OSRAM Global Shared Services

Opinie o OSRAM Global Shared Services

Nie polecam 2016-09-25 21:37
Nie polecam
SHE 2016-11-19 18:19
HR na poziomie ubogim. Trzeba się prosić o reakcję. Doszłam tylko do pierwszego spotkania, "zapoznawczego", a potem kontakt się urwał.
aliii 2017-01-23 12:40
Bardzo nieprzyjazna atmosfera, P. Szefowa Działu HR niekomunikatywna i odrzucająca, na pierwszej spotkanie nie przyniosła CV, co jasno daje od razu do zrozumienia, że nie była zainteresowana współpracą. Po tej krótkiej wymianie zdań nie chciałabym pracować dla tej firmy, a także mieć takiej przełożonej. Na szczęście mnie to nie czeka.
Alvert 2017-01-30 23:03
Kadra oderwana od rzeczywistości i kompletnie nie potrafiąca odpowiedzieć na proste pytania. Szkoda czasu na pseudo rekrutacje. Nie polecam.
XXXXXXXXX 2017-02-13 19:42
Marne zarobki w porównaniu z pracą. Szefowa HR zadzierająca nosa, niekompetentna i dopiero raczkująca na tym stanowisku. Socjotechniki i coaching o którym tam się management naczytał nie pomogą kiedy nie przestrzegane jest prawo pracy.
ja 2017-03-19 21:39
Patologia na każdym poziomie zarządzania. Dobra rada dla wszystkich: nie zaczynajcie tam pracy. Chyba ze potrzebujecie materiałów do pracy badawczej, jak nie powinno wyglądać miejsce pracy i jak nie powinno się traktować wspołpracowników.
Nie-hejter 2017-03-20 07:27
A mnie sie dobrze tam pracuje, ja jestem zadowolona a to nie moj pierwszy SSC. Nie wiem o jakiej patologii jest mowa, najlepiej napisac i tyle. Hejt i brak oboiwktywnej oceny to wlasnie to co przeczytalam, bo anonimowo. ale coz, taki mamy klimat...
Nie-hejter 2017-03-20 07:40
bardzo merytoryczne argumenty, bardzo. Cale szczescie czytajacy moze sam wyciagnac wnioski co do jakosci takich wpisow.
Nie polecam 2017-05-10 23:45
Nie polecam.
Zostaw swoją opinię o OSRAM Global Shared Services - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OSRAM Global Shared Services