Unimet Zakład Produkcyjno-Montażowy

Tychy

Opinie o Unimet Zakład Produkcyjno-Montażowy

Michałina 2011-07-26 00:25:27
Witam Obecnie poszukuję pracy w dziale jakości. Proszę o informację na temat pracy jakie zarobki ,ile zmian , jak się pracuje ,jaka atmosfera panuje w firmie, czytałem i mam wrażenie że tak jak na fiacie w Tychach umowy przez pośredników .Co do jednostki pływającej to by się przydała ponton bo mi silnik zalało, w taką pogodę ponton polecam,byłem na spływie tegorocznym, zajebiście.
anonim 2011-08-10 02:17:08
z tego co ( usunięte przez administratora ).A tak poważnie to złożyłam papiery do tej firmy .( usunięte przez administratora )
D90Tychy 2011-08-22 23:18:27
A powiedzcie Mi jakie są tam w zakładzie warunki na pracę oraz hm... zarobki ? A także zakres pracy. POzdrawiam
do D90tychy 2011-08-26 08:17:04
zarobki około( usunięte przez administratora )musisz odstać w kolejce
romek 2011-08-29 19:34:58
zarobki( usunięte przez administratora )przy dobrych wiatrach chyba. Zarobki bez rewelacji a normy coraz większe.
A79 2011-08-30 17:09:46
Jak często pojawiają się te dodre wiatry i co one oznaczają?
johny 2011-09-10 21:29:58
jest szansa że dostanę się do kontroli jakości w tej firmie? Czy warto składać papiery ?? Doświadczenie mam
anonim 2011-09-21 17:24:59
witam wszystkich ta firma jest naj gorsza na rynku pracy ten co nie czymią ( usunięte przez administratora ) obiecują( usunięte przez administratora ) pozdrawiam
anonim 2011-09-22 23:44:10
Nie wierzcie brygadzistom,to oni najwięcej ( usunięte przez administratora )Tobą gada a potem leci do( usunięte przez administratora )i wszystko nadaje,robią tak żeby utrzymać się w robocie,bo to ( usunięte przez administratora )
operatorka 2011-09-24 09:54:01
słyszałam nieoficjalnie, że dyrekcja planuje niespodziankę na 20lecie firmy i w październiku pracownicy z minimum 5letnim stażem dostaną do wypłaty ( usunięte przez administratora ) czy może ktoś to potwierdzić?
siema 2011-09-28 19:24:21
witam co tam się dzieje w tej firmie czy ktoś mi to powie oni myślą tylko o ( usunięte przez administratora )h nie wiem co oni sobie myślą ze tak długo pociągną powini zmienić ( usunięte przez administratora ) bo to co oni robią myślą ze są tak kimś szkoda gadać o nich tylko tyle mam do powiedzenia ze ciekawe co na t( usunięte przez administratora )na to wszystko co czyta na tej stronie nie było tak jak jego( usunięte przez administratora )o oni nie wiedzą co robić mają zachowują się tak jak by się nic nie działo a jak jest jakaś kotrola to niby wszystko jest ok( usunięte przez administratora )
unifan 2011-09-30 23:50:26
Normalnie Poślady ich bolą od siedzenia ,tylko jak szefostwo wchodzi to ciężko pracują ,poczuli władzę to ją wykorzystują te parzystonogie, jak to powiadają .Jest ok do pierwszego poważnego wypadku .Czas na wszystko inne jest tylko niezwiązane z pracą.
