Dom Mody Fulara & Żywczyk

Kraków

Opinie o Dom Mody Fulara & Żywczyk

nehi 2013-10-30 10:31:55
Bardzo, bardzo odradzam. Częstotliwość, z jaką szukają kolejnych pracowników, mówi sama za siebie.
4
foxy 2013-11-19 11:17:09
Potwierdzam, jeśli nie chcecie być zmuszeni do składania pozwu w sądzie pracy, to unikajcie jak ognia. Ogólnie rzecz biorąc amatorszczyzna, pozerstwo, prymitywne próby dorobienia się kosztem pracowników i klientów, którzy kupują badziwie za ciężkie pieiądze. Plus fatalna atmosfera i totalna nieumiejętność zarządznia personelem. Ogromne wymagania, a pensja koniec końców oscyluje w okolicach najniższej krajowej. Mobbing gratis.
7
Mon 2015-02-04 08:22:45
Osoba pisząca takie ostre wypowiedzi powinna zastanowić się czy aby sama czegoś nie spieprzyła...a że piszesz to ty czyli M........to wiadomo twoja odpowiedzialność jest zerowa. I każda osoba, która marzy o świetnej pracy i jest solidna to zawsze znajdzie dobra pracę, oczywiście jeśli jesteś odpowiedzialnym i suwerennym pracownikiem. Takich pracowników szukają pracodawcy. A że są osoby takie jak ty M.... to niestety rodzą się problemy.
Nawet po charakterze pisma można odgadnąć kto to pisze.
2
Mery 2016-10-10 15:26:37
Lepiej się tego nie dało ująć, wyzysk i mobbing.
Zostaw swoją opinię o Dom Mody Fulara & Żywczyk - Kraków
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Mody Fulara & Żywczyk