Jak się pracuje w Masterform S.A Świebodzice? Zadaj pytanie

Niżej możesz zadać pytania o to jak się pracuje w Masterform S.A Świebodzice, jak wygląda praca, jakie są zarobki. Sprawdź czy praca w Masterform S.A jest dla Ciebie! 

Najnowsze pytania nt. pracy w Masterform S.A w Świebodzice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Masterform S.A?

Pytanie
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Masterform S.A?

abcd
@Pytanie

Pytań nie będzie, będzie czarująca rozmowa, a jak trochę popracujesz - rozczarowanie. Nigdy nikomu nie polecę pracy w tej firmie, aż dziwne jest, że pracuje tam tyle fajnych osób (jeszcze). Ludzi traktują jak śmieci,bez względu na staż i stopień zaangażowania, jest ciągła rotacja. Jeśli chodzi o kuchnię i sanitariaty itp. to wszystko jest w porządku, jest czysto. Ręczniki, mydła, papiery itd. - to zawsze jest. Czajniki, lodówki, mikrofalówki też, wypłata zawsze na czas. Problemem jest podejście do pracownika, dla mnie nie do zaakceptowania. Nie zawsze tak było, od pewnego czasu nie da się tam pracować. Jak się wywala dobrych ludzi za byle co, to co najmniej nie na miejscu jest chwalenie się jak to w trudnych czasach zatrudniamy.

HR
@abcd

Przykro, że tak to widzisz. Każdy ma prawo do swojego spojrzenia. Pytania na rozmowie rekrutacyjnej są zawsze: rysunek techniczny, pomiary, znajomość maszyn. Fajnie, że doceniasz warunki i wypłatę. W dzisiejszych czasach - to wcale nie jest oczywiste.

HR
@Pytanie

Jesteśmy firmą produkcyjną. Szukamy konkretnych umiejętności produkcyjnych (doświadczenie jest niezbędne). W tej chwili najchętniej operatorów tokarek OKUMA, NAKAMURA, MAZAK). Zawsze pytamy o rysunek techniczny, przyrządy pomiarowe, procesy obróbcze. Zapraszamy na rozmowę.

zadowolony pracownik
@abcd

@abcd pozwolę sobie nie zgodzić się z Twoją opinią! Obecnie w każdym zakładzie są zwolnienia związane z sytuacją na rynku i koronawirusem. Jakby szefowie nie dostosowywali zatrudnienia do zamówień to szybko firma mogłaby się zamykać. niestty nie kazdy jest uniwersalny wiec zatrudnia się wyłącznie na te maszyny na które są zlecenia od klientów to proste. Pracuje w tej firmie od kilku lat i szczerze wszystkim ją polecam bo naprawdę to fajna firma. Jakby było tak jak piszesz to by tu nikt nie pracował a większość z pracowników pracuje tu po kilkanaście lat i ludzie odchodzą sami wyłącznie na emeryturę. Firma ciągle się rozwija, inwestuje, wdraża nowe projekty. @abcd pokaż mi inna firmę która w czasie kryzysu wypłaciła pracownikom świąteczne, my je dostaliśmy jak co roku.

ja
Kandydat
@HR

No jasne wypłata nie jest w tych czasach oczywista , za darmo ludzie pracują :)

On27
Pracownik
 Pytanie
@zadowolony pracownik

Odchodzą tylko na emeryturę? Żartujesz? Czy nie widzisz?

Rekruter Nowy wpis
Pracownik
@On27

Odpowiedziałeś na wiadomość sprzed 1,5 roku. Dziś rotacja jest na bardzo niskim poziomie - średniomiesięczna rotacja w ubiegłym roku kształtowała się na poziomie poniżej 1%.

On27 Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Rekruter

Cudownie. A jest gdzieś Rekruter, który twierdzi co innego?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Masterform S.A zatrudniani są obcokrajowcy?