SZUKAM PRACY 2011-10-07 21:02:17
Mam wyższe wykształcenie, ukończone dwa kierunki studiów o kierunku mechanicznym, znam perfekcyjnie dwa języki obce (angielski, włoski) oraz cztery języki w stopniu średniozaawansowanym (rosyjski, niemiecki, szwedzki, czeski). Dwa lata pracowałem w renomowanej włoskiej firmie jako operator pras. Wykonywałem swoje obowiązki wzorowo, robiłem szybko, dużo i dobrze. Czy mam szanse na pracę w Unimecie na stanowisku operatora maszyn? Jaka atmosfera w firmie? I ile wyciągnę na rękę?
krzysztof h. 2011-10-14 21:12:03
jaka atmosfera? w tej firmie nie ma atmosfery, ( usunięte przez administratora )
pracownik 2011-10-23 17:14:01
Krzyczycie dużo tylko na forum .Czemu oprócz nielicznych osób nikt nie powie brygadzistom tego prosto( usunięte przez administratora )temat zmiany brygadzistów na naszej zmianie został poruszony przez owe( usunięte przez administratora )
ja 2011-11-05 18:18:29
widze ze sie nic nie zmieniło w unimecie ha ha nie żałuje ze sie zwolniłam ale reszcie życze powodzenia !!!!!!
Agustyn Marecki 2011-12-27 11:00:06
Jako praca tzw. dorywcza bądź na 2/3 miesiące to firma jest okej.
Pracowałem, były wzloty i upadki. Płaca średnia, raz 1800 raz 1100.
Ekipa- pracownicy wporządku poza człowiekiem dla którego liczy się tylko norma. Brygadziści jak to oni, dziwne typki.
Mistrz produkcji oddziału Wyry jest strasznie skomplikowanym i trudnym do współpracy człowiekiem który często nadużywa swojej władzy no ale tak jest chyba wszędzie. Ocena pracy (Wyry) 2/10. Płaca 4/10.
krzysztof h. 2012-01-03 20:01:31
100% racji, też tam do niedawna pracowałem i zgadzam się z poprzednikiem, dodałbym jeszcze, że te dziwne typki zajmują się wszystkim (głownie swoimi prywatnymi sprawami) tylko nie produkcją. ale brygadzisci nie mają swojego zdania, wykonuja każde polecenie mistrza czy ma rację czy nie. [usunięte przez admina]y, które wiernie mu służą. ludzie zmieniajcie pracę i to jak najszybciej.
NOWY 2012-01-20 21:58:19
Ja pracuję w unimecie zaledwie kilka miesiecy, ale jest jedno co mi się tu podoba. Jest to mianowicie jeden z kierowców -[usunięte przez admina]. Bardziej smiesznego człowieka w życiu nie widziałem. Wystarczy na niego spojrzeć i od razu człowiekowi sie humor poprawia. Dla poprawienia atmosfery w firmie [usunięte przez admina] powinien chodzić po hali kilka razy dziennie. To naprawdę przezabawny chłopak:)
unimetowiec 2012-05-29 21:36:53
I jak się podobało na majówce?
Jak dla mnie to jak co roku jedno wielkie pijaństwo.[usunięte przez admina] Jedynie biura i kierownictwo trzyma jakis przyzwoity poziom. Z fizoli na plus jedynie brygadziści i kilku operatorów. [usunięte przez admina]. Coroczną tradycją majówek stają sie już bijatyki. Od paru lat zawsze ktoś się musi pobić. A to co sie dzieje w autobusie podczas drogi powrotnej to lepiej przemilczeć. Ale cóż, jaka firma takie majówki.
Markus 2012-06-25 20:56:38
mnie sie tam podobo w unimecie. polepszylo sie
dziwny typek 2012-11-07 20:11:05
Na wyrach robota byłaby spoko gdyby nie[usunięte przez admina]. Ja tam byłem brygadzistą, zarabialem po trzy tałki jednak się zwolniłem bo z tym[usunięte przez admina] nie idzie wytrzymać. Sam szuka problemów, wiecznie nic mu sie nie zgadza, bo prostak nie potrafi nawet dobrze liczyć. Gdy były dwie zmiany to przynajmniej na drugich zmianach mieliśmy luz.[usunięte przez admina]nie było, to był spokój. Zrobilo się robotę i o 20tej jechało się do domu. Ja z Witkiem moglismy nawet sobie dorobic do wypłaty użyczając okolicznym firmom wózka wildłowego. Przy dobrych miesiącach szło dorobić nawet do 500zł. Zresztą witek to trzy razy tyle, bo on przyjeżdzał Żukiem i wywoził złom. Jak sam mi mówił to za kasę ze sprzedaży złomu kupił sobie passata. Taki życiowy nieudacznik, ale jak doić firmę to on dobrze wie. Trochę dziś wypiłem i musiałem to napisać chociaż o tym co się dzieje na wyrach to mógłbym pisać i pisać. Nara.
