OSRAM Global Shared Services

Opinie o OSRAM Global Shared Services

Nie polecam 2016-09-25 21:37
Nie polecam
SHE 2016-11-19 18:19
HR na poziomie ubogim. Trzeba się prosić o reakcję. Doszłam tylko do pierwszego spotkania, "zapoznawczego", a potem kontakt się urwał.
aliii 2017-01-23 12:40
Bardzo nieprzyjazna atmosfera, P. Szefowa Działu HR niekomunikatywna i odrzucająca, na pierwszej spotkanie nie przyniosła CV, co jasno daje od razu do zrozumienia, że nie była zainteresowana współpracą. Po tej krótkiej wymianie zdań nie chciałabym pracować dla tej firmy, a także mieć takiej przełożonej. Na szczęście mnie to nie czeka.
Alvert 2017-01-30 23:03
Kadra oderwana od rzeczywistości i kompletnie nie potrafiąca odpowiedzieć na proste pytania. Szkoda czasu na pseudo rekrutacje. Nie polecam.
XXXXXXXXX 2017-02-13 19:42
Marne zarobki w porównaniu z pracą. Szefowa HR zadzierająca nosa, niekompetentna i dopiero raczkująca na tym stanowisku. Socjotechniki i coaching o którym tam się management naczytał nie pomogą kiedy nie przestrzegane jest prawo pracy.
Zostaw swoją opinię o OSRAM Global Shared Services - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OSRAM Global Shared Services