Opinie o UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. w Tychy

Raf

Za 5 dni L4 mam zapłacone około 500 zł brutto. To chyba mówi samo za siebie. Nie polecam, (usunięte przez administratora) jak tylko mogą. To jest ok. 70 zł za 1 dzień L4 :D

Raf

Normalna umowa o pracę. To 1sze moje L4 od 4/5 lat. W tej firmie jestem kilkanaście miesięcy.

Goawayunimet

Witam. Nie polecam firmy . Spędziłem tam kilka ładnych lat. W tej firmie idą na ilość nie na jakość.....najważniejsza tylko norma ...zarobki słabe.....kierownictwo tylko szuka problemu .....masz robić i nic nie gadać....na szczęście dostałem lepszą ofertę pracy i uciekłem z tej firmy.....

@Klarysa

Za zwykły miesiąc bez nadgodzin i sobót dostaniesz że 3400zl ....normy są tak wyszpanowane ,że nikt ich nie robi....pierwsze co przychodząc tam do pracy to zaczynasz dzień od książki z normami....sprawdzasz po numerze detalu i stwierdzasz o (usunięte przez administratora) I tak ci od razu mina zbrzydnie.

gosc

czy firma poszukuje operatorow ? gdzie mozna zlozyc cv przez agencje pracy czy bezposrednio pod firme ?

Michaśka
@Karaś

Czyli jak się pracuje po 12h to można zarobić 4200 złotych, a jak to jest gdy chodzi się do pracy na 8h? Ciekawi mnie pensja. Chętnie bym się tutaj zatrudniła, bo aktualnie jestem bez pracy, ale w ogłoszeniu nic nie wspomniano na temat pensji, a jednak jest to ważne...

gosc

Karaś
@gosc

Chłopie nie zastanawiaj się nad tą pracą w ogóle.....jedno wielkie skupisko obcokrajowców.....Polacy uciekają stamtąd.....z daleka od tej firmy.....

Amy
@Karaś

Jest coś złego w tym, że pracują tutaj tylko obcokrajowcy? Daj znać, czy ma to jakiś wpływ na komfort pracy pracowników z Polski. Dlaczego właściwie rodacy stąd uciekają?

Karaś
@Amy

Polacy uciekają ze względu na wysokie normy .....zarobki śmieszne .....(chyba ,że chcesz robić po 12h to zarobisz ze 4200 zł) w dzisiejszych czasach jest dużo pracy i wystarczy dobrze poszukać.....w tej firmie idą na ilość nie na jakość....nie polecam firmy nikomu....

Michaśka Nowy wpis

Liliana Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Jedna wielka porażka. Jeśli nie masz ambicji i chcesz lub musisz robić jak robot to ta firma jest dla ciebie.....najstarsi i najbardziej doświadczeni pracownicy uciekają stamtąd..... także chyba wszystko jasne w temacie"Czy warto składać CV do unimetu?".

@Emilka Nowy wpis
@Raf

realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania. To tylko puste słowa ?

Raf Nowy wpis

Nieźle, młodszy specjalista informatyk trochę taki od konfigurowania sieci, trochę od helpdesku, a trochę od wprowadzania nowości IT, ma szansę się pouczyć od Głównego Informatyka. Jestem za, ale najpierw to ile bym zarobił mając doświadczenie większe niż ten 1 rok wymagany? Myślałem, żeby schronić się do jakiego urzędu, ale może być i branża automotive :)

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. na stanowisko Operator Wózka widłowego - Tychy? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Gosc

Czy na święta Wielkanocy są jakieś benefity ? Paczki ? Bony ?

Koledzy kierowcy, jak wam się tu pracuje? Jest wakat dla kierowcy kat. C i chyba będę aplikował. Co kryje się pod wynagrodzeniem adekwatnym do umiejętności i zaangażowania? ;) Firma pewnie ma tam jakieś swoje widełki? To praca na trzy zmiany, a zmiana nocna jest? Benefity mają podstawowe, a jakiś socjal? PS ktoś tu rzucił kwotę 3400 w lipcu, ale nie napisał, o jakie stanowisko chodzi. To pensje oscylują tutaj w granicy minimalnej, czy jak to jest?

Kiero

Za tą stawkę co oferują mogą co najwyżej znaleźć kierowcę na kat.B .