PRAWDA O WYRACH 2012-12-19 20:46:24
Dzisiaj parę słów o ogrzewaniu na Wyrach, a własciwie o jego braku. Jest tam bowiem możliwość ogrzewania olejowego hali. Ogrzewanie można ustawić w pozycji od 1 do 5. Oczywiście mistrz-komunista wogóle nie dba o zdrowie pracowników i włącza ogrzewanie dopiero wtedy, gdy na zewnątrz temperatura spadnie poniżej zera. Wtedy ustawia ogrzewanie w pozycji 1 co właściwie nic nie daje. Gdy temperatura na zewnątrz spadnie do ponad minus dziesięciu stopni wtedy mistrz-[usunięte przez admina] ,,w trosce'' o pracowników zwiększa ogrzewanie do 2 !!! Na hali panuje wtedy temperatura maksymalnie 6-7 stopni. A najzabawniejsze jest to, że uparcie twierdzi iż zwiększenie skali ogrzewania nie spowoduje wzrostu temperatury na hali. Dziwi mnie, że ktoś taki ukończył wogóle szkołę podstawową, bo z jego wiedzą wątpię, aby ukończył jakąkolwiek inną szkołę.[usunięte przez admina]. Dodam jeszcze, że mistrz- [usunięte przez admina] zainstalował sobie w biurze grzejnik elektryczny, który jest włączony na maksymalne grzanie i temperatura w jego biurze nigdy nie spada poniżej 25 stopni. Coś mi się wydaje, że najwyższy czas, aby oddział na Wyrach odwiedził Inspektor Pracy. Cdn...
PRAWDA O WYRACH 2013-03-03 07:25:34
Dziś parę słów o organizacji pracy na Wyrach. Praca jest dzielona przez widzimisię mistrza[usunięte przez admina]i jedne i te same osoby dostają robotę lepszą a inne gorszą, ale nie o tym chciałem pisać.
Jak wygląda organizacja pracy na Wyrach? Otóż gdy zamowień jest mało wszystko jako tako działa. Natomiast gdy zamówienia w jednym czasie się kumulują wszystko przestaje funkcjonować. Ale po kolei. Przykładowo jednego dnia jest kilka zamówień z Tychów i w tym momencie mistrz[usunięte przez admina] traci głowę. Nie potrafi nad tym zapanować. Najczęściej każe wszystkim przerwać aktualną pracę i zaczyna po wszystkich wrzeszczeć, że z robotą się nie wyrobimy. Chodzi po hali z z kąta w kąt i panikuje, bo nie wie jak to wszystko zorganizować. Robota pilna, a ludzie i maszyny stoją, bo mistrz-[usunięte przez admina] nie potrafi tego wszystkiego ogarnąć. Czasem trwa to nawet godzinę, co przy pilnych i licznych zamówieniach jest ogromną stratą czasu. Dziwi mnie, że osoba na stanowisku mistrza nie potrafi sobie poradzic z presją. Zawsze mi się wydawało, że osoby na stanowiskach kierowniczych (a taką na Wyrach jest mistrz) powinny być opanowane, inteligentne i potrafiące dobrze organizować pracę, A mistrz-[usunięte przez admina]a z Wyr nie posiada żadnej z wymienionych cech. On natomiast podczas nawału pracy bardzo często wpada w furię, wykazuje kompletny brak organizacji pracy, a o inteligencji ma takie pojęcie jak Tusk o rządzeniu krajem. I nie dość, że nie potrafi zorganizowac pracy to jeszcze bardzo skutecznie ją dezorganizuje. Przy osobie tak często wpadająca w panikę organizacja pracy na Wyrach tak własnie wygląda i wyglądać niestety będzie.
