BOS Automotive Products Polska

Tychy

Opinie o BOS Automotive Products Polska

heniu 2015-05-02 13:31
Czy może ktos mi napisać jak wygląda praca w BOS automotive - warunki, ekipa, atmosfera ?
marianka 2015-08-06 20:18
Jeśli chodzi o pracę na montażu to jest jak w większości firm produkcyjnych czyli: normy do wyrobienia, praca zespołowa gdzie nie odbywa się to w warunkach komfortowych, dziewczyny ciągle najeżdżają na siebie, pośpieszają i w ogóle nie są wyrozumiałe. Pieniądze też jakieś szałowe nie są.
pipi 2015-08-07 22:04
Zapierdol że pot po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sie leje
jaro 2015-08-26 11:45
Zapiernicz,pieniądze żadna rewelacja.Mnóstwo nowych ludzi,wymagania z kosmosu.Podwyżkę jak dostaniesz? to koń by się uśmiał.Ogólnie nie polecam.
ciekawa 2016-04-23 18:13
Witam wszystkich. Czy BOS przyjmuje na produkcję osoby z grupą inwalidzką?
pracownik 2016-09-02 00:13
normy nie do wyrobienia za co odbieraja premie sami nowi za których trzeba zap.... same zakazy i nakazy czysty( usunięte przez administratora ) wiec dalekim łukiem omijac
ojtam 2016-09-09 15:54
Witam, jak dla mnie osoby NOWEJ i pracującej juz w firmie ponad 3 miesiące. To z słów koleżanek fajna firma z swojego doświadczenia normy nie są aż tak wygórowane zalezy na których typach samochodu . A co do wyplat to jezeli dla kogoś ponad 1700 lub 1900 i więcej to jest mało to nie wiem gdzie chcecie zarobić więcej na produkcji znam ludzi z firmy innej produkcyjnej to cieszą sie jak maja 1500 z premiami.
ona302 2016-10-23 10:34
Do pracownik
"Nie pamięta wół jak cielęciem był" każda nowa osoba musi się nauczyć pracy i wyrobić sobie ruchy żeby dorównać doświadczonym osobą i to jest normalny proces,a Ty chyba zapomniałeś/aś jakie były Twoje początki.Trochę empatii dla ludzi....
GOŚĆ 2016-11-22 21:44
NA MONTAŻU TO MOŻE CIĘŻKO ZA TO POLECAM STANOWISKO ,,MISTRZ PRODUKCJI ,,TEN TO NIC NIE ROBI DO OBJĘCIA TEGO STANOWISKA WYSTARCZY KURS KOMPUTEROWY, A JAKIE WYNAGRODZENIE? PANI KONTROLER JAKOŚCI RÓWNIEŻ MA LUZIK ,W SŁUCHAWKACH MUZYKI SŁUCHA PODCZAS PRACY I KOKIETUJE MĘŻCZYZN .TAK TO MOŻNA PRACOWAĆ
masta 2016-12-02 12:44
NIe polecam tego obozu nikomu kto się szanuję . Pozdrawiam roboli :D
hgh 2017-02-26 13:29
jakie są miesięczne premie dla nowych?
nieznany 2017-03-10 10:34
Aktualnie w obozie skrócona przerwa o 5 minut na sprzątnięcie ze względu na to ze na hali panuje [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jakaś część spadnie na podłogę trzeba od razu podnieść bo majstrowa będzie chodzić po hali i premie zabierać jak będzie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wokół stanowiska i nie mogą sie wysypywać śmieci z kosza na ringu. Co do zalewania sie (herbata,kawa) ma iść tylko jedna osoba wyznaczona z ringu a nie parami żeby chodzić. Zmuszanie do nadgodzin, nie chcesz iść ? To i tak cię wpisze na nadgodziny jak nie ma ludzi i nie ma wycofywania się .... Chore to wszystko.
Nowaa 2017-03-14 18:31
Hej chciałam zapytać jak z pracą, dzwonili do mnie pośrednicy . Jak wyglądają szkolenia nowych pracowników , zarobki itp?
nowy 2017-03-23 16:11
Witam, czy ktoś z Was może mi powiedzieć coś na temat imprez i wyjazdów integracyjnych z Bos-a?
Zostaw swoją opinię o BOS Automotive Products Polska - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BOS Automotive Products Polska