Opinie o Temporary-AES GmbH w Dresden

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Temporary-AES GmbH. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Temporary-AES GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Temporary-AES GmbH w Dresden

Drzewko

zlewaja pracownikow, nie dostaniesz zadnych dokumentow. ktore potrzebujesz. Nawet zadnej odpowiedzi. Zlewka totalna. Nie dziwota, ze ludzie uciekaja. O pracownikow sie DBA!

Ludzie uwaga..

Nie polecam tej agencji,słabe zarobki,umowy jakieś kiepskie ,jak się zwalniasz to jakieś kary ,Najgorsza agencja w jakiej pracowałem .Ludzie uwaga .

Oski Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Nie polecam.

Piter Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Uwazajcie na nich, bo was wyroluja. Odciagaja pieniadze i zero pomocy dla pracownikow. Nie polecam.

Klara Nowy wpis

Operator suwnicy w Altötting ma wpisane, że konieczny będzie samochód, bo mieszkanie jest oddalone od zakładu pracy. a jak daleko? zastanawiam się ile partner będzie musiał płacić za paliwo tak dodatkowo

Andek Nowy wpis

Najgorsza agencja. Nie polecam. Wyplaty sie nie zgadzaja, co miesiac jest problem. W biurze nie ma kompetentych osob. Zero pomocy. Jak chcecie zarobic to napewni nie u nich.

Firma Temporary-AES GmbH prowadziła rekrutację na stanowisko Operator ładowarki bez pośredników niemiecka umowa. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Był ktoś na tym stanowisku pracownika produkcyjnego w Sulzbach-Rosenberg? Nie wiem jeszcze co konkretnie się tam robi ale te kwatery z opisu jakie są i jak daleko od zakładu położone?

Gucio

Uwaga na tych (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu. Najgorsza agencja w jakiej pracowalem. Zero kontaktu, zero pomocy, wyplaty sie nigdy nie zgadzaja. Tragedia. Z daleka od nich.

Nie polecam tego dziadostwo, tej agencji temporari ,to są kretacze ,w biurze ta Monika i Kaśka pracują cały czas ,szukają jeleni do pracy ,człowiek przyjeżdża do pracy te k.. nie odbierają telefonu . Bo mówią że już nie pracuje, (usunięte przez administratora)naganiaja ludzi do pracy ,i później mają 300 e jej.(usunięte przez administratora)

Doktor Etker

Nie polecam. Tragedia jest z ta agencja. W biurze nie ma kompetentnych osob. Dziewczyny ktore tam pracowaly juz ich nie ma i od tamtego momentu jest masakra. Nic nie da sie zalatwic, zero pomocy, zero kontaktu, zero wszystkiego. NIE POLECAM.

Strzala
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Ucinaja wyplaty. Co miesiac sie kasa nie zgadzala. Kwitkow nie dostaniesz, trzeba sie prosic. Ich ksiegowa powinna sprzatac kible a nie siedziec za biurkiem. Ta baba sie do niczego nie nadaje. Skad oni ja wzieli? NIe polecam nikomu, trzymajcie z daleka od tej agencji.

Samsung

Ludzie przestrzegam Was przed praca w tej firmie. Firma ma problem z wyplacalnoscia. Nie maja pieniedzy na pracownikow a maja na swoje samochodziki. Ten Weber jest niepelnosprytny, a uwaza sie za madrego. Jest jak kapitan tonacego statku Concordia.

Klara

Ja tutaj może wyglądać teraz sprawa ponoszonych kosztów, gdy ktoś decyduje się na samochód w pracy? jest tu oferta dla ślusarza, w której podkreślają ze zakład jest dość daleko od kwatery. Ile to zazwyczaj tak na oko kilometrów? Ciekawi mnie ile pójdzie przy tym na dojazd i czy to się kalkuluje

Z dala od nich

Absolutnie nie polecam. Niekompetencja toalna, zero pomocy. Nigdy sie do nikogo nie da dodzwonic. Nie odbierane sa telefony, zero odpowiedzi na smsy, takze nie da sie wogole niczego zaltwic jak masz jakis problem. jednym slowem mowiac jedna wielka masakra. Jak juz Ci sie uda dodzwonic po kilku dniach i kilkudziesieciu probach to o niczym nikt nie wie, smsow nie dostoja......naprawde az szkoda opowidac. Ja osobiscie nie polecam. Pracy tez nie ma. Nie maja do zaproponowania nic. Wiec jesli ktos wybiera sie na zarobek to napewno nie tutaj bo wiecej bedziecie na bezplatnym siedziec w domu anizeli pracowac.

