Opinie o Salon Play w Kraków Pawia 5

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Salon Play. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Salon Play o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salon Play w Kraków Pawia 5

janek Nowy wpis

play zakopianka (usunięte przez administratora)(dowalanie pakietów zamiast usuwanie) (usunięte przez administratora) nie przestrzeganie regulaminu usuwanie twego wypowiedzenia(z kamer też usunęli lub nie nagrali ciężko było sprawdzić?) nakaz płacenia dwa razy za tę sam okres(i odłączenie sieci nawet jedli daty się im pomyliły)za to jest odpowiedzialny kierownik tego oddziału, pracownicy nie pracują pod sobą i maja samowolkę?no chyba że mają to po co kierownik

janek Nowy wpis

jeżeli są kontrole w tej firmie to najpierw powinni sprawdzić działalność kierownika w ostatnich miesiącach Wojtusia z zakopianki w Krakowie i przez zewnętrzny audyt i przed dyrektorstwo gościu znalazł sie tam przypadkiem chyba

Łukasz Nowy wpis

play-zakopiańska -jest tam taki pracownik który uważa się za kierownika bo podobno został awansowany i samodzielnie bez zgody samowolnie dokłada gb do konta klienta-prosiłem o dyspozycję rezygnacji z pakietu a zamiast tego zostało mi dołożone, prosiłem trzy razy i trzy razy mi zostało dołożone a nie ujęte, pracownik który siedział non stop na koncie mym dokładał miał gdzieś klienta uważa się chyba za wolnego od odpowiedzialności, faktura została skorygowana przez profesjonalną obsługę na miejscu i telefonicznie

Guci Nowy wpis

Play Zakopiańska Kraków pracownik tam zatrudniony używa podejrzanej grupy z (usunięte przez administratora)danymi osobowymi stworzonej przez (usunięte przez administratora)wrzuca do niej wszystko-(usunięte przez administratora) nim skarga pujdzie do kierownika,, pracownicy powinni mieć zakaz mieć telefonów przy sobie i powinni być sprawdzani co maja w telefonach

Aplikowałeś do firmy Salon Play? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Witam macie jutro otwarte ?

Jestem po rozmowie rekrutacyjnej. Dotyczyła umowy na pełen etat w salonie play w Galerii Krakowskiej. Podstawa 1800 zl netto (plus premie za sprzedaz), umowa o pracę po okresie próbnym (po ok 2 miesiącach- do tego czasu 10 zl netto za godzine) - dodatkowo umowa lojalnościowa na 9 miesięcy- jesli bedziesz chcial odejsc przed koncem 9 miesiąca będziesz musiał oddać pieniądze za szkolenie (ok 1000 zl). Szkolenie ma sie odbywac w Katowicach przez pare dni. Gwarantują hotel. Niemniej warunki bardzo slabe. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Play - Kraków

Salon Play