BOS Automotive Products Polska

Tychy

Opinie o BOS Automotive Products Polska

heniu 2015-05-02 13:31
Czy może ktos mi napisać jak wygląda praca w BOS automotive - warunki, ekipa, atmosfera ?
marianka 2015-08-06 20:18
Jeśli chodzi o pracę na montażu to jest jak w większości firm produkcyjnych czyli: normy do wyrobienia, praca zespołowa gdzie nie odbywa się to w warunkach komfortowych, dziewczyny ciągle najeżdżają na siebie, pośpieszają i w ogóle nie są wyrozumiałe. Pieniądze też jakieś szałowe nie są.
pipi 2015-08-07 22:04
Zapierdol że pot po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sie leje
jaro 2015-08-26 11:45
Zapiernicz,pieniądze żadna rewelacja.Mnóstwo nowych ludzi,wymagania z kosmosu.Podwyżkę jak dostaniesz? to koń by się uśmiał.Ogólnie nie polecam.
ciekawa 2016-04-23 18:13
Witam wszystkich. Czy BOS przyjmuje na produkcję osoby z grupą inwalidzką?
pracownik 2016-09-02 00:13
normy nie do wyrobienia za co odbieraja premie sami nowi za których trzeba zap.... same zakazy i nakazy czysty( usunięte przez administratora ) wiec dalekim łukiem omijac
ojtam 2016-09-09 15:54
Witam, jak dla mnie osoby NOWEJ i pracującej juz w firmie ponad 3 miesiące. To z słów koleżanek fajna firma z swojego doświadczenia normy nie są aż tak wygórowane zalezy na których typach samochodu . A co do wyplat to jezeli dla kogoś ponad 1700 lub 1900 i więcej to jest mało to nie wiem gdzie chcecie zarobić więcej na produkcji znam ludzi z firmy innej produkcyjnej to cieszą sie jak maja 1500 z premiami.
ona302 2016-10-23 10:34
Do pracownik
"Nie pamięta wół jak cielęciem był" każda nowa osoba musi się nauczyć pracy i wyrobić sobie ruchy żeby dorównać doświadczonym osobą i to jest normalny proces,a Ty chyba zapomniałeś/aś jakie były Twoje początki.Trochę empatii dla ludzi....
masta 2016-12-02 12:44
NIe polecam tego obozu nikomu kto się szanuję . Pozdrawiam roboli :D
hgh 2017-02-26 13:29
jakie są miesięczne premie dla nowych?
nieznany 2017-03-10 10:34
Aktualnie w obozie skrócona przerwa o 5 minut na sprzątnięcie ze względu na to ze na hali panuje [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jakaś część spadnie na podłogę trzeba od razu podnieść bo majstrowa będzie chodzić po hali i premie zabierać jak będzie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wokół stanowiska i nie mogą sie wysypywać śmieci z kosza na ringu. Co do zalewania sie (herbata,kawa) ma iść tylko jedna osoba wyznaczona z ringu a nie parami żeby chodzić. Zmuszanie do nadgodzin, nie chcesz iść ? To i tak cię wpisze na nadgodziny jak nie ma ludzi i nie ma wycofywania się .... Chore to wszystko.
Nowaa 2017-03-14 18:31
Hej chciałam zapytać jak z pracą, dzwonili do mnie pośrednicy . Jak wyglądają szkolenia nowych pracowników , zarobki itp?
nowy 2017-03-23 16:11
Witam, czy ktoś z Was może mi powiedzieć coś na temat imprez i wyjazdów integracyjnych z Bos-a?
dodo 2017-04-09 08:03
W Bosie doceniają osoby które 8h stoją z telefonem w ręku, nic nie robią ściemniają i co najważniejsze obrabiają tyłki wszystkim w koło. Jeśli chcesz dojść do czegoś to rób tak, a na pewno zostaniesz liderem
Anonim 2017-08-19 21:55
Normy coraz większe gdzie ludzie już wogóle nie patrzą na swoje bezpieczeństwo, tylko zasuwają by zrobić normę żeby nie stracić premiii którą i tak obniżyli. Osoby które przychodzą pracować a nie obrabia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] innym, robią normy na każdym ringu nic z tego nie mają jedynie większy ból w krzyżu od tych co przychodzą i robią na jednym ringu co chwilę chodzą na ploty lub słuchają muzyczki. Tak samo z L-4 jedni chodzą nawet z gorączką by nie stracić krwaltalnej, a inni wracają porobią miesiąc i znów L-4, a że są ulubienicami liderek to jeszcze awansik zaliczają. Nie warto się starać bo nikt tego nie docenia, wręcz odwrotnie wykorzystują na każdym kroku wiedzą, że ktoś da radę to dostaje najgorszą robotę oczywiście Majster to widzi ale co tam go to interesuje po co wynagrodzić zwyklego głupiego robola który się stara jak premię można dać pupilką, a robol niech robi nadgodziny więcej normy zejdzie. Już dużo dobrych pracowników uciekło została garstka która też ucieknie, bo ogarnięta osoba w rok potrafi nauczyć się więcej na różnych modelach niż kobiety które 15 lat robią i non stop na L4 lądują bo boli ją paluch.
Zostaw swoją opinię o BOS Automotive Products Polska - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BOS Automotive Products Polska