@Kiero

Myślisz, że w okolicy lepiej dają? W sumie to się nie orientuje, bo dopiero niedawno się przeprowadziłem tu, chętnie czegoś się dowiem. A poza tą podstawą no to jakieś dodatki jeszcze pracodawca jest w stanie zapewnić?

Interesuje mnie oferta pracy od nich dla operatora wózka widłowego, jednak widzę tu pewną informację o opóźnieniu w wypłacie wynagrodzenia. Powiedzcie, to taka pojedyncza sytuacja czy serio coś jest na rzeczy? Rachunki nie czekają, więc wolę wiedzieć wcześniej w razie co. I jeszcze chcę dopytać o benefity, bo jest opieka medyczna i multisport np. Czy firma finansuje to w 100% czy tylko część?

zawsze do 10 na czas a jak masz bank śląski to nawet 1 dzień wcześniej .

@69

I nigdy nie było żadnych opóźnień? Bo też widziałem w jednej opinii, że niby cały miesiąc się spóźniali z wypłatą. Ludzie piszą też o słabych zarobkach. Pensje ustala się indywidualnie czy każdy tyle samo zarabia na takim samym stanowisku?

Pracuje ktoś z was w dziale obróbki skrawaniem? Jak zarobki wyglądają, bo w 2020 roku z tego co piszecie nie było jakoś dobrze pod tym względem chyba? Umowy są już takie jakie mają być, czy nadal część kwoty pod stołem? Dopytuje, chociaż ofert pracy nie widzę. Szukają kogoś? Warto przedzwonić i podpytać?

Czy w UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Klarysa
@Goawayunimet

Słabe, to znaczy ile można dostać? Bo to dość pojęcie względne w czasach rynku pracownika :P A jesli normy były wyrabiane to dawali za to jakieś premie?

@Klarysa

Pracujesz w firmie UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.? Jaką masz umowę?

Anon

Nie polecam. Firma spóźnia się cały miesiąc z wypłatami. Koszmarne warunki, które powodują to, że robią z ludzi inwalidów.

Vj

Strasznie słabe zarobki chyba że walisz 12 ja się już z tamtąd ulotniłem niepolecam.

Damian
@Vj

Przy pracy po 12 godzin, ile wychodzi na rękę? No i jak już napisałeś, to weź podaj, ile przy normalnym etacie można zarobić? Bo wiesz dla jednego takie zarobki będą dobre a dla drugiego słabe. Myślę o aplikowaniu i tak rozważam różne opcje.

Cx

Słabo słabe zarobki na cnc

Karol

Bardzo wysokie normy nieadekwatne do zarobków z tego co kolega opowiadał sam chciałem aplikować ale odpuściłem.

Jg

Chopie szkoda czasu firma prowadzi rekrutacje bo przemiał ludzi jak cholera słabe zarobki zarabiają tylko ci co po 12 jadą układy układziki nowi porobią parę dni i uciekają z tamtąd.

Halina

ktoś pytał czy warto na cnc aplikować a ja widziałam właśnie ogłoszenie na kontrolę jakości. fajnie, że nie wymagają doświadczenia, bo jest szkolenie stanowiskowe. A czy jakieś inne także przysługują? Jest szansa na jakiś kurs i ogólny rozwój? jeśli tak to w jakim zakresie? i ile teraz płacą za pracę na jakości?

Hgg

Czy warto aplikować jakie zarobki na cnc jaki system

nickia

jest tam praca dla kobie? w jakich zmianach pracują? jaką pracę wykonują?

@nickia

A gdzie teraz pracujesz że chcesz się przenieść? Skąd wybór akurat tej firmy?

To ciekawe :D Właśnie dali ogłoszenie na operatora obrabiarek CNC za 3500-5300 zł brutto. Te 5300 to razem z premią, a jeśli tak, to czy co miesiąc można ją wyrobić? I czy stosują tu podwyżki w związku choćby ze stażem pracy, czy obecną inflacją?

Ciekawski

Jak wygląda praca kobiet? Jest ciężko, trzeba dźwigać?

Zostaw merytoryczną opinię o UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. - Tychy

• Jak się pracuje w UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.
2.2/5 Na podstawie 127 ocen.
  • Murarska 17A
    43-100 Tychy

UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.