ta agencja. Kiedys bylo calkiem inaczej a teraz to nikt nic nie wie i nikt sie niczym nie interesuje. Nic nie mozna zalatwic. Ja jestem nastepna osoba, ktora zlozy wypowiedzenie. Mam tego dosc. Nie polecam tej agencji a wszczegolnosci wystrzegajcie sie Webera i niejakiego Maria. Pracownicy sa zle traktowani. Odciaga ludziom kase na kazdym kroku. Juz nie jedno slyszalem. Uwazajcie.

Jakie te kwatery, dobre warunki? Chcę wyjechać na tego pracownika betoniarni do Niemiec z ogłoszenia, bo w Polsce coraz gorzej z robotą, ale nie chcę rozczarowań tutaj żadnych w tej kwestii, a już raz pojechałem z inną firmą i taki był chaos z tymi kwaterami, że mi się odechciało, myślałem, że zaraz do hotelu pójdę i stracę pieniądze.

Felek

jak chcesz przespac sie w hotelu i stracic pieniadze, to jedz do nich.

z daleka

NIE POLECAM. Najgorsza agencja. Z DALEKA sie trzymajcie. Kasa slaba jak na dzisiejsze czasy a jeszcze na koniec odciagna za kwatere. Uwazajcie i OMIJAJCIE z daleka.

Felek

Najgorsza współpraca. Nie polecam. Jest taki jeden długowłosy Rico co odciąga ludziom na każdym kroku pieniądze. Typ jest masakryczny. Zwalnia ludzi na każdym kroku bezpodstawnie.

Ludzie uwaga..

Nie polecam tej agencji,słabe zarobki,umowy jakieś kiepskie ,jak się zwalniasz to jakieś kary ,Najgorsza agencja w jakiej pracowałem .Ludzie uwaga .

niezadowolony pracownik

chyba sie juz koncza. Nie jest za ciekawie. Pracownicy z biura tez znikaja dziwnym trafem. Nie polecam tej agencji. Mam zle doswiadczenia z takim jednym o imieniu Rico i drugi Mario. TRAGEDIA ogolnie mowiac. Zle traktuja pracownikow.

Nie polecam nikomu tej agencji najgorsza jaka jest ,słabe zarobki .

A jest tu ktoś kto mimo wszystko pojechał teraz niedawno? Widzę ze ludzie ostatnio odradzają ale interesuje mnie ta oferta na suwnicę dla operatora. Na Altotting każą tam jechać. Jak jest na miejscu w tej konkretnej lokalizacji? Pracujecie teraz może na tej suwnicy? Mieszkanie jest jakieś lepsze skoro daleko od zakładu? Jaki standard

Drzewko

zlewaja pracownikow, nie dostaniesz zadnych dokumentow. ktore potrzebujesz. Nawet zadnej odpowiedzi. Zlewka totalna. Nie dziwota, ze ludzie uciekaja. O pracownikow sie DBA!

Abrakadabra

ogolnie to jedna wielka porazka. Te zakwateriowania okropne, jakim standardom one odpowiadaja? A moze tak pracownikow z biura tam wyslac na kilka tygodni? Kasa slaba a kontakt z biurem jest wrecz niemozliwy. NIe polecam.

Stecek

(usunięte przez administratora) chce na sama mysl. Pracowalem i nie polecam.

Cześć, to jak tam daleko jest ogółem ten zakład od kwater na ślusarza? Martwi mnie trochę, że tylko własnym autem, tak przynajmniej w ogłoszeniu jest, ale no rzecz w tym, ze mi to średnio pasuje, a nie można się dogadać z kimś i jeździć? Może ktoś tak robi i szuka drugiej osoby właśnie? Za dokładkę do paliwa.

Normalny

Ludzie uwaga na tą agencje!!! Nie polecam najgorsza jaka może być,bardzo słabiutkie zarobki..

zaraz były

nie polecam tej firmy stawki to smiech na sali a jak sie zwalniasz to cie (usunięte przez administratora)

Mariusz
@zaraz były

Jak nie chcecie byc rzucani z miejsca na miejsce to nie polecam. Pozatym marne kwatery i koordynator do bani.

@Mariusz

Jak to z miejsca na miejsce, to ile razy zdarzyło Ci się mieć jakąś zmianę w pracy? A koordynatora czemu źle oceniasz, zły z nim kontakt jest czy o co biega?

Pracujący jeszcze

Nie wypłacają kompletnej wypłaty. Odczekałem miesiąc i spadam stąd. Pajacyk Mario razem z Kati banda (usunięte przez administratora)

Kamil

Zwalniaja ludzi jak tylko ktos pojdzie na chorobowe, nawet chorym nie mozna byc. NIE POLECAM, stawki slabe , zero kontaktu z biurem. Katastrofa

@Pracujący jeszcze

Nagle nie mozna dodzwonic sie do nikogo, zero kontaktu z biurem, pracownikow maja w (usunięte przez administratora) Zero pomocy, nie dziwota ze ludzie co chwila sie zwalniaja.

@Kamil

Przy tym jak to czytam to zastanawiam się w jaki sposób oni są rozliczani skoro tak duże rotacje właśnie podkreślacie? O co z nimi chodzi? w takiej sytuacji to któraś storna w ogóle cokolwiek zarobi? I czy jest tu ktoś kto robił mimo wszystko dłużej i by dał znać jak to osiągnął?

Pracownica taesu

Ja pracuję długo w tej firmie i nie narzekam. Nie których to męczy sama droga do pracy i narzekają. Ci co najwięcej krzyczą, to chcieliby za nic otrzymać wypłatę. Taka prawda. Wszędzie trzeba robić, a jak wyjeżdżają to muszą się z tym liczyć.

BX
@Pracownica taesu

fajne kity ktos tu cisnie. W tej agencji juz nic nie jest dobrze i nie bedzie. Nie polecam nikomu, slabe zarobki a o noclegach juz nie wspomne. Mario to najwiekszy kretyn i kanciarz.

GT ET
@Pracownica taesu

Zwalniaja ludzi na chorobowym, to jest normalne twoim zdaniem? Tak sie chyba z ludzmi nie postepuje, czy masz inne zadanie na ten temat?

Ola

Odciagaja pieniadze za kwatery uwazajcie. Lepiej trzymac sie od nich z daleka.

@Ola

A to podczas zatrudnienia mówili, że kwatera będzie darmowa? Czy dlaczego tak Cię to dziwi? Tak poza tym, to dobrze można tu zarobić?

Ola

Tak na początku mówią , że kwatery są darmowe a zawsze ktoś jakieś odciągnięcia ma, najgorzej jest przy ostatniej wypłacie.

Larysa
@Ola

A jak te umowy teraz wyglądają? Jest gdzieś fraza lub przypis o tych właśnie odcięciach? Uznane zostaje to jako jakieś koszty pracy? ciekawa zatem jestem definicji darmowej kwatery w ich ujęciu. A są może oferty mimo wszystko warte uwagi? Chodzi mi o to, że kwatera wtedy by nie zabolała i wyszłoby się na spory plus? Ktoś testował?

Grzegorz

Też nie polecam. Wypłaty słabe. Nie da się nic zarobić

Zostaw merytoryczną opinię o Temporary-AES GmbH - Dresden

• Jak się pracuje w Temporary-AES GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Temporary-AES GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Temporary-AES GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 124, z czego 81 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Temporary-AES GmbH