A.B. 2013-03-09 15:17:42
a ja tam lubie majstra:) przynamniej pozwala pić piwo w robocie i możemy palić przy maszynach
ggg 2013-04-06 20:15:34
Nie mam nic do tej firmy,właściciel w porządku,ale ludzie tworzą w niej fatalną atmosferę,chodzi głównie o małego karakana który myśli że w sportowym aucie będzie młodszy[usunięte przez admina]
PRAWDA O WYRACH 2013-04-08 16:15:25
Ciekaw jestem czy właściciele firmy wiedzą, że mają w swoich szeregach pracownika notorycznie pijącego w pracy. Chodzi o [usunięte przez admina]. Za swoje lewe usługi dla sąsiednich firm obok korzyści finansowych bardzo często dostaje również od nich alkohol ( jest to najczęściej czteropak piwa albo przysłowiowa flaszka). Owe ,,napoje'' [usunięte przez admina] na bieżąco opróżnia w pracy. Praktycznie nie ma dnia , żeby od[usunięte przez admina]nie było czuć alkoholu. [usunięte przez admina]
pracownik wyr 2013-05-11 14:29:22
[usunięte przez admina] I tak za niedługo dwuch pracowników będzie mniej bo my w dwuch szukamy roboty i jak tylko znajdziemy to od razu sie zwalniamy. Mamy już tego dość że jedna osoba dostaje wiecznie najlepszą robote i zarabia po trzy tysiące a reszta tyra za dwa tysiące z nadgodzinami. Ta osoba prawie zawsze robi operacje 58/303 58/304 i 361 10. Takiej roboty można zrobić 200-250 % normy i sie wychodzi za dniówke ponad dwie stówki. ŻE sobie tego nie wymyślam to za dowód są karty pracy i Dyrekcja może sobie to sprawdzić. Jak już sie zwolnie to w dniu w kturym odbore swiadectwo pracy pójde do szefa i dużo rzeczy mu powiem. nara.
Brytan. 2013-06-20 14:18:49
Hehe, ciekawe rzeczy tu się widzi. Ale moim zdaniem to wszystko prawda. Wyry to taki Gułag.
JA 2013-09-01 15:26:22
Ale było fajnie jak majster był na urlopie. Robotę zaczynaliśmy od wypicia flaszki. Potem sie piło piwko przy maszynach. Dobrze że Witek to pijak, bo fajnie sie robi z promilkami...
2013-10-12 20:58:11
Policz sobie sam. Na wyrach masz stawkę 9 zł.nettogodz. większość norm jest śmiesznie niskich, więc średnio w miesiącu zrobisz 130-150% normy, czasem i 200%, połowę dniówek w miesiącu robisz po 10 godzin, dojdzie jakaś sobota, premia od 200 do 400 zł.
Jedni zarabiają 1600 zł inni 3000 zł. Warunki pracy fatalne, w zimie można zamarznąć, mistrz [usunięte przez admina], myśli tylko o sobie, maszyny są dla niego ważniejsze niż ludzie, [usunięte przez admina], musisz uważać przy nim na słowa bo to konfident, z tobą niby pięknie gada, a potem donosi majstrowi.
Więc jeśli takie warunki ci pasują to zapraszamy na wyry.
NagaPrawda 2014-01-03 07:15:15
Najgorsza "firma" w jakiej pracowałem, robol musi tyrać że pot kapie z... a brygadziści i kierownicy NIC nie robią (przykład idzie z góry) tylko z ukrycia planują podwyżki norm żeby się podlizać właścicielowi. Produkowany asortyment to jedno wielkie (usunięte przez administratora)reklamacje non stop, większość norm można zrobić pod warunkiem, że się nic nie je, nie pije i nie chodzi do WC przez 7,5h a normy ciągle idą w górę. Gratuluje właścicielowi takiej pseudo firemki, która robi (usunięte przez administratora)detale i sprzedaje za gruba kasę dużym firmom jako towar pełnowartościowy. Zarobki średnie, z czego część na przelew a część NA LEWO BEZ PŁACENIA PODATKU. Ogólnie BARDZO ODRADZAM.
nagaprawda II 2014-01-06 19:48:16
ni ma źle. Ja tam robię swoje i żyje
solidny bezrobotny 2014-02-19 18:11:20
mam doświadczenie w pracy na piłach, czy są przyjęcia na wyry? zadowoli mnie 1700-1800 zł
krok 2014-03-04 21:09:28
Daj sobie spokój z tą firmą,to tak jakbyś się przyjął do PGR-U,za komuny.