Brodwey

Zgadza się pracowałem przez 15 miesięcy na początku było ok ale jak z biura odeszły polskie dziewczyny zero kontaktu nic nie można było załatwić wszystko było na zasadzie radź sobie sam pozostał translator i pisanie e-maila co do zakwaterowania ja miałem po 9 miesiącach z żoną pokój z aneksem i łazienką co sobie sam wywalczyłem z właścicielem bo ogólnie na chacie 7osob jedna kuchnia i (usunięte przez administratora) zakaz używania ogrzewnia za dużo wody i padu niespodziewane naloty właścicieli nawet o 21 agencja miła to w (usunięte przez administratora)

Radek
@Brodwey

@Brodwey zgadzam sie z Toba. Jak byly dziewczyny w biurze to bylo wszystko ogarniete i zalatwione. Zawsze byl kontakt a pozniej to tylko coraz gorzej. Nie polecam. Nie ma dziewczyn to nie ma firmy. Najgorsza to ta glupia ksiegowa,

Interesuje mnie stanowisko pracownik betoniarni. Pracodawca napisał w ofercie, że jest zagwarantowane zakwaterowanie. A jakie warunki, w porządku? Bo mam różne doświadczenia z hostelami pracowniczymi etc , niekoniecznie pozytywne. Wolę się upewnić .

Uwaga na ta firme

Ludzie uwazajcie na tego osobnika. Szefa tego (usunięte przez administratora) Maja problemy. Zwolnili jedyne osoby z ktorymi byl kontakt. Teraz nic nie da sie zalatwic. Zapomnijcie o jakichkolwiek potrzebnych dokumentach i jakiejkolwiek pomocy z ich strony.(usunięte przez administratora)

Omijać z daleka taką agencję, żadnych papierów nie wysyłają, karty podatkowej też, ja sprawdzę w urzędzie niemieckim ,jeżeli oni za mnie ściągnąć zwrot podatku odrazu ich zgłaszam na policję

Masz już sprawdzone te urzędowe informacje? wiadomo co z tym podatkiem? Podczas wchodzenia we współpracę z Agencja co na jego temat jest docelowo mówione? Jakie zasady umowne się zawiera na papierze?

A czego wynikiem jest ta wspomniana rotacja w biurze? czy ktoś wie czemu osoby z niego się wymieniły pisali po prostu, że obsługa się przy tym pogorszyła. Ale w pewnym sensie jakoś pracy na wyjeździe już nie? są tu w ogóle osoby, które stale korzystają? Myślałem o tej suwnicy w Altotting. Mam już doświadczenie jako operator

Mareczek

Nie polecam tej firmy. Pracowalem u nich troche, ale jak zwolnili dziewczyny z biura to zrobil sie bajzel, ktorego nikt nie umie ogarnac. Teraz jest jedna wielka katastrofa. W biurze nikogo nie ma albo sa jakies (usunięte przez administratora). Omijac szerokim lukiem. Maja do (usunięte przez administratora) ksiegowa. Do dzisiaj nie mam swoich papierow. Oszukuja na wyplatach.

Nie polecam tej agencji banda (usunięte przez administratora) przy każdej wypłacie coś się nie zgadzało od 90 euro aż po 500 euro a przy ostatniej wypłacie człowiek nie dostał nic… żeby się dodzwonić albo uzyskać wiadomość zwrotną na e-mail (usunięte przez administratora) Uważajcie na tą pseudo agencje @Pracodawca !!

Najgorsza agencja

(usunięte przez administratora),nie polecam nikomu takiej agencji,najgorsza jaka jest .Tylko na każdym kroku szukają ludzi do pracy ,aby wykorzystać ,Uwaga na tą agencje

@Najgorsza agencja

W jaki sposób wyrobiłeś sobie o nich taką opinię? Na czym miałoby polegać wspominane wykorzystywanie?

Zostaw merytoryczną opinię o Temporary-AES GmbH - Dresden

• Jak się pracuje w Temporary-AES GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Temporary-AES GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 130.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Temporary-AES GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 123, z czego 81 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Temporary-AES GmbH