Rekruter Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

W Masterform zatrudniamy również obcokrajowców. W przypadku zainteresowania naszą ofertą pracy zapraszam do kontaktu: rekrutacja@masterform.pl, tel. 531-681-585.

Adam
Kandydat
 Pytanie

Witam. Czy jest u Panstwa prowadzona rekrutacja na stanowisko Mechanik - Utrzymanie ruchu?

HR Manager
Pracownik
@Adam

Dzień Dobry. Na ten moment prowadzone są rekrutacje tylko na stanowisko: operator maszyn cnc.

Kamila
@HR Manager

I jaka jest Wasza oferta na tego operatora, trzeba mieć jakieś doświadczenie czy „zieloni” też mogą próbować ? ;-)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Masterform S.A na stanowisko Operator maszyn CNC bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Ajent Punktu Kurierskiego
Świebodzice
Pakersi Kamil Kik
(35 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik linii produkcyjnej / od sierpnia!
Świebodzice
KBTI Poland
(194 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Masterform S.A? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

HR Manager
Pracownik
@Pytanie

Dzień Dobry. Telefony służbowe przydzielane są według potrzeb na danym stanowisku pracy.

Pytanie
 Pytanie

Czy zdarzają się nadgodziny w Masterform S.A?

HR Manager
Pracownik
@Pytanie

Dzień Dobry. Tak nadgodziny się zdarzają. Zapraszam do kontaktu i złożenia swojego CV. Pozdrawiam

Edward
@HR Manager

Czy takie nadgodziny w Masterformie są dodatkowo płatne? No i pytanie drugie - bez doświadczenia też jest szansa na przyjęcie?

Chętny
Kandydat
 Pytanie

Witam cz jezeli mam doświadczenie około 5 lat jako lider produkcji nastepnie ustawiacz maszyn CNC, odpowiadałem za przezbrojenia linii produkcyjnych maszyny i roboty kompensacje maszyn i niewielkie zmiany w programie,pomiary suwmiarkami,mikrometrami,wysokościomierzami,głebokościomierzami, sprawdzianami,średnicówkami i innymi narzedziami to jest jakaś szansa na robotę? Jeśli tak to poprosze o adres e-mail mam uprawnienie UDT na wózki i suwnice

HR Manager
Pracownik
@Chętny

Witam serdecznie. Z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy doświadczonych operatorów CNC. Proszę o przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja@masterform.pl

Pytanie
 Pytanie

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Masterform S.A?

Pytanie
 Pytanie

Wiecie czy Masterform S.A udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

W biurze to standard.

Aga
 Pytanie

Czy ludzi bez doświadczenia przyjmujecie?

HR
@Aga

Zdarzają się takie rekrutacje. Ale rzadko. Generalnie: szukamy ludzi z doświadczeniem do obsługi złożonych maszyn. Proszę obserwować nasze ogłoszenia.

Marzena
 Pytanie

Witam, zastanawiam się nad złożeniem aplikacji do tej firmy, operator cnc z 6-letnim stażem na frezarkach. Na jaką stawkę na początek mogę liczyć, jakie są dodatki i co z tymi premiami bo z opini wynika że są ale ich nie ma, to jak to w końcu jest i jaki jest system pracy 3-zmianowy czy 4-brygadowy, prosiłabym o odpowiedź osobę która tam pracuje

HR
@Marzena

Staż jest ważny. Ale umiejętności - jeszcze ważniejsze. Przez 6 lat można naciskać 4 przyciski. Lub przezbrajać maszynę. Generalnie: jeśli ktoś ma faktyczne umiejętności (obsługa maszyny CNC, pomiar, rysunek), to na początku zarobi nie mniej niż 5 tysięcy brutto. Lub więcej. w tej chwili przyjęcia są na system 4 brygadowy (stawka podwyższona o 20%). ?