Futro 2014-03-16 13:00:06
Na Wyry lepiej sie nie przyjmuj. Tam dwaj ćwierćinteligenci maestro i wicio leczą swoje kompleksy. Wiem co mówię, bo przez kilka lat byłem tam brygadzistą. I nawet ja nie mogłem tam wytrzymać. Brak jakiejkolwiek przyjaznej atmosfery. Jeżeli ktoś jest chociaż trochę inteligentny to gdy zorientuje sie jak to wszystko na Wyrach funkcjonuje to od razu się zwalnia. Robią tam tylko żule z bardzo niskim IQ (podobnie jak maestro i wicio) którymi bardzo łatwo manipulować. Inteligentne osoby już się stamtąd pozwalniały.
kruk 2014-04-30 23:41:01
można tak powiedzieç o całej firmie.Dozór który tam pracuje nie znalazł by miejsca w porządnych firmach
ja 2014-07-19 17:46:42
a jak tam stary futro? kradnie dalej?
tajniak 2014-10-06 19:55:12
Następny do wylotu jest witek z wyr, który już jest na celowniku dyrekcji, z tych samych powodów co stary futro.
Formacja NS 2014-12-20 21:25:06
A gdybym był młockowym, z fabryce z młockiem szalał, to co byś powiedziała, czy coś byś przeciw miała..
Formacja NS 2014-12-20 21:26:43
Chciałabym chciała, chciałabym chciała..
kogiel 2015-01-22 19:28:58
Myślę że praca w Unimet Tychy stała się o wiele przyjemniejsza od kiedy młody właściciel przeniósł pana dyrektora tam gdzie powinien znajdować się od samego początku,czyli na funkcję odpowiadającą jego prostackim,chamskim,zachowaniom,szkoda tylko że tak późno.Gratulację dls Pana dyrektora z okazji zmiany stanowiska pracy,he,he.
yyy 2015-05-08 21:57:53
Myślę, że praca w Unimet Tychy stała się o wiele przyjemniejsza od kiedy młody właściciel podniósł normy.
JO 2015-09-24 09:37:20
A na Wyrach bez zmian. Witek dalej pije i kradnie. Gdyby tylko Pan Dyrektor wiedział co on tutaj wyprawia...
nigdy więcej 2015-10-01 19:44:08
Sytuacja wygląda następująco nigdy więcej tam bym nie wrócił !! Firma oszukuje na kasie liczy jak chce i normy podnosi ta firma to jedna wielka pomyłka !!!
lol 2015-10-27 17:21:42
ile zmian u was jest???
sammas 2015-12-06 18:36:16
Firma dawno zmieniła nazwę i nie ma co się rozpisywać na temat montażu. Jest to automotive więc firma produkcyjna.
były 2016-02-17 22:36:05
Witam,w dalszym ciągu płacą na dwie raty i oszukują urząd skarbowy?
wyrarz 2016-04-05 20:39:18
idź na wyry na zmianę do witka, mozna tam pić, on pozwala, a wręcz zacheca bo w tym czasie jak ty pijesz on może spokojnie kraść. nocek tam nie ma.
wenek 2016-05-13 16:14:32
Cześć wszystkim. Wydaje mi się , że jeszcze kilka lat temu firma nie była gotowa, na to aby podjąć walkę na rynku, obecnie jest już lepiej i śmiało stawiają czoła innym większym firmom. Co do sytemu zmianowego @hoki to jak najbardziej możesz się go spodziewać
Zostaw swoją opinię o Unimet Zakład Produkcyjno-Montażowy - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unimet Zakład Produkcyjno-Montażowy