Sezam
@HR

Witam. Czy pracownik z dużym doświadczeniem i umijętnościami może liczyć na wstępie na powiedzmy 7000 brutto czy może więcej albo znacznie mniej.

HR
@Marzena

Warunki graniczne są wskazane w ogłoszenia na OLX. Ze szczegółami. Każdy kandydat przechodzi najpierw testy. Pokazujemy mu stanowisko pracy, wyjaśniamy, jakie są oczekiwania i warunki. CV jest ważne, wynik testów - jeszcze ważniejszy. Na tej podstawie proponowane są stawki dla danego pracownika. Kandydat dostaje je na piśmie - z wyliczeniem składników. Zasada prosta - im więcej umiesz, tym więcej zarabiasz. Zapraszamy do rozmowy.

HR
@Sezam

Jaki pracownik? Co potrafi zrobić? Ile maszyn obsłużyć, przezbroić? Jak to wiemy, to możemy rozmawiać o wynagrodzeniu. (usunięte przez administratora) Pracownik dostaje wynagrodzenie za wiedzę, umiejętności i faktycznie wykonywaną pracę. Jeśli jest bardziej złożona - dostaje więcej.

Sezam
@HR

A na czym polegają te testy. Pozdrawiam.

Sezam
@Sezam

Czy np. dostanę rysunek i wszystko od początku czyli od uszukowania materiału poprzez napisanie programu i uzbrojenie maszyny będę musiał zrobić gotowy detal.

henk
 Pytanie

Na (usunięte przez administratora)od dluzszego czasu wisza oferty pracy w tym zakladzie. Co moze byc powodem takiego stanu rzeczy?

?!
@henk

Stała rekrutacja związana z rozbudową zakładu !

xD
@?!

Albo przemiał ludzi tudzież braki w obsadzie ;)

?!?...
@xD

Niestety nietrafiona diagnoza. Kto chce pracować i umie to robić ma tu dużą szansę na wieloletnią pracę. A o powiększeniu parku maszynowego słychać głośno...i o ile ktos sie tym interesuje i jest na bieżąco z rozwojem lokalnych firm to tez powinien o tym wiedzieć.

HR
@xD

W przyszłym miesiącu uruchamiamy nowy projekt. 8 nowych ludzi. Każdego roku dokupujemy maszyny (obsługują je ludzie). Średnia wieku - powyżej 40 lat (więc niektórzy odchodzą na emeryturę). Nie każdy, kto zaczyna okres próbny kończy go zdaniem testów. 10-15% pracowników odpada. I dlatego szukamy nowych pracowników. A najlepiej: przyjdź, zobacz, pogadaj. Nie domyślaj się. Po prostu sprawdź.

Igor
@?!?...

Dalej widzę że większość reaguje na błędne opinie. Łudzi..... interesuje praca - zapraszamy. Jest głowa - jest kasa. Na własne oczy wszystko zobaczyć i pokazać siebie.

HR
@henk

Mamy plany rozbudowy hali na ten rok. I plan zwiększenia zatrudnienia do sierpnia. Więc przez cały czas pojawiać się będą ogłoszenia, bo stopniowo obsadzamy nowe maszyny i projekty. Znasz rysunek (bodaj podstawy, obsługiwałeś maszyny (niekoniecznie CNC), potrafisz mierzyć detale (suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz, itd.) - to skontaktuj się i rozmawiajmy.

Z76
 Pytanie

Czy zatrudniacie operatorów drążarek cnc wgłębnych i drutowych?

Pytanie
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

HR
@Pytanie

Tylko umowa o pracę. Nie stosujemy innych form zatrudnienia. Od razu ze wszystkimi świadczeniami pracowniczymi i bardzo dobrym socjalem. Zapraszamy na spotkania w firmie. Wolimy pokazywać niż opowiadać.

Zostaw merytoryczną opinię o Masterform S.A - Świebodzice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Masterform S.A
3.4/5 Na podstawie 26 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Masterform S.A